Opinie o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.W. Ekop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Ekop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Łęczyca

jakoś ucichłeś nie - nie zapomnę lecz mam też żal nieważne było minęło a problem pozostał tylko ciebie i tak to (usunięte przez administratora) obchodzi

Łęczyca

26) Jeżeli organ celny stwierdzi, że w zgłoszeniu celnym kwota podatku została wykazana nieprawidłowo, naczelnik urzędu celno-skarbowego wydaje decyzję określającą podatek w prawidłowej wysokości. Chcieliście i chcecie mnie (usunięte przez administratora) nie no dobra niech

Łęczyca

Fundusz Niskoemisyjnego Transportu mają zasilać wpłaty od koncernów paliwowych, które nie wypełnią obowiązku dodawania odpowiedniej ilości biokomponentów. Zdaniem Ministerstwa Energii te wpłaty wyniosą po mniej więcej 85 mln zł w tym i w przyszłym roku. (usunięte przez administratora)

Synekk12

Witam mam pytanie ile mozna zarobic w ekopie jako mloda osoba bez doswiadcznia w gornictwie czy wgl sa szanse dostac prace I na jakich kopalniach ekop jest oprocz boryni ?

górnik
@Synekk12

Jeżeli jest prawdą to co podali w ofercie, nie powinno być źle, chyba że to chwyt marketingowy i po prostu kłamią. Skoro proponują zarobek BRUTTO, CO NALEŻY podkreślić, od 3500 pln. (usunięte przez administratora)

górnik
@Synekk12

Młodą osobą jesteś, co Ty w ogóle chcesz robić w firmie, aplikuj do SIG-u, w pysk nie dostaniesz, a papiery powinny tam przede wszystkim być złożone, jeżeli już chcesz się wiązać z górnictwem. Firmy wykonujące usługi dla kopalń to ogólnie wał, są perełki, ale jak to z perłami, poczytaj jaki jest problem by je wyłowić. Kolega sądzi się z trzema firmami, brak wypłat i opłacania składek ZUS, a myślę że w Twoim przypadku jest to ważne. Szukaj, pytaj i działaj, siedząc przed monitorem nic nie załatwisz.

gość
@Synekk12

w górnictwie nigdy nie zarobisz żeby starczyło ci na życie tam dają ochłapy jak dla psa tylko wysoko postawieni ludzi zarabiają reszta się ni liczy i nikogo nie interesuje czy ty masz za co żyć czy czy będziesz bezdomny żal ale taka prawda

gość
@Synekk12

jeden wielki (usunięte przez administratora)

@górnik

A myślisz w tym pieprzonym SIGU to jest lepiej wszędzie jest takie samo (usunięte przez administratora) Oni wszyscy potrzebują niewolników a nie pracowników. Co z tego że złożysz papiery jak bez znajomości i szerokich pleców nie dostaniesz się do roboty. Taka przykra rzeczywistość na tym łez padole.

NIC

głośno szczeka bardzo głośno szczeka aż za głośno

@górnik

Admin, coś tam usunął, co tam komuś nie pasowało, wulgaryzmów nie było. Jeżeli usuwasz czyste wpisy, to na cóż te wpisy?

@DUCH

Jak Ci wszystko nie pasuje, to po jaką cholerę tu siedzisz, idź do Koreańczyków, dostaniesz 2,500 i wszystko i poznasz co to praca, jesteś roszczeniowym typem z negatywnymi wibracjami, siejesz ferment na tym forum, co Ty tu robisz?

@Obserwator

Synku ja wiem co to jest praca ja się nie boję roboty to raczej ty jej unikasz jak większość idziecie na łatwiznę bo tak wam wygodnie. Jak ci nie pasuje coś to otwórz własną firmę Tylko nie zwijaj jej po miesiącu czy dwuch tak jak większość robi . A co ja tutaj robię? Odreagowuje.

@Nic

A po za tym powiem ci że wszystko już było rozumiesz o co chodzi czy ci ręcznie wytłumaczyć.

Ryl ale myślący, czyli zagroże
@górnik

Co się administratorówi nie spodobało, czy. Czy może treść i pojmowanie faktów Go przerosła? Zgodnie z zasadami, regulamin nie został przekroczony. Czyżby DNO MARKETINGOWE?

Synergia

Nie mam pojęcia

nic
@Ryl ale myślący, czyli zagroże

Proszę przenieść mnie do pracy na dole kopalni skoro są lepsze warunki płacowe podobno tak słyszałem. Chyba na to zasługuję.

@Synekk12

228 i 16 /10 - kucyków słaby jak osioł na jeżdżącym Arabie czy jakoś tak na odwrót - (usunięte przez administratora) nie papiery

Dno
@Synergia

dobre

szarak
@nic

ja też ale mniejsza a tym

Palermo
@Obserwator

(usunięte przez administratora) cie to obchodzi

Brałeś udział w rekrutacji do P.W. Ekop. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Pocałuj mnie w dupę ABW

to dlaczego ja zarabiam tak mało co też mam status słuchacza i w (usunięte przez administratora) mam waszą (usunięte przez administratora) emeryturę wole dostać więcej do reki żeby móc żyć i wychować dziecko na normalnego człowieka a nie jakiegoś pierdolca i nieroba opłać normalna składkę a daj więcej na łapę - przemyśl to sobie panienko

Palermo
@Pocałuj mnie w dupę ABW

Wiktoria--- ty jesteś chyba największym i najbardziej zakręconym czymś na świecie Ziemia też się kula i zawsze wszystko sprowadza się do jednego a mianowicie do gówna. Jak ktoś to czytał to powinien rozumieć o co chodzi. Jedno wielkie pieprzone błędne koło.Wszystko jedno gdzie czy tu czytam czy przed monitorem i tak winna jest i zawsze będzie góra. I rycina.Syn - aj aj aj .Widziałem sznurek twój na szyi mój jest bardziej podobny do powrozu . Widzisz posłuchałem się ciebie i co z tego mam - nic - jedno wielkie (usunięte przez administratora) źle mnie odbierasz nie spuszczaj głowy i nie patrz katem na lewo. Dysk nie jest twardy a głowę zawsze można o coś rozbić.

Cert Partner

nie lubię i nie umiem negocjować ale wiem jedno a mianowicie : 220 x 1,36 =...,. x 21 = . ..., . x ..,.. +..,.. = ? minus (. ...,..) = . ...,.. ile to jeszcze wytrzyma bo się wykończę

Cert Partner
@Cert Partner

nie lubię i nie umiem negocjować ale wiem jedno a mianowicie : 220 x 1,36 =...,. x 21 = . ..., . x ..,P.. +..₱,.. = ? minus (. ...,..) = . ...,.. ile to jeszcze wytrzyma bo się wykończę = [( ±)] NO DOBRE I TO ale u mieńja jeścio całyj cias jest minus ~ a powinno iść w górę tak przynajmniej miało być ale ja to mam gdzieś najwyżej wszyscy zapłacicie za pogrzeb kiedyś tam nie daję gwarancji za siebie

byly pracownik

Umowa o prace? Mlodzi maja co roku przedluzana na rok,a poza tym mlodych nie wysylaja na kursy,emerytow tak(prawie 90% emeryci dolowi),zarobki marne

jestem tam gdzie ty
@byly pracownik

ale z doświadczeniem tak to prawda że młodzi powinni mieć również szanse i gdzieś je muszą zdobyć więc jak zaczynają od najniższej to jest to chyba normalne - wiesz jaka była moja pierwsza wypłata w tej firmie 600zł teraz jest troszkę lepiej nikt nie chce pracować za takie pieniądze to jest normalne tylko zdaj sobie sprawę z tego że pracodawca żeby ci zapłacić musi skądś wziąć na to środki wiesz to nie jest wszystko takie proste i jasne jak się każdemu wydaje od zawsze był socjal nie ważne czy w jsw czy coś innego miejcie pretensje sami do siebie po części a jemu tylko podziękujcie w tej chwili za to co dla was zrobił wykształcił was i dał wam prawo wyboru co zrobić z dalszym życiem otworzył wam drogę z reguły tak bywa że mało który człowiek zagrzewa miejsce na dłużej w jednej firmie to jest dobry człowiek a nie zły on robi wszystko o co się go prosi a więc jak masz jakiś pomysł to się z tym do niego zwróć a na pewno jak będzie w stanie to ci pomoże tak to działa w dwie strony

mów do mnie szeptem

Dziennik Ustaw jest to chyba najgorsze (usunięte przez administratora) jakie kiedykolwiek czytałem - (usunięte przez administratora) arystokracja wielcy (usunięte przez administratora) panowie i panie i do puki ktoś tego nie przeczyta w całości to chyba nigdy tego nie zrozumie jak to niszczy wszystko co na tym świecie istnieje a nie wszystko jest w stanie się odrodzić na nowo ten co ten świat stworzył chyba nie przewidział wszystkiego do czego to może doprowadzić to już małpy wg niekórych przekazów są mądrzejsze od człowieka i inter-netów

Pocałuj mnie w dupę ABW

Zawsze jest dobry moment o każdej porze dnia i nocy nie tylko po 14:00 czy 15:00

Wiktoria

@Miro dom music, czy możesz sprecyzować swoją wypowiedź i napisać kto według Ciebie boi się komentować? Czy miałeś na myśli wpisy na forum? Forum GoWork.pl odwiedza wiele osób. Są to głównie pracownicy, ale także i kandydaci do pracy. Czasami zaglądają tutaj także właściciele firm oraz szefowie. Może warto więc podzielić się swoimi wrażeniami z pracy dla firmy P.W. Ekop?

@Wiktoria

Chyba że zamierzasz likwidować działalność to daj znać wcześniej żebym miał pole do manewru

@Wiktoria

Nie masz do czynienia z idiotą

@Wiktoria

a co mnie to obchodzi kto tam zagląda ja to mam w (usunięte przez administratora) jest wolność wypowiedzi i działalności nie żyjemy pod dyktando czyjeś przecież a tutaj i tak nikt nie zagląda przecież tu można sobie pogadać bo w robocie to się nie da to jest (usunięte przez administratora) chore te wszystkie pieprzone ustawy regulaminy itd przecież normalny człowiek to chyba rozumie lub powinien to rozumieć zreszta i tak ws.zyscy jesteśmy (usunięte przez administratora)Najemnikami a największa (usunięte przez administratora) jest tusk

Wiktoria

@Pracownik, co masz na myśli pisząc, że obecnie na rynku istnieje przesyt? Czy możesz sprecyzować swoją wypowiedź i napisać czego dokładnie to dotyczy? Czy miałeś na myśli przesyt i konkurencje w tej samej branży, czy na stanowiskach pracy? To może być istotna informacja dla kandydatów do firmy P.W. Ekop.

@Wiktoria

Wiedzy nad głupotą i na odwrót

@Wiktoria

Wy dziękujcie a kto mi podziękuję albo zapłaci co?

Szybki korwa jesteś aż za bard
@Wiktoria

Schudnij Gorol to wtedy korwa wszystko zrozumiesz i nie będziesz jak (usunięte przez administratora)idźcie się leczyć na nogi bo na głowę już za późno. Po za tym uważam że każdy pracownik powinien mieć firmowy telefon z nielimitowanym dostępem do internetu bo te skorwysyny nas Tylko ograniczają robią z nas pierdolcow dla swoich korzyści wszystkiego w książce nie da się przeczytać

Defektoskop
@Wiktoria

Wiesz ile kosztuje prąd gaz woda mydło chyba nie bardzo wiesz. A lit.

Dno
@Wiktoria

miałem na myśli to że nie zawsze warto jest upierać się przy swoim bo to działa tak jakby wg. mnie w obydwie strony nic po za tym

Franciszek

Osoby wypowiadające się w ostatnim czasie w tym wątku proszę o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Wpisy wulgarne lub zaśmiecające wątek będą zgłaszane do administratora w celu usunięcia. Chciałbym przypomnieć, że na forum rozmawiamy o warunkach pracy w firmie P.W. Ekop. Czy ktoś wie na jakie wynagrodzenie można liczyć w tej firmie?

mer

dlaczego ja panie Boże-PFN

nic

Moim skromnym zdaniem nieliczącym się prawdopodobnie w ogóle - Rozdz.12.ust.I - V biblii cz.Eu zał. 1-8 powinny być w obecnej sytuacji najważniejsze

Mała

Mam się zatrudnić jako maszynista sprężarek i wentylatorów oraz obsługa pomp. Jest to praca na powierzchni. Jeszcze się waham jaką podjąć decyzję czy się tam zatrudnić. Bardzo proszę o szczere opinie jak ta praca wygląda czy warto spróbować czy iść gdzie indziej.

Franek
@Mała

daj sobie sopkój - albo zrób inaczej- przyjmij się spróbuj i opisz swoje wrażenia tylko napisz prawdę - a tak poza tym to jest tak ilu ludzi na świecie tyle pomysłów ,opinii , wrażeń, doświadczeń. Każdy potrzebuje czegoś innego jeden pracy ,drugi kasy, trzeci sexu, inny stanowiska a jeszcze inny pomocy następny chce zrobić karierę żeby np pójść dalej gdzie indziej. Także widzisz jak to jest każdą firmę można traktować jak przechowalnie albo ukrytych talentów albo ludzi tak samo jak każdą osobę - człowieka powinno się traktować indywidualnie - tego tam brak! tam każdy musi sobie radzić i nie przychodzić po pomoc do PREZESA! innymi słowy każ.. .uj na swój strój! To moje subiektywne odczucie.

Franek
@Franek

A tak poza tym to dam Ci dobrą radę Mała jak masz możliwość to szukaj pracodawcy w swoim wieku jest większa szansa że razem dorobicie do emerytury!

Kreda
@Franek

Może to i racja

Deflagracja
@Mała

Spróbuj zapytaj może akurat się uda

@Mała

No ale moment? Bo trochę nie rozumiem? To jak w końcu jest masz się zatrudnić i zdajesz takie pytania? Ja powiem ci tak! Praca jak praca wszędzie trzeba robić! Wiesz jak to jest dziś na rynku pracy żebyś była idealnym kandydatem musiałabyś znać na pamięć wszystkie ustawy no ale wtedy nie szukalabys pracy tutaj.To jest nie realne tym bardziej że często się zmieniają.Po za tym jest jeszcze coś takiego jak PKN ale tam jest to samo co wyżej zawsze możesz otworzyć własną działalność Tylko weź też pod uwagę to że jest straszny przesyt wszystkiego na rynku w obecnej sytuacji - decyzję pozostawiam tobie.

krzys

Aplikowałem do EKOP jako operator podestu/suwnicy oraz żurawia wieżowego.Na jakie zarobki mogę liczyć i czy wgl.warto tam pracować?. Jedni mówią że firma się opamiętała inni że mam nie iść tam pracować.Szukam dość pinie pracy ... .

@krzys

żeby chociaż kartki dawali co miesiąc jak w jsw to nie było by źle a resztę to sobie sam dopowiedz

@krzys

cała ta światowa Gospodarka to jest jedna wielka porażka

@krzys

to (usunięte przez administratora) do roboty a nie pisz tu takich bzdur

Karbonit

Zapytaj

Barbaryt

To Fakt

Tur
@krzys

Jak szukasz dość pilnie to myślę że warto spróbować zapytać

Tomasz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i chciałbym aplikować. Podpowiedzcie coś w temacie.

sztolnia II
@Tomasz

Jeżeli w składzie pięcioosobowym pracowników na przebudowie trzech to pomoc dołowa, a przodowy to górnik z czteroletnim stażem, to co pomyślisz o takim pracodawcy? Należy dodać, że przebudowa to jedna z najniebezpieczniejszych prac na dole i tam pracują ludzie bez kwalifikacji i niezbędnego doświadczenia dołowego? Co dodać?

młody
@sztolnia II

takie czasy że wogóle na rynku brak wykwalifikowanych pracowników,więc szansa przed młodymi,ale na kopalniach czy w SIGU jest to samo,ważne że dobrze placą i i ,w terminie a wogóle jest spoko i nie ma co narzekać.Dobra firma na start

chętny
@Tomasz

Słyszałem że firma ma dużo robót i potrzebują fachowców,no i płacą nieżle, z kim można rozmawiać?

widzę
@chętny

Co to znaczy, "Płacą nie źle" kto ty jesteś że to określasz, płacą nieźle-dobre.

nick
@widzę

jedna wielka ściema i przekręt - Wyższa szkoła psycholgii.

Widzę

człowiekiem skrzywdzonym przez los

@widzę

mam gdzieś czy ci się to podoba czy nie moim zdaniem powinny odbywać się jakiekolwiek szkolenia dla pracowników choćby z uwagi na to że Unia Europejska przeznacza na cel środki finansowe

@Tomasz

za co dać dziecku na chleb jak kołnierzyki wpierdalają rarytasy

@Tomasz

wy gnoje nie wiecie co to znaczy nie jesc juz trzeci dzien

@Tomasz

przyjdzie czas że człowieka wywiozą nogami do przodu bo tak sie dłużej nie da

@anonymous

(usunięte przez administratora) pierdolny (usunięte przez administratora) jakich nie ma nigdzie na świecie (usunięte przez administratora) nie firma

@Tomasz

Co miesiąc to gorzej (usunięte przez administratora) z taką firmą i z taką robota

@Tomasz

tylko (usunięte przez administratora) podpalić skórwysyna (usunięte przez administratora)

@Tomasz

Przez takich chuji to tylko człowiek choroby sie nabawić może

@Tomasz

Siedzi gnój i sra w ten (usunięte przez administratora) stołek a reszta za niego będzie (usunięte przez administratora)

@Tomasz

jak to już ktoś kiedyś powiedział (usunięte przez administratora)- ale najlepiej odwrócic kota ogonem i napisać że nikt tu nie przychodzi pod przymusem

Auschwitz

@Tomasz

miał być wielkim przyjacielem a mnie oszukał

@Tomasz

Dla mnie jesteś mniej niż zero

@Nic

TUTAJ moja kochana Pani - myli się Pani. ja wiem co jest grane i o co kaman. Ja potrzebuje troche czasu dla siebie a nie tylko dla kogoś! Niewazne.................. I tak nie jesteś w stanie mi pomóc!!!!!!!!!!!!! Dużo chciałbyś wiedzieć - ale nie wszystko powinieneś i możesz. A szkoda.

@Tomasz

nigdy więcej nie rozmawiaj ze mną jak z małym dzieckiem - a zaświadczenie zostaje u mnie. ale w głębi cieszę się że znam takich ludzi. szkoda tylko że ze wszystkim zawsze muszę pozostać sam. to jest trochę przykre.Myślisz że ktoś mi podał kiedyś pomocną dłoń nigdy nikt - może raz tylko jedna osoba już nawet nie pamiętam.

@Tomasz

i nigdy więcej nie wysyłaj nikogo na zwiady bo ja też mam oczy i jeszcze czuje

NITROCORD

Opuźniacz

OSH-1
@anonymous

Szybko złącze

Włom
@sztolnia II

A co mają zrobić jak nie mają innego wyjścia

Zabiór
@Tomasz

Ciekawość to trzeci stopień do piekła

Pentryt
@DUCH

Tyle tylko że to jest igła w stogu siana

RSM

Błądzę

Ekspansja
@Zabiór

Tylko że od tego się trochę w głowie miesza

KWSz-1
@Ekspansja

To prawda

Coś nie tak czy jak

@widzę

Co jest dobre? Nic nie jest dobre. A jajecznicy nie lubię wolę mięso ale ten milion to sobie w (usunięte przez administratora) wsadź co to korwa jest milion Tylko o tych pierdolnych sportowcach myślisz nie i o pracownikach działu a kartkę co powiesiłeś to sobie nią (usunięte przez administratora) wytrzyj może ci się uda zawsze to będzie jakaś nowość. Może Nobla dostaniesz i ktoś to kupi jak ci korwa ciągle mało.

@Sławek

Po jakiego Krupiński zamkneliscie co domek ci się zburzy. Postawisz nowy albo kup mieszkanie co nie stać cię przecież masz takie kontakty i nic nie możesz zrobić to co z ciebie za szef myślisz Tylko o sobie i o tym swoim (usunięte przez administratora) domku o niczym więcej.

@sztolnia II

A dlaczego ty cwaniaku nie pójdziesz na dół

National Assistance
@widzę

A sprawdziliśmy co jest w Jaworznie to się nie odzywaj jak żeś taka mądra tylko lepiej coś wymyśl żebyś i ty i my byli zadowoleni. A nie tylko Ty.

CREDO zabroń tu pisać
@National Assistance

Nieźle mnie szpiegujesz nic tylko pogratulować no no młody i atrakcyjny nie no wiesz to też jakieś zboczenie albo i nie Żigolak to też dobra profesja

Wek
@młody

Tylko na start

Wiktoria

@chętny Dane kontaktowe do firmy znajdziesz pod adresem http://www.ekop.pl/kontakt @młody Jakie kompetencje i doświadczenie potrzebne jest by rozpocząć pracę w P.W. Ekop? Czy firma oferuje umowę o pracę? @sztolnia II Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń i podnoszenia kompetencji? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

@Wiktoria

Wykształcenie, niepełne podstawowe. Silny i zdrowy, chętny do roboty, nie roszczeniowy. Ot i cała rzecz.

nik
@Obserwator

ale dobrze że ktoś wynalazł tytoń bo przynajmniej jak palisz to nie czujesz głodu

@nik

TRU

a mogło być tak pięknie

@Wiktoria

Nie pisz kobieto wkoło tego samego bo tego już nie da się czytać w ogóle

@Obserwator

od roboty to sa muły woły i konie a nie wartościowi ludzie nawet połaczenia mi skórwysyny zablokowały jak mam dać dziecku na chleb taki jesteś mądry to coś wymyśl i temu zaradź

@DUCH

Przenikający przez skały, w ogóle nie zczaiłeś mego wpisu. Coś z Tobą nie tak, czytam wpisy Twoje i jakieś poszarpane.

Uuuu

Oczywiście że istnieje

Bezimienny
@Obserwator

Bo mnie (usunięte przez administratora) już od środka kolo jak pieniędzy zarobić nie idzie a płacić trzeba za wszystko za mieszkanie za dom za to że ktoś gdzieś tam sobie siedzi i nic nie robi raz na miesiąc policzy jakieś opłaty a inni zasuwają za granicę jedni zostają drudzy przywożą kapitał a reszta na tym korzysta Tylko na to czekają i żerują w ten sposób może trochę na innych co nie zmienia oczywiście faktu że jak ktoś jest troszkę silniejszym czy mądrzejszym to powinien pomagać słabszym unia to nie jest dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o zarobek może nawet z innego powodu również

WO
@Wiktoria

W związku z zapytaniem o warunki pracy,szkolenia ,kursy itp Ekop sp. z o.o informuje zainteresowanych,że prowadzi stały nabór pracowników na różne stanowiska i dołowe i powierzchniowe.W związku z tym należy wysłać CV na adres biuro@ekop.pl lub osobiście.Preferowani są pracownicy z doświadczeniem/patrz strona OLX lub strona Urzędu Pracy-Jastrzębie Zdrój/ale również rozmawiamy z osobami bez doświadczenia chętnymi pracować.Firma oferuje umowę o pracę plus pakiety dodatków socjalnych jak bony żywieniowe oraz świąteczne ,wczasy pod gruszą itp/Firma również kieruje uczciwych ,chętnych podnosić kwalifikacje pracowników na kursy,szkolenia na koszt pracodawcy.Jeśli pomogliśmy wyjaśnić te kwestie to zapraszam do kontaktu z firmą lub zadzwonić (usunięte przez administratora).Biuro P.W .EKOP

Uslugi
@Wiktoria

Co tam w Gowork bo tu beznadzieja

Hsw

Nareszcie

Zadzior
@WO

Wejdźesz między wrony kracz jak one skąd ja to znam

Jarzmo
@Zadzior

Jakaś powtórka z rozrywki by się przydała żeby arabskim kucykom troszkę podciśnienie spadło wtedy na dwa i gitara

Jak stanąć na nogi
@WO

To Nic że jestem niewolnikiem.

@Obserwator

Odpieprz się gnojku a jak chcesz dostać po ryju to powiedz tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza moja

Tu naciśnij

Jakie szkolenia oferujecie

Adsorpcja
@Wiktoria

Gdzieś tam napisane że niby jest a jak jest na prawdę to tego nie wiem

Mamy cię w kamerze idioto
@Wiktoria

Trzeba trochę poklikać żeby czegokolwiek się dowiedzieć

Mercator
@Obserwator

To ja tutaj rozdawałem karty a nie ty ale jesteś strasznie cwany Gowork to koniec mojej współpracy z tobą

@Wiktoria

Jak to leciało bo zapomnieć ja. Acha już wiem - Tylko Elite jechać na wycieczkę. To powodzenia przy dupce.

@Wiktoria

Zbieg okoliczności dziwny zbieg okoliczności (usunięte przez administratora) was wszystkich pies

@Wiktoria

Firma wogóle nie warta uwagi a CCo byś nie powiedział czy nie zrobił eś to i tak zawsze obrócić przeciw tobie. Brak słów ale sny to same koszmary cały czas Tylko cmentarze jakieś krzyże i dzwony (usunięte przez administratora) z takim życiem i z takim spaniem , ciągła inwigilacja, pieprzone AdSense. Co to jest Święto Niepodległości bo ja tego nie rozumiem. Może mi ktoś wyjaśnić.

@WO

Świąteczne owszem lecz żywieniowych nie dostałem ani razu.A więc po co te kłamstwa

wolę jak wychodzi na przeciw

Jesteś matołem lub na odwrót nie lubię jak ktoś staję mi za plecami

Ustaw Gustaw

Wszystkich Tylko nie siebie nie cwaniaku. Kup 2 za 7 nie. Dom jest tam gdzie Wifi uczy się samo nie bez jedzenia i picia nie Całe (usunięte przez administratora) życie nie. Mówisz że masz moc Azteków a ja w to nie wierzę. Dobrze już sobie to policzyliscie wszystko. Szkoda że ja tak liczyć nie umiem.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w P.W. Ekop?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Ekop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Ekop?

P.W. Ekop