Opinie o MEPP European Freight Solutions w Wraszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MEPP European Freight Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEPP European Freight Solutions o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEPP European Freight Solutions w Wraszawa

ssk

Na stronie zawsze się takie rzeczy pokazują @treska, więc nic dziwnego, że atmosfera teraz dopisuje. Ale wiecie czy relacje między pracownikami są takie same? Dzięki

noźka

No ale to wiadomo jakich zarobków można się teraz spodziewać @ssk? Chętnie bym się załapał, bo dbają os tabilne warunki pracy, zwłaszcza, że wypłata jest w pełni terminowa. Z góry dziękuję za odpowiedź.

ssk

w sumie to ja bym się chciał załapać na opiekuna finansowego. Rzeczywiście można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale ważne że wypłata jest na czas.

łoś

Z tego co wiem to mają luxmed i multisport dla pracowników, jest młoda ekipa, więc atmosfra wydaje się spoko. Praca w spedycji - taka sama jak w każdej innej firmie, jak masz zlecenia, robisz zlecenia, a jak nie - dzwonisz i szukasz, siedzenia na(usunięte przez administratora) ma. Po próbnym podwyżka, czyli standard

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MEPP European Freight Solutions rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. projektów?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
gorilla

widziałam ogłoszenie na spedytora, wiecie może, czy aktualne?

tomek

(usunięte przez administratora)no i podobno sa benefity w firmie a na pewno na stanowisku jako Asystent Spedytora Drogowego.

dolot

Skoro nie wyrabiasz targetów, to znaczy chyba, że z Tobą jest coś nie tak...?

Czytając wcześniejsze wpisy i jednocześnie uczestnicząc aktualne w rekrutacji widać, że posty były albo przesadne i bezpodstawne albo w firmie się pozmieniało. Jak by nie było aktualnie podejście do potencjalnego kandydata jest bardzo profesjonalne - jasno przedstawiona propozycja oraz wymagania na stanowisko. Mogę już napisać opinię, pracę dostałem:) ale z tego co wiem to nadal szukają w oddziałach na stanowisko spedytora.

Aktualnie uczestniczę w rekrutacji na stanowisko spedytora w dziale drogowym. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, dowiedziałam się jakie są oczekiwania a także co firma oferuje swoim przyszłym pracownikom. Do końca przyszłego tygodnia obiecali dać mi infprmację zwrotną.

darka

byłam wczoraj an rozmowie w tej firmie na stanowisko młodszy spedytor sea/air, ogłoszenie znalazłam na pracuj.pl. rozmowa była miła i rzeczowa, sprawdzali znajomość języka, fajnie bo dają możliwość zadania pytań i udzielają szczegółowych informacji. mają się odezwać za maksymalnie za tydzień - zobaczymy czy oddzwonią jak obiecali

karola

Byłam na rozmowie w zeszłym tygodniu w Warszawie, spotkanie było profesjonalne (przedstawili swoje warunki oraz ofertę), widać że zależy im na kimś z kim można się związać na dłużej, atmosfera w biurze wydaje się OK. Zobaczymy czy się odezwą.

kim

Witam, warto iść obecnie na rozmowę? Czy coś się tam zmieniło po tylu latach? Ktoś coś wie? Pozdrawiam!

Witam, jak teraz, po tych paru miesiącach wygląda sytuacja w tej firmie? (usunięte przez administratora) czy może coś się poprawiło?

Zostaw merytoryczną opinię o MEPP European Freight Solutions - Wraszawa

MEPP European Freight Solutions
2.4/5 Na podstawie 71 ocen.

MEPP European Freight Solutions