Bakker detachering

Hoorn

Bakker detachering

Opinie o Bakker detachering

Są na forum jacyś pracownicy firmy Bakker detachering? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

taki jeden

panie to ty nie widziales wapenu melina zarzygane od samych schodow a jak gleboko pooddychasz to promili nalapiesz za free

TAKI JEDEN

UWAGA UWAGA PRACOWNICY BAKKER DETACHERING ZWAAG WAZNY KOMUNIKAT OBEJRZYJCIE DOKLADNIE UMOWY I ZOBACZCIE NA KOSZTY EKSTERYTORIALNE A DOKLANIE NA KOSZT 112EURO Z KAWALKIEM TERAZ PISZE SERIO!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

kamil1234561

Zgadzam się w 100% warunki bardzo różne ja mieszkałęm w totalnym syfie ( wok nibbixwoud) warunki tragiczne pokój 3na4 mieszkasz w 4 łóżka piętrowe ubrania i rzeczy osobiste trzymasz pod łóżkiem bo w dwóch półkach nie zmiescisz:(( fakt niezaprzeczalny ludzie którzy tam mieszkają długo są w pierwszej kolejnośći lokowani w dobrych domkach reszta gdzie bądz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o i konfidenstwo pierwsza liga :((((

lipa

placic placa na czas , warunki mieszkaniowe - rozne. od totalnego syfu- pokoje zrobione z garazy, mieszkanie po 4 w pokoju 1 os. na pietrowych lozkach, stare poplamione materace,pokoje bez okien , bez drzwi ,obok pralni - ludzie , ktorzy pracuja tam dluzej to konfidenci , sprzedawczyki itp. te damy z biura - trzeba sie o tym przekonac , jak pojechalem to niektorzy mnie ostrzegali- nie mow na glos co myslisz bo to zaraz dojdzie do biura .co jesz , pijesz, z kim siedzisz , z kim gadasz , wszystko wiedza, [usunięte przez moderatora] , jesli ktos potzrebuje kasy niech jedzie, praca jak praca - ja wykonywalem rozne , od hessinga- odradzam - powaznie- sprawdzcie opiniena necie -po roznego rodzaju prace na polu , porzadkowe- wszystkie te ktorych nie chwyci sie holender, no ale nie jedzie sie za granice zeby lezec, biuro odradzam!!!

Zostaw opinię o Bakker detachering - Hoorn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakker detachering