Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

By

Killer pracuje chyba 5 sezon,nie wykazał sie? To po co dzwonią co rok!

Kiler

Dzwonią po mnie bo jarek mnie lubi nie sprzeciwiam mu się jestem dobrym i pokorny pracownikiem

Oi

Urka

TinTin

Jak widać zakład nie chce Ciebie skoro już nie pracujesz

CzarnaMamba

A ja chcę już wrócić na przyszły sezon i spotkać Pana Lukasza, haha. Poza tym robota miodem płynąca, chce juz do zakładu!! ;-)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Pewnie bo nie raz tam więcej się gada niż robi.

obserwator

To zależy od modelu raz mniej raz więcej a skąd to pytanie?

Najpierw naucz się poprawnie pisać i dopiero zadawaj pytania

gość

Ja mam takie pytanie bo chyba nie umiem liczyc ile powinno pracowac osob na panelu katrolnym.

ola1

Niech każdy decyduje za siebie ich sprawa są dorośli wiedzą co robią dzisiaj się jest z kimś a jutro już nie takie zycie

gosc

Ja juz skonczylam pracować w electro ale wiem tez ze ta dziewczyna z lini 102 ma narzeczonego od 8 lat bo robiłam na 104 z jej przyszła tesciowa :-) fajnie tam jest z tymi zdradami tylko szkoda tego chłopaka z dwójki ale może będzie mu lepiej z ta dziewczyna niż z zona ktora go w (usunięte przez administratora) robi :-)

gosc

Na lini 102 tez sa akty miłosne , jeden gość który ma żonę jest z taka blondynka ktora kolo Niego pracuje a jego zonka prowadza się z liderem haha to dopiero cyrk

ex

W przyszłym tygodniu ma się zebrać komisja socjalna i ustalić nowe zasady przyznawania dopłat do "wczasów pod gruszą" na rok 2016. Trochę późno ale oni nie mają czasu.Oczywiście potrzebny PIT z dochodów za rok 2015. Dostaną w zasadzie pracownicy stali, a sezonowi mogą tylko pomarzyć. Wiadomo że w najbliższym wysokim sezonie nikomu nie dadzą więcej jak 5 dni urlopu. 1-2 dni urlopu na żądanie mogą dać. To wszystko w tym temacie.

xe
@ex

ex ale bredzisz przeczytaj jeszcze raz co napisales ale tym razem ze zrozumieniem

@xe

xe nie kumasz to co czytasz?!

e

Na czwórce zaczęli wysyłać pracowników sezonowych na urlopy, niski sezon, ludzi dużo, a sezonowi tylko do końca lutego.Od marca chyba tylko jedna zmiana na 1,2,3,4-ce ze stałych pracowników i zacznie się wyścig do dobrych stanowisk.

xx

Jak ci nie pasi to nie czytaj wez sie za robote

Wojak

To idź z tym do biura, kogo to obchodzi... to nie forum na dyrdymały tylko o pracy.

zniesmaczony
@Wojak

Ale z Ciebie ponurak.

ALuki

A jachcę podziękować electroluxowi za możliwość pracy i za to że w sezonie 2014 poznałem wspaniałą GOCHE z linii 102 którą kocham "po czasu kres" kocham cię żono

R

Słyszałem też , że linia 103 na wysoki sezon ma pracować na 2 zmiany i mieć zwiększoną normę.

CzarnaMamba

Z tego co zauważyłam to forum jest o wszystkim :-) jeżeli administorowi coś nie będzie pasowało to usunie. Swoją drogą może jednak zawitam w przyszłym sezonie bo praca nie jest najgorsza. Lepsze to niż zapie*** po 14 godzin na kelnerce w hotelu czy zarobić grosze na kasie :-D

Łukasz z HP

Madziu nie wszystko stracone

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland