Opinie o Kreon Łukasz Krzystała w Gołkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kreon Łukasz Krzystała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreon Łukasz Krzystała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreon Łukasz Krzystała w Gołkowice

Niedoświadczona Nowy wpis

Przyszłam do Kreona jako osoba kompletnie niedoświadczona. Jednakże dostałam tę szansę - mogłam nauczyć się wszystkiego od zera. Współpracownicy zawsze pomogli i wytłumaczyli wszelkie wątpliwości, a szef wierzył we mnie bardziej niż ja sama ????Świetna praca zespołowa - gdy ktoś się nie wyrabia lub czegoś nie wie to zawsze otrzyma pomoc. Do tej pracy potrzebne są przede wszystkim szczere chęci, bo reszty można się douczyć. Atmosfera w firmie bardzo przyjazna.Często spotykamy się także poza pracą. Z całego serca polecam i dziękuję za tę szansę!

Pracownik Architekt Nowy wpis

Polecam pracę w Kreonie ????. Pracowałam już w kilku biurach, a w Biurze Kreon pracuję praktycznie od początku działania firmy i myślę, że nie ma lepszego miejsca pracy dla osoby, która chce dynamicznie rozwijać się w swoim zawodzie. Atmosfera w biurze jest bardzo przyjemna, pracownicy są pomocni, a z szefem zawsze można się porozumieć. Praca tutaj z pewnością nie jest monotonna - spotykamy się z przeróżnymi, ciekawymi projektami i to z pewnością jest dużym plusem tej pracy.

Były pracownik Nowy wpis

Pracownie projektową KREON zawsze będę wspominać jako miejsce, w którym pracowałam z zespołem o wielkim zaangażowaniu do każdego projektu. Grupą ludzi mających pasję do architektury, ceniących jakość wykonywanych projektów, dbających o każdy ich szczegół. Będę także miło wspominać wszystkie wspólnie wypite kawy przy których omawialiśmy tworzone projekty i wspieraliśmy się nawzajem, przygotowywanie niespodzianek urodzinowych i okolicznościowych. Nie zapomnę wsparcia jakim zostałam obdarzona przez zespół w trakcie całego okresu mojej pracy w biurze KREON.

Były pracownik Nowy wpis

Bardzo polecam. Jedna z nielicznych uczciwa firma w której pracowałam. Nigdy nie było problemu z urlopem czy z dniem wolnym z przyczyn losowych. Co najważniejsze wypłata taka jak w umowie a nie wypłacana pod stołem. Na pewno praca dla osób zaangażowanych i kompetentnych. Osobom kombinujacym z pewnością nie uda się tam odnaleźć. Atmosfera według mnie bardzo sympatyczna, według zasady jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.Wspolna kawa z okazji urodzin i spotkanie wigilijne. Gdyby nie sytuacja życiowa chętnie dalej tworzyłabym z Kreonem!

Firma Kreon Łukasz Krzystała poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Opinia

Nie polecam, niby firma zrobi wszystko dla klienta, ale jak przychodzi co do czego to pracę się wydluzaja z bzdurnych powodów. Projektanci z którymi klient chce sie skontaktować nie odbierają telefonów, zawsze odbiera ktoś inny i mówią że muszą,,sprawdzić" czy kolega/kolezanka jest w biurze. Po czym zwykle jej nie ma. Firma jest nie kompetenta i jeśli traktują pracowników tak jak klientów to współczuję.

Na zewnątrz wygląda wszystko pięknie i super. W ogóle reputacja jest najważniejszą rzeczą pod słońcem a niestety w środku już to tak różowo nie wygląda. Na początku było miło a potem już coraz gorzej kompletnie nie do zaakceptowania i niegodziwie. Rażąco nierówne traktowanie pracowników. Czułam się tam jak czarny murzyn którego jedynym prawem było znoszenie ostentacyjnego poniżania. Akceptuje się tam i praktykuje niegodziwe zachowania względem pracowników ale niestety pewne osoby tak doskonale manipulują otoczeniem, że uchodzi to w miarę na sucho. Klientów traktuje się luksusowo ale gdy sobie już pójdą z biura to podejście do nich jest kontrastowe, że tak powiem.

opinia cd

NIE POLECAM, omijać szerokim łukiem, krzształa nie jest w stanie poprowadzić tego co próbuje ogłaszać, okłamuje o możliwości wykonywania pracy przez architektów, próbuje wyłudzać sporządzanie dużych kubatur prawie za darmo, jest niekompetentny, niesłowny, brak możliwości kontaktowania się, nie odbiera telefonów, itd., zachowanie aroganckie, obrażanie innych, pozwala sobie na bardzo dużo, za to udziela się w internecie, rozdmuchuje firemkę (na bardzo mierny poziomie) w internecie, firemka zajmuje się działalnością internetową w spędzie fb, z działaniami patologicznymi

Zostaw merytoryczną opinię o Kreon Łukasz Krzystała - Gołkowice

• Jak się pracuje w Kreon Łukasz Krzystała?

Zobacz opinie na temat firmy Kreon Łukasz Krzystała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreon Łukasz Krzystała?

Kreon Łukasz Krzystała
  • Leśna 20