Wiadomo coś o postoju?

Dobra

Na nie pełny etat zatrudnienie dostane ? Mam ddużo doświadczenia.

Xxx

Ktoś coś o przestoju wie?

@Xxx

Tak, jak sama nazwa wskazuje na przestoju- robimy ????

Dobra

Na nie pełny etat zatrudnienie dostane ? Mam ddużo doświadczenia.

Odpwiadam
@Dobra

Raczej nie. Tylko umowa o pracę bądź pośrednicy Praca w Żorach - HR Power/ Max Power - Del Piero - Mega-Invest - Megastaff - During - KB Outsourcing xell Kb outsourcing

Nowy
@Odpwiadam

Jakie warunki proponuję firma kb outsourcing?

Wacek
@Nowy

5 tysięcy na rękę i dodatkowo romantycznie spędzony weekend z panami z Nepalu

@Wacek

Haha no tych z Nepalu jest trochę

@Wacek

5 tysięcy to chyba beż nadgodzin w weekend

John
Kandydat

Czy w dziale jakości pracują mężczyźni?

XD Nowy wpis
@John

Obecnie nie pracują ale pracowali

Wiadomo coś o postoju?

@On

Tak. Wszyscy pracownicy zostali poinformowani.

@Pracownik

Od kiedy postój?

@On

Zatrudnij się w firmie to się dowiesz.

Renata
@Pracownik

@Pracownik Gdy sytuacja już się unormuje chciałabym podjąć zatrudnienie w KFTP. Zależy mi na opiece medycznej, otrzymam ją od firmy?

Bla
@Renata

Ta firma produkuje elementy z tworzyw sztucznych, a nie zapewnia opiekę medyczną. Pomyliłaś instytucje.

Prorok
@Renata

Jak najbardziej. Pracownik kftp ma zapewniony pakiet Medicover.

Xyz

ZUS placa

@Xyz

Placa placa

""""
@On

ma być podzielony znowu na dwie grupy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy
Kandydat

Witam mam propozycję pracy w tej firmie z agencji Kb outsourcing czy ktoś może coś więcej powiedzieć? Warto zacząć pracę z tą agencja w KFTP?

Ferro
@Nowy

Cześć. Nie nie warto, lepiej znajdź lepsza ofertę i firmę

Logistyk/spedytor
Kandydat

Dlaczego uciekać jął najdalej? Rozwiń proszę wypowiedz.

Logistyk/spedytor
Kandydat

Witam, właśnie zadzwoniła do mnie pani z działu rekrutacji zapraszając mnie na rozmowę o prace o charakterze biurowym. Mam pytanie czy się opłaca? Bo z tego co tutaj czytam to lepiej uciekać..

Kawa
@Logistyk/spedytor

Pijesz dużo kawy? Palisz dużo papierosów?? To ta oferta jest w sam raz dla Ciebie.

Logistyk spedytor
@Kawa

Nie pije ani kawy ani nie pale papierosów

Wiecie, czy KFTP udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Misia
Klient

To jest jakaś porażka. Byłam dziś na rozmowie odrazu mi powiedzieli,że BHP i inne czynności z tym związane będą BEZPŁATNE !! 4h mam za Free tam siedzieć by zobaczeć czy chce tam robić czy też nie, jeżeli się zgodzę to wysyłają mnie do lekarza a następnego dnia już zaczynam pracować. TO CHYBA NIE POWINNO TAK WYGLADAĆ ? WTF ! Umowa zlecenie na 6 miesięcy przez agencję Del-Piero, najniższa krajowa, niby dają jakieś ochłapy za to,że chodzisz do pracy i pracujesz może jakaś premia.

Rekrut123

Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na temat pracy jako magazynier /operator wózka? Jakie zarobki na początek i czy jest możliwość przejścia na umowę o pracę? Zostałem zaproszony na rozmowe na ww stanowisko ale czytając opinie hmm sam nie wiem co myśleć

Epb
@Rekrut123

Na wózkach się poprawiło ;)

Bartosz

Bieda z nędza, koreańskie firmy to największy wyzysk w naszym regionie... kultura pracy 24h jak to w Korei (Pracownik biurowy)

Jakie są warunki zatrudnienia w KFTP?

Odp
@Pytanie

Warunki nie najgorsze, ale zależy jaka firma miałaby cię zatrudnić do kftp

Renata
@Odp

Dobrze wiedzieć. Sama miałam właśnie dopytywać o warunki zatrudnienia w KFTP, więc super, że już zdążyłeś coś na ten temat wspomnieć. Nie ukrywam, iż bardzo interesuje mnie to, jak się tam zarabia. Możesz powiedzieć coś jeszcze o wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Będę wdzięczna.

Op.

Beznadziejne.

Myk123

Powiem tak praca nie jest najgorsza ale gdy jest się pod firmą, a tak to nie polecam,najlepiej jak najdalej zarobki biedne, premii żadnych.Wiecej praw tam mają Ukraińcy niż my.

Witam, polecacie prace w tej firmie? Prosiłabym o jakieś szczegóły chociażby dotyczące zarobków. Czy praca w weekendy jest dla chętnych i 100% płatna?

Infor
@..

Praca na start za najniższą krajową. Weekend 100% płatny. W tygodniu nadgodziny 50%

@Infor

A czy dochodzą do tego jakieś premie?

Xxx
@Infor

Nic nie płacą za weekendy 100procent firma tak agencja nie

Studentka

Hej! Pracowałam kiedyś w KFTP Żory i podzielam większość Waszych opinii na temat tego miejsca pracy. Dlatego tez postanowiłam opisać problem w mojej pracy licencjackiej. Czy są osoby chętne do udzielenia krótkiego wywiadu / wypełniania ankiety (oczywiście anonimowo) na temat tego miejsca pracy? Liczę na Waszą pomoc

Jprd
@Studentka

Jakiś kontakt?

Em
@Studentka

Pracowałam jako studentka. Często opowiadam w mojej obecnej pracy jak to tam było i sama nie wierzę, że się na to godziłam. Powodzenia!

Ex
@Em

Niestety ludzie myślą, że wszędzie jest tak jak w kftp. I niestety godzą się na to co tam się dzieje.

Ogólnie nie polecam. Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, brak szkoleń wewnętrznych, praca w ciągłym chaosie, brak prawdziwych specjalistów, niski poziom.

Xvc

Mam pytanie Właśnie dzwoniła do mnie babeczka i zaprosiła na rozmowę. Proszę powiedzcie czy naprawdę jest tam tak źle? Wiadomo, że będę zatrudniona przez agencje na umowę zlecenie. Warto sobie zawracać głowe tym zakładem?

????
@Xvc

(usunięte przez administratora) za najniższa krajowa,ogólnie nie polecam

@Xvc

Polecam jak najbardziej. Osoby które chcą pracować to pracują i będą pracować. Nikogo nie zwalniają bez powodu. Zarobki podają jasno i czarno na białym.

Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie, umowa przedłużana co 2 tygodnie, żenada. Ludzie pod agencja nie pracują od końca marca i chyba nie zamierzają ich przyjmować spowrotem skoro na olx jest oferta pracy ze szukają ludzi.

Ktoś

Jakie środki zapobiegawcze użyła firma chroniąc pracowników przed pandemią? Uważam, że zakład powinien być w trybie natychmiastowym zamknięty. Przecież najwiekszą wartością jest ludzkie życie.

Ktoś
@Ktoś

Firma nifko z powagi na sytuację dotyczącą koronawirusa w trosce o zdrowie a przede wszystkim ludzkie życie swoich pracowników w trybie natychmiastowym zamknąć zakład.

Czy pracodawca KFTP organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zaawansowany
@Pytanie

Tak jak najbardziej. Szkolenia są organizowane i opłacane przez pracodawcę.

Gal
@Zaawansowany

Odnosząc się do wypowiedzi to jedyne szkolenia jakie tam sa to prowadzone przez Panią z biura i to najczęściej w sytuacji kiedy przyjdzie zwrot od klienta albo gdy jest wprowadzany nowy projekt. Powtarzane sa te same kwestie 5S itd i test który zwykle nic nie wnosi. Jesli ktos uwaza ze to podnosu kwalifikacje to jest to duża przesada. Wiecej można sie nauczyć i wynieść w praktyce niz z tych szkoleń ale to tylko moje skromne zdanie

N.

Wiadomo już kiedy przestoj?

abc
@N.

Wiadomo, grafik wisi.

Oo
@abc

A podzielcie się informacja na forum?

abc
@Oo

Ost tydzień lipca, pierwszy sierpnia.

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.