Opinie o Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa w Jastrzębie-Zdrój

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
IW Nowy wpis
Inne

Można starać się obecnie o stanowisko na recepcji? Czy w skład obowiązków wchodzi również sprzedaż przekąsek i innych akcesoriów dla zwierząt? Praca jest zmianowa czy raczej w stałych godzinach? No i co z weekendami?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ania

Nie polecam tej kliniki!!! Przyszliśmy z yorkiem 3 tygodnie temu z niedroznoscia jelit. Biegunka i wymioty. Dali kroplowke i jakieś leki. Zalecili żeby pies nic nie jadł.. Nie jadł cały tydzień i dostawał kroplowke.. W tydzień jeden kg w dół. Zrobili usg i wyszło, że coś stoi w jelitach.. Więc nadal kazali go glodzić i podali kroplowke. Pies wyglądał na słabego, nie stał już sam na nogach, zwracał nawet po wodzie. Trzustka wporzadku. Po ponad tygodniu zmieniliśmy weterynarza, bo w tej klinice powiedzieli, że dalej dieta i obserwować psa.. Pies już tylko leżał, nie jadł.. Dziś inny weterynarz WALCZY o jego życie!! Stan zapalny całego organizmu, wszystkie narządy opuchniete! Przez to, że właśnie w klinice IWA lekarz mimo sugerowania przez Nas zabiegu usunięcia "czegoś" z jelit tego nie zrobił!!! Jelita nie pracują w tym momencie wogole! A wystarczyło usunąć po pierwszym lub drugim USG. Piesek ma marne szanse na przeżycie!!! Jesli nie przeżyje to sprawa trafi do sądu!! BĄDŹCIE PEWNI, ŻE KOSZTY LECZENIA I ODSZKODOWANIE. NIE PIENIĄDZE SA NAJWAŻNIEJSZE TYLKO FAKT, ŻE BĘDĄC WETERYNARZEM I NIE RATOWAC ZWIERZAKÓW JESTESCIE VEZ SERCA, BEZ WIEDZY I NIE NADAJECIE SIĘ DO TEGO ZAWODU..!! NIE POLECAM TEJ KLINIKI DLA LUDZI, KTORZY KOCHAJĄ SWOJE ZWIERZAKI.

Beti
@Ania

Bardzo mi przykro, że Wasz pieseczek tak bardzo cierpi ( kochany Pieseczku trzymaj się, Maleństwo duzo zdrówka i dużo siły Ci życzę ????????????). Ja też miałam iść z moją Psinką do tej samej kliniki co Państwo byli, ale dużo jest negatywnych opinii na ich temat, mam prośbę: Państwo pisali, że znalezli nowego weterynarza, czy mogła bym poprosić o namiar kontakt do tego weterynarza. Mój piesek też ma taki problem, że tak jakby się zachlysnął wodą ( wcale nie musi akurat w tym momencie pić wody) tak jakby się krztusił i czasami Jej się " ulewa ".muszę zrobić kompleksowe badania, tylko nawet boję się tam iść na badania z pieskiem po takich opiniach. Bardzo proszę o kontakt do tego weterynarza co teraz Państwo chodzicie ze swoim pieskiem. Pozdrawiam. ( mam profil na fb Beti Beti, to proszę napisać. Dziękuję.

Patrycja Nowy wpis
@Ania

Powiem tak odkąd skończyłam 8 lat chodzę z każdym zwierzęciem własnym do tej kliniki uratowała mojego psa który dożył 20 lat gdyby nie pan doktor który przyjął o 21 moja suczkę i odebrał jej poród 9 lat temu to już by jej nie było. Podejrzewam, że pani sama nie dostosowała się do zaleceń lekarza i były problemy z pieskiem. Psy rasy york potrzebują odpowiednią karne tak jak inne psy lub pani nie dopilnowała psa jedno jest pewne, ja z własnym psem oraz z innymi zwierzakami które nie raz pewnie będę miała pod opieką pójdę tylko i wyłącznie to tej kliniki ponieważ mam do nich ogromne zaufanie od dziecka. Bardzo dużo mnie nauczyli, mimo iż nie jestem po studiach mam wiedzę i kocham zwierzęta całym sercem. BARDZO POLECAM TĄ KLINIKĘ PONIEWAŻ OD DZIECKA RATOWALI MOJE ZWIERZAKI A TERAZ KIEDY SKOŃCZYŁAM 25 LAT WRÓCĘ SPOWROTEM

Pola Nowy wpis
Inne

Czy mam szansę na pracę będąc po studiach weterynarii? Odbyłam praktyki, które są wymagane na studiach, a teraz szukam już czegoś na cały etat. Jest wolne tyle godzin? Czy lekarze pełnią dyżury domowe i nocne?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Lekarz weterynarii do pracy z bydłem i trzodą. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Garfunia
Inne

Polecam tą klinikę z calego serca, weterynarze z powołania, mają niesamowite podejscie do zwierząt. Nie raz leczyli moje zwierzaczki zawsze z powodzeniem, wystarczylo zastosowac sie do zaleceń. Jesli byl potrzebny zabieg to został przeprowadzony a rekonwalescencja przebiegala bez problemow i bardzo szybko. Nigdy nie poszlabym do innego weterynarza z moimi pupilami.

Halina
@Garfunia

Dzięki za wpis, właśnie szukam dobrego weta dla mojego kota :) Mogłabyś napisać coś więcej o weterynarzach, widać, że to osoby z doświadczeniem? Nie chciałabym oddać kota w ręce kogoś prosto po studiach. Personel często się zmienia, czy te same osoby pracują od lat? To dla mnie ważne, aby leczenie prowadziła jedna osoba.

G G
Inne

Do Pana Artura chodzimy już ponad 20 lat że swoimi zwierzakami, człowiek stworzony do tego co robi, bardzo dobre podejście do pacjentów. Reszta ekipy tam pracującej też jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa - Jastrzębie-Zdrój

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Katowicka 14B
    44-335 Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6331023920 REGON: 241423857

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188