Opinie o Hessing w Zwaagdijk-oost

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hessing. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hessing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hessing w Zwaagdijk-oost

Matmax

Fabryka dla ciepłych i dla sprzedajnych kolana t majom zdarte kasa lipa a agencja oszukuje zakwaterowania porażka slamsy nie ma pralki i brak internetu najgorsza agencja i praca w której pracowałem a kilkanaście zaliczyłem jeśli jesteś ciepła klucha to hessingu cię weźmie z otwartym rozporkiem !!!!!

Edyta

@anonymous, myślę, że zawsze warto samemu się przekonać. Długo trwało załatwianie formalności z Hessing? @Anonim, rozumiem więc, że pracodawca nie zapewnia dojazdu do miejsca pracy, tak? A jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem?@Gutek, a Ty jesteś zainteresowany pracą w Hessing. Aplikowałeś już?

Mam jechać na początku czerwca do sałatek stała praca itp,, lecz po przeczytaniu komentarzy , pojawił mi się wątek zapytaniem. Czy warto ,jechać , czy też nie???...

@anonymous

Jestem tu od niedawna, ale mogę szczerze powiedzieć, że nie ma się czego bać. Sama praca zła nie jest, trzeba się przyzwyczaić do monotonii, czasami przerzucą na inny dział, ale wszystko Ci pokażą. Najgorsza jest droga, w zależności gdzie będziesz mieszkał/a. Rowerem jest 9km, ale przez pierwsze dni ktoś z Tobą będzie jeździł. Warto zabrać więcej ciepłych rzeczy

Gutek

Czy firma potrzebuje pracowników czy nie? Nic nie rozumiem?

Kamil Kamil

Witam. Orientuje się ktoś jak wygląda teraz praca przy sałatkach w Helmond? Jak wygląda sprawa z godzinami i warunkami?

@Kamil Kamil

kiedy wyjeżdżasz

Nowicjuszka

Hej. Mam pytanie jak tam jest że świętami? Dają wolne na wyjazd czy lipa?

NL
@Nowicjuszka

Zapomnij

NL
@Nowicjuszka

Wniosek zostanie odrzucony nim go zlożysz,tlumacza sie ze jest duzo pracy, w efekcie ludzie siedza w domu bo nie przewidzieli tak Malych zamowien

Edyta

@Nowy, pamiętaj, aby po wyjeździe podzielić się z nami swoją opinią na temat Hessing! :) @anonymous, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy? Jakie warunki proponuje pracodawca, czy zapewnia on mieszkanie ? Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników?

Witam chciałbym się dowiedzieć czy warto jechać tak na prawdę jak jest bo mam wstępnie ugadany termin wyjazdu i nw czy szukać dalej czy jechać

@Nowy

Warto jechac ale tylko w sezonie tzn od konca marca do konca lipca w sierpniu produkcja juz spada i pracybogolnie jest mniej tak jest co roku

romek

Hej, jak teraz (grudzień - luty) z pracą w Hessingu ile godzin tygodniowo? Dzięki.

Tajemniczy
@romek

Masakra 2/3 dni w tygodniu jak dobrze pójdzie

@Tajemniczy

Ja na ilość godzin nie narzekam co tydzień około 40 godzin mam :)

mati
@romek

Ja pracuje po 5/6 dni pracuje od 4 miesiecy. Kto chcę pracować to będzie pracować. Leserów i narkoturystów nikt nie chce :)

Jaamaja

Jadę pod koniec stycznia . Pani w biurze powiedziała ze produkcja sałatek ale podobno mogę być " rzucana " na różne linie. Z tego co tutaj przeczytałam i usłyszałam od znajomej to nie zbyt dobrze się tam pracuje bo polskie kierownictwo potrafi dac w kość . Help .! Nie wiem co o tym myśleć .

Ona

Skad jedziesz?

Raflik
@Jaamaja

Kadra stała tak zwanych lajnliderow to dobrą ekipa tylko trzeba uważać na Polaków jak wszędzie za granicą nie umiemy sobie pomagać tylko szkodzić

Sofiiia
@Jaamaja

@Jaamaja jesteś w Hessing Helmond? I co się okazało na miejscu? Mam propozycję pracy w tym zakładzie. Pracy się nie boję, tylko czy są godziny? Ile można wyciągnąć na tydzień po opłaceniu wszystkiego?

Nieważny

Nie przyjezdzajcie ludzie bo nie ma sensu. Praca po 3 lub 4 dni w tygodniu. Po obtraceniu za spanie i ubezpieczenie przysylaja na tydzien 180 euro. Przeciez trzeba cos jesc jeszcze zaplacic za przejazd. Po 6 tygodniach rezygnuję, moglem wrocic wczesniej ale na bilet do domu trzeba bylo odlozyc.

Agatka

Chce jechać przez E&A do Zwaagdijk do kwiatów. Opłaca się? Jest praca? Jak zarobki? Wyjechać planuje do końca lutego, więc czasu mało a opinii brak bo kwiaty pierwszy raz.

Moniaa
@Agatka

Hej! Tez sie zastanawiam nad ta oferta z którego biura ruszasz?

@Agatka

Nie polecam tej agencji (usunięte przez administratora) i kłamcy

Zły.

Cześć. Zakończyłem współpracę z Hessing. Na początku było spoko.duzo godzin,przełożeni ok.kasa nawet dobra. Od połowy tamtego roku zaczęło się psuć wszystko,dla stałych pracowników nie było godzin zatrudniali dużo nowych osób które chodziły do pracy i miały godziny. Z opowieści znajomych wiem,że na Zakku jest beznadziejna atmosfera źle się pracuje bo przełożone to same polki. Shall kiedyś było spoko teraz też nie ma godzin. VB trzeba się odzwigac ale tam maja chociaż godziny. Ogólnie mówiąc 2razy się zastanówcie za nim tam pojedziecie. Dużo obiecują A rzeczywistość jest inna.A i nie liczcie na weekendy wolne.W soboty schodzisz z dniowki a w niedz do pracy juz.Z wolnym żeby załatwić też wiecznie jest problem. Nie mają szacunku dla Ciebie traktują jak śmiecia .jest wiele lepszych firm.

AM

Witam dostalam propozycje pracy z biura Hobij w Zwagdijk na salatki.Mam pytanie czy to prawda,ze praca jest na 3 zmiany i nawet w sobote i niedziele?Pozdrawiam

Raflik
@AM

Tak

Jadę przez ea

Jaamaja

Czesc. Wybieram się do pracy przy salatkach. Może mi ktoś powiedzieć jak tam jest ? Jacy są ludzie na kontrakcie tam ?

Ona
@Jaamaja

Kiedy jedziesz ? I na co konkretnie? Produkcja ?

alesia
@Jaamaja

Przez jaką agencje jedziesz?

Opole;D

Jaa

Jedzie ktos 27.01.2018 na zbieranie zamowien do zwagdijk ? Albo ktos moze cos powie na temat tej pracy. Z gory dziekuje :)

Serdeczna

Pracuje tu już dość długi czas i powiem tyle ze nie polecam! Praca jak praca ale szefowie maja Cię za nic, nie dbają o pracowników. W okresie zimowym chodzisz do pracy raz w tygodniu, w okresie letnim nie wychodzisz z zakładu, bo jak zostało to powiedziane "jesteście Polakami i musicie" .Jak tylko nadąży się okazja to z tad uciekam, naprawdę nie warto tu przyjeżdżać!!!!! Biura przez które można tu przyjechać wcale nie lepsze,pracują tam nie mili ludzie, mieszka się w strasznych warunkach i tak jak szefowie z Hessingu traktują Cię za nic.Zapominaja dzwonić kiedy jesteś odwołany, wiec nie potrzebnie fatygujesz się na zakład.Jesli jesteś potrzebny gdzieś dodatkowo to pretensje ze potrzebujesz czasu na ogarnięcie się, bo jak to nie śpisz w ubraniach roboczych i nie jesteś gotowy wskoczyć tylko na rower i pędzić jak szalony.Ludzie naprawdę jeśli możecie trzymajcie się z daleka od tego zakładu bo tu naprawdę ręce opadają, ze ludzie na tak wysokich stanowiskach są tak głupi i nie potrafię nic zorganizować.Jesli chcą was ściągnąć na święta Bożego Narodzenia to lepiej wybierzcie co innego bo pracować będziecie narazie 1, może 2 dni w tygodniu, a po chwilowym szale pare dni przed świetami znowu siedzenie na domkach, po świętach zaś zostaniecie odesłani do polski, wiec lepiej już spędzić czas z rodzina.

BylWidzial
@Serdeczna

Zgodzę się z koleżanką brak szacunku do pracowników człowiek uwija się jak może a i tak przyjdzie jakiś rdzenny holender marokańskiego pochodzenia i powie że mało,pieniądze średnie warunki mieszkaniowe ok pracowałem przez Ab

Edyta

@lala na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. To forum służy do tego, by pozostawiać merytoryczne opinie i informacje na temat pracy w firmie Hessing.

Zostaw merytoryczną opinię o Hessing - Zwaagdijk-oost

• Jak się pracuje w Hessing?

Zobacz opinie na temat firmy Hessing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hessing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hessing?

Kandydaci do pracy w Hessing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hessing