Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

wx

Aga 40 zal mi cie

Aga40

My i tak wiemy swoje masz swoja godnosc wartosc i swoje zasady nie to pozostali tylko mozna sie z nich posmiac nic wiecej nic dodac nic ujasc .Takich osob jak Ty nie ma tam i nie bedzie .

Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, jesli ktos czuje sie pokrzywdzony to niech piszą czemu nie... chyba że ktos sie boi że za dużo wyjdzie na tym forum... jesli ktoś sobie zalatwił prace takimi sposobami to tez nie powinien udawać pracownika roku... najgorsza jest obłuda

Bezimienny

Eh, ten płacz typowych polaków cebulaków ... Co was to obchodzi czy ktoś chodzi na solarium czy nie ? Co was to obchodzi kto komu daje i z kim śpi . . Chcą to niech się walą jak domy w czeczeni :) Płaczecie, żalicie się a i tak wrócicie na nowy sezon. Zajmijcie się swoimi dupami.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Nk

Do xxx Jak ci żal dupe ściska to też skocz do solarium i będzie git!!A tak po drugie to nawet jak myślisz że to po znajomośći To i tak trzeba pracować!!!!I dajcie dziewczyną spokòj bo są naprawdę ok!!!Pracują tak jak każdy z was to o co chodzi?Chyba tylko o ludzką zawiść i nic więcej!!!

Bolcuj sie

Oj

xxx

Nie daleko szukać ze 101 znajome pana kierownika jedną to widać z pół zakładu ze solarium nie wychodzi. Pracuje tu długo ale to co się dzieje w tej firmie to kpina

Szkoda slow

Tak czytam to i nie wierze....co za kretyn lub kretynka wypisuje o babce z lini 102 takie brednie...laska jest rezerwowa i zastepuje z tego co wiem kazdą-ego kto ją o to poprosi.A skoro ktos to wypisuje to albo zazdrosci albo nie ma co robic po robocie.zajmijcie sie ludzie swoim zyciem i swoim stanowiskiem w robocie.

MIK

przejdę od razu do rzeczy.chciałbym coś sprostować.Na forum ktoś napisał kiedyś,że ktoś mył sobie genitalia nad umywalką.To się tyczy tej osoby która to napisała.Jeśli chodzi o moją osobę,to nie jest prawda. Kiedyś normalnie sobie myłem dłonie,szelki miałem opuszczone.Mój kolega widział mnie i zaczął mówić,że sobie myłem genitalia.Myślę że zrobił mi wielkie świństwo.Niektórzy myślą że to chodzi o mnie.Ja nie wyobrażam sobie po wyjściu z toalety nie umyć rąk.Słowami można też zabić.Będę kończył.Powodzenia.

yym

Latawice to on miał wcześniej , swoją żonke

xxx

Żonka tego chłopaka z linii 102 chyba dobrze musiała dawać d...y Liderowi z którym sobie urzęduje... skoro prace jej załatwił po sezonie... Widać wiedziała co robi , PATOLOGIA

mi

pracuje w tej firmie trochę i muszę wam powiedzieć że z niektórymi opiniami się zgadzam.nie szanują pracownika.kiedyś to było widać,teraz to jest ale tego nie widać.podsumuję to w kilku słowach.MÓWI SIĘ O POSZANOWANIU CZŁOWIEKA W ELEKTROLUKSIE.WSZYSTKO WYGLĄDA NA POZÓR SUPER,ALE TAK NIE JEST.PRACA W SOBIE NIE JEST ZŁA.JEŚLI CHODZI O TRAKTOWANIE CZŁOWIEKA TEGO PO PROSTU NIEKTÓRZY NIE CHCĄ WIDZIEĆ.TO CO TAM ODZWIERCIEDLA NAPISZE W KILKU SŁOWACH.SĄ TO MOCNE SŁOWA,ALE TO JEST PRAWDA:NIE RÓBMY Z SZAMBA PERFUMERII.SZAMBO TO SZAMBO,A PERFUMERIA TO PERFUMERIA.SZAMBO ZAWSZE POZOSTANIE SZAMBEM.

e

Sezon niski, a niektórzy latają na papieroska. Czyżby ludzi mieli za dużo?

Lora22

O boze .. :-P Jak juz gadacie takie tematy , to wiecie kto to po kiblach lazi ? Haha

Patologia w zakladzie I tyle . Jeden zapieprza 8 godzin a drugi se lazi I zadowolony . I do tego zdrady jak na 2 , kazdy z kazdym I sie cieszy ..

Ona

Dokladnie , zgadzam sie . Przewaznie z lini 102 takie elementy sie zdarzaja , jak jeden z irokezem . Juz chyba nie robi . Ciagle ino faja I laski do gadania xd

On***

To prawda - Leserów nie brakuje... Chodzą takie szwędacze przez całe 8 h ... Dosłownie nic nie robią... To stali pracownicy i szukają okazji żeby tylko NIC NIE ROBIĆ... żeby mieć czas na papieroska... nawet wiem o jakiej babce mowa , ona robi na linii 102 , zawsze włosy ma do góry związane w kucyk, czyste lenistwo i cwaniactwo! Chodzi i sie głupio uśmiecha , pewnie płacą jej za kilometry.... Hahahh - PANIE KIEROWNIKU POLECAM BARDZIEJ SIE PRZYGLĄDAĆ BO TAKICH NIE BRAKUJE

Witam. Najbardziej denerwuje mnie to jak chodzą takie opieprzacze i nic nie robią przez bite 8 godzin.... A tu kawka , a tu na papieroska... A tu moze jakiś spacerek w poszukiwaniu nowych plotek... A Liderzy zero reakcji !!!!! Oczywiscie mowa o Linii 102 !!!!!!! Najbardziej rzuca się w oczy babka w okularach , spacerek - kawka - papierosek i dnióweczka leci.... Po co sie przepracowywać... Szkoda że Kierownik tego jeszcze nie zauważył...

Bubuuuu 89

Haha pamietam ziomka . Zawsze na kacu albo uchachany . Najwiekszy opierdalacz na 102 ! Akcje zyciowa tez odjebal xD a laska jego nowa ... Bez komentarZa hahahaha

Nina

Jest jeden palant z 102 , chyba Michal co latal za dziewczynami jakby kawaler a mial zone I zdradzal ja z najwieksza latawica na 102 , brak slow I szkoda dziewczyny ..

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland