Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Niki

Nie ma problemu idziesz do agencji pollux mowisz ze chcesz rozwiazac umowe za porozumieniem stron . Takich osob tu przewinely sie setki.

TinTin

W tym zakładzie nic nie jest pewne

magazyn

sezon trwa do lutego to już pewne

Pracownik roku

Jeżeli mam umowę o pracę na miesiąc przez Polluxa to jest problem ze zwolnieniem się przed końcem umowy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

alf

poszukuja w innych miastach pracownikow, bo ludzie sa coraz mondzejsi

Bezimienny

Jednak chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jak po prostu pojade do Electroluxu w celu pracy , bo tutaj widze nikt nie pomoze z tym numerem do agencji ....

gość

ale jak to?to tam pracownicy są traktowani po jakiej znajomości? rodzinne relacje czy koleżeńskie Napiszcie proszę coś więcej Bo nie wiem co i z kim załatwiać

Bezimienny

Chyba cyferki trochę ucięło z tego numeru :)

zxc

mam numer telefonu do dziewczyny od rekrutacji z Electroluxa Siewierz, możesz do niej zadzwonić to na pewno Ci poda, spoko kobitka :) 6724416

gosc

obrazacie starych pracownikow od hien czy starych prukw nie ladnie,a wy nowi sezonowi to niby jestescie swieci?nic wam nie wolno powiedziec,zwrocic uwagi bo zaraz gwiazdy obrazone nie daj boze jeszcze groza ze sie zwolnia,tylko przedszkole juz sie skonczylo zaczelo sie zycie,osoby z duzym stazem nie zostaly w eluxie na piekne oczy,trzeba bylo zapierdzielac zeby majster cie zostawil,na palarni obgadujecie stalych pracownikow,interesujecie sie zarobkami tylko nie swoimi,weszycie tylko spisek,ktos zle spojrzy to juz was obgaduje,jedno jest ciekawe w niskim sezonie forum milczy zaczal sie wysoki sezon forum peka w szwach,nie moge sie doczekac konca sezonu az was wszystkich wywala bo tylko knujecie zeby nas oczernic i umowe dostac,tak kariery nie zrobicie w eluxie nawet z matura i studiami

Czytam co wypisujecie i zamieram z przerażenia Jaka zawiść panuje w zakładzie Czy naprawdę jest tam tyle hien? Ludzie opamietajcie się Większość z Was to robotnicy robole bez wykształcenia albo mądrale po studiach(studia skończone brak znajomości języków i czegokolwiek ale studia mam jak każdy i zasuwam na linii bo gdzie indziej się nie nadaję)Napracujecie się ciężko bo praca w ele do łatwych nie należy to chociaż szanujcie się nawzajem i w domu odpoczywajcie a nie ziejcie zawiścią bo wam fabrykę zwiną do innego miasta i tylko kwasior w powietrzu pozostanie.

Bezimienny

Ponawiam prośbę o numer do agencji :)

gość

A jednak nie dociera, nadal matactwa, obelgi itd.......i to nie sa prymitywni ludzie. ..sory ale szczerze w to wątpię :-)

Bezimienny

Można prosić numer tel do tej agencji ? gdyż nie mogę znaleźć w sieci...

gośc

Teraz tylko przez agencję ale nie pobierają opłat jedynie to jeśli będzie jakiś dodatek ma święta to zatrudnionym przez agencję nie przysługuje. Ogólnie stawka jest taka sama

Bezimienny

Jeśli chodzi o pracę to tylko można ją otrzymać przez agencję ? Agencja jednak pobiera sobie z każdej wypłaty...

akma
@Bezimienny

Teraz już tylko przez agencje. Ale jak popracujesz trochę przez agencję w przyszłym sezonie możesz przyjść pod electrolux. Tu agencja nie zabiera nic z wypłaty. Zarobki w agencji i electroluxie są takie same. Electrolux im płaci

gość

Tego jeszcze nikt nie wie jaka kwota będzie bo komisja socjalna nie miała zebrania pewnie będzie pod koniec listopada wiadomo albo jak zwykle przed samymi świętami

lili

Poczytałam i napiszę tyle BEZ KOMENTARZA .

goscosc

chcesz to mi tez mozesz zrobic dobrze wiec sie zatrudnij ;)

Poil2

Jest teraz sens sie zatrudniać? jak słyszałem że umowy tylko do końca roku, a potem nie przedłużają, no chyba że się robi dobrze kierownikowi

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland