Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

zniesmaczona polakami fuj

Zyna - 2012-03-31 19:53:03 Pracuje w tej firmie i wcale praca nie jest taka zła jak ktoś chce pracowac to będzie robił,wszędzie trzeba robic za darmo nie płacą nigdzie owszem na początku zarabia się mniej ale 1300zł jest przede wszystkim ubezpieczenie co wiekszosci zakładów na czarno.Ludzie robia w innych firmach za niecały 1000 i tez moze byc,nikt nikogo nie zmusza jak samemu sie nie spróbuje to się nie przekonasz bo zawsze opinie bedą podzieloneTAK TAK TAK I O TO TAM CHODZI, SAMA PYTAŁAM KIEDYS KIEROWNIKA JAK DAWNEJ ROBIŁAM; MOZE TO PRZEJSC??? I MOGŁO!!!JEGO ZDANIE , JEGO WINA. SZKODA ZE PODPISU NIE WZIEŁAM. CZYSTY(usunięte przez moderatora)!ALE TO BYŁO DAWNO I GUZIK MNIE TA FIRMA JUZ OBCHODZI. ZEGNAM, SZKODA NERWÓW I CZASU, NA TO ICH KOMBINACTWO. (usunięte przez moderatora)

znudzona tępakami w polsce

odp CIEKAWA - 2012-05-11 21:58:13 Zależy na jaki dział się dostaniesz?? Najmniej zaproponują Ci 1600 1700 brutto na początek :) oczywiście pod KFTP !! bo agencja pracy tymczasowej da ci wynagrodzenie godzinowe !! jak masz dobrego kierownika i jesteś dobra w pracy to szybko pójdziesz pod firmę!! (nie po 3 miesiącach). POWODZENIATaaaa, \\\"Powodzenia\\\"sie przyda! ja mam doświadczenie z ta firmą MARNE!!!!! bylam tam od dawna, ale jak sie czlek chcial zatrudnić jako dobry pracownik produkcyjny zawsze grzeczny i dobry to nagle wylosowali cie do zwolnienienia, 2 tygodnie pracy i s(usunięte przez moderatora) ciekawe czemu???!!! Bo ktoś robił w ochronie?Czego sie boicie?Że ktos by na Was kablowałA w du..e Was mam!!!Cztery dni pod rząd wywalali ludzi z roboty bo nie ma po co robić, potem kilku zwolini, ma to sens?A ludzie dojezdzają po 30 km , kto im zwróci za dojazdy?Myszka Miki????!!! Wstyd a nie firma, c (usunięte przez administratora) stwo totalne i udokumentowane, w życiu tam nie wróce!!!!!!!(usunięte przez moderatora)

stary wyjadacz

bardzo dziwne,ze nie potrzebuja tam MĄDRYCH ludzi tylko pomyleńców, jak nie ma pracy to wysyłaja do domu i jedziesz 30 km za darmo, 5 dni pod rząd, nikt ci nie zwróci kasy za paliwo, to jest PORZĄDEK??? To sprawa dla PIPU ale nie korupcyjnego , dla prawdziwwej kontroli.!!!!!!!!!!

odp CIEKAWA

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ciekawa

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem papierów w tej firmie, ale słyszy się różne opinie. Ciekawa jestem jak jest z płacą?

pracownik_Ajś

jak się ludzie nie nadają to ich zwalniają:)

bestia

ooo nic lepiej, (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) !!!!!!!dalej ludzi zwalniaja po paru dniach!

pracownik_Ajś

A mnie się tam praca podoba. Dla tych co nie chce im się siedzieć na studiach to fajny start :) A to że dadzą 2000zł do ręki na dzień dobry to normalka. Ale też nikt nie startuje z najniższą krajową tak jak to jest wszędzie. Co pół roku podwyżka (jaka jest ale jest). Wczasy pod gruszą która firma dzisiaj płaci?? a tu baa jest. na święta również płacą. No i pewność że firma nie padnie za 2/3 lata tylko będzie kawał czasu istnieć. Są małe niedociągnięcia biurowe z winy polaków. Z Koreańczykami da się wszystko załatwić ;-) Pamiętajmy że to duża korporacja a nie prywatny pan "Mietek" co zwija żagle i wywala ludzi mówiąc "tak wyszło".

Zyna - 2012-03-31 19:53:03 Pracuje w tej firmie i wcale praca nie jest taka zła jak ktoś chce pracowac to będzie robił,wszędzie trzeba robic za darmo nie płacą nigdzie owszem na początku zarabia się mniej ale 1300zł jest przede wszystkim ubezpieczenie co wiekszosci zakładów na czarno.Ludzie robia w innych firmach za niecały 1000 i tez moze byc,nikt nikogo nie zmusza jak samemu sie nie spróbuje to się nie przekonasz bo zawsze opinie bedą podzielonecelna uwaga

amber xxx

widzę że niezle tam wszyscy po sobie jedziecie a ja chciałam tam pracowac...

nieszpor

Wypowiadasz sie nie mając pojęcia do czego części robisz chociasz na każdej pisze Hyundai i Kia ale ty twierdzisz ze do skody:) To jest młoda firma rozwijająca się i chyba jasne jest ze wchodzą nowe zakazy idz do starej firmy to masz to wszystko od razu a jeśli chodzi o te barkody to chyba jasne jest że musi to byś na kazdym elemencie przeciesz na nich jest kod kredkowy . a z tą selekcją to mają racje każdy ma swoj cykl pracy i zadania do wykonania zlę wykonasz ciespisz proste . to nie jest praca u wujka władka tylko (usunięte przez administratora) a dla korei !!!

pchamwozek

Jak za darmo nie placa a te pierwsze 4h za darmo, facet nie wmowisz mi ze nie przecie tez tam robie i to widze, ja tam tez pracuje i to widze, zreszta selekcje za darmo nie ma czegos takiego za darmo, zaklad nie ma prawa karac nikogo co najwyzej moze potracic z premi lub zwolnic jak sa ku temu podstawy - a ty to chyba jestes dobrym pracownikiem kochajacy koreaczykow pewnie lizesz im (usunięte przez administratora) y jak az milo patrzec nie wspominajac reszcie biurowca tej bardziej europejskiej tak sie zastanawiam patrzac na nich czy juz sie im robia skosnie oczy czy nie

Zyna

ziva

Nic sie nie zmienilo, dalej KFTP - Koreanska Firma Tepiaca Polakow. moglbym sie rozpisac na temat glupich zakazow, donoszeniu na siebie ale to juz wczesniej opisane Ja zwroce uwage na slowo SELEKCJA. dosc popularne w tym DZIWNYM zakladzie Otoz na selekcjach na ktore sie chodzi za darmo Juz tlumacze jak dochodzi do selekcji a wiec PRACOWNIK ladnej czerwonej koszulce wykonuje prace przy maszynie najczescie na jedna maszyne przychodz 1 do 5 lub wiecej ludzi zalezy co i jak ale jedzmy dalej grupa tych pracownikow wykonuje czynnosc klei, sklada, zgrzewa, poleruje he he usmiejecie sie czesci do samochodu pasta do butow ;))) powaznie jak to zobaczylem to myslalem ze zleje sie ze smiechu no ludzie przecie jak koles co kupi to auto i zacznie sprzatac w srodku auta tapicerke inne elementy to raz bedzie uje.....ny a drugie zobaczy to co zostalo sprytnie zamaskowane pasta ogolnie mowiac bubel. Przypuscmy ze jeden z pracownikow zapomni przykleic naklejki z kodem kreskowym tzw barkodu no i akurat 8szt lub wiecej zalezy ile sie pakuje tooooo na tej podstawie pracownik kontroli moze isc wystawic NG uprzednio wbijajac w scaner z usmiechem na twarzy wystawia na tablic piszac numery pracownikow itd Reakcja jest natychmiastowa opr... iiii selekcja nastepnego dnia lub w innym terminie przychodzi sie przed praca 1 godzina lub wiecej zalezy ile czego dotyczylo przewinienie ALE SAM FAKT KTORY MNIE WKURZA ZE TO ZADARMO MARNUJE SIE CZAS I PIENIADZE PRACOWNIKA duzo ludzi ma ustawione dojazdy razem w grupie bo jest taniej paliwo przecie duzo kosztuje, aaaa zaklad ma z tego interes boooo dodatkowa kontrola produktu jest, jest zrobili to co czasem robi kontrola jakosci tzw 200% kontroli ale w czasie pracy i dlatego wspominam o urzedzie skarbowym iz dzieki selekcji zaklad ma zysk za darmoche bo po co marnowac kase Wiem z doswiadczenia ze nie ktore selekcje nie staly sie z winy pracownika :) produkcji. Dawanie szkoly pracownikom piszac ich na tablicy za byle (usunięte przez administratora) y ze tak naprawde zamiast podejsc zwrocic uwage to nie najlepiej byc ....., ze by to byly jakies extra wpadki produkt przepalony uszkodzony nieeee malego padzika nie ma noooo to faktycznie auto sie w skodzie rozpadnie biedny czech zalamie sie podczas skladania, maly chinski pracownik jak na 1 000 000 000 czesci przez siebie skladanej nie zobaczy barkodu tooooo popelni sepuku-harakiri czy jak zwal tak zwal. ha ha by ludzie wiedzieli jakie tam czasem produkty przechodza z abrobata ludzi biurowca he he nie wazne czy forma dupiata czy maszyna ale jest producja moze nie wroci damy na msze i jakos to bedzie byle zeby sie krecilo.

monika s

a jak jest teraz ? minelo troche czasu od otwarcia jestem ciekawa czy cos lepiej?

polandos

chyba to druge, bo ostatnio nawalili na całą skale, nazatrudniali ludzi a po miesiącu kazdego do domu wysyłali, albo zwalniali, jak sobie nie umieja dać rady, to po co im ta firma?! Wstyd i hanba, Koreo to jest kraj ubóstwa tu nie kupuja aut! A wy polacy w biurowcu wezcie sie za myslenie bo widzicie do czego wasze nieróbstwo doprowadziło.

kolo

:) - 2010-11-19 09:24:40 Po cy wy pracujecie w tej firmie jak wam tak źle? racja kasa jest mała ale robota nie jest aż tak ciężka jak wy piszecie , pewnie najbardziej narzekają ci którzy najmniej robią i sami innym włażą w d...pomyślcie ze niektórzy ludzie maja gorzej!niewiem czy lepiej pracowac u was i być taką cipą co sie na wszystko godzi czy byc bezrobotnym ale miec swoj charakter

remi
@kolo

WAZNE. Ja w pierwszy dzień musialem sam pracować bo brygadziści zabronili pomagac mi, czlowiekowi który mial mnie uczyc przez pare dni. to robilem 4 dni sam a gosciu stal i sie patrzył. wymagają niewiadomo jakich cudów, jak dajesz rade to potem ustawiają maszyny na co raz szybszy cykl i tak do (usunięte przez administratora)Dzial sie fajnie nazywa bo mowią na to rozdmuch. z rozdmuchem ma to gwno wspolnego, praca to operator wytłaczarki czytaj, obróbka plastiku, za 1300 szkoda tam isc jak w greifie za te robote ludzie maja 2300 a ci doświadczeni nawet po 2700. ale kazdy jest wolny idz sprawdz!. pracowalem tam tylko tydzien i wciągu tych 7 dni ludzie ze mna przyjeci zrezygnowali i ludzie którzy po nich przyszli rezygnowali razem ze mną

on

jołmenko - 2011-04-05 22:00:36 Nie świrujcie pawiana tylko do roboty sie brać . Robota niejest ciężka a 1600-1900 zł na ręke jest pozdro dla calego rozdmuchutak? a kto je widział? ci z posrednika?

romek

miki - 2011-02-09 09:17:40 Ja wam powiem robota do kitu osoby na stanowiskach wysokich z wykształceniem podstawowym Lecz lepiej zostać na zasiłku i dostać 750 zł i siedzieć w domu nisz chodzić do jebnietej roboty i dostać 1300zł a jaka kol wiek podwyżka zapomnij tam się liczy ile robisz dopiero po roku można nacokolwiek liczyć wiec niema się co wykazywać tylko robić na wolnych obrotach i paczyć w jeden punkt jak otumaniony . jak masz zasiłek to siedz, niektórzy nie mają

Magdziola

o tych bublach to też mi wiadomo, ostatnio przepuscili ponoć jakies megabyle co a bublem okazały się częsci idealne, chyba ktoś komuś na złośc robi. Ludzie to wszystko widać wstyd! dojdzie do tego ,ze zostaniecie złośliwymi paranoikami i sie tam pozabijacie. Pozatym boicie sie swojego cienia, każdej osoby,czemu?Najwyrazniej macie cos za uszami nie wspomnę już o kablowaniu jeden na drugiego.

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP