Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

gosc

talony na swieta ? tzn jaka kwota ? czyli nie bedzie premii jak w tamtym roku 200 zl na swieta ?

gość

Nie nie będzie biletów tylko kasa do talonów na święta

Titus

Prosze niech ktos napisze czy to jest pewne ze w tym roku nie bedzie biletow do kina ???

miki

kolego jedziesz do electroluxu a przed dzwonisz i umawiasz sie z agencja

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bezimienny

Ponawiam pytanie : Jeśli jestem z Myszkowa to gdzie musze się zgłosić w celu złożenia CV ?

miki

Mam dwie oferty do wyboru na montaż lub na operator wózka ciągników ego zarobek ten sam i na tymczasowy okres zatrudnienia i pytanie która praca lepsza i gdzie jest możliwość zostania po sezonie ??

zbulwersowana

LUDZIE czy wy nie macie swojego życia prywatnego???????? Ciągle tylko obgadujecie, ublizacie i obrażacie a sami nie jesteście lepsi. Jak mówi Polskie stare przysłowie " KTO Z KIM PRZYSTAJE, TAKIM SIE STAJE " ZAL MI WAS WSZYSTKICH. Jak czytam te komentarze łatwo można stwierdzić że pracują tam sami prymitywni ludzie, na dodatek bez znajomosci podstawowej polszczyzny.Gdyby pisownia była u was tak znakomita jak umiejętności obgadywania same geniusze by tam pracowały !!!!!!!!!!!!!!! OPAMIETAJCIE SIE BO TO JUŻ JEST NUDNE !!!!!!!!!!!!!!! Nie do tego służy ten portal!!!!!!!!!!!

@@@@@@@@@@@@
@zbulwersowana

co tacja to racja w 100% popieram twoja wypowiedź..

nick
@zbulwersowana

W końcu ktoś mądrze napisał... tylko czy cokolwiek do tych osób dotrze, szczerze wątpie :)

@@@@@@@@@@@@@

Nie jest prawdą, że w firmie Elektrolux pracują sami prymitywni ludzie :) Obsada jest duża, więc zdarzają się różne typy osobowości z różnych środowisk społecznych reprezentujące odmienne poziomy kultury osobistej. Nie wszyscy którzy tam pracują wpisują się na tej stronie, więc nie należy oceniać całego środowiska po kilku niefortunnych wpisach. W pracy nie da się wszystkich lubić ale zachęcam do wzajemnej tolerancji - nikt nie jest idealny i warto o tym pamiętać.

@P jak praca

Choć jestem niepoprawną idealistką to choć niechętnie ale muszę się z zgodzić z tym co napisałaś/eś.... Na tą okoliczność przypomniał mi się taki cytat - to, co możemy osiągnąć na drodze ka­riery, jest co­raz częściej wprost pro­por­cjo­nal­ne do po­siada­nych układów i od­wrot­nie pro­por­cjo­nal­ne do po­siada­nej wiedzy.:) i już mamy odpowiedź na to dlaczego nie może być lepiej...

Bezimienny

To jeszcze takie pytanie . Jeśli jestem z Myszkowa to gdzie musze się zgłosić w celu złożenia CV ?

Kumpel Jarząbka

@nurek może zanurkujesz i zrównasz się z poziomem gówna który reprezentujesz :-) Śmiało.

nurek

101 i 102 najgorsze wredne babska obgaduja stare prukwy.

gosc

4 brygady sa tylko na dwóch dzialach technologicznych na tloczni i bebnach sahara . ale tam przewaznie robia ci co sie zgodza na 4 brygady praca od pon-piatku 3 zmiany przewarznie zdarzaja sie soboty do odbiórki przewaznie miedzy swietami lub wypłacane sa pod koniec okresu rozliczeniowego. Jeli jest sobota po za harmonogramem powinna byc sobota na zlecenie. Ogolnie praca nie jest zła atmofera zalezy na jaki działa linie trafisz sa przerozni ludzie czasem trafisz np 101 i 102 gdzie sa stare dewoty które musza du...y obrabiac ale sa tez na tych liniach ektory gdzie fajnie ludzie mi miła wpsołpraca napewno lduzie sa pomocni chociaz zdarzaja sie wyjatki hamstwa

uuua jak 4 brygadówka to bardzo słabo ;/

gosc

5 dni w tygodniu 6 dzien (sobota) robisz za darmo jak jakis de... takie warunki daje nam ta piekna firma... 3 zmiany lub 4 brygadówka zarobki po miesiacu probnym 1800 zl

az
@gosc

Taka jest prawda, w Electroluxie jest praca w sezonie, natomiast w Zawierciu żadnej pracy nie znajdziesz, w firmie takiej jak Electrolux, bo Zawiercie historycznie zawsze było regionem bezrobocia.

akma
@gosc

W soboty wcale nie pracujesz za darmo. Za każdą przepracowaną sobotę dostaniesz dzień wolny. W electrolux-ie obowiązuje 4-ro miesięczny okres rozliczeniowy (teraz wrzesień - grudzień), więc do końca grudnia muszą nam dać dni wolne za przepracowane soboty ( i wszystkie następne, jeśli jeszcze jakieś będą oprócz tej 24.10)

@akma

nie bądz smieszny prosze Cie... wiadomo ze kazdy woli zzeby takie soboty byly platne wtedy dzieki jednej sobocie chociaz platnej w miesiacu wyplata bylaby duzo fajniejsza przynajmniej dla mnie, di do odbioru ? hah szkoda ze nie wolno ich sb odebrac kiedy sie chce tylko wtedy kiedy electrolux zarzadzi...

Bezimienny

Witam , zastanawiam się nad podjęciem pracy w Electroluxie. I mam tutaj kilka pytań : Praca 5 czy 6 dni w tygodniu ? Nocki też są ? Na początku jakich zarobków można się spodziewać ?

@Bezimienny

W Elektroluxie podobnie jak w innych firmach pracują różni ludzie, są pracownicy życzliwi i przyjaźni oraz tacy, którzy lubią utrudniać innym życie. Rzecz jasna że nie jest to wina firmy lecz wadliwych ludzkich charakterów. Jedyne co można zrobić w takiej sytuacji w jakiej znalazła się Pana żona , to skoncentrować się na pracy i nie dać się wmanewrować w konflikt. Być może żona wyróżnia się pod jakimś względem, lub zbyt dobrze sobie radzi w pracy, przez co została odebrana jako "zagrożenie" i być może to jest powodem tych złośliwości. Niektórzy pracownicy zwłaszcza pozostający w stałym zatrudnieniu zazdrośnie strzegą swoich pozycji i "usuwają" konkurencję niezbyt uczciwymi metodami. Dziwi mnie jednak, że niekomfortowej sytuacji Pana żony nie dostrzegł lider odpowiedzialny za ten odcinek - bo jego rola powinna również obejmować takie zagadnienia i to on powinien poprzez odpowiednie działania usunąć zarzewie konfliktu i wprowadzić takie rozwiązania które pomogłyby obu stronom dalej pracować w lepszej atmosferze nie pogarszając sytuacji. Myślę, że z czasem sytuacja z pewnością zmieni się na lepsze. Pozdrawiam.

az
@P jak praca

Uwagi są słuszne. Tylko że układu rodzinnego, kumoterskiego nie rozbije żadna siła, tak jak i w życiu społecznym, gospodarce i polityce np.PSL. Takie życie!

Sprawiedliwy

Gdy moja żona wracajac z pracy powiedziała by mi że takie falszywe żmije jej dokuczają i nie pozwalaja pracowac osobiście bym zajał sie tymi paniami i zapewniam że jako pierwsze skończą za bramą. Drogie panie więc jeżeli nadal bedziecie szargać dobre imię koleżanek to szukajcie sobie pracy bo zbyt wiele jest brudu w waszej pracy ktory same tworzycie. Zapewne pytacie kim jestem? Czas i dowody tych Pań konfliktowych jest krótki w tej firmie i jezeli sytuacja nie zmieni sie prosze wiec juz zająć kolejkę w Urzędzie Pracy . Wstyd i żenada jakie potraficie być wredne wobec koleżanek i kolegow.Co do żwiązków to pamiętajcie że związki są dobre za bramą a nie na garnuszku Prezesa. Wypiszcie sie wszyscy a zaczną was szanowac i beda pokorniejsi że nawet wazelinka nie będzie potrzebna.

poeta

Jesli ktos o tobie mowi zle, ty milcz, albo mow o nim dobrze. Bo w zyciu nie chodzi o to, by dorownac do czyjegos niskiego poziomu, ale o to by byc ponad nim.

gość

Jestem zzaaaaaaaa......

Ludziska narzekanie na radnego publicznie A prywatnie do d.. Y mu wlazicie szkoda mi Was A sami żeście go zaś wybrali na przewodniczącego bo co dobre zakrapiane imprezy robi raczej dlatego i do kogo macie pretensje i jeszcze jedno dziewczyny z kontrolnego od Michaela jesteście cool w obrabianiu D.. Y każdemu ano tak się robi jak ma sie sciemniajsce stanowiska A na linie wszystkie rozstawic z dala od siebie i będzie spokój bo nie ma ludzi niezastapionych A przynajmniej zasmakuja pracy

sprinter

Witam, Dużo tutaj pisania całkowicie nie na temat, jeśli chcecie się pożalić, albo załatwiać jakieś sprawy to chyba łatwiej jest pogadać osobiście lub przez jakiś portal społecznościowy, a nie żale wylewać w miejscu gdzie ludzie liczą na zwykłą opinie o miejscu pracy, czy warto ją podjąć, jakie warunki i atmosfera itp. itd. ??

Zainteresowana

Witam, Może ktoś doświadczony powiedzieć coś o pracy? Czy łatwo dostać tę prace? Jak atmosfera w pracy? Jak traktują nowych? Czy łatwo ogarnąć swoje obowiązki?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland