Opinie o Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa w Jastrzębie-Zdrój

Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa
counter
Ania Nowy wpis

Nie polecam tej kliniki!!! Przyszliśmy z yorkiem 3 tygodnie temu z niedroznoscia jelit. Biegunka i wymioty. Dali kroplowke i jakieś leki. Zalecili żeby pies nic nie jadł.. Nie jadł cały tydzień i dostawał kroplowke.. W tydzień jeden kg w dół. Zrobili usg i wyszło, że coś stoi w jelitach.. Więc nadal kazali go glodzić i podali kroplowke. Pies wyglądał na słabego, nie stał już sam na nogach, zwracał nawet po wodzie. Trzustka wporzadku. Po ponad tygodniu zmieniliśmy weterynarza, bo w tej klinice powiedzieli, że dalej dieta i obserwować psa.. Pies już tylko leżał, nie jadł.. Dziś inny weterynarz WALCZY o jego życie!! Stan zapalny całego organizmu, wszystkie narządy opuchniete! Przez to, że właśnie w klinice IWA lekarz mimo sugerowania przez Nas zabiegu usunięcia "czegoś" z jelit tego nie zrobił!!! Jelita nie pracują w tym momencie wogole! A wystarczyło usunąć po pierwszym lub drugim USG. Piesek ma marne szanse na przeżycie!!! Jesli nie przeżyje to sprawa trafi do sądu!! BĄDŹCIE PEWNI, ŻE KOSZTY LECZENIA I ODSZKODOWANIE. NIE PIENIĄDZE SA NAJWAŻNIEJSZE TYLKO FAKT, ŻE BĘDĄC WETERYNARZEM I NIE RATOWAC ZWIERZAKÓW JESTESCIE VEZ SERCA, BEZ WIEDZY I NIE NADAJECIE SIĘ DO TEGO ZAWODU..!! NIE POLECAM TEJ KLINIKI DLA LUDZI, KTORZY KOCHAJĄ SWOJE ZWIERZAKI.

1
Administrator

Nadal czekamy na aktualne wieści. Napiszcie co wiecie o firmie Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Wasz komentarz się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa - Jastrzębie-Zdrój

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Katowicka 14B
    44-335 Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6331023920 REGON: 241423857
Suraj Artur Lecznica Weterynaryjna Iwa