Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

gość

To forum o pracy a nie Pani pozna Pana...

cxxsz

On ma dziewczyne z tego co wiem

A ja na koniec chciałbym pozdrowić wszystkie piękne młode sarenki oraz hot milfy ! :D

Słodkakotka

Cały sezon poluje na jednego Lukasza z podstaw ze zmiany B od lidera Mariusza.... Chętnie bym się z nim spotkała poza sezonem, poza zakładem... czekam jeszcze jutro w nocy i żegnaj electroluxie szansa przepadla...!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bezimienny

Co to ostatnio za akty miłości były na zakładzie ? :D

......
@Bezimienny

popytaj na podstawach, napewno duzo ci powiedza.

elek
@Bezimienny

A jednak pożegnali tych co mieli umowy do końca stycznia.Linia 4 na dwie zmiany, w poniedziałek przepakówka na dwie zmiany,a więc wolny dzień dla wielu pracowników,natomiast trzeba to odrobić w sobotę.Wg zapowiedzi najbliższy wysoki sezon rozpocznie się już w czerwcu 2016 !

eee

wy jesteście śmieszni!!! ja zawsze sie skarże na jedzenie jak mi nie pasuje i mi Pan odpowiada że do tej pory nikt nie zgłasza uwag tylko ja, i że najwyraźniej tylko mi nie pasuje także dziwna sytuacja..... także jak jeden książe z drugim nie ma odwagi sie bezpośrednio wypowiadać na ten temat to śmieszne są te wasze komentarze na forum! jak sie nie bedziecie wypowiadac bezpośrednio to nic sie nie zmieni

TinTin

Obiady może nie są najgorsze ale porcje które nakładają są dosyć śmiesznie małe

mniam mniam

A jak wam smakuje nowy catering (obiady)??

miki
@mniam mniam

najgorsze dziadostwo jakie chyba tylko jest mozliwe..... Jakim sposobem są tak długo to nie wiem ,ale ktoś wreszcie powinien zgłosić komuś aby sie pożegnali z tą firmą cateringową .......

gość:
@mniam mniam

Ci co mają umowy do końca stycznia nie konecznie będą się żegnać...buhahu

TinTin

Ci którzy mają umowy do końca stycznia będą żegnać się z zakładem

Potwierdzam w lutym 3 zmian nie będzie na żadnej linii

1,2,4 idą na pewno na dwie zmiany bo na 1 już mają potwierdzenie na 100% dostali maila i Michał im przekazał.

eee

luty pracujacy podobno wszystkie zmiany utrzymane i moze marzec

e
@eee

Podobno. Nic nie wiadomo do ostatniej chwili.Kierownictwo też niezdecydowane.

jędrus77

sobota wolna dla wszystkich podobno poniedziałek i wtorek przepakówka a luty niw wiadomo codzien to inna decyzja a propo ludzi palących ich sprawa od tego są liderzy i góra

e
@jędrus77

Zgadzam się z twoją opinią.W lutym pożegnają dużo pracowników. Obecnie tylko obiecują ludziom przedłużenie umów, żeby tylko nie szli w styczniu na L-4 lub urlopy na żądanie. Ciekawe ile ludzi będzie brakować z dnia na dzień w przyszłym tygodniu?

śmieszka

sorki to miała być odpowiedź dla P jak Praca :)

Czy mi się wydaje czy usuwane są wpisy przez administratora?

śmieszka
@pracownik

owszem zgodzę się,że faktycznie dobrze pracuje się w electro ale mam pewne zastrzeżenia. Otóż kłóciłabym się co do osób,które wychodzą na papierosa poza przerwami. Osoby te tak sobie pracę organizują,że spokojnie mogą wyjść zapalić produkcja na tym nie cierpi bo linia idzie wtedy normalnie więc nie widzę w tym nic złego ale jeśli chodzi o osoby,które kombinują, chorują itd. to już jest inna sprawa. Jedni faktycznie nie mają przedłużanych umów ze względu na liczne zwolnienia ale są osoby,które kombinują a jednak mają tak załatwiane,że nawet wpisują im urlopy bezpłatne. Osoby te nie są niezastąpione bo takowych nie ma. Wystarczy wcisnąć dobry bajer lub brać kogoś na litość z tym,że oczywiście nie każdy tak może to tylko wybrańcy...Pozdrawiam Electrolux !

P jak praca

Firma Electrolux Poland w Siewierzu jest bardzo dobrym miejscem pracy. Gwarantuje zatrudnienie na umowę o pracę (na sezon), wynagrodzenie wypłacane terminowo w wysokości 1900 - 2000 netto. Dojazd do pracy autobusami zakładowymi ale często praktykuje się dojazd samochodami prywatnymi pracowników - koszt jest nieznacznie wyższy od kosztu biletu na autobus. Praca zmianowa fizyczna, stojąca - na początku może powodować obciążenia ( bóle kręgosłupa, nóg i rąk ) które mijają po jakimś czasie kiedy organizm się przyzwyczai. Pracę poprzedza okres szkolenia. Pracownicy dostają z magazynu ubranie robocze i obuwie, torby firmowe. Należy mieć własne kłódki jedną do szafki w szatni, drugą do szafki na śniadanie. Większość pracowników z uwagi na krótkie przerwy i znaczną odległość do szafek śniadanie woli nosić przy sobie w firmowej torbie. Ubranie zostawia się w szafce w szatni. W czasie zmiany są dwie przerwy po 15 minut, przy dobrej organizacji czasu można zdążyć zjeść, zapalić i załatwić potrzeby fizjologiczne. Pracownik powinien znać obowiązki na co najmniej 3 stanowiskach na linii z uwzględnieniem czynności gwarantujących bezpieczeństwo i jakość pracy na danym stanowisku. Wiedza pracownika sprawdzana jest poprzez audyt. Wszelkie zastrzeżenia bądź wątpliwości należy zgłaszać do swojego lidera którego zadaniem jest rozwiązywanie problemów. Jest stołówka na której można zjeść gorący posiłek ( bardzo dobre jedzenie, przyzwoite ceny - zupa 1 zł), są automaty z napojami i słodyczami i dystrybutory z wodą. Jak wszędzie źle widziane są osoby systematycznie przebywające na zwolnieniu lekarskim, spóźniające się do pracy lub te które schodzą z linii pięć minut przed końcem zmiany lub wychodzące na papierosa nie na przerwie. Organizację,bezpieczeństwo i warunki pracy oceniane są przez samych pracowników bardzo dobrze. Polecam ten zakład jako miejsce pracy.

Bezimienny

Krążą pogłoski że w lutym już sie nie spotkamy.

elek
@Bezimienny

W lutym jedynka pracuje na jedną zmianę,czwórka na dwie zmiany,dwójka to w ogóle w tym tygodniu mało pracowała,trójka zawsze pracuje na jedną zmianę.

gosc

nie zajmujcie sie jakimis tanimi siksami tylko powiedzcie lepiej czy cos ktos wie o tych programatorach ? beda wkoncu one czy nie ?? ile jest do przepakowania i do kiedy pracuja 3 zmiany

TinTin

No jak ładne to nic tylko ''rwać'' I nie ważne czy z zakładu czy nie :)

abat

Ja tylko spytałem czy to są pracownice elextroluxu z czystej ciekawości :) a tu od razu sprawy randkowe .... A tak przy okazji to tam widze sporo tych dziewczyn i nie wierze, że wszystkie z nich uważają się za bóg wie jakie damy , aby nie podać numeru czy też nie spotkać się w restauracji na kawkę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland