Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Bubuuuu 89

Haha pamietam ziomka . Zawsze na kacu albo uchachany . Najwiekszy opierdalacz na 102 ! Akcje zyciowa tez odjebal xD a laska jego nowa ... Bez komentarZa hahahaha

Nina

Jest jeden palant z 102 , chyba Michal co latal za dziewczynami jakby kawaler a mial zone I zdradzal ja z najwieksza latawica na 102 , brak slow I szkoda dziewczyny ..

elek

Świadectwa pracy dla pracowników sezonowych będą wydawane przez Dział Kadr lub wysyłane pocztą od 03 marca (czwartek). Trochę późno. Pozdrawiam wszystkich pracowników sezonowych!

inna

Czytać na pewno czytają ale co z tego. Nie wiesz jak to jest ? "Ręka rękę myje". Ile jest takich ludzi co zaiwania,stara się,nie chorują bo im zależy ale co tego ... To się wszystko nie liczy !!! Oni i tak to zlewają nie ty przyjdziesz robić to ktoś inny i interes się kręci... Pozdrawiam pracowników rozżalonych takich jak ja

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
monika

Miejmy nadzieje ze ktos wyzszy to czyta i zabiora sie za to wszystko tak nie moze byc .Powinny byc jakies kryteria układy układami ale zostawiajcie ludzi naprawde pracowite.Zróccie cos z tym dziadostwem.

exe
@monika

Przecież wiadomo że nic nie zrobią. Od kilku lat jest to samo. Góra ciśnie dół, liczy się tylko zysk,i wg nich prawdziwym bogactwem firmy są jej pracownicy.Wg mnie tania wykwalifikowana, sezonowa siła robocza.

gosc

u nas na 103 Andrzej powiedzial " dzieki za prace bylo naprawde SUPER " po czym przeczytal liste i tyle

Axz

To ze lider Piotrek ze 104 nie podziekowal za wspolprace to chyba nikogo nie dziwi

Noe

Pozdrowienia dla Liderów ze 101 super oprócz Michaela weź się do roboty

ex

Nie popisało się też kierownictwo Electrolux-u, które w ogóle nie podziękowało pracownikom sezonowym za 7 miesięcy pracy.

wex

Na linii 104,lider Piotrek nie dziękował sezonowym, tylko rozdał obiegówki, ale jest jeszcze młody,to się nauczy właściwego zachowania.

Baca

101 najlepsza linia najlepsi liderzy pozdro

xxx

Sylwia z linii 101 również podziękowała za współpracę,a Maciej Polak również chodził po całej linii i dziękował każdemu z osobna i zapraszał na kolejny sezon. Pozdrawiam

Andzelika35

Dokładnie co niektorzy wybieraja tylko takie sektory na ktorych nic sie nie dzieje aby sie nie narobic a zarobic i pierdoly pociskac smiac sie Rozchorowali sie biedacy wszyscy na sam koniec ciekawe czy do poniedzialku wyzdrowieja?

Tomtom

Liderem trzeba umiec byc, trzeba umiec stworzyc zespol tymbardziej przy tak duzej grupie ludzi a nie tylko siedziec przy biurku i ziewac. Trzeba umiec pochylic sie nad drugim czlowiekiem bo jakby nie bylo zwykli pracownicy pracuja na ich sukces. A to zachowanie liderow na sam koniec bylo zalosne zeby kierowac ludzmi trzeba miec odrobinę empatii i kultury osobistej.

ex

Wg mnie najlepszy lider w ostatnim sezonie to lider ze 101 Mariusz Pisarek a liderka to Agnieszka Gryc z linii 104 obecnie linia 103. Mili, uprzejmi i gotowi zawsze do pomocy.

Czacza

A czego sie spodziewaliscie? Chyba nic dobrego

Ali

Porazka!

On

liderzy powinni byli zrobic zebranie podziekowac za wspolprace za te 7 miesiecy i zachowac sie przyzwoicie widac ze to zwykle prostactwo taka firma a w stosunku do pracownikow nie umieja sie zachowac

elek
@On

Zgadzam się całkowicie. Liderzy nie umieli się odpowiednio zachować i podziękować sezonowym. Brak im na to czasu i wyczucia sytuacji. Jedyne co im się udało to przynieść kartę obiegową dla każdego sezonowego!!! Wstyd !!!

a
@On

Nie jest sprawiedliwe, ale w dzisiejszych czasach mało gdzie jest sprawiedliwość, ale normalne jest to że jakby każdy z nas miał znajomości to zrobiłby tak samo.

iwoNa

a na 104 czemu zostal tomek?pierwszy sezon pracowal i zostal ano dlatego ze byl przez agencje a ta pani z agencji to jego rodzina czesto do niego przychodzila no to zalatwila mu ze zostal czy to jest sprawiedliwe?

e...

no to żegnaj czwóreczko, pozdrawiam zmianę J, jakbyśmy się już nie spotkali to pozdrawiam, będzie mi was brakować.

a
@e...

Także pozdrawiam tą zmianę i wszystkich pracujących tam ludzi, było miło ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland