Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Tamara

A w jaki sposób takie informacje są u was przekazywane? Podajesz przy tym argument w kontekście tych braków, tak zostało to dosłownie uzasadnione? A w jaki sposób ma być zrekompensowane?

Gówniany sprzęt AGD. (usunięte przez administratora) z tej dziury nie potrafią napisać prostej instrukcji obsługi (usunięte przez administratora) które i tak nie działa. Nowa zmywarka a nie potrafi umyć kilku talerzy. Stary Bosh kładzie ten wasz (usunięte przez administratora) na łopatki. Nie da się w tym (usunięte przez administratora) nastawić twardości wody. W instrukcji pisze tylko przed uruchomieniem ,,naszego (usunięte przez administratora)sprzętu,, sprawdź i zmień twardość wody. Ale (usunięte przez administratora) jak tego już instrukcja nie pisze. Przeszukałem cały internet cisza zero!!. No dobra może ja jestem jakiś nie techniczny instrukcje przeczytało 7 osób i co i nic !! (usunięte przez administratora) nigdy więcej nic z Elektrolux

klient

Zgadzam się z negatywna opinią o sprzęcie AGD firmy: elektrolux z dnia 10.08.2023r. Firma elektrolux produkuje byle co , ze złej jakosci materiałów sprzęt jednorazowy, który szybko jest do wyrzucenia i to ma być PESUDO-EKOLOGIA. Omijać AGD elektrolux z daleka, mają tysiące negatywnych opinii w internecie od zawiedzonych konsumentów! CENY MAJĄ ZAPOROWE, A JAKOŚ Z ROKU NA ROK CORAZ GORSZA!!

konsument

W dniu 05.09.2023r, zakupiłam pralkę elektrolux seria: EW5TN507FP, ładowana od góry, pralka ma obudowę i obudowę panelu sterowania z bardzo cieniutkiej blachy, zrobiona jest ze złej jakości blachy, to tzw. prowizorka obudowy z cienkiej , wyginajacej sie blachy !! W czasie wirowania przy 1000 obrotach obudowa cała trzeszczy, przy pracy bębna obudowa obudowa po bokach się wygina!! Gdy pralka jest nie włączona i w stanie spoczynku przy lekkim dotknięciu obudowy pralki i metalowej obudowy panelu sterowania zbyt cienka blacha się wygina i wszystko trzeszczy jakby blacha miała się za chwilę rozpaść. Sam panel sterowania w ogóle nie posiada funkcji wyświetlacza czasu prania , ile czasu zostało do końca prania!!! ZBYT CIENKA OBUDOWA , skutkuje tym, że cienka obudowa pralki oraz klapa zamykająca pralkę, się mocno nagrzewa - przy praniu w programie bawełny przy temperaturze: 60 i 90 stopniach , że przy dotyku obudowy można się POPARZYĆ! Metalowa klapa zamykania jest niedomalowana i widoczna jest od spodu czarna blacha metalowa, co może skutkować pojawieniem się rdzy w miejscu gdzie blacha nie jest pokryta białą emalią !!! ** 16 lat temu kupiłam pralkę elektrolux z góry ładowaną, która miała obudowę i obudowę panelu sterowania z grubej blachy , panel sterowania miał wyświetlacz pokazujący ile czasu pracy jest do końca prania, stara pralka wytrzymała bezawaryjnie 16 lat, obudowa starej pralki wytrzymała dwie przeprowadzki, stara pralka była wykonana z porządnych materiałów. Obecnie firma elektrolux, cofnęła się technologicznie do epoki kamienia łupanego, produkuje prowizoryczne, cienkie obudowy, obudowa jest punktowo niedomalowana białą emalią, widoczna jest czarna blach, co może skutkować pojawieniem się rdzy, nowe pralki mają gorszej jakości materiały, w stosunku do pralek produkowanych 16 lat temu, nowe pralki to produkty jednorazowe, które zgodnie z opiniami konsumentów wytrzymują max 2 lata, po czym się rozsypują , a naprawa jest nieopłacalna. OBECNIE ELEKTROLUX produkuje prowizoryczne buble nie pralki. Zatem zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami konsumentów i z opinią konsumenta z dnia 10.08.2023r, pana ANONIM, dotyczącą zmywarki nowej elektrolux , który też stwierdza, że stara zmywarka BOSH, działała sprawniej niż nowa zmywarka elektrolux, która w ogóle nie zmywa naczyń !! Nie polecam sprzętu AGD marki elektrolux!! Te wszystkie rzekome pozytywne opinie firma elektrolux sobie kupuje i są one niewiarygodne !.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Electrolux Poland? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
MN

Witam czy są przyjęcia? Na jaki okres i jakie są zarobki?

Electrolux tylko

Witam czy są przyjęcia? Jakie zarobki?

BASIA

Super są przyjęcia szkoda ze na 3 albo 4 miesiące i do zwolnienia nie ładnie . Poprostu brak słów że tak postępujecie z ludźmi który by chcieli pracować

@BASIA

Ludzi zwalniali w marcu a teraz dodają ogłoszenia ,traktują ludzi jak numerki jak nie ma zysku z ciebie to za bramę powodzenia w szukaniu nowych pracowników.

Weteran

Nie dajcie się nabrać na te oferty pracy,ludzi teraz przyjmują i za trzy miesiące do zwolnienie.Chyba każdy chce pracować a nie być zwalniany za chwilę.

Becia
@Weteran

No tak, ja bym wolała jednak dłużej popracować w razie co. Już tutaj ludzie pisali o zwolnieniach, ale w sumie nikt nie napisał konkretów. Czemu się tak dzieje, że tyle osób musi odejść? I czy dotyczy to konkretnych działów, któreś są bezpieczne?

Jaki jest styl zarządzania w Electrolux Poland?

Mimi

Czy to prawda, że w lipcu mają być przeprowadzone kolejne zwolnienia grupowe? Doszły mnie jakieś takie słuchy....

Lolo

Moi kochani ,czym się martwicie??Świat nie kończy się na Electroluxie ,są inne firmy .Tutaj wszystko było zawsze na opak. JA się pytam jak zwykły pracownik miał,,urobic ,,na tyle zwykłych leni ?po co tyle tych seniorów??mają emerytury to (usunięte przez administratora) .Ja już mam pracę w Sosnowcu i cieszę się że odszedłem z tego (usunięte przez administratora)

Buc
@Lolo

Masz rację, ten zakład to Dno .Teraz znów Nas załatwili, z tym postojem i zabraniem urlopu. A ciemny lud Się zgodził. Gdzie są te Nasze Związki ??kogo Oni bronią??Chyba tylko samych Swoich .To są ostatnie podrygi tej Firmy ,a ten Nowy Dyrektor przyszedł Nas zamknąć.

@Buc

Czyli Związek na coś przystał u was odnośnie tych urlopów? No i skoro tak to co macie w zamian? Jak ta negocjacja przebiegała i co udało się na tym zyskać?

Sprawdzam
@Katarzyna

Związki dobre i skuteczne dla pracownika te które są za bramą zakładu, niestety te które są wewnątrz (usunięte przez administratora) prezesa. Myślę że to zrozumiałe. Tylko (usunięte przez administratora) do takich należą.

Golas

Jak to jest Ukraińców zostawiają bo są przez Elektrolux a Polaków zwalniają bo im się umowy koncza bez jaj

Miss somali
@Golas

Przeczytaj co napisałeś i znajdziesz odpowiedź. Kogo byś zostawił mając swoją firmę tych co się kończą umowy czy tych co byś musiał odprawy zapłacić??

@Golas

Ukrainki na jednym stanowisku stoją i ich nie zwalniają a pracowników jumperów zwalniają którzy umieją wszędzie,

Ola
@Hp

Na Ukrainie jest wojna my musimy mieć piniondze

Martyna

A taka była firma prawie jak rodzina każdy się znał i problemy się dyskutowało i miłostki różne a teraz co kretyni i (usunięte przez administratora) z zerowym wykształceniem i tylko bracia ze wschodu zostaną bo za nich zus i podatek płaci ich firma.

Brus.
@Hp

No i super, wreszcie robi się porządek z leniami z Myszkowa , gdyż niektórym już się w dup...ch poprzewracalo. Brawo Ukraina.

Ktos
@Hp

Czasy pupili z rodziny Myszkowskiej już przeminęły. Wybijcie sobie to z głowy.

@Ktos

Cały zakład huczy że będą zwolnienia :( nas będą zwalniać a liderzy i senior na palarnie po 15 razy dziennie!! Ja nie wiem czy kierownictwo tego nie widzi?? Za co on bierze kasiore jak co wychodzę to na palarni siedzi!?!?

Ktos

Może czas potrząsnąć gałęzią na której siedzą te święte małpy na palarni. Oczywiście jak kiepski mówi w kupie siła.

Joanna Żarki

Zwolnienia od 23 listopada ta z akwarium mi powiedziała a teraz to Kazik się śmieje bo węgla nazbierał prawie 40 ton jeszcze myśli o Sylwi bo te na podstawach to mówił że beeeeeeeeeee i nie owłosione.

Rafałek znacie mnie
@Hp

Jumpery starsi polecą bo na zebraniu liderzy powiedzieli że nawet małpę nauczą to po co płacić stawkę nie wiem dlaczego chcą się pozbyć tych z Żarek może za długi język mieli ...a na linii słyszą osoby uprzejme...

Żenujące !!!!!!!!!!!!.
@Rafałek znacie mnie

A może to ten lider który telepatycznie wymienia kompletne sprzęgło w aucie bez rozpolowiania silnika nienaruszajac śrub i kasuje parę stówek po znajomości oczywiście zwracając zużyte. Magia proszę Państwa. Pozdrawiam super fachowca który nie ma honoru i wstydu za grosz.

I taki rządzi szpaner bez mozgu

Air
@Żenujące !!!!!!!!!!!!.

Który to??

Gosia
@Ktos

Ja też jestem z Myszkowa czy są przyjęcia do pracy? Ja robiłam na podstawach ale ten King Kong mnie odrzucił po 15 latach pracy

On
@Gosia

Znów 50 ludzi zwalniają w tym roku a w przyszłym jeszcze więcej a ty mówisz o przyjęciach czubki

Gosia
@On

Mam ofertę z biura pracy i będę pracować Art.375\12 podpisane przez Urząd ktoś jest przeciw? to pogadamy w prokuraturze.

Elo
@Gosia

Ta ta ta chyba w innym zakładzie

Kornelia
@Gosia

Będzie Pani przyjęta bo jest reorganizacja zakładu stawiamy na młodych chętnych i cieszymy się za wasze zgłoszenia niestety za chorobowe wymyślone zasiłki nie będziemy płacić bo nie tędy droga a to że musimy zwolnić starych pracowników to ich wina sami wiedzą co mówili o firmie na kamerach też.Proszę się nie martwić my mamy też zgłoszenie z Urzędu.

@Kornelia

Ale ustawka kamery i podsłuchy bujać to my nie nas

Gosia Czarna
@Żenujące !!!!!!!!!!!!.

Od poniedziałku zapisy na karpia przy stoliku tyle na święta firma się dołożyła podobno z lidla to smak nie gwarantowany.

Ilona

Co jest powodem tego,że będą zwolnienia? Jest w tym czasie szansa na zatrudnienie nowych osób? Warto składać dokumenty?

Miłka
@Gosia Czarna

A ja dostanę 3 szt bo to zależy ile osób w gospodarstwie domowym ale inni mogą się podzielić.

Olek z1
@Ilona

Lepiej dokumenty zachowaj no przynajmniej do Amazona POLECAM

Mikołaj
@Gosia

Olej zakład który cię zlekceważył i zwolnił. Tutaj pracują Ci bez honoru i ambicji. Miej swoją wartość i ruszaj gdyż rynek pracy otwarty i dla zaradnych zawsze jest praca. Dla mniej zaradnych Ele.

Za
@Mikołaj

Bo nie zasłużyłeś

Bożena
@Miss somali

Odprawy? Macie coś takiego w umowach? O co w tym chodzi? Może to śmiesznie zabrzmi ale nigdy nie słyszałam o odprawach.

Kamil Masłońskie

Pierwszy bym ci obrobił ale nie pamiętam który to dom bo te dziury na drodze a w tej bmc-e wiesz zderzak obniżyłem ale trafię papa

Gryź pan
@On

Nie ma nic ma wyleciało.

@Gryź pan

czyli ostatecznie na dzień dzisiejszy już się to wyrównało i w miarę dobrze się pracuje? ile osób do dziś mimo wszystko musiało ostatecznie odejść? i jak to rozwiązali? jest mniej stanowisk?

Noszenie torebki

Electrolux Siewierz. Zostałem zwolniony bo kończyła mi się umowa z końcem lutego ok. A tu dowiaduje się że pracownik linii hp108 miał podobną sytuację z tym że trafił na lakiernię i przedłużono mu umowę o kolejne 7 miesięcy jak to jest możliwe.(usunięte przez administratora) Panie dyrektorze nie wiem czy przeczyta pan ten artykuł może dowie się o nim z innego źródła proszę się przyjrzeć tej sytuacji. Odnoszę wrażenie że aby nie zostać zwolnionym trzeba mieć chody u (usunięte przez administratora)albo podobnych osób.

Mmm
@Noszenie torebki

Widocznie nie byłeś dobrym pracownikiem xd a kto jest dobry pracownik to zostaje, powinni wywalić jeszcze tych co więcej siedzą na l4 niż są w pracy. Nie wiem za co tacy mają stałe umowy

Zazdrość ? Widocznie nie byłeś tak pracowity jak on

Pan Marzucha
@Noszenie torebki

A że tak zapytam w niczyjej obronie ???? Co ma Rekruterka do przedłużenia umowy? Z tego co się orientuje to Rekruter jedyne co może zrobić to zatrudnić pracownika i nic więcej ???? A jeżeli szanowany Pan, który się tak tu produkuje płacząc z zazdrością , widocznie nie był zbyt dobrym pracownikiem iż firmie zależy na jak najlepszych pracownikach ????A wiec ten Pan który rzekomo nosi torebkę Pani Kindze z działu Rekrutacji musi być dobrym nie zastąpionym pracownikiem skoro dostał umowę tak jak pozostałe kilka innych osób w całym zakładzie. Z tego co widziałem Pani Kinga torebkę nosi na ramieniu ???? Nie pozdrawiam

Beata

Chodzi o sprawiedliwość i o nic więcej . Drodzy koledzy którzy tak go bronicie.

@Beata

A sprawiedliwe było przez 4 lata po sezonie wylatywać a inni tyle co przyszli zostawali?gdzie ta sprawiedliwość wtedy była?

Mw
@Beata

Skoro o sprawiedliwość to wywalić WSZYSTKICH co tylko l4 biorą albo przepustki tak jak takie 2 z hp co chwila l4 albo wychodzi w trakcie pracy bo niby "źle się czuję"

Mw
@Beata

Po za tym przedłużyli umowy kilku osobom nie tylko jemu. Góra patrzy i weryfikuje kto jest dobrym pracownikiem i zasługuje na uznanie a kto nie no to cóż? Po co pracownik w takim kryzysie, który się nie nadaje? Albo nie jest dyspozycyjny?

Beata

Pan dyrektor tlumaczy że zwolnienia że nie przedłuża umow a tu krzysiu że 108 na tłocznie bo zależy kto z kim spi a Pan z tłoczni do zwolnienia.

Paździoch

Jak to jest że związki podpisały urlop wypoczynkowy na kwiecień, maj. Ciekawe gdzie pojedziemy na urlop w tym czasie. To po pierwsze. Po drugie dlaczego radny z (usunięte przez administratora) jak jest postojowe to siedzi w domu a jak jest urlop to przychodzi do pracy a ludzie muszą urlop podpisywać. (usunięte przez administratora) go na toczce. Kto to widział 22 dni urlopu zabrać i to w porozumieniu ze związkami. A co z ludźmi co mają 20 dni urlopu.

Damian
@Paździoch

Człowieku ile tam pracujesz, to zawsze był zaklad pracy sezonowej, a ze jakis czas było zwiększone zapotrzebowanie to ludzie pracowali caly rok, sytuacja diametralnie sie zmieniła i zostala przedstwiona obecna sytuacja, zawsze można było zdecydować o redukcji kolejnych 100 osób i powinieneś być pierwszą osobą do zwolnienia jeżeli ci nie odpowiada bo nie jedna z osob ktorym nie przedłużyli umowy zgodziła by się na te warunki żeby tylko zostać, kiedy mieliscie dobrze chociażby dni zamknięte jako postojowe płatne w tamtym roku było ok, efekt tego wyszedł w tym roku ze nie ma możliwości zeby sobie pozwolic na płatne postojowe, wystarczy pomyśleć ze gdybys byl właścicielem firmy napewno nie chciałbyś płacić ludzia za to ze nie pracują a firma byla nierentowna i przynosila straty, czy widzieliście rozwiązania w niektórych zakładach zwolnienia bez patrzenia na ludzi i tyle, a tutaj starają się was zatrzymać przynajmniej tych co mają umowy na czas nieokreślony ale trzeba współpracować, nie proponują wam ani nie nakazują urlopów bezpłatnych a tak już bywało

Jeszcze pracownik

Nowy pseudo dyrektor to jakiś żart, ludzi zwalniają z dnia na dzień, bez żadnych informacji,(usunięte przez administratora)

Katarzyna

Padło wskazanie że bez żadnych informacji a ja tutaj też bym poprosiła o ich więcej jeśli można... jeśli faktycznie doszło do podziękowania za współpracę to ile osób miało to dotknąć na ile w sumie pracujących? to jest celowa redukcja czy będą szukać kogoś nowego?

Mirka

W Oławie tą audicę dyrektora mało nie przewrócili i zwolnienia ustały trzeba mieć jaja

jarek zawiercie

Jo tera sie pszyjon ale te soboty to nie rozumia co wolne biere a dniufka zapłacona cy jak we sobote pszylyze to mam zapłata i dzien jeszcze wolny kiedy hca ta we biuże mi muwiła ale nie bardzo rozumia jakieś kable tam pszykryncać jo umia tu na osiedlu taki kabel żeh do gury dał na farelke i ciepło we pokoju

Łuki

Panowie i panie takich pracodawców unikać nie pracowałem ale mam dużo znajomych i to co mi opowiadają to jest żałosne proponuje tylko tyle utworzyć czarna listę pracodawców i oni muszą być na pierwszym miejscu .

Czy w Electrolux Poland zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak będą nadgodziny ????

Katarzyna

Tak się rozwijacie? :D A jak wam za nie płacą? I ile i w jakie dni macie już zapowiedziane?

A w lutym zwolnią tu nadgodziny soboty a pod koniec lutego wypad

Jorg
@Katarzyna

A te pszyjencia to kiedy so bo mie męczy ta baba z pupu w zawierciu bo godo że robiłeh i te kułka plastikowe sie krenciło jo umia i co ze 60 lot mum ale musza ida tero na badania to sie zobocymy

genek
@Jorg

słyszołeh tyh staryh zwalniajo tysz ida na badania we siewierzu to sie spotkomy

Celka
@Jorg

Takiego przygłupa zapewne przyjmie Elektrolux który pisać i wypowiedzieć się nie potrafi.

Katarzyna

Ok, zrozumiałam tylko tyle, że coś z palcem skaleczonym masz, tak? No i jak tu to bhp niby działa? Macie tak wgl tam u siebie rozlokowane jakieś punkty z apteczkami? Było szkolenie jak z tego konkretnie korzystać gdyby serio komuś krzywda się stała? Jakie wypadki ostatnio miały tu miejsce i jak je obsłużono?

Bronisław 12,10 ,2022 klijent

Sprzet jest bardzo dobry jestem z niego zadowolony polecam wszystkim zakupy sprzetu elektrolux.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland