Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

gosc

Premia jest ale niższa za sytuacje niebezpieczne

Tintin

O widać że ktoś się w czas obudził

TinTin

Witam Jako agencję to polecałbym towarzyską ale jeśli chodzi o biuro pośrednictwa pracy osobiście polecam trenkwalder Życzę powodzenia w podjęciu pracy i oczywiście później wytrwałości na zakładzie

akma
@TinTin

Witam Tak się składa, że zarówno Trenkwalder jak i Pollux a także inne tego typu firmy w nazwie używają słowa agencja np. Agencja pracy tymczasowej, Agencja pośrednictwa pracy itp. Więc nie rozumiem dlaczego mam słowo agencja zastępować słowem biuro. A jako agencję też polecam raczej Trenkwalder.

Jagoda

Witam. Do jakiej agencji muszę się zgłosić?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
gosc

Jesli ktoś nie lubi nudy i monotonnosci to lepiej niech sobie odpusci w prace w ele :) (wiadomo że nikt nie lubi, ale Ci co szczególnie ) . Praca 8h stania w miejscu i przykrecania śrubek . Sam czasami mam już dosyc... jeszcze żebym miał koło siebie jakieś piękne anielice to moze by czas szybko leciał :D a tak to lipa

gosc

jutro praujemy, huraaaaa... zabrali premie hura...

e
@gosc

Zabrali premię. Kombinowali jak tu dojść do 16 zdarzeń niebezpiecznych, żeby był pretekst do zabrania premii, bo pracownicy normy wyrabiali lub przekraczali na wszystkich liniach.Przerwa produkcyjna w środę (nie z winy pracowników), zadecydowała o szybkiej decyzji o zabraniu premii.W sobotę pracujemy, jak mają trochę honoru to premie powinni przywrócić. Czekamy!!!

Mam takie 1 pytanie czy jeszcze są jakieś przyjęcia?rozumiem że e-mail ma zawierać cv i jescze coś?

email

rekrutacja.siewierz@electrolux.com

panmarek19766

Jest możliwość wysłania CV e-mail......zna ktoś e-mail do electrolux w Siewierzu ......

gosc

Gorsza linia czy podstawy ?

Tak

Pytajnik

Ok,dzięki za info :) Czyli tam koło szkoły 4:55 powinien być...

gość

Z krzyżówki też zabiera ale na pierwszy raz to lepiej wsiąść tam i powiedzieć mu że następnym razem to tam wysiadasz żeby wiedział....

A z krzyżówki nie ?

Z pod szkoły

Pytajnik

Pytanie mam do osób które jeżdżą autobusami z Myszkowa. SKąd zbiera ludzi autobus na Nowej Wsi ?

arczi

Panmarek19766, no przecież jeździ od nas autobus z rynku, godziny odjazdu to chyba 4:45, 12:45 a na noc to nie wiem ale chyba o 20:45.

tel

zawsze możesz zadzwonić do electroluxa do rekrutacji udziela Ci informacji i przekieruja do odpowiedniej osoby, przez electro można dostać się bezpośrednio maj czerwiec lipiec sierpień wszesień od października to już raczej agencje pracy zatrudniają albo pollux albo trenkwalder zadzwon sobie na numer(usunięte przez administratora)

panmarek19766

Dzięki

Bezimienny

Są miejsca. Zadzwoń sobie to babki od rekrutacji. Numer : (usunięte przez administratora) Jest bus.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland