Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

ry

bo ja bylem i nie wiem teraz czy bede dlatego pytam

ry

byla ale sie zmyła

sym

Wczoraj była lista na jedynce i nie ma czy ktoś coś wie

@sym

Jak jesteś tak ciekawy co z listą to idź do biura i się dowiesz

Po prostu kumoterstwo i znajomości . W pewien sposób dyskryminacja

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Olek

Powinno ale dobrze wiemy jak jest kolesiostwo, wazne sa uklady,znajomosci nie umiejetnosci. Pracujacy synowie, siostry, matki, zony i kochanki

wex
@Olek

To firma rodzinna. Nikt spoza układu nie wejdzie. Sezonowi z produkcji jeszcze 2 dni, a sezonowi z magazynu niektórzy dzisiaj pracowali ostatni dzień, kilku jutro kończy pracę, a w piątek reszta.

Inni pracują po dziesięć sezonów, mają sporo stanowisk i ich nie zostawią, a osoba po pierwszym sezonie przychodzi i zostaje po znajomości, śmiech na sali. To jest efekt że takie osoby nie potrafią sobie radzić w życiu i idą na łatwiznę z czyjąś pomocą. Odnośnie zatrudnienia na stałe, powinno być kryterium nie do obejścia, które trzeba spełnić i swoje odpracować uczciwie, proste zasady a uczciwe, każdy powinien mieć szansę.

E

Po prostu biali murzyni zrobili swoje a teraz kopa i tyle

e

Jeszcze 3 dni i nam sezonowym mówią Do widzenia!

jędrus77

układy układy czemu na lini nr. 1 dziewczyny robią 1 sezon dwie panie i dostały umowe na rok oczywiscie znajome pana kierownika w ogóle to zostają ci co ci o na stałe mają a reszte trzymaja do konca w niepewnosci

gosc

albo dobrze daje jak taka jedna z magazynu hahaha

pff

jakoś ja nie mam układów, przyszłam do zakładu nie znając tu nikogo na produkcji, jest to mój 1 sezon i jakoś zostaje? a dlaczego? bo jak się człowiek zajmuje robota zamiast gadaniem to ma, wiadomo ze nie dla wszystkich jest miejsce

llll
@pff

ciekawe bardzo ciekawe, bez układów nikogo nie znałaś i po 1 sezonie zostajesz ...hmmm to musisz być wobec tego niezłym kapusiem i dupowłazem

justa87
@pff

na jakich warunkach pracujesz? umowa pod agencję czy bezpośrednio pod electrolux? stawki minimalna czy idzie coś więcej zarobić?

By

Zostaną tę osoby które mają dobre układy

MARIOLA

a na linii 101 wie ktos cos kto zostaje?bo podobno juz niektórzy wiedzą i mówią ?

elek

Jeszcze 5 dni i sezonowi pracownicy żegnają się z firmą w niskim sezonie. Na czwórce już kazano im wypisać urlop na 29 lutego (poniedziałek) bo linia przechodzi na jedną zmianę.W piątek na czwórce chodził kadrowiec i rozdawał PIT-11 za rok 2015.

gosc

pochodzic lub poopierdzielac tak jak naprzyklad co niektorzy z lini 102 ze zmiany jacka...

TinTin

Oczywiście zakład dzwoni praktycznie do każdej osoby która pracowała żeby przyszła na kolejny sezon ponieważ potrzebują ludzi którzy że tak się wyrażę "Przyjdą zrobią i pójdą" i nie koniecznie musi to być dobry pracownik bo patrząc po liniach jakoś niektórzy nie wykazują się zbytnio w pracy ponieważ wolą sobie pochodzić albo poopierdzielać

sezonowy
@TinTin

Zgadzam się w pełni z pierwszą częścią wypowiedzi TinTina "Przyjdą zrobią i pójdą". Liderzy tylko chwalą ich w ostatnim dniu pracy, mówią jacy są dobrzy, ale też mówią, że nic od nich nie zależy (chodzi o umowy na stałe) bo decyzje zapadają na górze.Ludzi na rynku pracy dużo więc mają w czym przebierać.

TinTin

Liderzy mają duży wpływ na to kto zostaje po sezonie a kto nie i skoro Panie Kilerze uważa pan że lider pana lubi powinien Pan dostać umowę na stałe a ponieważ Pan jak widać nie dostał umowy na stałe to znaczy że lider nie do końca Pana lubi jak to się może wydawać

By

Lider jarek lubi takich ludzi bardzo czuły jest i pomocny jak dziewczyny wyskakują mu się na ramieniu zaraz udziela pomocy

By

Tak niech tak trzyma bo jarek lubi jak się nikt nie sprzeciwia mu

Tak kiler trzymaj i nie przejmuj się debilami.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland