Opinie o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.W. Ekop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Ekop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Sławomir Orłowski

bo już mam, ciebie serdecznie powyżej uszu i tego co ty odpierdalasz

FUCK OFF

górnictwo to najbardziej (usunięte przez administratora) rzecz jaka istnieje na świecie

genetyka

genetyka

na dwoje babka wróżyła a wyszło jedno i to nie do końca takie jak powinno być

Brałeś udział w rekrutacji do P.W. Ekop. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
środki przejsciowe

w (usunięte przez administratora) z takim interesem jak trzeba cały czas do nie dokładać

wizjoner

w 2020 roku to chyba będzie koniec świata

kopalnia pomysłów

wolny obszar celny

spierdalaj

Łeb ci (usunięte przez administratora) ty skórwynu pierdolny zobaczysz gnoju (usunięte przez administratora) nawet mi sie na oczy nie pokazuj bo ci jaja wytne ty kórwo u samej (usunięte przez administratora) razem z kręgosłupem skórwysy(usunięte przez administratora) za to zniszczenie zdrowia ty (usunięte przez administratora)

zajebie cie kiedys

(usunięte przez administratora) Gorol

zajebie cie kiedys

łeb ci kiedyś (usunięte przez administratora) złodzieju zajabany i wtedy ty (usunięte przez administratora) też zaczniesz ponosić straty (usunięte przez administratora) bóg mi świadkiem

sie nie da

w - klej

uszlachetnianie

@tam i z powrotem

Co jest grane bo nie wiem?

tam i z powrotem

Art. 12. 1. Minister właściwy do spraw informatyzacji może dofinansowywać przygotowanie lub realizację przez podmiot publiczny, na wniosek tego podmiotu: 1) projektów informatycznych o publicznym zastosowaniu niebędących ponadsektorowymi albo sektorowymi projektami informatycznymi; 2) przykładowego oprogramowania, o którym mowa w art. 13 ust. 2 pkt 2 lit. a, a także kodów źródłowych takiego oprogramowania; 3) przedsięwzięć wspierających rozwój społeczeństwa informacyjnego, innych niż wymienione w pkt 1 i 2. 2. Dofinansowanie może być udzielone, jeżeli przedsięwzięcia, o których mowa w ust. 1: 1) służą realizacji celów określonych w Planie; 2) są projektowane oraz realizowane z uwzględnieniem minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych lub minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w formie elektronicznej; 3) nie są finansowane ze środków budżetu państwa innych niż te, których dysponentem jest minister właściwy do spraw informatyzacji. 3. Do wniosku o dofinansowanie przedsięwzięć, o których mowa w ust. 1, stosuje się odpowiednio przepisy art. 10 i 11. 4. Minister właściwy do spraw informatyzacji, w drodze zarządzenia, powołuje, spośród pracowników urzędu obsługującego tego ministra, zespół do spraw oceny wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć, o których mowa w ust. 1, okre- ślając jego nazwę, skład, szczegółowy zakres zadań i tryb działania. 5. Środki finansowe na dofinansowanie przedsięwzięć, o których mowa w ust. 1, są przekazywane w formie dotacji celowej, na podstawie umowy zawartej pomię- dzy ministrem właściwym do spraw informatyzacji a podmiotem, który złożył wniosek o dofinansowanie przedsięwzięć, o których mowa w ust. 1. 6. Minister właściwy do spraw , >>w drodze rozporządzenia, kryteria i tryb przeznaczania oraz rozliczania środków finansowych przeznaczonych na dofinansowanie przedsięwzięć, o których mowa w ust. 1, w tym: 1) sposób oceny wniosków dotyczących przedsięwzięć przewidzianych do dofinansowania, 2) sposób oceny realizacji przedsięwzięć, zgodnie z warunkami określonymi w umowie, 3) sposób rozliczania przyznanych środków finansowych, 4) sposób dysponowania przyznanymi środkami finansowymi, ©Kancelaria Sejmu s. 8/8 2005-06-02 5) wzory wniosku o dofinansowanie oraz raportów z przebiegu realizacji przedsięwzięć i rozliczenia przyznanych środków finansowych - mając na uwadze znaczenie dofinansowanych przedsięwzięć dla realizacji celów określonych w Planie, rozwoju współpracy międzynarodowej w tym zakresie, a także prawidłowość wykorzystania przyznanych środków finansowych.

tam i z powrotem

Art. 3. Akty normatywne ogłasza się niezwłocznie. Art. 4. 1. Akty normatywne, zawierające przepisy powszechnie obowiązujące, ogłaszane w dziennikach urzędowych wchodzą w życie po upływie czternastu dni od dnia ich ogłoszenia, chyba że dany akt normatywny określi termin dłuższy. 2. W uzasadnionych przypadkach akty normatywne, z zastrzeżeniem ust. 3, mogą wchodzić w życie w terminie krótszym niż czternaście dni, a jeżeli ważny interes państwa wymaga natychmiastowego wejścia w życie aktu normatywnego i zasady demokratycznego pań- stwa prawnego nie stoją temu na przeszkodzie, dniem wejścia w życie może być dzień ogłoszenia tego aktu w dzienniku urzędowym. 3. Przepisy porządkowe wchodzą w życie po upływie trzech dni od dnia ich ogłoszenia. W uzasadnionych przypadkach przepisy porządkowe mogą wchodzić w życie w terminie ©Kancelaria Sejmu s. 2/19 2007-05-24 krótszym niż trzy dni, a jeżeli zwłoka w wejściu w życie przepisów porządkowych mogłaby spowodować nieodwracalne szkody lub poważne zagrożenia życia, zdrowia lub mienia, można zarządzić wejście w życie takich przepisów z dniem ich ogłoszenia. Art. 5. Przepisy art. 4 nie wyłączają możliwości nadania aktowi normatywnemu wstecznej mocy obowiązującej, jeżeli zasady demokratycznego państwa prawnego nie stoją " ku " temu na przeszkodzie. MIG-!!

Breivik

to i tak wszystko stare zroby "zakładu pracy "

sławek

sami (usunięte przez administratora) dyrektorzy tylko do koryta do cholery a praca be nie tylko dupska płaszczyć umieją

sławek

mam w (usunięte przez administratora) całe wasze forum sami sobie na piszcie palanty

sławek

tak (usunięte przez administratora) chciałem coś zrobić dla rodziny ale przez takich skórwieli ja wy toi nic sie da dla mnie to wy jesteście nagorszym (usunięte przez administratora) gównem na świecie wszycy

w dupe mnie pocałuj chuju

nie nawidze tej (usunięte przez administratora) z gogle jak psa

w dupe mnie pocałuj chuju
@w dupe mnie pocałuj chuju

wy wszystkich pozabijacie zajebanemnie to co się bedzie ze mną działo wy skórwyny a mi już nażyciu też nie zależy ani na niczym (usunięte przez administratora) sie skórwysynu

manta

że co tam szwargolisz

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w P.W. Ekop?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Ekop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Ekop?

P.W. Ekop