Firma Handlowo-Usługowa Naltel-Com Jolanta Nalepa

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Naltel-Com Jolanta Nalepa

gumis

Ktos pracowal w Naltel-com?Prosze o opinie,szukaja ludzi do wyjazdu do Francji?

Tadzio
@gumis 10.02.2015 22:02
Ktos pracowal w Naltel-com?Prosze o opinie,szukaja ludzi do wyjazdu do Francji?

Cześć. Warto jechać, wynagrodzenie wg. francuskich stawek i w terminie wypłacane + dieta i mieszkanie. Robota nie jest ciężka tylko trochę chodzenia jest,(duża budowa). Praca przy instalacjach nisko prądowych, instalacja kamer, gniazd informatycznych itp.

Wydziarany
@Tadzio 18.10.2016 17:00

Tadziu trochę prawdy w tym jest ale reszta to wyzysk i co napisalem

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Naltel-Com Jolanta Nalepa - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Naltel-Com Jolanta Nalepa