Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

baner wywiady
Nędza nie zakład
Były pracownik

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN ZAKLAD , JEŻELI TO COŚ MOŻNA TYM NAZWAĆ. PRACA JAK WSZYSCY PISZĄ NA DWA LUB TRZY MIESIĄCE I NA ZBITY PYSK ZA BRAMĘ. TAM LIDERZY NIEUDOLNI NIE SZANUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW CHOĆ SAMI NIE MAJĄ POJĘCIA O PRODUKCJI I JEDEN PAJAC GŁUPSZY OD DRUGIEGO.

Golas
Pracownik

Jak to jest Ukraińców zostawiają bo są przez Elektrolux a Polaków zwalniają bo im się umowy koncza bez jaj

1
Katarzyna
Inne
@Gryź pan

czyli ostatecznie na dzień dzisiejszy już się to wyrównało i w miarę dobrze się pracuje? ile osób do dziś mimo wszystko musiało ostatecznie odejść? i jak to rozwiązali? jest mniej stanowisk?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Electrolux Poland?

Katarzyna
Inne
@101

i jak ta wspomniana redukcja wygląda po tych paru miesiącach? sporo osób musiało odejść czy jeszcze ten zamysł nie ruszył wcale? ilu was teraz jest

Fajny
Pracownik

Bardzo polecam, łatwa, przyjemna praca za bardzo konkretne wynagrodzenie :) Przyjemne normy, uprzejmi liderzy. Przepyszne obiady w niewielkiej cenie! Na przerwach zawsze gwarno i wesoło. Polecam! :)

Alutka Nowy wpis
Inne

Material Master Data Specialist – ktoś pracuje, ktoś cos wie? już pomijając te jakieś wątki odnoszące się do konkretnych pracowników możecie mi opisać jaką kasę się zgarnia na tym stanowisku obecnie? i przy jakieś atmosferze? Fajnie jakby tez wpadł opis rozmowy, żeby wiedzieć na co mniej więcej się szykować

Barman
Pracownik
 Pytanie

Co z poprawą warunków na zakładzie , między innymi na lakierni ? Co to znów za durne wymysły , ta atmosfera jest tak zgnita i tak popsuta , weź cię się ogarnicie

JF
Inne
@Barman

A można wiedzieć, co dzieje się na lakierni? To jakieś warunki słabe tam są? Czy chodzi o temperaturę? Czy chodzi też o warunki słabe np. zapylenie, szkodliwe opary w powietrzu? Pracownicy tam nie mają odpowiedniej odzieży ochronnej do pracy w lakierni?

Doda Nowy wpis
Były pracownik

Słyszałam że teraz Sylwia żałuje mówiły na lakierni podobno już nie mieszka z mężem a widziałam się z Kazikiem w Zawierciu nie no prawdziwy chłop

Hofer Nowy wpis
Były pracownik

Ludzie zastanówcie się nie polecam tej firmy to są (usunięte przez administratora). W ogłoszeniu pisze że jest 7500zl brutto to na rękę jest 5400zl po przepracowaniu miesiąca dostałem marne 3300zl . A pracowałem po 12h . Liderzy to banda(usunięte przez administratora)którzy się na robocie nic nie znają tylko łażą po hali (usunięte przez administratora)

Roxa Nowy wpis
Inne
@Hofer

Codziennie pracowałeś na zmiany 12 godzinne? Czemu wypłacili ci tylko tyle, jak to tłumaczy firma? Trochę się w głowie nie mieści. Mój chłopak chce tu się przyjąć, no i liczy na stawki takie jak w ofertach podają. Masz zamiar coś z tym zrobić? Bo chyba umowę z Tobą podpisali, nie?

Pracownik
Były pracownik

Ludzie!!!czy wy już jesteście tak zdesperowani że idziecie tam do pracy w dodatku zatrudnieni przez agencje!!!Oczywiście po trzech miesiącach pójdziecie w odstawkę

DN
Inne
@Pracownik

Sugerujesz, że to opcja na przezimowanie? Ile teraz z agencji płacą i czy wiecie czy na przełomie nowego roku cos w warunkach się pozmienia? Na razie o was czytam, a tu na start ostrzeżenia padają.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik utrzymania ruchu
Siewierz
Job4You PL Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Siewierz
Paks'D
(279 opinii)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR PRODUKCJI
Siewierz
Hrappka.pl
(27 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Justyna@
Były pracownik

Nie polecam pracy , nie miła atmosfera, Pan Artur z magazynu chyba się zapomina , że jest w pracy a nie na randkowaniu

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Tamara

A w jaki sposób takie informacje są u was przekazywane? Podajesz przy tym argument w kontekście tych braków, tak zostało to dosłownie uzasadnione? A w jaki sposób ma być zrekompensowane?

anonim
Inne

Gówniany sprzęt AGD. (usunięte przez administratora) z tej dziury nie potrafią napisać prostej instrukcji obsługi (usunięte przez administratora) które i tak nie działa. Nowa zmywarka a nie potrafi umyć kilku talerzy. Stary Bosh kładzie ten wasz (usunięte przez administratora) na łopatki. Nie da się w tym (usunięte przez administratora) nastawić twardości wody. W instrukcji pisze tylko przed uruchomieniem ,,naszego (usunięte przez administratora)sprzętu,, sprawdź i zmień twardość wody. Ale (usunięte przez administratora) jak tego już instrukcja nie pisze. Przeszukałem cały internet cisza zero!!. No dobra może ja jestem jakiś nie techniczny instrukcje przeczytało 7 osób i co i nic !! (usunięte przez administratora) nigdy więcej nic z Elektrolux

klient
Inne
@anonim

Zgadzam się z negatywna opinią o sprzęcie AGD firmy: elektrolux z dnia 10.08.2023r. Firma elektrolux produkuje byle co , ze złej jakosci materiałów sprzęt jednorazowy, który szybko jest do wyrzucenia i to ma być PESUDO-EKOLOGIA. Omijać AGD elektrolux z daleka, mają tysiące negatywnych opinii w internecie od zawiedzonych konsumentów! CENY MAJĄ ZAPOROWE, A JAKOŚ Z ROKU NA ROK CORAZ GORSZA!!

konsument
Inne

W dniu 05.09.2023r, zakupiłam pralkę elektrolux seria: EW5TN507FP, ładowana od góry, pralka ma obudowę i obudowę panelu sterowania z bardzo cieniutkiej blachy, zrobiona jest ze złej jakości blachy, to tzw. prowizorka obudowy z cienkiej , wyginajacej sie blachy !! W czasie wirowania przy 1000 obrotach obudowa cała trzeszczy, przy pracy bębna obudowa obudowa po bokach się wygina!! Gdy pralka jest nie włączona i w stanie spoczynku przy lekkim dotknięciu obudowy pralki i metalowej obudowy panelu sterowania zbyt cienka blacha się wygina i wszystko trzeszczy jakby blacha miała się za chwilę rozpaść. Sam panel sterowania w ogóle nie posiada funkcji wyświetlacza czasu prania , ile czasu zostało do końca prania!!! ZBYT CIENKA OBUDOWA , skutkuje tym, że cienka obudowa pralki oraz klapa zamykająca pralkę, się mocno nagrzewa - przy praniu w programie bawełny przy temperaturze: 60 i 90 stopniach , że przy dotyku obudowy można się POPARZYĆ! Metalowa klapa zamykania jest niedomalowana i widoczna jest od spodu czarna blacha metalowa, co może skutkować pojawieniem się rdzy w miejscu gdzie blacha nie jest pokryta białą emalią !!! ** 16 lat temu kupiłam pralkę elektrolux z góry ładowaną, która miała obudowę i obudowę panelu sterowania z grubej blachy , panel sterowania miał wyświetlacz pokazujący ile czasu pracy jest do końca prania, stara pralka wytrzymała bezawaryjnie 16 lat, obudowa starej pralki wytrzymała dwie przeprowadzki, stara pralka była wykonana z porządnych materiałów. Obecnie firma elektrolux, cofnęła się technologicznie do epoki kamienia łupanego, produkuje prowizoryczne, cienkie obudowy, obudowa jest punktowo niedomalowana białą emalią, widoczna jest czarna blach, co może skutkować pojawieniem się rdzy, nowe pralki mają gorszej jakości materiały, w stosunku do pralek produkowanych 16 lat temu, nowe pralki to produkty jednorazowe, które zgodnie z opiniami konsumentów wytrzymują max 2 lata, po czym się rozsypują , a naprawa jest nieopłacalna. OBECNIE ELEKTROLUX produkuje prowizoryczne buble nie pralki. Zatem zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami konsumentów i z opinią konsumenta z dnia 10.08.2023r, pana ANONIM, dotyczącą zmywarki nowej elektrolux , który też stwierdza, że stara zmywarka BOSH, działała sprawniej niż nowa zmywarka elektrolux, która w ogóle nie zmywa naczyń !! Nie polecam sprzętu AGD marki elektrolux!! Te wszystkie rzekome pozytywne opinie firma elektrolux sobie kupuje i są one niewiarygodne !.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Electrolux Poland? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nędza nie zakład
Były pracownik

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN ZAKLAD , JEŻELI TO COŚ MOŻNA TYM NAZWAĆ. PRACA JAK WSZYSCY PISZĄ NA DWA LUB TRZY MIESIĄCE I NA ZBITY PYSK ZA BRAMĘ. TAM LIDERZY NIEUDOLNI NIE SZANUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW CHOĆ SAMI NIE MAJĄ POJĘCIA O PRODUKCJI I JEDEN PAJAC GŁUPSZY OD DRUGIEGO.

MN
Inne
 Pytanie

Witam czy są przyjęcia? Na jaki okres i jakie są zarobki?

Electrolux tylko
Kandydat
 Pytanie

Witam czy są przyjęcia? Jakie zarobki?

BASIA
Pracownik

Super są przyjęcia szkoda ze na 3 albo 4 miesiące i do zwolnienia nie ładnie . Poprostu brak słów że tak postępujecie z ludźmi który by chcieli pracować

Pracownik
Pracownik
@BASIA

Ludzi zwalniali w marcu a teraz dodają ogłoszenia ,traktują ludzi jak numerki jak nie ma zysku z ciebie to za bramę powodzenia w szukaniu nowych pracowników.

Weteran
Pracownik

Nie dajcie się nabrać na te oferty pracy,ludzi teraz przyjmują i za trzy miesiące do zwolnienie.Chyba każdy chce pracować a nie być zwalniany za chwilę.

Becia
Inne
@Weteran

No tak, ja bym wolała jednak dłużej popracować w razie co. Już tutaj ludzie pisali o zwolnieniach, ale w sumie nikt nie napisał konkretów. Czemu się tak dzieje, że tyle osób musi odejść? I czy dotyczy to konkretnych działów, któreś są bezpieczne?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Electrolux Poland?

Mimi
Inne
 Pytanie

Czy to prawda, że w lipcu mają być przeprowadzone kolejne zwolnienia grupowe? Doszły mnie jakieś takie słuchy....

Fajny
Pracownik

Bardzo polecam, łatwa, przyjemna praca za bardzo konkretne wynagrodzenie :) Przyjemne normy, uprzejmi liderzy. Przepyszne obiady w niewielkiej cenie! Na przerwach zawsze gwarno i wesoło. Polecam! :)

Lolo
Kandydat
 Pytanie

Moi kochani ,czym się martwicie??Świat nie kończy się na Electroluxie ,są inne firmy .Tutaj wszystko było zawsze na opak. JA się pytam jak zwykły pracownik miał,,urobic ,,na tyle zwykłych leni ?po co tyle tych seniorów??mają emerytury to (usunięte przez administratora) .Ja już mam pracę w Sosnowcu i cieszę się że odszedłem z tego (usunięte przez administratora)

Buc
Pracownik
 Pytanie
@Lolo

Masz rację, ten zakład to Dno .Teraz znów Nas załatwili, z tym postojem i zabraniem urlopu. A ciemny lud Się zgodził. Gdzie są te Nasze Związki ??kogo Oni bronią??Chyba tylko samych Swoich .To są ostatnie podrygi tej Firmy ,a ten Nowy Dyrektor przyszedł Nas zamknąć.

Katarzyna
Inne
@Buc

Czyli Związek na coś przystał u was odnośnie tych urlopów? No i skoro tak to co macie w zamian? Jak ta negocjacja przebiegała i co udało się na tym zyskać?

Sprawdzam
Kandydat
@Katarzyna

Związki dobre i skuteczne dla pracownika te które są za bramą zakładu, niestety te które są wewnątrz (usunięte przez administratora) prezesa. Myślę że to zrozumiałe. Tylko (usunięte przez administratora) do takich należą.

1
Golas
Pracownik

Jak to jest Ukraińców zostawiają bo są przez Elektrolux a Polaków zwalniają bo im się umowy koncza bez jaj

1
Miss somali
Inne
 Pytanie
@Golas

Przeczytaj co napisałeś i znajdziesz odpowiedź. Kogo byś zostawił mając swoją firmę tych co się kończą umowy czy tych co byś musiał odprawy zapłacić??

Hp
Pracownik
@Golas

Ukrainki na jednym stanowisku stoją i ich nie zwalniają a pracowników jumperów zwalniają którzy umieją wszędzie,

Ola
Pracownik
@Hp

Na Ukrainie jest wojna my musimy mieć piniondze

Martyna
Pracownik

A taka była firma prawie jak rodzina każdy się znał i problemy się dyskutowało i miłostki różne a teraz co kretyni i (usunięte przez administratora) z zerowym wykształceniem i tylko bracia ze wschodu zostaną bo za nich zus i podatek płaci ich firma.

Brus.
Kandydat
@Hp

No i super, wreszcie robi się porządek z leniami z Myszkowa , gdyż niektórym już się w dup...ch poprzewracalo. Brawo Ukraina.

Ktos
Kandydat
@Hp

Czasy pupili z rodziny Myszkowskiej już przeminęły. Wybijcie sobie to z głowy.

Ja
Pracownik
 Pytanie
@Ktos

Cały zakład huczy że będą zwolnienia :( nas będą zwalniać a liderzy i senior na palarnie po 15 razy dziennie!! Ja nie wiem czy kierownictwo tego nie widzi?? Za co on bierze kasiore jak co wychodzę to na palarni siedzi!?!?

Ktos
Inne
@Ja

Może czas potrząsnąć gałęzią na której siedzą te święte małpy na palarni. Oczywiście jak kiepski mówi w kupie siła.

Joanna Żarki
Pracownik
@Ja

Zwolnienia od 23 listopada ta z akwarium mi powiedziała a teraz to Kazik się śmieje bo węgla nazbierał prawie 40 ton jeszcze myśli o Sylwi bo te na podstawach to mówił że beeeeeeeeeee i nie owłosione.

Rafałek znacie mnie
Pracownik
@Hp

Jumpery starsi polecą bo na zebraniu liderzy powiedzieli że nawet małpę nauczą to po co płacić stawkę nie wiem dlaczego chcą się pozbyć tych z Żarek może za długi język mieli ...a na linii słyszą osoby uprzejme...

Żenujące !!!!!!!!!!!!.
Kandydat
@Rafałek znacie mnie

A może to ten lider który telepatycznie wymienia kompletne sprzęgło w aucie bez rozpolowiania silnika nienaruszajac śrub i kasuje parę stówek po znajomości oczywiście zwracając zużyte. Magia proszę Państwa. Pozdrawiam super fachowca który nie ma honoru i wstydu za grosz.

3
101
Pracownik
 Problem

I taki rządzi szpaner bez mozgu

Air
Pracownik
 Pytanie
@Żenujące !!!!!!!!!!!!.

Który to??

Gosia
Były pracownik
 Pytanie
@Ktos

Ja też jestem z Myszkowa czy są przyjęcia do pracy? Ja robiłam na podstawach ale ten King Kong mnie odrzucił po 15 latach pracy

On
Pracownik
@Gosia

Znów 50 ludzi zwalniają w tym roku a w przyszłym jeszcze więcej a ty mówisz o przyjęciach czubki

Gosia
Kandydat
 Pytanie
@On

Mam ofertę z biura pracy i będę pracować Art.375\12 podpisane przez Urząd ktoś jest przeciw? to pogadamy w prokuraturze.

Elo
Były pracownik
@Gosia

Ta ta ta chyba w innym zakładzie

Kornelia
Kandydat
@Gosia

Będzie Pani przyjęta bo jest reorganizacja zakładu stawiamy na młodych chętnych i cieszymy się za wasze zgłoszenia niestety za chorobowe wymyślone zasiłki nie będziemy płacić bo nie tędy droga a to że musimy zwolnić starych pracowników to ich wina sami wiedzą co mówili o firmie na kamerach też.Proszę się nie martwić my mamy też zgłoszenie z Urzędu.

101
Pracownik
@Kornelia

Ale ustawka kamery i podsłuchy bujać to my nie nas

Gosia Czarna
Pracownik
@Żenujące !!!!!!!!!!!!.

Od poniedziałku zapisy na karpia przy stoliku tyle na święta firma się dołożyła podobno z lidla to smak nie gwarantowany.

Ilona
Inne
@Ja

Co jest powodem tego,że będą zwolnienia? Jest w tym czasie szansa na zatrudnienie nowych osób? Warto składać dokumenty?

Miłka
Pracownik
@Gosia Czarna

A ja dostanę 3 szt bo to zależy ile osób w gospodarstwie domowym ale inni mogą się podzielić.

Olek z1
Były pracownik
@Ilona

Lepiej dokumenty zachowaj no przynajmniej do Amazona POLECAM

Mikołaj
Były pracownik
@Gosia

Olej zakład który cię zlekceważył i zwolnił. Tutaj pracują Ci bez honoru i ambicji. Miej swoją wartość i ruszaj gdyż rynek pracy otwarty i dla zaradnych zawsze jest praca. Dla mniej zaradnych Ele.

Za
Pracownik
@Mikołaj

Bo nie zasłużyłeś

Bożena
Inne
@Miss somali

Odprawy? Macie coś takiego w umowach? O co w tym chodzi? Może to śmiesznie zabrzmi ale nigdy nie słyszałam o odprawach.

Kamil Masłońskie
Pracownik

Pierwszy bym ci obrobił ale nie pamiętam który to dom bo te dziury na drodze a w tej bmc-e wiesz zderzak obniżyłem ale trafię papa

Gryź pan
Pracownik
@On

Nie ma nic ma wyleciało.

Katarzyna
Inne
@Gryź pan

czyli ostatecznie na dzień dzisiejszy już się to wyrównało i w miarę dobrze się pracuje? ile osób do dziś mimo wszystko musiało ostatecznie odejść? i jak to rozwiązali? jest mniej stanowisk?

Noszenie torebki
Były pracownik

Electrolux Siewierz. Zostałem zwolniony bo kończyła mi się umowa z końcem lutego ok. A tu dowiaduje się że pracownik linii hp108 miał podobną sytuację z tym że trafił na lakiernię i przedłużono mu umowę o kolejne 7 miesięcy jak to jest możliwe.(usunięte przez administratora) Panie dyrektorze nie wiem czy przeczyta pan ten artykuł może dowie się o nim z innego źródła proszę się przyjrzeć tej sytuacji. Odnoszę wrażenie że aby nie zostać zwolnionym trzeba mieć chody u (usunięte przez administratora)albo podobnych osób.

3
Mmm
Pracownik
@Noszenie torebki

Widocznie nie byłeś dobrym pracownikiem xd a kto jest dobry pracownik to zostaje, powinni wywalić jeszcze tych co więcej siedzą na l4 niż są w pracy. Nie wiem za co tacy mają stałe umowy

Hp
Pracownik
 Pytanie
@Noszenie torebki

Zazdrość ? Widocznie nie byłeś tak pracowity jak on

Pan Marzucha
Pracownik
 Pytanie
@Noszenie torebki

A że tak zapytam w niczyjej obronie ???? Co ma Rekruterka do przedłużenia umowy? Z tego co się orientuje to Rekruter jedyne co może zrobić to zatrudnić pracownika i nic więcej ???? A jeżeli szanowany Pan, który się tak tu produkuje płacząc z zazdrością , widocznie nie był zbyt dobrym pracownikiem iż firmie zależy na jak najlepszych pracownikach ????A wiec ten Pan który rzekomo nosi torebkę Pani Kindze z działu Rekrutacji musi być dobrym nie zastąpionym pracownikiem skoro dostał umowę tak jak pozostałe kilka innych osób w całym zakładzie. Z tego co widziałem Pani Kinga torebkę nosi na ramieniu ???? Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Electrolux Poland?

    Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 10 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Electrolux Poland
Przejdź do nowych opinii