Opinie o MEPP European Freight Solutions

790203424

Mamy w toku sporo spraw na OFG. Windykowaliśmy też już MEPP European. Wierzycieli prosimy o kontakt. Porozmawiamy o rozwiązaniach windykacyjnych - tel. 790-203-424.

*********

Dlaczego Pan nie zapłacił firmom pieniedzy za faktury? ukrywa sie Pan otwiera nowe spółki, zorganizowana grupa przestępcza.

Karolina

Ktoś posiada informacje na temat aktualnie prowadzonej rekrutacji? Wcześniej na forum pojawiało się więcej tego typu informacji, natomiast teraz od dłuższego czasu, nie pojawia się nic. Dajcie znać czy w MEPP European Freight Solutions można na coś liczyć. Na pewno osoby poszukujące pracy będą za takie wiadomości wdzięczne.

ake

na start to oczywiście moi zdaniem bardzo dobre wynagrodzenie jak na polskie warunki, oczywiście pod warunkiem także ze później znacznie i dynamiczniej wzrośnie, poza tym czy to dobra stawka zależy również od stanowiska które obejmujesz w firmie moim zdaniem

Wykon

Pracowalem tam. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Bez zartow...

Sisi
@Wykon 05.10.2016 22:05
Pracowalem tam. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Bez zartow...

A na jakim byłeś stanowisku?

Rogue

Wspaniała firma - mila atmosfera i bardzo w porządku Prezes oraz managerowie. Wypłaty zawsze terminowe.

aaja

@ ssk - słsyzałam, z,e miedzy pracownikami ukłąda się całkiem wporządku. A chcesz aplikować do nich ?

ssk

Na stronie zawsze się takie rzeczy pokazują @treska, więc nic dziwnego, że atmosfera teraz dopisuje. Ale wiecie czy relacje między pracownikami są takie same? Dzięki

noźka

No ale to wiadomo jakich zarobków można się teraz spodziewać @ssk? Chętnie bym się załapał, bo dbają os tabilne warunki pracy, zwłaszcza, że wypłata jest w pełni terminowa. Z góry dziękuję za odpowiedź.

ssk

w sumie to ja bym się chciał załapać na opiekuna finansowego. Rzeczywiście można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale ważne że wypłata jest na czas.

łoś

Z tego co wiem to mają luxmed i multisport dla pracowników, jest młoda ekipa, więc atmosfra wydaje się spoko. Praca w spedycji - taka sama jak w każdej innej firmie, jak masz zlecenia, robisz zlecenia, a jak nie - dzwonisz i szukasz, siedzenia na( usunięte przez administratora ) ma. Po próbnym podwyżka, czyli standard

gorilla

widziałam ogłoszenie na spedytora, wiecie może, czy aktualne?

tomek

(usunięte przez administratora)no i podobno sa benefity w firmie a na pewno na stanowisku jako Asystent Spedytora Drogowego.

dolot

Skoro nie wyrabiasz targetów, to znaczy chyba, że z Tobą jest coś nie tak...?

Marcin

Czytając wcześniejsze wpisy i jednocześnie uczestnicząc aktualne w rekrutacji widać, że posty były albo przesadne i bezpodstawne albo w firmie się pozmieniało. Jak by nie było aktualnie podejście do potencjalnego kandydata jest bardzo profesjonalne - jasno przedstawiona propozycja oraz wymagania na stanowisko. Mogę już napisać opinię, pracę dostałem:) ale z tego co wiem to nadal szukają w oddziałach na stanowisko spedytora.

Monika

Aktualnie uczestniczę w rekrutacji na stanowisko spedytora w dziale drogowym. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, dowiedziałam się jakie są oczekiwania a także co firma oferuje swoim przyszłym pracownikom. Do końca przyszłego tygodnia obiecali dać mi infprmację zwrotną.

darka

byłam wczoraj an rozmowie w tej firmie na stanowisko młodszy spedytor sea/air, ogłoszenie znalazłam na pracuj.pl. rozmowa była miła i rzeczowa, sprawdzali znajomość języka, fajnie bo dają możliwość zadania pytań i udzielają szczegółowych informacji. mają się odezwać za maksymalnie za tydzień - zobaczymy czy oddzwonią jak obiecali

karola

Byłam na rozmowie w zeszłym tygodniu w Warszawie, spotkanie było profesjonalne (przedstawili swoje warunki oraz ofertę), widać że zależy im na kimś z kim można się związać na dłużej, atmosfera w biurze wydaje się OK. Zobaczymy czy się odezwą.

kim

Witam, warto iść obecnie na rozmowę? Czy coś się tam zmieniło po tylu latach? Ktoś coś wie? Pozdrawiam!

Witam, jak teraz, po tych paru miesiącach wygląda sytuacja w tej firmie? (usunięte przez administratora) czy może coś się poprawiło?

Zostaw opinię o MEPP European Freight Solutions - Wraszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEPP European Freight Solutions