Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

a

Ty pewnie też po znajomości a będziesz się tu udzielał że ludzie pytają to jest forum i każdy może pisać co mu się podoba!!!!

a jaaak

Mariusz ze 101 przestan tak trzaskac tymi drzwiczkami!!!

pozytywny

Witam! Macie informacje czy sezon może zacznie się wcześniej - i kiedy. Pozdr

e
@pozytywny

Lider z jedynki mówił że u nich w czerwcu.

e

W niskim sezonie produkcja idzie na jedną zmianę na wszystkich liniach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Waldek

Nie jest nam wstyd ortografia nie boli i czasem sie przydaje pomimo pracy w E.

g

Polonisci wy sie tam marnujecie nie wstyd wam

Lol

No ta więk-RZ-ość tego nie zrozumiala masz racje, ogłaszam wszem i wobec że zostałeś mistrzem tego forum :D Pozdro

miszczunio ortografiiii
@Lol

Jeee jestem mistrzem nareszcie malo tego kiedys pomelilem łosia z łososiem to dopiero bylo miszczostwo a teraz ile bledow polonisci naco wam ta ortografia jak i tak tam robicie i bedziecie do konca zamiast wytykac cudze bledy paczcie na swoje

rrrr

Kocham Monike z podstaw

laska jakas

Ten duzy wacek ciagle chodzil na fajke

Lol

Ty bo-CH-ater wcale sie nie dziwie że czeka Cie dożywotka w Electro jak to nazwaleś bo taka znajomość języka nie wróży nic wiecej.. dobre to było

boHater
@Lol

Bo w elektro sa boCHaterzy a ci prawdziwi nalezy pisac poprawnie czyli bohaterzy nie chcialem tym prawdziwym robic wstydu porownujac do naszych ale wiekrzosc tego nie zrozumiala i wcale mnie to nie dziwi bo inteligencja dla wielu to slowo obce

krystek
@boHater

O to sie czepiaja bo nie zrozumieli a o prawdziwych problemach zakladu ani slowa niekturzy to maja ses zycia

martynka

Jaki bunt zwiazki i tak podpisza wiec po problemie kiedys bylo inaczej

zxc

Masz calkowita racje haha polac mu

haha

Jakbym sie uczyl i nie robil bledow to bym nie pracowal w elektro! A mimo to i tak zoatalem przynajmniej sie nie wyruzniam od resZty zreszta nie ma od kogo

haha

A ja zostalem po pierwszym moim sezonie w 2014 r i mam juz dozywotke nie mialem znajomosci i zadnej rodziny robilem to co do mnie nalezalo. A zamiast pisac o pierdolach to moze zajmiemy sie tym ze zamiast postojowego maja byc urlopy! Co zaden sie nie odezwie? Bochaterzy na forum.

ooooo
@haha

zamiast buntu o postojowe proponuje zaznajomić sie ze słownikiem bo byk za bykiem .....

tak sobie wróciłam z pracy, czytam wasze komentarze i jest mi was żal. Zazdrość wielka. Na waszym miejscu pozostało się tylko powiesić skoro przychodzicie do electro po 10 sezonów i nigdy was nie zostawili haha. POZDRAWIAM PRACOWNIKA, KTÓRA ZOSTAŁA PO PIERWSZY SEZONIE.Zaskocze was i powiem, że nawet nikomu nie musiałam dać i nie mam rodziny w zakładzie : )

elek

Jutro (czwartek) będą wydawane świadectwa pracy dla pracowników sezonowych lub wysyłane pocztą, jeśli telefonicznie nie powiadomi się jeszcze dzisiaj Działu Kadr o osobistym odbiorze.Pozdrawiam pracowników sezonowych!

xxx

Jak będę chciał być pomarszczony jak pomarańcza to pójdę co mi tam

Ludzie zajmijcie się swoim życiem co Was intersuje innych to jest ich i oni będą się kiedyś tłumaczyć ale nie wam tylko Panu Bogu. Zazdrość Wam róbcie to samo to jest ich życie i sprawa mogą chodzić nawet nago i bzykac się z kim chcą i ile chcą. Jeśli ktoś kogoś zdradza to ta osoba powinna mieć wyj...na waszą opinie.

ela

Większosc nie zrozumie pewnych spraw o co nam chodzi ich stopien inteligencji jest zerowy wiec po co sie tu rozpisywac

aga40

sprostowanie do wx żal to mi jest normalnych wartosciowych osob nie was

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland