Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

:))))))))))

Szczerze nie polecam!!! Podstawa 1000zl...roboty co chwile dokładają, wyciskają z człowieka ile się da i tak wiecznie niezadowoleni. Organizuja konkursy wewnętrzne ty stajesz na głowie żeby wyrobić target zamowione standy nie dojeżdżają na punkt w terminie wiec kasy nie dostajesz...w bazie klientów są sklepy na które agent handlowy ma zakaz wstępu !!!!! Jakieś potajemne robienie ankiet na punktach hdzie masz siedzieć 1h!!! W administracji jeden wielki (usunięte przez administratora) nigdy się o nic nie można doprosić. Śmiech na sali dajcie sobie spokoj

:)))))))
@:))))))))))

Ahhh I oczzywiscie TYLKO i wyłącznie umowa ZLECENIE

edis

nie polecam tej firmy, zarobki na niskim poziomie ( podstawowy - najniższa krajowa ) umowa zlecenie, atmosfera słaba

Iza

@Paweł, @Ewan, możecie jeszcze powiedzieć czy firma ma jakiś system benefitów pozapłacowych dla swoich pracowników i co się na niego składa? Jak według Was wygląda atmosfera? Jakie zalety pracodawcy możecie wymienić, co warto wiedzieć przed zaaplikowaniem do firmy?

Iza

@Barbara, @Rudka, dziękuję za Waszą odpowiedź. @Bolek, widzę, że Ty masz inne zdanie co do opinii Barbary, możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jak według Ciebie wygląda atmosfera, relacje z przełożonymi, przygotowanie do pracy? Możesz poprzeć swoją wypowiedź stosownymi argumentami, będą one bardziej przydatne dla innych użytkowników forum.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jarek

Konkurencja inspiruje do pisania?

bielas
@Jarek

Ciebie nakłania do wybielania zafajdanego wizerunku tej firmy.

Ostrzegam przed ta firmą , bowiem nie otrzymałam do dnia dzisiejszego mojego wynagrodzenia za przepracowane ostatnie 5 dni tj, 20 godz, we wrześniu czyli od 01-09 do 05-09 2017r. a dziś mamy 07-01-2018r, Dokumenty jakie były wymagane czyli karta pracy była robiona wiele razy przeze mnie tuz po zakończeniu pracy , przez Panią kierownik Pani Edyta B. Pana Zbigniewa -kierownik, Pana Michała kierownik, , każdego ms, były robione w/w dokumenty aby wynagrodzenie zostało wypłacone na 10. każdego ms, oczywiście brak wypłaty potem były jeszcze raz robione na 25. każdego ms, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia , jest to nie wiele bo ok, 200zł. ale dlaczego taka firma ma się bogacić na moich plecach , pani odpowiedzialna za wypłaty twierdziła ze dokumentu nie widzi , i nie ma podstaw do wypłaty, a ja podstawę do pracy zgodnie z podpisaną umową miałam , wiec proszę sobie założyć okulary, dokument wymagany był robiony przeze mnie osobiście w każdym kolejnym ms, oryginał był wysłany pocztą listem poleconym na w/w adres siedziby firmy , i przez moich przełożonych , Pan Michał ostatni kierownik zajmujący się ta sprawą przy mnie wysyłał do 3 działów z adnotacja pilnie do wypłaty , co jeszcze należy zrobić aby to wynagrodzenie zostało wypłacone? czy 3 kierowników działających w tej sprawie nie wystarczy??? bo to jest już 4 ms, oczekiwania , brak słów która z Pań nie widzi mego dokumentu wysyłanego wiele razy , pracowałam w Kaufland Bolesławiec Dolny śląsk w serwisie U. Nie dajcie się nabrać na ta firmę o ile chcecie mieć wypłaty zgodnie z podpisana umową . Mam dość oczekiwania i sprawdzania konta na 10 lub 25 , uważam ,że firma jest nie uczciwa , a poszukuje pracowników , nic więc dziwnego ,że jest ciągle brak dobrych pracowników , jeśli się trafi dobrego pracownika to się go szanuje , bo o następnego będzie bardzo trudno , jak ma nie brakować jeśli pracuję się za słowo DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ , pozdrawiam i życzę sukcesów. Dorota Z.

Barbara
@anonymous

Nie ty jedna ja tez czekam i doczekac sie nie moge...

Barbara

Nie polecam pracy tutaj... za marne grosze... i czlowieka nie umieją potraktować poważnie. Najlepiej siedzieć robić a płacić nie ma kto. Nie zatrudniajcie się tutaj... co chwile ktoś inny prowadzi rozliczenie i jak sie już ktos wdroży dają to innej osobie i kasy na czas nie ma. Trzeba dzwonic pytac prosić udowadniać że dokumenty były.... szkoda zachodu. Jeśli chcesz dostawac wynagrodzenie na czas to nie polecam tego czegoś co nazywa sie firma bo to jest żenada....

Iza

@Barnaba, co masz dokładnie na myśli? Twoja wypowiedź jest krótka oraz nieuzasadniona. Zatem poprzyj ją argumentami. Merytoryczne komentarze są bardzo przydatne, ponieważ osoby czytające wypowiedzi na forum mogą się z nich sporo dowiedzieć na temat MerService. @Kolod, w swoim poście piszesz o mobbingu. Jest to bardzo poważne oskarżenie, które zdefiniowane jest w Kodeksie Pracy. Art. 94^3§2 podaje definicję mobbingu ("Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników."). Czy właśnie, to co jest napisane odnośnie mobbingu w Kodeksie Pracy odczuwasz?

Ulubieniec korporur
@Iza

Idź się schowaj korpolarwo.

bleeh
@Iza

Definicja definicją, jeszcze żebyś rozumiała całą wykładnie i orzecznictwo byłoby świetnie. Kopiuj-wklej potrafii każdy janusz.

Barnaba

Niestety nie wszyscy są dobrymi pracownikami.!!!

Szurek
@Barnaba

Ty napewno :) bua haha

Lady J

Słuchajcie, sporo nas jest - pokrzywdzonych przez tą firmę. Może by tak się skrzyknąć i zaangażować media - jakkaś Uwaga TVN, Interwencja Polsatu - niech Polska pozna oblicze prawdy. Wówczas może odpowiednie instytucje zwrócą uwagę na działalność tej firmy i dobiorą im się do tyłka. W sumie nie warto tego bagna zostawiać bez kategorycznej reakcji. Co Wy na to?

Olga
@Lady J

Jestem za, pracowałam i również zastanawiałam się nad Pip.

....

przecież tu wszyscy właśnie piszą że nie potrafią sprzedawać I nie lubia

nabita w butelkę
@Olga

pip nic nie pomoże bo to umowy cywilne można tylko do sądu z powództwa cywilnego

ula

Przecież musiały być określone warunki projektu. Nie jest tak,że nie zdajemy sobie pytania czego szukamy. Daj znać . Ja szukam współpracy w takich projektach. To ważne ,aby dobrze trafić. Napisz ula128812@o2.pl

ula

Projekt w sprzedaży zielonej energii pod patronatem URE- jesteś zainteresowany; napisz.... sprawdzimy ..... może zobaczymy .... może ....

Były

I to wszystko o czym piszesz pewnie na umowę zlecenie za marne 13 zł brutto na godzinę. To jest wzór firmy "dy...jącej szarego Polaka". Idealny encyklopedyczny wzór. Lepiej sobie nie zawracać głowy firmą, którą jakiś Ździsiu i Mieciu założyli chcąc się dorobić kasy "na szybko", nie mając o niczym pojęcia i porządnej koncepsji na wgryzienie się w rynek z konkretnym biznesplanem. Każdemu, kto chce tam pracować radzę zajrzeć na stronę KRS-online i zobaczyć iloma "profesjami" zajmuje się ta firma. Chwytanie wszystkich srok za ogon to typowy objaw tego, o czym napisałem przed chwilą - nastawienie na zysk, zero profesjonalizmu i zero pojęcia o branżach, w których firma się porusza.

ula

Jest obecnie dużo ogłoszeń z tej Firmy - przecież nie funkcjonowaliby na rynku Proszę o informację, szukam współpracy w tej branży. Mam pozytywne doświadczenie. Nie z nimi, ale....

PH
@ula

ULA @ przestań się znowu wpisywać jako ONA - jak wiemy że jesteś NIM Trudności w określeniu własnej tożsamości płciowej można leczyć .

@PH

Ja szukam współpracy w tej branży, bo siedzę w tej branży, nie koniecznie w tej Firmie. Ula to prawdziwe moje imię, od ..... masy lat ( biorąc pod uwagę,że prawo jazdy mam 30 lat), to już chyba przywykłam do swojej płci i nie zamierzam zmieniać. Ale .... napisz proszę na ula128812@o2.pl

Ck22

Trolling Nie karm trolli

Qool
@Ck22

Człowieku oszczędź sobie czasu, wstydu i przestań się wpisywać bo i tak wiadomo kim jesteś, a i odsyłam do wikipedii - nie używaj wyrazów, których znaczenia nie znasz! https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie?wprov=sfla1 P.S. Zgodnie z definicją trolling to Ty uprawiasz, a nie ludzie którzy po prostu obnażają praktyki twojej firmy, do czego to forum zresztą służy.

Zyxoor

No i co z tego, skoro za jakiś czas ktoś z tej firmy wlezie tu na forum i wszystkich poszkodowanych takich jak ja czy Ty nawyzywa od nierobów i trolli...

RW Partner Siedlce opinie

Przepraszam, niechcący wkleiło się dwa razy, administratorzy - usuńcie jeden z wpisów, proszę.

xx

Koordynator regionalnyy. Jakies opinie? Jak wyglada praca i płaca. Jaki samochód?

Był
@xx

Poczytaj sobie tutejsze wpisy, sporo jest na temat pracy na tym stanowisku. Na ich podstawie szczerze bym Ci odradzał tę firmę jeśli nie chcesz być okantowany.

xx
@Był

No ale są to głownie wypowiedzi na rok 2013-14 a mnie interesuje to co sie dzieje teraz

Yy
@xx

Sądzisz, że się poprawiło? Czy zgniłe jabłko może się "odgnić"?

Xxxxxxxxx

Pracowałam kilka miesięcy jako serwisant, zdecydowanie nie polecam. Na rozmowie obiecywali, że praca będzie polegać na robieniu raportów i obsłudze kilku firm, jednak w rzeczywistości okazało się, że trzeba wykładać cały towar, każda dostawę, nie zależnie od obsługiwanej firmy. Ponadto nie dostałam wypłaty za cały wrzesień, podejrzewam że za październik będzie podobnie, w tym przypadku na pewno Inspekcja Pracy się nimi zajmie. NIE POLECAM

ooo!

NIE KARM TROLLA !!!!!!!

KM

Rozumiem że nadal nie masz pracy , że masz czas po kilku miesiącach wchodzić i pisać posty na dawnych pracodawców ?

Repost
@KM

Rozumiem, że prześwietliłaś cały internet żeby mnie namierzyć? Ciekawą masz tam pracę, skoro analizujesz, kto wpisy zamieszcza. Zmień pracę na agencję detektywistyczną... Dla twojej wiadomości - mam pracę, lepszą niż twoja, dziwię się, że jeszcze tam siedzisz w tych warunkach, no ale jak się nie chce szukać czegoś lepszego to się siedzi pół życia w firmie za najniższą stawkę, prawda? Jeszcze z dodatkowymi obciążeniami... Do mojej aktualnej pracy raczej byś się nie nadawała - tu potrzebują ludzi z wyższym wykształceniem. A w przypadku aktualnej twojej pracy to lepiej nie mieć żadnej niż pracować za 13 zł na godzinę na tak trudnych projektach i jeszcze nie wiadomo czy nie poślą na "przymusowy" miesięczny urlop pogwałcając umowę którą podpisują z pracownikiem.

Kcin
@KM

Rozumiem, że ty też już jej nie masz wpisując się o godzinie 13:43, czy może wysłali cię na przymusowy miesięczny urlop?

PIP

Brednie wyssane z palca przez ludzi ,którym nie chciało się chodzić do pracy a jak już do niej przyszli to nie mieli ochoty pracować . Prawdopodobnie nadal tej pracy nie mają wylewając gorzkie żale na forum . Czas się wziąć w garść i przestać snuć fantazje o Pipach i występach w Interwencji czy Jaworowicz . Życzę samych sukcesów ,do Pracy Rodacy

Puściły wam nerwy? Prawda boli!
@PIP

Szanowny członku kierownictwa firmy Merservice! A jaką ty masz czelność wpisywać się: 1) Jako PIP?! 2) pisząc, że Interwencja, media i PIP to "fantazje" wyssane z palca?! Dwie firmy z Siedlec już posmakowały tej goryczy za swoje praktyki, więc albo jesteś tak tępy (nie czytasz prasy), albo niedoinformowany (nie analizujesz sytuacji na lokalnym rynku pracy, co potwierdza tezy i stwierdzenia z poprzednich wpisów, udowadniając że macie w (usunięte przez administratora) pracowników), albo też próbujesz siać dezinformację na forum próbując zniechęcić komentatorów do podjęcia takich kroków lub też pokazać, że to poza zasięgiem "szarego" pracownika. Chyba na prawdę chcesz, żeby udowodnić ci, jak bardzo się mylisz i jak bardzo jesteście bliscy interwencji instytucji kontrolujących firmy. Tym wpisem jeszcze bardziej zmobilizujesz ludzi do działania - tandetna i prostacka zagrywka z twojej strony, bo PIP też czyta te komentarze i niejednokrotnie na ich podstawie robi kontrole w firmach. 3) stwierdzając, że wpisy są zamieszczane przez ludzi, którym "nie chciało się pracować" dopuszczasz się bezczelnego, wrednego i ohydnego chwytu poniżej pasa, ale psycholodzy biznesu jak i sama PIP doskonale znają tego typu zagrywki WINNYCH PRACODAWCÓW, którzy czują "brzydki zapach" koło tyłka i spotykają się z niezadowoleniem pracowników - to typowa strategia winnego - odbijanie piłeczki i zwalanie winy na podwładnych w prymitywny i wulgarny sposób. No ale jak mawiają, "tonący brzytwy się chwyta". Widać wyraźnie, że w twojej firmie zatrzęsła się ziemia i drżysz jak galareta razem z całą firmą, bo gdybyś miał jaja, pisałbyś obiektywnie. Ja akurat pracowałem uczciwie w twojej firmie i byłem dobrym pracownikiem, z pochwałami i uznaniami, a zrezygnowałem sam ze względu na warunki w twojej pracy. Nie zwolniłeś mnie, wręcz przeciwnie, więc palnij się w głowę zanim zaczniesz coś pisać bo widać, że ci struny cierpliwości poszły... Podszywanie się pod PIP to obrzydliwość i cios w godność nawet tych, którzy tam jeszcze pracują za te marne grosze bez prowizji, na które was nie stać, a które obiecujecie. A samo podszywanie pod PIP nie obędzie się bez konsekwencji, a sama wzmianka o PIPie to nie fantazja... Znany z Siedlec jest incydent z firmą Eureka, słyszałeś o tym? Słyszałeś na pewno. W ich sytuacji ze zgłoszeniem do PIPu i na prokuraturę nie było problemu. A fantazje to snują kierownicy twojej firmy obiecując gruszki na wierzbie swoim pracownikom i wciskając bajery.

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MerService Sp. z o.o.