Silbo Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silbo Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Silbo Sp. z o.o.?

Były Nowy wpis

Wypowiedź pracodawcy o drukarni i byłej załodze jest nie prawdziwa. Powód zwolnienia był prosty atmosfera w pracy. Firma Silbo posiadała na prawdę bardzo dobrego drukarza o dużej wiedzy. To ten niby nie gotowy drukarz na nową technologię pan Tomek dzielił się swoją wiedzą z jedynym drukarzem (też dobrym drukarzem) który został i do dzisiaj zresztą pracuje. A z tego co wiem to ten drukarz też nie miał doczynienia z drukiem na farbach wodnych. Więc mówienie że oni nie byli gotowi na nową technologię jest totalna bzdura i nie prawda. Więc proszę pisać prawdę jak było a nie pisać kłamstw

Nowy wpis

@Były

Dzień dobry, Rozumiemy, że atmosfera Panu nie odpowiadała i wypowiada się Pan we własnym imieniu. Docenimy wysiłek i zaangażowanie pracowników, którzy zostali, pracując z nami na nowej technologii. Szanujemy również decyzję o odejściu byłych pracowników. Zapewniamy o naszej dbałości o warunki pracy oraz życzliwą atmosferę. Pana zarzuty o kłamstwie interpretujemy jako niezrozumienie naszej wcześniejszej odpowiedzi. Zy wyrazami szacunku - Zespół SILBO

Czy rotacja pracowników w Silbo Sp. z o.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 20 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Nowy wpis

@Pytanie

Nowe ogłoszenie nie wynika z rotacji i zwolnień, lecz rozwoju firmy i rozbudowania działu rachunkowości. Pozdrawiamy - Zespół SILBO

Operator
Kandydat

Witam, jakie są zarobki operatora na miraflex,jaka jest atmosfera?

xd
@Operator

O atmosferze może świadczyć fakt, że po tym, jak przeniesiono drukarnie z Bielska do Żor to w krótkim czasie zwolniła się praktycznie cała ekipa z kierownikiem włącznie.

@xd

Nowa lokalizacja była związana ze zmianą technologii druku w SILBO, kiedy to firma zrezygnowała z druku na szkodliwych rozpuszczalnikach, a wprowadzono bezpieczny druk na bazie farb wodnych. Ta zmiana kilka lat temu wymagała nauki i dostosowania się do nowej specyfiki pracy, na co ówczesny zespół nie był gotowy. Szanujemy doświadczenie byłych pracowników, które opierało się na druku solwentowym i respektujemy decyzję o zakończeniu współpracy z SILBO.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Dyrektor Handlowy oferowane przez firmę Silbo Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
On@

Czy na produkcji pracują kobiety?

@On@

Dzień dobry, aktualnie w dziale produkcji nie są zatrudnione kobiety. Jesteśmy otwarci na wszelkie kandydatury niezależnie od płci. Pozdrawiamy, Zespół SILBO

Lila
@Silbo Sp. z o.o.

Dzień dobry a kiedy będziecie zatrudniać kobiety??

@Lila

Dzień dobry, zatrudnienie kobiet w dziale produkcji nie zależy od terminu a od najlepszego dopasowania przesłanych aplikacji pod względem doświadczenia i wiedzy. Pozdrawiamy - Zespół SILBO

Obecnie Silbo Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Specjalista Ds. Klienta. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 17 maja.

Pracus

Niestety ale z kierownikami to prawda reszta osób w porządku. Kierownicy są jak królowie na. Tym zakładzie

Gepart
@Pracus

Napisze tak byłem widziałem pracowałem uciekłem nie żałuję tyle w temacie silbo

@Gepart

Dziękujemy za wszystkie komentarze. Zapewniamy, że wszelkie zastrzeżenia bierzemy pod rozwagę. Wszystkim Pracownikom umożliwiamy swobodę wypowiedzi i jesteśmy otwarci na dialog zarówno wewnątrz firmy, jak i na forum. Rozumiemy jednocześnie, że ścieżka zawodowa każdego z Państwa wytyczana jest według własnych preferencji, które szanujemy. Pozdrawiamy - Zespół SILBO.

Gepart
@Silbo Sp. z o.o.

Komentarze są kasowane wiec swobodna wypowiedź jest taka sama jak w Korei Północnej

@Gepart

Szanowny Panie, za naszą sprawą żaden z komentarzy nie został usunięty. Przypominamy jednak, że obraźliwe i niemerytoryczne wypowiedzi są niezgodne z regulaminem. Jeśli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia, co do których Pana wolność wypowiedzi została nieuszanowana, prosimy uprzejmie o kontakt, by tę sprawę wyjaśnić, a Pana perspektywa uchwycić właściwie. Z wyrazami szacunku - zespół SILBO

Paweł

Macie jakiś komunikator w firmie?

@Paweł

Dzień dobry, obecnie nie pracujemy w oparciu o komunikator formowy. Pozdrawiamy, Zespół SILBO

Kandydatka

Czy są obecnie przyjęcia na produkcję Ktoś coś wie Dziękuję

@Kandydatka

Dzień dobry, szczegółowe informacje o prowadzonych rekrutacjach dostępne są na naszej stronie www.silbo.pl w zakładce KARIERA. Obecnie w dziale produkcji poszukujemy operatorów maszyn. Bezpośredni link: http://www.silbo.pl/pl/103,kariera.html Pozdrawiamy, Zespół SILBO

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Tak

Klaudia

To ile tej premii wynosi?

Zet
@Klaudia

30% podstawy

@amf

Ile można dostać na start?

Adam
@@amf

Jakiś czas temu 2500 netto ale już z premią

Zorba

Przestaliście korzystać z tego forum bo jest tak dobrze i nie chce się?

Bartek

@Lam to jak nie mam doświadczenia to i tak mogę iść bo na miejscu są osoby, które nauczą co i jak?

heh
@Bartek

Iść możesz, ale ogólnie nie ma sensu. Nie ma tam ani jednego normalnego kierownika. Taka praca na kilka miesięcy to ok, ale mogą ci wmawiać, że dostaniesz premię uznaniową po 3 miesiącach, a był przypadek, że ktoś dostał po 9. Typowy januszex.

Maret
@heh

Szef ok. Ale właśnie wszystko obija się o mości kierowników dla których ważne są tylko metry. Zgłaszasz nieprawidłowości to cię zlewają. Pozdrawiam ekipę która się tam ostała

Lam

Firma nie jest zła. Praca na zmiany. Nie jest ciężko. Do plusów - czystość na zakładzie i właściwa temperatura . Z współpracownikami można się dogadać i dużo nauczyć ale trzeba uważać na parę osób.

Co zmieniło w twojej karierze zatrudnienie w firmie Silbo Sp. z o.o. w miejscowości Żory? Napisz komentarz na temat tego pracodawcy. Twoja szczera ocena ma wpływ na kształtowanie się rynku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Silbo Sp. z o.o. - Żory

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Silbo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silbo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Silbo Sp. z o.o.