Hoorn

Opinie o J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar

doswidczony

Normalnie jak każdego pracodawcy nie ważne kto byle byś zrobił całą czarna robotę. Jak Cię potrzebują to jesteś jak nie to nic ich nie interesuje kopa i pa pa. Możesz popracować i jeden dzień i do widzenia .Nie polecam

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .życzliwi,pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję?8 E/netto Najbardziej podobało mi się w J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar: Najbardziej nie podobało mi się w J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar:

Zostaw opinię o J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar - Hoorn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar