Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SICO POLSKA w Warszawa

Jan

Osobiście odradzam pracę, firma nie duża, strasznie tną wynagrodzenia podczas pandemii, aż do stawki głodowej! Poza tym straszna presja kierownictwa/zarządu na wyniki.... Spora rotacja pracowników. W firmie cały czas się słyszy, że ktoś szuka pracy bo chce odejść, poza tym straszne zgrzyty między ludźmi a zarząd zamyka oczy i udaje, że jest ok. Było kilka fajnych osób w Warszawie ale poodchodzili... Zastanów się pięć razy zanim tu się zatrudnisz. Zarząd zadłuża się na samochody dla siebie a pracownikom dają niskie pensje. Z tego co widziałem, najgorzej mają handlowcy, szczególnie zewnętrzni, strasznie są żyłowani. Potem są magazynierzy, pracują najdłużej za najniższe pieniądze. Najlepiej ma córka prezesa, 24 lata, Pani Product Manager.......

jak to mówią, ryba psuje się od głowy i właśnie takie jest Sico, jest tam towarzystwo wzajemnej adoracji, którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa, im jest ze sobą dobrze i nie widzą, jak bardzo są toksyczni, mnóstwo sfrustrowanych osób, zarząd to Janusze biznesu, wyjdź minutę przed czasem a popełniasz zbrodnię stulecia, nie polecam, układy, układziki, niskie pensje, myśl przewodnia rodem z PRL.

Pytanie Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w SICO POLSKA?

Nie Nowy wpis
@Pytanie

Nie, nie warto.

Przemysław Nowy wpis
@Nie

Okej, ale czemu? ;D Słabo płacą? Czy o co chodzi? Daj znać, czekam aż to wyjaśnisz ;d

były Pracownik

Eee tam nie jest źle. Czytam niektóre komentarze z dużym zdziwieniem. Dobrze wspominam pracę w SICO. Świetny zespół i dobra atmosfera.

Adam Nowy wpis
@były Pracownik

Skoro jest tam tak świetnie to dlaczego już tam nie pracujesz? Nie odbierz tego w żaden sposób personalnie. Pytam tak z czystej ciekawości, bo wiemy teraz, jak na rynku ciężko jest o dobrego pracodawcę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w SICO POLSKA odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SICO POLSKA kandydat na stanowisko Magazynier ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. HR
(2 opinie)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy KUCHARZ
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(41 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Jan

Jolanta
@Jan

Chciałabym zapytać o to cięcie wynagrodzenia podczas pandemii... Czy gdy teraz pandemia się już kończy, to czy wysokość pensji wróciła lub wróci w najbliższym czasie do normy? Jak to wygląda na ten moment w Sico?

Biket
Kandydat

Możecie mi powiedzieć jak się pracuje w magazynie,ponieważ dostałem ofertę pracy w SICO ?

Czy firma SICO POLSKA kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kacper

Opowiecie trochę o zatrudnieniu w tej firmie? Ile można dostać na start i czy warto się starać ?

Liniowy
@Kacper

Na lini się starają zadowolić Kacpra :) a reszta jest nie ważna on będzie się bujał

expracownik

Nie warto, szefostwo nie docenia, układy i układziki. Klienci się nie liczą, trzeba z nich wycisnąć ostatnie soki. Szkoda twojej twarzy bo ludzie pamiętają gdzie co i po ile wciskasz. Serwis? Patrzą tylko jak tu wystawić jak największą fakturę bo liczy się $ nie satysfakcja klienta. Cenisz siebie omijaj tą firmę.

@expracownik

Ciekawe Expracowniku, co Ty wiesz o tej firmie? Ile czasu w niej przepracowałeś i co ciekawego w niej robiłeś?

Fury
Kandydat
@expracownik

Jakie są zarobki na stanowisku magazynier?

Klient
Klient
@expracownik

Bardzo ciekawe jak firma funkcjonuje 20 lat na rynku nie licząc się z klientami....? W ciągu lockdown'u zrobili kilka ciekawych szkoleń dla nas- MACTAC, tekstylia, Seriwisowe nawet. Z serwisem to chyba jest tak, że zależy jaki region Polski. Dla mnie zawsze mają czas i chęci ;)

Jolanta
@Klient

Fajnie, że firma oferuje możliwość szkoleń. Nabieranie doświadczenia i nowa wiedza zawsze zaprocentuje w przyszłości. Czyli uważasz, że powyższy wpis jest trochę przesadzony i wcale nie jest tak źle?

Kajtek

@Odpowiedź o to super, a stawka jest taka sama czy większa za nadgodziny?

Hej, czy w firmie SICO POLSKA płacą za nadgodziny?

Odpowiedź
@Pytanie

Oczywiście, że płacą.

handlowy

Poniższa opinia osoby pod nickiem Wiesław jest krzywdząca dla firmy i wymienionych osób. Nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w firmie a opisane relacje to jakieś bzdury wymyślone przez osobę która chce zaszkodzić. Praca w Sico jest naprawdę w porządku, każdy ma swoje zadania i jeśli je rzetelnie wykonuje to Zarząd gra fair, wywiązuje się z obietnic, płaci na czas i realizuje wszystko zgodnie z ustaleniami. Atmosfera między ludzmi jest super co nie znaczy, że wszystcy się kochają :) wiadomo to tylko firma czyli zbiór różnych ludzi i zdarzają się konflikty i antypatie. Polecam pracę w Sico wszystkim którzy nie chcą być tylko trybikiem w jakiejś korpomaszynie a wolą pracować w firmie w której każdy jest traktowany indywidualnie i jeśli tylko mu się chce pracować to ma szanse na rozwój.

Igor

Może nie spełnianie oczekiwań pokładanych przez firmę jest przyczyną niezadowolenia a nie jakieś wyimaginowane powody?

Wiesław

Ta firma to kompletne dno. (usunięte przez administratora). Firma jest mega nieuczciwa . Potrafi zatrudnić handlowca tylko po to żeby oddał bazę klientów i jeśli nie liże Alkowi tylnej części ciała wylatuje . (usunięte przez administratora)Nie polecam .

Dominika

We wrześniu SICO POLSKA zorganizowało wydarzenie "Szkoła Sitodruku", na którym można było nauczyć się wykonywać ten właśnie druk. Ktoś z Was uczestniczył w tym wydarzeniu? A może ktoś pomagał przy organizacji? Bardzo fajna inicjatywa, ale chętnie posłuchałabym jak to wyglądało od środka.

Dominika

@Roman Czerwinczak powiesz więcej o tym czego się nauczyłeś? I jakie miałeś wsparcie? Czy to było wsparcie od przełożonych czy od współpracowników? To może zainteresować osoby chcące pracować w SICO POLSKA.

Roman Czerwinczak

Witam Jak wiem - byłem jedynem Romanem zatrudnionym w Sico za ostatni rok. Od 1.07 podjąłem inną pracę. Nie mogę powiedziec nic złego o Sico. Zawsze odczuwałem wsparcie w pracy. Dużo się tam nauczyłem. Polecam. Dziękuję

mosiek GOLD

Żenua nie firma niedawno na skraju bankructwa w klasycznym wydaniu czyli firma bankrutuje pracownicy i wierzyciele zostają bez pensji prezesi z pełnym kontem i wypasionym autem. Typowe cwaniactwo nie będę tego nazywał po imieniu bo szanuję swój język. Na dodatek nikt tam nie chce pracować bo pracowników wrabiają w oszukiwanie klientów.

Roman

taka Gazela że pędzi na oślep myśląc tylko o sobie... bo na pewno nie o pracownikach, a o klientach już nie wspomnę bo też wyciskają z nich wszystkie pieniądze. Nikt przy zdrowych zmysłach tam nie wytrzyma, szczególnie z panem A G - obiecuje złote góry a potem jak co do czego to zawsze jakaś wymówka... szkoda gadać - na szczęście moja kariera już się tam skończyła... nie polecam

dude1410

Drodzy, niestety fakty mówią same za siebie. Gazele biznesu to najlepszy tego dowód. Każdy pracownik dostaje to, na co zasługuje - nie każdy nadaje się do pracy w zespole SICO, na pewno nie frustraci wylewający swoje żale na forach internetowych. Ciężka praca popłaca, a jak ktoś chce zarabiać kokosy po tygodniu lub miesiącu pracy to niestety, trzeba zmienić podejście. Dobra marża = dobre zarobki. Prezesi są w porządku, a to że jeżdżą dobrymi brykami, hahaha, to w zasadzie dobry argument na korzyść firmy! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SICO POLSKA - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SICO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SICO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SICO POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SICO POLSKA