Opinie o Hessing w Zwaagdijk-oost

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hessing. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hessing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hessing w Zwaagdijk-oost

GallAnonim

Witam, STANOWCZO ODRADZAM!!!, jest to jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem, ludzie którzy tam pracują od dłuższego czasu nie mają wogóle szacunku do nowych pracowników, mówie w tym wypadku o polakach. Kierownictwo doskonale o tym wie ale udaje że nic się nie dzieje. (usunięte przez administratora). Jeżeli chodzi o zarobki to przez pierwsze dwa tygodnie jest ok, ale pózniej jest coraz gorzej i nie mówie tylko o sobie. Codziennie trzeba sprawdzać grafik i to kilka razy w ciągu dnia, bądz też trzymają ludzi bez pracy w tzw. "rezerwie". 4 dni pracy w tygodniu to max, za które dostajesz 180 EUR na ręke, znajomy za te same godziny dostał 90 EUR. Jeżeli szukacie normalnej pracy to rozglądajcie się za czymś innym. Pozdrawiam!

Hej a jakie są zarobki po odtrąceniach na rękę gdy już nie ma przestoju z moich wliczeń wychodzi za 40 godzin przy tej stawce 10.19 euro to coś w granicach 250 euro tydzień na pierwszą zmianę czy dobrze liczę i ile się zarabia na innych zmianach słyszałem ze inne zmian dopiero po miesiącu czy to prawda?

Joanna

UWAGA!!! Przestrzegam przed agencją E&A! Przyjechałam miesiąc temu a wczoraj złożyłam wypowiedzenie. Wypłaty to 200 euro maksymalnie, praca dwa dni może trzy dni w tygodniu, przyjechałam swoim samochodem z chłopakiem to musi parkować dwa kilometry od miejsca w którym mieszkamy bo nie można mieć własnego samochodu, a jak się biuro dowie a mówię wam ze się dowie bo każdy tutaj kabluje na potęgę to robisz wyjazd, (usunięte przez administratora) ciebie od razu. Lokacja to jeden wielki (usunięte przez administratora) pani w biurze w Toruniu tak ładnie nam opowiadała ze stawka 10.19 ze soboty platne dodatkowo ze godziny są, a wyszło na to ze robisz w zimnym soboty są dodatkowo płatne ale dopiero jak przepracujesz 40 godzin to wszystko co ponad to dopiero jest dodatkowo płatne, ja za 5 dni dostałam 210 euro a nie jestem na wiekowce mam 25 lat, do sklepu miałam 10 kilometrów do pracy dojeżdżałam godzinę, moja największa wypłata to było 210 euro, ja może przepracowałam tam z 15 dni przez miesiąc, mój chłopak podobnie ale on miał wypłatę najwyższa 240 euro dla mnie to śmieszne. Tak ladnie mówią o tej pracy, a potem wychodzi ze to wszystko to (usunięte przez administratora) prawda. Ludzie są naprawdę okropni sama widziałam jak potraktowali taką dziewczynę wszyscy mówili ze jest lesbijka w ogóle życia nie miała, a spokojna fajna dziewczyna była to potrafili napisać na jej samochodzie różne rzeczy przyczepiali kartki ze jest taka i taka, zwolniła się. W ogóle biuro zero reakcji chociaż prosiła ze chce sie przenieść na inna lokacje. Naprawdę nie polecam nie polecam odradzam.

Anonmy
@Joanna

Teraz w większości agencji przestój z pracą. Marzec kwiecień zacznij i Posiedź do października o wiele więcej pracy i pieniądze lepsze.

@Anonmy

Czy korzystałeś kiedyś z pośrednictwa firmy Hessing? Jeżeli tak, to napisz swoją opinię na jej temat. Czy w Twoim przypadku dobrze wywiązała się z pośrednictwa pracy? Czy posiadasz takie same doświadczenia, jak pozostali na forum? Zachęcam Ciebie do większej aktywności na forum.

@Edyta

Pół roku byłem w hessie zwaagdijk przez E&a mieszkałem na bungalu dojeżdżalismy rowerami ok 10 km na firmę. Praca do przeżycia jak są godziny to można zarobić. Oczywiście niektóre stanowiska powinny być lepiej płatne ludzie mili się trafili pomagalismy sobie w sumie ze wszystkim :) godziny kończą się pod koniec roku jak w większości firm nie dajcie się naciągnac na jakieś akcje świąteczne itp.. Wyjeżdżać najlepiej kwiecień jakoś tak i siedzieć do listopada max.. Powtórzyć w następnym roku =)

Aga
@Anonymy

W innych miesiącach nie ma pracy?

@Aga

Jasne, że jest dla stałych pracownikówa tak jak człowiek przyjeżdża sezonowo to troszeczkę inaczej to wygląda.

@Anonymy

Jakie są różnice pomiędzy warunkami zatrudnienia osób przyjeżdżających stale, od pracowników bywających tylko na sezon? Wyjaśnij te różnice użytkownikom forum, ponieważ mogą być jej ciekawi i należy rozwiać wszelkie wątpliwości wynikające z wypowiedzi.

@Edyta

Chodzi o to, że ludzie na kontraktach w holandii są jako stali pracownicy a pośrednictwo pracy 'wypozycza' pracownika tymczasowego. Pracujecie dla Agencji w Holandii, ale ciągle dla agencji. Różne agencje różne zasady pracy w zależności od umowy

Domi
@Edyta

Witam jeszcze nie korzystałam ???? mam głęboko nadziej że skorzystam

@Joanna

Są jakieś sklepy albo coffe shopy Tam na miejscu?

Ekipa

Siemka dostaliśmy ofertę przez E&A do Hessing Zwaagdijk na produkcję, wyjazd by był w ten weekend czyli 19 lub 20 stycznia , zakwaterowanie w Deurne, pytanie macie stałe godziny pracy ?? czy majster szef boss może obciąć dniówkę.

@Ekipa

Na deurne na.zwaagdijk?' To chyba na hessing helmond ja pracuje na hessingu 2 lata

@Ekipa

Nie polecam tej agencji i tego zakładu.z Dourne do Hessingu jest 9 km. Jazda na rowerze , firma nie gwarantuje godzin i hamscy koordynatorzy . Pracowałem tam przez tą agencję prawie 5 miesięcy i z radością pieprdzielnąłem tą agencję. A i o urlopie zapomnij .

marcin
@anonymous

no tak jazda 9 km ale dlaczego jest tak zle i kiedy tam pracowales 5 mies temu,jednak dales rade tyle czasu

marcin

daj znac jak jest

mati
@Ekipa

Jak w durne zakwaterowanie to hessing w Helmond.9 km możesz zamieszkać na ommelu na bungalach. Jakieś 3,5 rowerem.

@mati

Na bungalach na Ommelu mozna mieszkac ale przez Hobija jesli chodzi o e&a to deurne albo nistelrode. E&A zrezygnował zbungali na rzecz hotelu na deurne. Jesli jechac to w kwietniu i zaznaczyc ze chce sie mieszkac na nistelrode. Polityka firmy e&a jest taka ze od litego upychaja wszystkich na deurne pozniej juz niema tam miejsc i trszte nowych osob kwateruja na nistelrode. Jesli nie chcesz jezdzic rowerem prawie 10 km bo tyle jest a dokladnie 9800 metrow to polecam nistelrode bo tam przynajmniej woza do pracy i lokacja jest zdecydowanie lepsza

@anonymous

Witam. Byl tam jakiś coffe shop albo sklepy w pobliżu ?

Zenek

Każdy znał wszystkie sprawy przed wyjazdem i wówczas pasowało. Dlaczego teraz tak narzekacie?

Ana
@Zenek

(usunięte przez administratora) Na spoczatku jest wszystko pieknie, ladnie. Mowia o duzych godzinach pracy, atrakcyjnych zatobkach, superpieknym mieszkaniu. W rzeczywistosci wyglada to tak ze ani godzin nie ma, superpieniedzy tez nie ma a ludzie mieszkaja w klitkach z 3 luzkami w jednym pokoju a do tego musza nachrzaniac rowerem wszedzie... po 10km

High hopes! :)

Jeżeli chodzi o hessing helmond dla mnie? Śmiało mogę polecić na początek jeżeli chce ktoś zacząć swoją przygodę z Holandia. Ja z narzeczonym mieszkałam w Deurne. Dostałam w Polsce zdjęcia od agencji E&A oddział Gliwice i wszystko się zgadzało, przeraźliwie były dla mnie tylko materace , jak je zobaczyłam to chycilam się za głowę ale to tylko jedynie dlatego że moje oczekiwania byle inne co do łóżka xd na szczęście przy szybkim ogarnięciu pokoju mogliśmy poczuć się chociaż trochę jak w domu. Do pracy było okolo 10 km to fakt ale sami chcieliśmy tyle dojeżdżać xd, z resztą dla mnie nie korzystanie ze ścieżek rowerowych bylo by grzechem ^^. Co do samego mieszkania naszym okresie było bardzo spoko, choć też zależy jakie ma się tak na prawdę podejście, my podeszlismu do wszystkich bardzo otwarci i też otwarcie zostaliśmy przyjęci, były też osoby które miały wszystkich gdzieś i również też tak osoby były traktowane xd jest 5 kabin pryszniowych i 4 kabiny z wc, w kuchni 12 palnikow , mikrofala , czajnik , dwie pralki i dwie suszarki, ogólnie plus taki że kuchnie i ubikacje i łazienkę ogarnia Pani z ekipy sprzątające ^^ także jeżeli ktoś na prawdę nie wymaga rarytasow tylko wie że będzie pracował i wie że chce mieć gdzie zrobić jedzenie, umyć się i przespać to da radę poradzić sobie w tych warunkach ^^ pokoje są dwu osobowe, dlatego jak jedzie się z osobą która się zna to jest spoko , ale jeżeli samemu to trafić można albo spoko albo nie , ale też wydaje mi się jakie nasze będzie nastawienie co do osoby z którą mieszkamy i oczywiście dogadanie się :D Co do pracy, dla mnie byla wielka niewiadoma ekstytacja :D w pierwszym dniu działo się tyle że głowa mała , na pewno proponuje ubrać ciepłe skarpety , i w zapasie wziąć z dwie pary xd tak samo jeżeli chodzi o górną część, z dwie koszulki z długim rękawem i z dwie bluzy czapkę, jakiś szalik rękawiczki ^^ na inpaku 1 i 2 się przydadzą, tak samo na frutach, vb, na buitenie 1 jest chyba najlepiej ^^ bo na buitenie 2 trochę wieje, dużo pracuje Polaków, Rumunów, Litwinów trochę Słowaków Tez. Praca ciężka nie jest, choć wiadomo zależy który dzial, ale ja jako kobieta dla mnie ciężko nie było, bardziej dokuczalo mi zimno do którego można było się przyzwyczaić wystarczył po prostu cieplejsze ubiór ^^co do ludzi my byliśmy otwarci do każdego więc też tak zostawiliśmy przyjmowani ^^ dla nas ludzi w porządku było więcej niż tych mniej w porządku , co do koordynatorów też byli w porządku jeżeli ktoś pracował, chodził do pracy i po prostu robił swoje bo jeżeli ktoś ma w (usunięte przez administratora) pracę, ciągle marudzi , bierze sicka po każdym weekendzie i gdy ma rezerwę wpisaną i ktoś po niego dzwoni i mówi że nie przyjdzie i ma to gdzies to będzie miał tak jak ma , na swoje zyczenie. Trzeba pokazać to że chce się pracowac i będzie się mieć godziny, również polecam osoba ktore chcą mieć godziny A jest mało na swoim dziale , pchać się na inne działy, ja tak robiłam, i nie było że miała mniej niż 40 :) chodź byliśmy tak na przełomie maj-sierpień. Takze jeżeli ktoś chce jechać i zostać dłużej to polecam, praca zła nie jest z czasem można przecież zmienić i mieć lepsza stawkę :) także pracujecie, róbcie swoje, nie narzekajcie, bądźcie otwarci na ludzi a wszystko będzie (usunięte przez administratora) dobre nastawienie to podstawa

Agent

Nie polecam! Praca po 3 dni. Ludzie masakryczni. Nie polecam!

Lolis

Najgorsza firma w jakiej bylem. A najgorsze polki w biurze! Wstyd!

Super Szef

Praca nie lekka polacy wredni jak wszedzie nie polecam

Dominik

Witam. Jaka jest praca w Hessing w Helmond przez E&A.Widziałem ofertę na ich stronie. Bardzo prosiłbym o opinie ponieważ nie chce sie wtopic.. Moze ktoś jedzie teraz 13?

fanka e&a
@Dominik

Przez E&A radze nie jechać. Wróciłam kilka miesięcy temu, ich lokacje to jakaś porażka - najpierw dadzą Cię na zadupie, gdzie do sklepu jest godzina drogi na nogach i do roboty godzina drogi autem. Na lokacjach (usunięte przez administratora) hausmajstrzy zamiast dbać o porządek ustalają swój własny regulamin i jak (usunięte przez administratora) chodzą po lokacji szukając powodu do afery. Za to agencja każe sobie płacić ponad 92 euro tygodniowo. Mało? Za transport z i do roboty gdzie czasami trzeba czekać na kierowcę po 2-3h i jechać godzinę pobiera 20 euro na tydzień. W rezultacie zamiast siedzieć w pracy 9h (a czasami i 12h jak cie zmuszą do nadgodzin) siedzisz po 12-15, a masz płacone za mniej. A co do samej pracy - zimno jak cholera, odmarzają ręce, nogi i kiedy jesteś polakiem wszędzie jest pełno hien które czekają na każde twoje potknięcie aby podsypać do szefostwa. Owszem, są działy, gdzie jest cieplej i praca jest przyjemniejsza, to zależy od twojego szczęścia - ale mi się zdarzyło, że trafiłam na najgorszy dział, najzimniejszy i przez 2 miesiące chodziłam do biura aby mnie dali na inny dział albo chociaż inną zmianę, bo przez całą moją karierę tam musiałam wstawać codziennie o 3 rano (albo nocy, jak kto woli) i zdziwisz się lub nie, zapewniali, że już rozmawiali z planistą żeby mnie przepisał, ale przez 3 miesiące ani razu nie dostałam innej zmiany. To był (usunięte przez administratora), a nie praca, chyba, że podoba ci się opcja pracy codziennie od 4.15 do czasami 16.45 + 1,5h transportu na lokację - proszę bardzo. Ale od razu mówię, że wszystko zależy od twojego szczęścia, bo znam osoby, które miały rezerwę 4 na 6 dni w tygodniu albo idąc do pracy na godzinę 7 kończyły ją o 9, więc ja, mimo najgorszego działu byłam chyba tak naprawdę szczęściarą z tymi nadgodzinami wbrew mojej woli. I nie daj się zwieźć umowie w Polsce, że masz dodatki za pracę w sobotę - sama takową podpisałam, ale i tak wysyłali mnie do roboty co sobotę za stawkę jak za normalny dzień, więc nie nastawiaj się na to, że wszystko będzie takie piękne jak Ci naobiecują w Polsce. Szkoda, że nie ma tu opcji publikacji zdjęć, bo chętnie pokazałabym, jak w rzeczywistości wyglądają te ich pożal się boże "lokacje". A Hessing sam w sobie moim zdaniem jest uczciwy - mimo dosyć słabych stawek da się wyżyć, to bardziej E&A robi ludzi w bambuko.

vini vidi vici
@fanka e&a

potwierdzam(usunięte przez administratora)i nic wiecej z tej agencji wiele osób się przejechało na nich daja połowe tego co ci się należy a w biurze ich mnóstwo :) ale praca w hessing ok pozdrawiam

Ktos anonim
@fanka e&a

Ta dziewczna pisze prawde e&a to dno

Jacek

Słyszałem o firmie, że jest dobrym pracodawcą. Na forum sporo narzekania i teraz ma o czym mysleć!

Kamil
@Jacek

Firma dobra ale .... Jest grupa ludzi którzy mają godziny i mają pracę i musisz się przez to przebić. Tylko tak , żeby mieć te godziny przynajmniej tam gdzie ja pracowałem (vb) musisz mieszać sałatki , ciąć pora albo go odbierać , no ewentualnie parcel i na dniówkach brokuły.(to wszystko przy założeniu że pracujesz tak z pół roku rok ) inaczej wypad do domu w pierwszej kolejności. A przy okazji te "fajne prace które dają gdziny " to w których dźwiga się dość duże ciężary nawet 6-12 ton przez zmianę albo kręci sałatki w wannie " w pozycji zgiętej ".Ogólnie to po czasie za ciężką pracę najlepiej na nockach idzie zarobić. I uwaga na grudniowe wyjazdy ... bo może się okazać pojedziecie na 5 tygodni żeby zarobić na bilet do domu serio ..

Raflik
@Kamil

Zgadzam się pracowałem tam 3,5 roku znam tam każdy kąt trzeba mocno zapytać żeby się wybić ale później lajcik pracę można mieć ????

Ktos anonim
@Raflik

3.5 roku ram robiles w ktorym roku ja 2 .5 roku

Agent 07

Witam Czy jest dużo pracy na okres grudnia? Pozdrawiam

mówiłem

Auschwitz, agencja Ab Vakverk zrezygnowała ze wspólracy z Hessingiem z powodu wykorzystywania pracowników, teraz rekrutuje tam HOBBIJ Moje sugestie dla Hessing: Szanujcie ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktowac wszystkich po równo

lourie
@mówiłem

AB Vakverk na pewno nie zrezygnowala z powodu wykorzystywania pracownikow , tych maja gleboko i rekrutuja do gorszych firm .

Rozczarowana

Firma wydaje się porządna. Zimno jak cholera (przy zwiększonym ruchu, zimno jest mniej odczuwalne), z moich obserwacji wynika, że : aby wyrobić normę trzeba się konkretnie nacpac, (nie mówię o wszystkich!) młode Polki, najchętniej przeleciałyby każdego Holendra, atmosfera słaba. Niektóre skrzynki z produktami są lekkie jak piórko. Niektóre... No cóż, nie są lekkie a jeszcze gorzej, gdy musisz je ściągnąć z samej góry palety. Reasumując. W moim odczuciu : praca na akord, standardowi Polacy za granicą, zimno jak w psiarni. Po dłuższym proszeniu, w końcu udało mi się stamtąd uciec. PS. Ja osobiście nie polecam.

dominik

Kiedy masz zamiar jechać?

@dominik

Ja 14 lub 21 ale chyba 14 pojade

Nowy nietuzinkowe

Siema, siedzę już sobie tydzień czasu przez agencja e&a w hessing I powiem tak godzin na wejście jest mnóstwo i nadgodziny też się zdarzają, teraz dosyć duzo osób przyjechało więc możliwe że po prostu będzie się robic normy tygodniowe, ale też ciężko powiedzieć bo to jest zależne od działu na który traficie. Robota jest całkiem ok czasem monotonna, a ludzie to dużo Polaków różnych jakości. Ja z większością nie mam problemu się dogadać. Zakwaterowanie w Deurne to wielki hotel pracowniczy, budynek wcześniej należał prawdopodobnie to części szpitala bo takie ma dziwne rozmieszczenie. Każe piętro jest takie same. Kilka pokoi dwuosobowych palarnia, pralnia, łazienki, prysznice, kuchnia. W pokoju jest umywalka więc goli twarz czy mycie zębów można robić u siebie w pokoju na spokojnie. Ludzie w hotelu w sumie spoko, weekendy są grube i imprezowe jak ludzie mają wolne. Tak to w tygodniu aktualnie spokój i hotel chyba w chwili obecnej jest full chociaż piętro 5 i 6 jest puste i zablokowane.

@Nowy nietuzinkowe

Ja wybieram się w październiku,jeszcze daty nie znam na początku miesiąca będę wiedzieć,datę i lokalizację,myślę że nie jest tak źle ,w zeszłym roku byłam na akcji na salatkach wiem wiem na czym praca polega,a aktualnie w pl też pracuje na produkcji .

ZimnoDzisiajNawet
@Kaśka

Hej. Kasia mam podobna sytuacje jak Twoja. Również wybieram się w październiku (na początku) chyba czwartego wyjazd. Też czekam na lokalizację bo nie zostało skonkretyzowane. Ogółem z dodatkami powiedzieli że jest możliwość zarabiania ok 400 euro, ale czy to prawda? Przypuszczam że jak się ma nocna zmiane lub też praca w sobote i niedziele to bardzo możliwe uwzględniając podane przez nich stawki. Jeśli by ktoś mógł rozwinąć temat z zarobkami będę wdzięczny. A co do Ciebie Kaśka, jeśli trafię na tą lokalizacje co Ty, zapraszam Cię na Blanta :-) pozdroo

@ZimnoDzisiajNawet

Hhhh dzięki za blanta,uśmiałam się,ja planuję wyjazd po 10 po obecnej wypłacie no przecież trzeba z czymś jechać ,jak będę wiedzieć co i jak dam znać,pozdrawiam

Czy jakieś nowe oferty pracy ? Warto starać się?

Daniel

Czy warunki bytowe są również dobre?

Nowy nietuzinkowe
@Daniel

Tak, budynek jest była własnością szpitala a aktualnie firmy GoodStay. W łazience jest 5kabin a toaleta posiada 4 sedesy co dwa dni pojawia się sprzątaczka. Ogólnie jak dbasz tak masz :)

Edyta

@Matmax myślę, że Twoją opinie można wyrazić równie dosadnie, ale w znacznie bardziej elegancki sposób. Szanuj regulamin tego portalu proszę, w przeciwnym wypadku posty mogą zniknąć. @Paweł 1996 i @Onn jesteście zdecydowani na wyjazd? Opowiecie troszkę o samym procesie rekrutacji i warunkach jakie Wam obiecano? Czy pozostali pracownicy firmy Hessing mogą podzielić się opinią pracodawcy? Czy dostajecie opiekę koordynatora na miejscu, pracodawca opłaca Wam zakwaterowanie i dojazdy? Czy faktycznie trzeba bardzo dobrze mówić po angielsku?

Paweł 1996
@Edyta

Pojechałem z dziewczyna do hessing w Helmond Korendijk i narazie jest całkiem spoko nie ma takiej ciężkiej, zalezy jakie ktos ma po prostu podejście do pracy. Teraz czekamy na wypłatę tygodniowa narazie dostałem tylko za sobotę 84 euro wiec zobaczymy jaka bedzie dalej a z językiem nie ma problemu tu gdzie pracuje nie wymagają wgl. A i z tego co sie ludzi pytałem to mówią ze robota na pikowaniu tez jest spoko całkiem dobre zarobki tam ludzie maja tez nie wymagają zbytnio języka tylko kolory trzeba umieć po angielku i to tyle. Jestem juz tydzien narazie nie narzekam warunki mieszkalne tez spoko mieszkam w nisterode chodź mieliśmy w umówię do deurne ale jakimś cudem zostaliśmy sie tutaj bo niby miejsc nie ma ale w psychiatryku to ja nie chce mieszkać...

Onn

Witam jedzie ktoś pod koniec maja do Deurne? Albo jest na miejscu? Jaka praca przy produkcji sałatek? Jak godziny? Jak wygląda zakwaterowanie w hotelu pracowniczym?

Paweł 1996
@Onn

dołączam się do pytania :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hessing - Zwaagdijk-oost

• Jak się pracuje w Hessing?

Zobacz opinie na temat firmy Hessing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hessing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hessing?

Kandydaci do pracy w Hessing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hessing