Opinie o SICO POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SICO POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SICO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SICO POLSKA w Warszawa

Hej, czy w firmie SICO POLSKA płacą za nadgodziny?

Odpowiedź

Oczywiście, że płacą.

handlowy

Poniższa opinia osoby pod nickiem Wiesław jest krzywdząca dla firmy i wymienionych osób. Nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w firmie a opisane relacje to jakieś bzdury wymyślone przez osobę która chce zaszkodzić. Praca w Sico jest naprawdę w porządku, każdy ma swoje zadania i jeśli je rzetelnie wykonuje to Zarząd gra fair, wywiązuje się z obietnic, płaci na czas i realizuje wszystko zgodnie z ustaleniami. Atmosfera między ludzmi jest super co nie znaczy, że wszystcy się kochają :) wiadomo to tylko firma czyli zbiór różnych ludzi i zdarzają się konflikty i antypatie. Polecam pracę w Sico wszystkim którzy nie chcą być tylko trybikiem w jakiejś korpomaszynie a wolą pracować w firmie w której każdy jest traktowany indywidualnie i jeśli tylko mu się chce pracować to ma szanse na rozwój.

Igor

Może nie spełnianie oczekiwań pokładanych przez firmę jest przyczyną niezadowolenia a nie jakieś wyimaginowane powody?

Wiesław

Ta firma to kompletne dno. (usunięte przez administratora). Firma jest mega nieuczciwa . Potrafi zatrudnić handlowca tylko po to żeby oddał bazę klientów i jeśli nie liże Alkowi tylnej części ciała wylatuje . (usunięte przez administratora)Nie polecam .

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SICO POLSKA kandydat na stanowisko Sekretarka / Sekretarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Dominika

We wrześniu SICO POLSKA zorganizowało wydarzenie "Szkoła Sitodruku", na którym można było nauczyć się wykonywać ten właśnie druk. Ktoś z Was uczestniczył w tym wydarzeniu? A może ktoś pomagał przy organizacji? Bardzo fajna inicjatywa, ale chętnie posłuchałabym jak to wyglądało od środka.

Dominika

@Roman Czerwinczak powiesz więcej o tym czego się nauczyłeś? I jakie miałeś wsparcie? Czy to było wsparcie od przełożonych czy od współpracowników? To może zainteresować osoby chcące pracować w SICO POLSKA.

Roman Czerwinczak

Witam Jak wiem - byłem jedynem Romanem zatrudnionym w Sico za ostatni rok. Od 1.07 podjąłem inną pracę. Nie mogę powiedziec nic złego o Sico. Zawsze odczuwałem wsparcie w pracy. Dużo się tam nauczyłem. Polecam. Dziękuję

mosiek GOLD

Żenua nie firma niedawno na skraju bankructwa w klasycznym wydaniu czyli firma bankrutuje pracownicy i wierzyciele zostają bez pensji prezesi z pełnym kontem i wypasionym autem. Typowe cwaniactwo nie będę tego nazywał po imieniu bo szanuję swój język. Na dodatek nikt tam nie chce pracować bo pracowników wrabiają w oszukiwanie klientów.

Roman

taka Gazela że pędzi na oślep myśląc tylko o sobie... bo na pewno nie o pracownikach, a o klientach już nie wspomnę bo też wyciskają z nich wszystkie pieniądze. Nikt przy zdrowych zmysłach tam nie wytrzyma, szczególnie z panem A G - obiecuje złote góry a potem jak co do czego to zawsze jakaś wymówka... szkoda gadać - na szczęście moja kariera już się tam skończyła... nie polecam

dude1410

Drodzy, niestety fakty mówią same za siebie. Gazele biznesu to najlepszy tego dowód. Każdy pracownik dostaje to, na co zasługuje - nie każdy nadaje się do pracy w zespole SICO, na pewno nie frustraci wylewający swoje żale na forach internetowych. Ciężka praca popłaca, a jak ktoś chce zarabiać kokosy po tygodniu lub miesiącu pracy to niestety, trzeba zmienić podejście. Dobra marża = dobre zarobki. Prezesi są w porządku, a to że jeżdżą dobrymi brykami, hahaha, to w zasadzie dobry argument na korzyść firmy! Pozdrawiam

truman

a teraz jeszcze szukają handlowców wewnętrznych w bydgoszczy

gość

i co tam się u was ciekawego dzieje?

abc

Jak widać większość wypowiedzi to sfrustrowani byli pracownicy co im w życiu się nie ułożyło. LOL

korin

prrzyszedlem uspokoic sytucje tutaj w tym temacie - moze powiecie mi teraz czy po tych klotniach moze jakies miesjce do rpacy sie zwolnilo dla kogos kto chetnie podejmie sie pracy w SICO bardzo mi zalezy na uzyskaniu takich informacji mam nadzieje, ze sie uda. pozdarawiam wszystkich ktorzy maja takie informacje.

nickt ważny

Oj, oj. Chyba komuś nerwy puściły. Ważne są fakty a te same mówią za siebie. Kłamczuszku.

welom

To nie było tak, jak nie wiecie to nie piszcie. Znam sytuacje od góry i sprytu to akurat im najbardziej w tej sytuacji brakowało. Na pewno nie miało to na celu wydobycia bazy danych itp. Naprawdę nie warto się wypowiadać jak się nie wie czegoś na pewno i insynuje się sytuacje, które nie miały miejsca.

nickt ważny

ale nie piszesz o odziale w Bydgoszczy i o pracowniku który ma na imię PPPPPPPP

meduza

Nic się w Sico nie zmieniło, nadal handlowcy dostaja nowe fury oczywiście pracują za marną kasę. Żadnych szkoleń. W jednym z oddziałów zrobili nawet niezły przekręt, że niby zwolnili pracownika on poszedł do konkurencji no i po kilku miesiącach wrócił oczywiście z nowymi kontaktami, które zdobył w tamtej firmie. Jest przez to kochany przez prezesów no i oczywiście zdaje raporty tzn. kabluje wszystko na bieżąco. Nie polecam tej firmy.

lolek
@meduza

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAH Dobre. Tyle tylko że nikogo kto poszedł do konkurencji nie zwolnili. Nie ma to jak minąć się z prawdą. I to o szerokość autobusu. Co do reszty wypowiedzi to nie bedę komentować bo brak słów....

kj

Sico polska jak na firmę, która dopiero w 2000 roku weszła na polski rynek radzi chyba sobie nie najgorzej. Dostali pare nagród jak gazele biznesu.

Antek

Może i tak, ale o wiele lepsze byłyby jakieś dobre bądź chociaż neutralne komentarze na temat sico, ale widac o takie trudno.

Zostaw merytoryczną opinię o SICO POLSKA - Warszawa

• Jak się pracuje w SICO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SICO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SICO POLSKA?

SICO POLSKA