SICO POLSKA

Opinie o SICO POLSKA

Dominika

We wrześniu SICO POLSKA zorganizowało wydarzenie "Szkoła Sitodruku", na którym można było nauczyć się wykonywać ten właśnie druk. Ktoś z Was uczestniczył w tym wydarzeniu? A może ktoś pomagał przy organizacji? Bardzo fajna inicjatywa, ale chętnie posłuchałabym jak to wyglądało od środka.

Dominika

@Roman Czerwinczak powiesz więcej o tym czego się nauczyłeś? I jakie miałeś wsparcie? Czy to było wsparcie od przełożonych czy od współpracowników? To może zainteresować osoby chcące pracować w SICO POLSKA.

Roman Czerwinczak

Witam Jak wiem - byłem jedynem Romanem zatrudnionym w Sico za ostatni rok. Od 1.07 podjąłem inną pracę. Nie mogę powiedziec nic złego o Sico. Zawsze odczuwałem wsparcie w pracy. Dużo się tam nauczyłem. Polecam. Dziękuję

mosiek GOLD

Żenua nie firma niedawno na skraju bankructwa w klasycznym wydaniu czyli firma bankrutuje pracownicy i wierzyciele zostają bez pensji prezesi z pełnym kontem i wypasionym autem. Typowe cwaniactwo nie będę tego nazywał po imieniu bo szanuję swój język. Na dodatek nikt tam nie chce pracować bo pracowników wrabiają w oszukiwanie klientów.

Roman

taka Gazela że pędzi na oślep myśląc tylko o sobie... bo na pewno nie o pracownikach, a o klientach już nie wspomnę bo też wyciskają z nich wszystkie pieniądze. Nikt przy zdrowych zmysłach tam nie wytrzyma, szczególnie z panem A G - obiecuje złote góry a potem jak co do czego to zawsze jakaś wymówka... szkoda gadać - na szczęście moja kariera już się tam skończyła... nie polecam

dude1410

Drodzy, niestety fakty mówią same za siebie. Gazele biznesu to najlepszy tego dowód. Każdy pracownik dostaje to, na co zasługuje - nie każdy nadaje się do pracy w zespole SICO, na pewno nie frustraci wylewający swoje żale na forach internetowych. Ciężka praca popłaca, a jak ktoś chce zarabiać kokosy po tygodniu lub miesiącu pracy to niestety, trzeba zmienić podejście. Dobra marża = dobre zarobki. Prezesi są w porządku, a to że jeżdżą dobrymi brykami, hahaha, to w zasadzie dobry argument na korzyść firmy! Pozdrawiam

truman

a teraz jeszcze szukają handlowców wewnętrznych w bydgoszczy

gość

i co tam się u was ciekawego dzieje?

abc

Jak widać większość wypowiedzi to sfrustrowani byli pracownicy co im w życiu się nie ułożyło. LOL

korin

prrzyszedlem uspokoic sytucje tutaj w tym temacie - moze powiecie mi teraz czy po tych klotniach moze jakies miesjce do rpacy sie zwolnilo dla kogos kto chetnie podejmie sie pracy w SICO bardzo mi zalezy na uzyskaniu takich informacji mam nadzieje, ze sie uda. pozdarawiam wszystkich ktorzy maja takie informacje.

nickt ważny

Oj, oj. Chyba komuś nerwy puściły. Ważne są fakty a te same mówią za siebie. Kłamczuszku.

welom

To nie było tak, jak nie wiecie to nie piszcie. Znam sytuacje od góry i sprytu to akurat im najbardziej w tej sytuacji brakowało. Na pewno nie miało to na celu wydobycia bazy danych itp. Naprawdę nie warto się wypowiadać jak się nie wie czegoś na pewno i insynuje się sytuacje, które nie miały miejsca.

nickt ważny

ale nie piszesz o odziale w Bydgoszczy i o pracowniku który ma na imię PPPPPPPP

meduza

Nic się w Sico nie zmieniło, nadal handlowcy dostaja nowe fury oczywiście pracują za marną kasę. Żadnych szkoleń. W jednym z oddziałów zrobili nawet niezły przekręt, że niby zwolnili pracownika on poszedł do konkurencji no i po kilku miesiącach wrócił oczywiście z nowymi kontaktami, które zdobył w tamtej firmie. Jest przez to kochany przez prezesów no i oczywiście zdaje raporty tzn. kabluje wszystko na bieżąco. Nie polecam tej firmy.

lolek
@meduza 18.06.2014 19:53

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAH Dobre. Tyle tylko że nikogo kto poszedł do konkurencji nie zwolnili. Nie ma to jak minąć się z prawdą. I to o szerokość autobusu. Co do reszty wypowiedzi to nie bedę komentować bo brak słów....

kj

Sico polska jak na firmę, która dopiero w 2000 roku weszła na polski rynek radzi chyba sobie nie najgorzej. Dostali pare nagród jak gazele biznesu.

Antek

Może i tak, ale o wiele lepsze byłyby jakieś dobre bądź chociaż neutralne komentarze na temat sico, ale widac o takie trudno.

cahill

dla samej firmy chyba lepsza jest cisza, niż jeżeli każdy objeżdża ją codziennie wchodząc na to forum

Gucio

Haha porażka nie firma! Nie wypłacają kasy, nie wywiązują się z umowy.Kultura osobista zarządzających -brak.

jednodniowy

Dokładnie i dlatego już tam nie wrócę. Byłem tam jeden dzień z agencji i był to najgorszy dzień pracy w porównaniu do innych firm do których mnie wysyłano.Bardzo ciężko i niebezpiecznie, pieniądze marne. Ludzie z którymi pracowałem jacyś niezadowoleni z życia, jedynie kiero był całkiem ok.

nickt ważny

myślę, że każdy ma możliwość wyboru. i tego się trzymajmy. pozdrowienia dla wszystkich obecnych i byłych pracowników SICO.

XXX

Dobrze wiedzieć, widziałem ostatnio ich oferty pracy i na pewno nie skorzystam!

za mało

Pensja bardzo niska. Ok. 1500 zł na rękę za naprawdę ciężką pracę.

Nie mi oceniać właścicieli ale hasła powtarzające się tam dosyć często gdy padały tematy pensji, premi itp.. Mi osobiście nie podpasowały, oto z najczęstsze: "Nie spinamy się" "Nie tak się umawialiśmy" Pracownicy też się NIE spinali i faktycznie NIE tak się umawiali !! A niektórzy już NIE pracuję i napewno NIE żałują.

Kolejarz

Prezesi kłamią w żywe oczy. Zgadzam się z poprzednikami jesli chodzi o kasę. Jak się zaczyna prace to jest nie najgorzej natomiast bardzo szybko zabierają pod pretekstem kryzysu, którego uwierzcie mi wcale tam nie widać. Zamówień jest więcej niż w poprzednim roku, a prezesi maja nowe bryki.

K.

DUZO PRACY, MAŁA KASA. NIE POLECAM.

Patryk

Jakiś czas temu starałem się o pracę na magazynie w Warszawie. W porównaniu do innych podobnych magazynów proponują śmieszną płacę. Szkoda czasu.

nieznośna atmosfera

Od zarządu można tylko usłyszeć: źle, za mało, nic nie można na to poradzić, to nie ode mnie zależne. Płace są stanowczo za niskie jak na rodzaj pracy!

Piotr

Pracowałem w tej firmie dosyć długo i dosyć dawno, ale popieram przedmówców. Widzę, że nic się nie zmianiło. Polecenia odgórne są głupie i nieprzemyślane, ale jak prezes chce tak ma. Później natomiast dziwi się co za [usunięte przez moderatora] to wymyslił:)))))) i czyja to wina? Przecież nie prezesa. I po premii..... Wyciągnijcie wnioski.

J.

Firma ma kilka oddziałów w różnych miastach. Najgorszy jest w Warszawie. Przed Klientem zastaw sie a postaw się, a dla pracowników wieczny kryzys.

Nigdy więcej

Traktują ludzi jak ograniczonych i dają bardzo jasno do zrozumienia, że nic nie znaczysz.Pięknie proszą jak trzeba zostać po godzinach, ale jak człowiek pójdzie po należną podwyżkę, to już nie jest tak pięknie.

były pracownik

drodzy czytelnicy w/w firma dziala na zasadzie oszukac wszystkich...polega to na tym ze oszukuja na kazdym kroku,bez skrupulow.obiecuja zlote gory a potem wbijaja noz w plecy.wszystko robi sie na gebe bez poparcia w mailach badz poleceniach sluzbowych a potem jak jest cos nie tak to maja pretensje i tlumacza sie ze nie pamietaja zeby cos takiego mowili...ogolnie tragedia.( usunięte przez administratora )racowalem krotko ale duzo widzialem,nie polecam

Animka

To żart, a nie firma, mają jeden wielki burdel. Zatrudnili mnie na umowę o pracę, a dzień później otrzymałam wymówienie. Sami oceńcie. Szkoda tracić swój czas.

Anonim

Firma zatrudnia pracowników tylko na jakis czas, później wyrzuca jak mają coś do powiedzenia. Proponuje podstawę i różne dodatki, które zabiera po krótkim czasie pracy tłumacząć się kryzysem, a w międzyczasie handlowcy otrzymują nowe super fury i otwierają nowe oddziały. Oskarżają bez podstaw i nie szanują pracowników. Uważajcie na tę firmę. Na początku są piękne słowa, a później całkowita olewka.

Szefostwo jezdzi wypasionymi furami ;-)))) chyba wiadomo już że zarobki kiepskie. A jak chcą to Cię wyrzucą bez zmrużenia okiem..

Zostaw opinię o SICO POLSKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SICO POLSKA