Opinie o Netto w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Bydgoszcz

Iwka

Hejka :) Jak dla mnie kto chce pracować będzie pracować:)Jestem w Netto od roku ,jako sprzedawca ;)jest mi tu bardzo dobrze.Mam zejefajna kierowniczkę:) Wymaga,ale tez wynagradza .Mam co miesiąc premie po 250 zł jest ciężko wiadomo,roboty bardzo dużo,brakuje ludzi i rak :)To nie wina kierownika,że brakuje rąk do pracy :) radzimy sobie jak możemy,ale dajemy rade.Pozdrawiam z Zielonej Góry:)

nowa p
@Iwka

Witam Iwka. Czy pamiętasz może nazwiska kierowników? czy była wśród nich Pani w rudawo-czerwonych włosach do ramion?

Martyna

Jakie dodatki zabieraja nawet premie jeśli taka jest za wzięcie UŻ. A zarobki żałosne zapierdzielasz jzk wół i nie doceniają cię . Na urodziny Netto za miast dać pracownikom choćby bony to dali koszulki . Dadzą marne 1380 netto i wcale się nie dziwie że nie mają pracowników i jeśli nie podwyższą pensji to pracowników nie będą mieć.....

takaja

Haha siłownia ? Ciekawe dla kogo bo chyba nie dla pracownika... no chyba że chodzi o tyranie na sklepie to ok :D trochę tam popracowalam więc wiem co mówię. Jeśli masz ambicje to wykonujesz pracę niemożliwą do wykonania. Wszystko prawda. Ludzi do pracy wiecznie brakuje zapiepsza się we 2 na cały sklep i jeszcze opiernicz. Ciężka robota pod względem psychicznym i fizycznym za marne grosze nawet dla kierowników...

ANIA

JAKA PŁACA TAKA PRACA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ NIKT SIĘ SPUSZCZAĆ NIE BĘDZIE W FIRMIE NETTO W LUBUSKIM.DOBRA ŚCIEMA 8 GODZIN MIJA ZAMYKAMM DZWI OD SYFU I MAM WYRYPANE TROCHE NA L4 A FRAJERZY I TAK MUSZĄ ZAPŁACIĆ.NIKT NORMALNY NIE PRACUJE W NETTO

Sprzedawca

Większość czasu to ja mówiłam, kierownicy jakoś mało elokwentni i lotni mi się wydali. Po wyjściu nie miałam nawet wrażenia ze się dobrze zareklamowałam bo wyglądało to tak jakby jakakolwiek bym nie była to mnie chcieli. Mądra/głupia mało wazne... W dyby i do roboty zeby samemu nic nie robic tylko głupich udawać. Nie zdecydowałam się na tą prace bo skoro kierownik nic nie miał mi do powiedzenia to co mogli mi oni zaoferować? Premie która sami przyznają? Zapewne sobie i swoim lizusom? Szkoda gadac. JESLI JESTES DESPERATEM DRZWI STOJA OTWOREM :)

NIE MARTWCIE SIE. ONI BIORA PRACOWNIKÓW JAK LECI NAWET...BO ZA TE PIENIĄDZE I CIĄGŁE PRETENSJE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
gość

poproszę o adres na audyt z góry dziękuje

ANIA

PYTANIE DO MĄDREJ GŁOWY CZY FIRMA NETTO MA ZAMIAR WPROWADZIĆ W ROKU 2016 PODWYŻKI DLA SPRZEDAWCÓW,BO ŻE PODWYŻSZYLI MINIMALNĄ KRAJOWĄ TO WSZYSCY DOSTALI CZEKAM NA ODPOWIEDZ

ania

CZEŚĆ JEZELI UWAŻASZ ŻE PREMIA 60ZL TO JEST PREMIA TO POWODZENIA ŻYCZĘ BO TAKĄ PREMIE TOBIE ODDAM.A CO DO LUDZI KWALIFIKACJI TO NETTO WSZYSTKICH ZATRUDNIA BYLE WYGLĄDASZ NA CZŁOWIEKA.

@ania

W jakim sklepie wymagają doświadczenia czy wielkich kwalifikacji ???-szukają jeleni,którzy będą pracować za taką wypłatę.Sam zresztą byłem takim jeleniem.Miałem jednak odwagę,zmieniłem pracę i teraz mam uśmiech od ucha do ucha.Pozdrowienia dla niezdecydowanych !!! Warto zmieniać pracę -nawet na inny sklep w innej firmie.Jeszcze jedna podpowiedz:jeżeli odpowiadacie za kasę liczycie ją w czasie pracy a jeżeli Wam nie dadzą przeliczyć w tym czasie - to mogą spadać z deferencjami Pa........:)

ania

W NETTO MIE MA PREMI TYLKO U KIEROWNIKA NA PAPIERKU JEST PREMIA.PRACUJE W NETTO I NIE MA NIGDY PREMI CAŁEJ BO NIGDY SIE NIE NALEZY TAK JAK ZA MIESIAC GRUDZIEN.FIRMA TA NIE SZANUJE PRACOWNIKOW I NIE MA JUZ NAWET TAJEMNICZEGO KLIENTA BO CHCA ZAOSZCZEDZIC WIELKA ŻENADA MASAKRA.......

hejhej

Netto - no cóż. Pracując spotkałam się z dosyć fajną kadrą (nie każdy taką spotyka). Kadra swoją drogą, ale co się namordowałam w tym sklepie to moje. Netto to prawdziwi żydzi oszczędzający na pracownikach i jakości funkcjonowania sklepu. Po zamknięciu sklepu, gdy zostaje te pół godziny to dosłownie się biega, nawet gdy szybko wykonujesz swoją pracę to jest to za mało. Musisz zap*&^%alać. Czy już wystarczająco zap*&%alasz? To zap*&%^$alaj jeszcze szybciej!! Takie fakty. Bardzo im trudno zatrudnić kogokolwiek. Dwie dziewczyny na zmianie i hulaj dusza, piekło istnieje. Dziewczyny lat 30 chodzą na zastrzyki na kręgosłup, bo podnosi towar i łup. Po babie, siedzi jak kaleka na kasie jeszcze 10 godzin bo akurat ma dwunastkę. Takie opowieści...

Beata

Wszyscy piszą że zarobki marne. Powiedzmy sobie szczerze 1400 na rękę a najniższa krajowa 1380. Masz odpowiedz. Premii brak. Regionalny dzieli się z kierownikami a ludzie tyrają.

gosiek
@Beata

gdzie ty żyjesz? najniższa krajowa to 1850. a jak chcesz zarabiać 5000 to wyjazd za granicę.

Gienek

Ciekawe gdzie pracowałeś matole, w netto zarobki to nędza i jaka siłownia. Chyba na magazynie i wykładaniu towaru. Regionalnym chyba jesteś w netto że tak reklamujesz. co ludzi nie masz do pracy !!!!!!!!

Piter

W łodzi w sklepie na retkini jest z-ca kierownika która wQurwi was w pierwszy dzień. Praca za najniższą krajową, a premii nigdy nie zobaczysz. Obiecują oczywiście premię na rozmowie a jakże. Mało osób na sklepie, więc biegasz jak debi...Kierowniczki palą papierosy od tyłu sklepu ale oczywiście jako coś chcesz to czasu nie mają.

Nova

Witam. Mam pytanie. Czy ktoś z was wie gdzie we Wrocławiu odbywa się szkolenie i ile ono trwa? I ogólnie jak to wygląda z pokryciem kosztów tej "imprezy"? Z góry dziękuje za odpowiedź.

pracownik były

praca tam to porażka atmosfera okropna jeden na drugiego kabluje zarobki słabe kierownictwo i ich traktowanie personelu pozostawia wiele do Zyczenia ciągle słyszysz że szybciej że za wolno pracujesz albo że masz organizacje pracy do (usunięte przez administratora) ich szkolenia i wdrażanie nowych pracowników to porażka wytłumaczą ci raz i wymagają i oczekują że nie bądziesz już popełniać błedów nie inwestuą w pracownika aby dobrze pracował tylko wymieniaja na nowego z myślą ze trafi sie geniusz który będzie wszystko jak robot robił od pierwszych tygodni według wytycznych kierownika odradzam tam prace szkoda nerwów a i kierownitwo przecenia śmierdzące mięso co za wstyd pracować w tak niekompetentnej firmie

Marzenia macie piękne.

seba

Witam. Mam pytanie a co myślicieli o netto w Warszawie na Wisełki ?

mikołajka

netto to porażka ciągłe pretensje małe zarobki okropna atmosfera jaworzno porażka kierowniczka jeszcze większa porażka niemiła i opriskliwa a jak pojawia się kierownik okregu zmienia swoje zachowanie na bardziej przychylne kto tych ludzi awansuje!!!!! nie zawracajcie sobie głowy tą firmą lepiej szukać czegos innego

xyz
@mikołajka

powiem tak netto nie jest wymazana praca ....premie....heh musisz niezle sie napocic zeby ja dostac i to pracujesz na nia dwa miesiace zeby tylko ..... ciagle słyszysz za wolno skanujesz za wolno robisz i ze jestes mało kompetentny zeby tam pracowac .... ciagle w biegu nawet na sniadanie zejsc nie mozesz bo ''nie ma czasu'' ....nic wiecej nie slyszysz tylko czas czas czas ....Jak na takie zarobiki to sa żałosni bo wymagania coraz wieksze a wypłata w miejscu ......żałosne....

pracownica netto

Tak może i z reguły tak robi. U nas progressowiec był na nonstopie na kasie (sam chciał) i nie było jak najmniejszych przeciwwskazań. Szkolenie jest BHP i nie ma zbyt wiele wspólnego z kasą hmm wspomniane są tam zagadnienia ale przede wszystkim chodzi w nim o papier na "elektryka" o kaswowych zagadnieniach dowiesz sie od kierownika

pytanie
@pracownica netto

W tym rzecz że ja nie miałam nic kierowniczka tylko powiedziała co i jak i stała tylko 15 minut potem sobie poszła. To miało być szkolenie? Po pierwsze wydaje mi się że nie mogą sobie posadzić bez papierku że masz ukończony kurs po drugie jak już to kierownik powinien być przy pracowniki.

pracownica netto
@pytanie

Żadnego papierka na kase mieć nie trzeba skoro my po szkoleniach go nie mamy. Fakt że kierownik w teorii powinien być z nowym pracownikiem minimum 4h na kasie lecz takie sa realia pracy w netto, że nie ma na to możliwości personalnych.

pytanie

Witam mam pytanie czy firma Netto może posadzić pracownika z agencji na kasę fiskalną jeśli ta osoba nie ma żadnego papierku że ukończyła szkolenie?

????

Nadajecie na kasjerów a nie wiecie do czego wy klienci jesteście zdolni... Kasjer skrzywdził klientkę/a bo nie odpowiedział z uśmiechem na twarzy miłego dnia na obelgę?

@????

Droga klientko-najpierw spójrz na siebie,niektórym klientom przydało by się szkolenie.Teraz stoję po drugiej stronie kasy i mogę ostro reagować na chamstwo innych klientów, będąc pracownikiem musiałem siedzieć cicho.Jest takie przysłowie" Nie czyń innemu co Tobie niemiłe "Pozdrawiam i życzę uśmiechu w kontakcie z personelem sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto?

Kandydaci do pracy w Netto napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto