Opinie o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.W. Ekop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Ekop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Szkoła marzeń - taki ChuBatore

Poczytaj co tu piszą może ci to coś da

ekop

Firma EKOP poszukuje pracowników wykwalifikowanych do pracy na dole jak gornikow,rabunkarzy,slusarzy,elektryków dołowych ,innych a także niewykwalifikowanych do prac pomocniczych oraz powierzchni(również przeróbce mech. węgla) .Płacimy nieżle i mamy pakiety socjalne (wczasy pod gruszą,bony,paczki,PKZP i inne).Zadzwoń. To nic nie kosztuje a może będziesz miał pracę w stabilnej firmie. tel kom. 660506073 lub 32 7561537,32 7561 387

Inwigilowany
@ekop

A jak ktoś nie ma telefonu to co wtedy

@ekop

WSZYSTKO KOSZTUJE I TO BARDZO DUŻO TYLKO KAŻDY PATRZY NA SIEBIE MAŁO KTO WIDZI DALEJ NIŻ CZUBEK WŁASNEGO NOSA I CHYBA NAWET TUTAJ TEŻ SIĘ TO SPRAWDZA TAKIE PRZYNAJMNIEJ ODNOSZĘ WRAŻENIE NIE POLECAM A CO TY ZROBISZ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA SPRAWA. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKIE MASZ POTRZEBY I JAKIE CELE.

@anonymous

Nie jestem aktywistą może kiedyś byłem ale teraz mam to w (usunięte przez administratora)

@anonymous

jestem takim samym (usunięte przez administratora) zwierzęciem jak każdy a może nawet gorszym mam zryty beret kaśka

@anonymous

a TY nigdzie nie dzwoniłeś oszuście jeden

@ekop

Oszust Oszust i jeszcze raz oszust

@ekop

Najgorsze jest to że nie bardzo jest do kąd uciec bo żeby było to nawet bym się nie obejrzał za siebie. Zamknął bym ten rozdział raz i na zawsze.

@ekop

A dlaczego sam tam nie pójdziesz co boisz się że jak (usunięte przez administratora) jak skała opadnie to stracisz życie! To nie są warcaby i tak masz tylko jedno! A nie dwa albo lub trzy. Zjedz na dół pracodawco. Załatw bony comiesięczne albo dyskietki na żywność jak karta bankomatowa. Dobry pracodawca tak postępuje. Zapewnia pracę.Nie sztuką jest być pracodawca bez zleceń. A ludziom jak nie chce się pracować to trzeba ich wymienić zawsze znajdzie się ktoś chętny do koryta.Jak w chlewiku.Obserwuje ludzi i stwierdzam że niczym się to od niego nie różni.Kwiczą jak świnie w chlewie.Najgorzej jest przed porą karmienia.

Piaskowa betonowa nieznajoma

@Elektro

Wiesz co to polidaktylia wiesz co to astma oskrzelowa. To ci tego nie życzę. (usunięte przez administratora) wam wszystkim w (usunięte przez administratora) gnoje,

@ekop

Powiem wam wszystkim tak! Tam pracują same pedały i skorwysyny . Najbardziej szkoda mi tylko tego pracodawcy który musi musiał poświęcić bardzo wiele tylko po to żeby takie ciołki miały pracę.Ale jak to stare przysłowie mówi wszystko i tak zostanie w rodzinie. Reszta to obcy.Niech sobie nie myślą że tak łatwo i byle gdzie dostaną pracę. Że każdy tylko na nich czeka. (usunięte przez administratora) was pies.Ale grzmi znowu pada.Uwielbiam ten stan

@ekop

M6 tak? Mietek Szcześniak! Stary ale cyrk.Nie wiadomo czy płakać czy śmiać się.Powiedz tej lasce żeby do mnie wpadła - pomoże mi posprzątać bałagan dla córki. Tej w tych czarnych butach bo one i tak wszystkie z jednej rodziny. To jest chyba jakaś kolonia tych ludzi o tym nazwisku.

@Elektro

M6? Przecież tam nawet jednej śrubki nie ma! Nieźle ją wyruchał - aż mi jej szkoda.!

Elektron
@Elektro

Było tak blisko a ty jak zwykle wszystko spierdoliłes.

@Elektron

Kiedyś dostaniesz po mordzie

@ekop

Nie za te ochłapy chłopcze co ty płacisz

@ekop

Ja mam synku trójkę dzieci chorych a ty tylko jedno . Dostaniesz kiedyś po ryju bóg mi świadkiem.

Nic

Tak ludzie potrafią człowieka dojechaćto się już nawet nie da rozmawiać normalnie

@ekop

Postawcie tam sobie że dwa wiatraki i jakieś kolektory bo kiedyś tego węgla braknie.I wszyscy pójdą z torbami.

Wtrysk
@ekop

Spotkać się to trzeba mieć za co ale niech będzie twój diabeł starszy — kobieto.

–—&—–

Śmiech na sali

—_— © π /:"$&#)(+-% ,, .,
@Elektro

Za dużo podmiotów w jednym zakładzie pracy co? Może to i racja! Po jakiego to było co? Po to żeby mnie wkorwic czy jak? Li Os. Kosmos.

Pierdolone gogle
@—_— © π /:"$&#)(+-% ,, .,

Puste pole za stodołą co? Po kilku letniej batali.

wawel

wszystkie te opinie dotyczą starego okresu na powierzchni .Teraz jest dużo lepiej a poza tym uruchomiono Ekop Dół gdzie firma się rozwija i zarobki są całkiem atrakcyjne.Polecam! i Zapraszam do Pracy na dole w firmie

Bisajrus
@wawel

Wawel czy wafel, bo całkiem duża różnica. Polecasz bo............dobrze płacą, czy sam zachęcasz bo brak Ci pracowników co na Ciebie będą ryć i żelastwo nosić. Odpisz

Amalgamat
@wawel

Ile ? co to znaczy atrakcyjne w/g ciebie? Wiesz jeden lubi mięso drugi makaron a trzeci jest zmuszony nie jeść nic . Cio ty na to? Znajdziesz złoty środek ? Nie wydaję mi sie żebyś był w stanie to osiągnąć. Prawo nigdy nie stoi po stronie uczciwych ludzi. Dobrze o tym wiesz. Każdy (usunięte przez administratora) na swój strój nie. A może się mylę nie wiem. Zdania zawsze będą podzielone ale wisienka czy wisiorek jest jeden.Czytaj rozumie ale nie dziubaj. Wzrost i znajomości nie dają uprawnień do niczego. (usunięte przez administratora) przerąbane co?

święty

Czy ta beznadziejna firma jeszcze istnieje bo słyszałem ze kilka firm prowadzących usługi dla JSW ma ogłosic upadłosc

Protodiakonow
@święty

Beznadziejna mówisz - może i tak a może i nie.

Jastrzębski Węgiel
@święty

Jak w orzeszku będzie lupinka to na pewno.Chyba że na pielgrzymkę się wybierzesz do Pacanowa to matka boska może cię uratuję od handlarzy i numizmatyków.

6 metrów
@Jastrzębski Węgiel

Oni to mają wszystko w (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do P.W. Ekop. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym w Jastrzębiu Zdroju
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Roman

Czy ktoś zna nowy adres siedziby w Żorach lub nowy numer telefonu do kadr bo stary nie działa już.

wiki

tak tylko jak ktoś nie ma żadnej pracy to lepsza taka aniżeli żadna bądźmy realistami

Franek
@wiki

osoby które mu pomogły wyjść na prostą w jakikolwiek sposób traktowane są jak śmieci

Ocios
@Franek

Ty chyba nie wiesz co ty mówisz

Pustka

I tu się z tobą zgodzę

gnejs

To prawda

nedved

to jak w koncu jest z ta firma jaka atmosfera ludzie pieniadze?pozrdawiam

franek
@nedved

do bani

Mosh
@franek

Niewieże

kiedys-pracownik

Jak dobrze,że udało mi sie wyrwać z tej niby firmy. To eldorado dla emerytów dołowych jako praca dla rozrywki a młodzi uciekali jak tylko mogli,bo ileż można robić za 1200 max 1600 ze światecznymi i bez umowy na stałe. Widze po komentarzach,że nic sie nie zmieniło nawet pogorszyło od 2010,dalej jest złodziejstwo i wyzysk ludzi a prezesi sie bawia. Powinni ta firme wywalic (razem z emerytami) a ludzi przejąc JSW.

Assman
@kiedys-pracownik

I co myślisz że będziesz miał lepiej?

święty

Kiedyś było wporzo, odkąd przyszedł Gorol zrobił się syf Odszedłem po 8 latach pracy zarobki na s.pr 1800zł wszystkie zmiany w ciągu tygodnia żenada Teraz słyszałem ze wypłacił połowę wynagrodzeń powodzenia tym co wierzyli w poprawę i zostali tam hahaha

Prymus
@święty

A ile ty byś chciał dostać chyba się orientujesz jakie stawki obowiązują w Pl to czego ty oczekujesz. Za granicę wszyscy nie mogą wyjechać bo nie wiadomo czy im potem te składki zwrócą.

tackiness

Wszystko to prawda. Prezes Gorol to złodziej i oszust. Doprowadził do upadku kilka dobrze prosperujących firm . Otacza się prawnikami którzy doradzają mu jak mądrze kraść. Z firmy EKOP WYPROWADZIŁ JUŻ MASĘ PIENIĘDZY. Skończy się na tym że wykończy kolejną firmę i założy następną, i dalej będzie kradł.Jest to podły człowiek którego nie interesuje pracownik tylko to jak ukraść jak najwięcej kasy.

Hugo Kołłątaj
@tackiness

Co ty pieprzysz

Wiktoria

@Sławek, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin i nie obrażanie innych użytkowników. Wpisy wulgarne lub obraźliwe będą zgłaszane do administratora i mogą zostać usunięte. Na forum rozmawiamy o warunkach pracy i aktualnych ofertach zatrudnienia w firmie P.W. Ekop. Proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji.

@Wiktoria

Mam to w (usunięte przez administratora) chyba sobie ktoś ze mnie jaja robi zawsze można się powiesić

Nowyy

Cześć jakie zarobki posiadam górnika oraz technik górnik zatwierdzenie przed przystąpieniem do pracy na dole uprawnienia hakowego na suwnice pracuje miesiąc na dole ale chce zmienić pracodawcę.

Synklina
@Nowyy

A gdzie pracujesz i z jakiego powodu chcesz zmienić

Fefe
@Nowyy

Amplituda ci nie odpowiada czy co?

Wiktoria

@Nowyy, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy P.W. Ekop? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno Twoja kandydatura zostanie dostrzeżona i być może dostaniesz zaproszenie na rozmowę?

@Wiktoria

jak ja bym miał z czego zadzwonić to ja bym tu nie pracował

@Wiktoria

Tam nie ma z kim rozmawiać tam to każdy ma cię głęboko gdzieś patrzą tylko na siebie i swoje interesy. Przyjedzie czas i na każdego kres tego im tylko życzę. (usunięte przez administratora) inżynierzy.

Kohezja

Może i masz rację

Derk

Witam jaka stawka na rękę za gornika bez doswiadczenia

do gałka lodzik co i jak ci
@Derk

(usunięte przez administratora) nie stawka spierdaljcie ludzie gdzie pieprz rośnie bo to kawał (usunięte przez administratora) i nic więcej kawał (usunięte przez administratora) skurwsyna gnoja dziada i pedała. Przykre ale taka jest prawda

do derk
@Derk

Najbardziej (usunięte przez administratora) forum jakie kiedykolwiek czytałem nie warto tu nawet wchodzić o tu nie ma nic ciekawego nic sobą ludzie ie reprezentujecie nic. Totalne zero. Banda (usunięte przez administratora) złodziei

Sławeek
@Derk

Głodowa taka że (usunięte przez administratora) w długi popadasz i nic więcej to jest taki rozpiździaj że szkoda w ogóle mówić a co dopiero pisać. Gdybym wiedział że mi nikt nic nie zrobi za to to bym jednemu (usunięte przez administratora) wpierdolił nóż w plecy solił (usunięte przez administratora) i polewał spirytusem i patrzył jak (usunięte przez administratora) sie zwija z bólu tak samo jak ja. Ekop to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Sławek
@Derk

W tej pieprzonej firmie to nawet jak ci si coś stanie to żaden (usunięte przez administratora) się nie zainteresuje czy ty w ogóle żyjesz żal ale taka jest prawda

@Derk

a dlaczego wy (usunięte przez administratora) wyświetlacie tylko to co wam pasuje a nie dacie się ludziom wypowiedzieć obiektywnie zresztą tam same cioty

Sławek
@Derk

GŁODOWA GŁODOWA GŁODOWA I JESZCZE RAZ GŁODOWA a powinno być troszkę inaczej ale z punktu widzenia pracodawcy to jemu to pasuje i to właśnie jest najgorsze w tym wszystkim.!!! Przez takie jego podejście to on nigdy nie będzie miał pracowników młodych tylko to zawsze będzie eldorado dla emerytów. Ale to jego BROCHA nie moja. Jak sobie to stworzył tak ma. Dla mnie bynajmniej jest (usunięte przez administratora) a dlaczego to on dobrze wie bardzo dobrze wie a jak zapomni to ja mu to jeszcze przypomnę. Raz a porządnie.

Sztygar
@Derk

Jak możesz być Górnikiem bez doświadczenia?

@Derk

I nigdy więcej na mnie nie krzycz gówniaro.Bo sobie tego nie życzę.A tatusiowi powiedz że sam sobie załatwię niech mnie w (usunięte przez administratora) pocałuje.

Elektron

A ile dajesz

alibaba

Jak to już ktoś wspomniał, Eldorado dla emerytów. Naobiecują Ci około 2000 na rękę a przez pierwszy rok nie dostaniesz więcej niż 1300. Dźwigowi w ekopie zarabiają mniej niż hakowi którzy zapinają liny. Emeryci przyzwyczaili Gorola do pracy za śmieszne pieniądze a jemu nie zależy na jakiejkolwiek opinii u pracowników, boi się nawet pokazać na zakładach bo by go chyba zlinczowali. Puste magazyny, na wszystko brakuje pieniędzy, maszyny składają ze starych śmieci aż dziw że to jeszcze nikogo nie zabiło. Atmosfera spoko ale to nie wszystko, ludzie wiedzą że zakład upada ale nikt się nawet nie wychyli bo się boją że ich Gorol zwolni a to albo emeryci którzy już nigdzie indziej nie pójdą jak do baru, albo goście przed samą emeryturą których raczej mało gdzie przyjmą. Jedna wielka porażka i zmarnowany czas którego nikomu nie polecam.

NIC
@alibaba

i tu się z tobą nie zgodzę kolego nie masz racji

w końcu się ktoś odezwał przerąbane jak nie ma z kim pogadać jak się milczy cały dzień

DUCH

co ty pieprzysz jak nie? gdybyś nie była to byś tu nie pisała a wiesz dlaczego tu piszesz już ci odpowiadam - bo lubisz naszej planety ziemii - wieszco to jest CEP- NO TO JEST TAK PROSTE JAK BUDOWA WŁAŚNIE TEJ RZECZY! Nara!

DUCH

Dobrze że istnią takie firmy jak ALBA.

DUCH

to mieszaj na tym forum bo to jest tylko i wyłącznie twoja wina niczyja więcej sama do tego doprowadziłaś ja rozumiem że każdy potrzebuje jeść ubrać się mieć na lekarza i inne potrzeby ale nie w ten sposób no chyba że takie było zamierzenie tego który ci to zlecił a jak masz oferte dla rzeźników to daj znać choćby już to jadę bo ta pieprzona polska masoneria wykończy wszystkich przez tych chuji za chwile wszystkie zęby stracę i wzrok całkowicie kiedyś było o wiele lepiej bo nie było szkoleń przez internet tylko ludzie ludzi uczyli można było porozmawiać przeanalizować a dziś co - tylko wirtualna rzeczywistość została to jest (usunięte przez administratora) chore tak samo jak ludzie są skurwysanami tak i ta rzeczywistość ja zdaję sobie sprawę że ty zarabiasz na generowaniu ruchu na stronie ale ja tez potrzebuje pomocy może ktoś jest w stanie mi pomóc daj znać

Wiktoria

@widzę Proszę nie obrażać innych użytkowników na forum. To niezgodne z regulaminem. Każdy z pracowników może mieć inne wymagania i priorytety. @Obserwator Czy w firmie P.W. Ekop nowy pracownik przechodzi okres próbny? Jaką umowę proponuje się pracownikowi po przejściu okresu próbnego, czy jest to umowa o pracę?

nikt

a kto to w ogóle czyta

Widzę

widzę
@Wiktoria

widzę że jesteś strasznie uparta powiedzmy że w pewnym sensie jest to jakaś tam zaleta

NAWET GO NIE ZNAM DZIECKO

FUCK OFF

NAWZAJEM

@Wiktoria

masz robotę dla rzeźników to (usunięte przez administratora) stąd juź bo za chwilę mi wszystkie zęby wylęcą i wzrok całkowicie stracę przez tą (usunięte przez administratora) masonerię daj znać nie tylko ty masz ciężko w życiu ale cwana jesteś jak cholera

ktoś

Wina nie leży po stronie prezesa wina leży po stronie spółki która jest winna temu że szuka oszczędności gdzie tylko może. Nie z powodu trudnej sytuacji na rynku węgla a z powodu trudnej sytuacji na rynku pracy i może trochę z powodu własnej zachłanności ale patrząc z drugiej strony każdy kto się dorwie do koryta to będzie doił dopóki się nie ze..a. Czym różni się pracownik Jastrzębskiej Spółki Węglowej od pracownika firmy wykonującej usługi na jej rzecz? Jeżeli ludzie z firm wykonujących usługi na jej rzecz mają podobne a może i wyższe kompetencje?

Beznadziejny to jesteś ty! Nie obrażaj ludzi! Nie wszyscy się w czepku urodzili.

essen

Ludzie ok.Pracują bo innej alternatywy brak.Jeśli zaś chodzi o prezesa i jego lizaki to dziw bierze,że jeszcze jakieś CBA za nich się nie wzięło.Nie polecam młodym pracy tutaj.Zarobki do kitu.Jeszcze podobno w zeszłym roku zarobki do dołu.Zro perspektyw na jakąkolwiek poprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w P.W. Ekop?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Ekop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Ekop?

P.W. Ekop