Opinie o SICO POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SICO POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SICO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SICO POLSKA w Warszawa

Jan

Osobiście odradzam pracę, firma nie duża, strasznie tną wynagrodzenia podczas pandemii, aż do stawki głodowej! Poza tym straszna presja kierownictwa/zarządu na wyniki.... Spora rotacja pracowników. W firmie cały czas się słyszy, że ktoś szuka pracy bo chce odejść, poza tym straszne zgrzyty między ludźmi a zarząd zamyka oczy i udaje, że jest ok. Było kilka fajnych osób w Warszawie ale poodchodzili... Zastanów się pięć razy zanim tu się zatrudnisz. Zarząd zadłuża się na samochody dla siebie a pracownikom dają niskie pensje. Z tego co widziałem, najgorzej mają handlowcy, szczególnie zewnętrzni, strasznie są żyłowani. Potem są magazynierzy, pracują najdłużej za najniższe pieniądze. Najlepiej ma córka prezesa, 24 lata, Pani Product Manager.......

Obecny pracownik
@Jolanta

Tak, wynagrodzenia wróciły do normy. Czas pandemii był wyjątkowy i wymagał absolutnie niecodziennych rozwiązań. Obecnie firma się rozwija, zatrudnia nowych pracowników, poszerza portfolio.

Żurek

Pracowałem 0,5 roku. Atmosfera pracy bardzo przyjazna, ludzie życzliwi i pomocni, wynagrodzenie takie jakie sobie wynegocjujesz ale jak dla mnie było zadawalające. Sprawy formalne przy zatrudnieniu szybko i sprawnie załatwiane przez firmę, forsa zawsze na czas. Odszedłem z powodów osobistych, ale jeśli zdarzyłoby się tak, że szukałbym pracy to pierwszy krok wykonałbym do SICO! Szczerze polecam SICO jako pracodawcę.

Czy istnieje możliwość rozwoju w SICO POLSKA?

Pracownik_A

Jak najbardziej istnieje możliwość rozwoju. Jestem tego przykładem - po półtora roku otrzymałam propozycję zmiany stanowiska. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Ludzie bardzo sympatyczni :) polecam!

Jakie narzędzia pracy zapewnia SICO POLSKA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pogodna Nowy wpis

Cześć! Wszystkim, którzy szukają rzetelnych informacji i opinii o pracodawcy serdecznie polecam pracę w SICO ???? Dołączyłam do oddziału w Warszawie, który mimo, że był już bardzo zgrany, bardzo ciepło mnie przyjął. Ilekroć miałam jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, zawsze dostawałam na nie uprzejmą odpowiedź. Atmosfera - genialna. Nigdzie indziej się z taką nie spotkałam. Czujesz, jakbyś zamiast do pracy, szedł do drugiego domu. Gdy wybija 16 - nie chcesz wychodzić, chyba, że z ekipą na piwo ???? Zarobki - uczciwe, stosowne do wykonywanych obowiązków. Dodatkowo zostałam doceniona, bo po krótkim okresie pracy mogłam liczyć na podwyżkę. Słowem - warto się starać. Obowiązki - to jest uzależnione od stanowiska, aczkolwiek o pełnym zakresie jesteś informowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej, więc nie zgadzasz się na "kota w worku". Rozwój - oczywiście. Każdy pracownik w SICO, który chce swoimi działaniami wspierać firmę, ma taką możliwość. Odeszłam tylko ze względu na realizowanie się w samorozwoju, jednak gdybym znów miała szukać pracy - pierwsze kroki skierowałabym właśnie tutaj ???? Jeśli lubisz pracować z przyjemności, a nie obowiązku, jeśli liczy się dla Ciebie zgrany zespół i ciepła atmosfera, gdy chcesz się rozwijać - SICO to miejsce dla Ciebie. PS. A jeśli jesteś łasuchem - tutaj słodkości nie zabraknie ????

Zuza Nowy wpis
@Pogodna

Jakie są benefity?

Monika Nowy wpis

Pracował ktoś u nich w biurze? Jak wrażenia?

Jak dużo osób pracuje w SICO POLSKA?

Pracownica

Około 70 osób.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SICO POLSKA kandydat na stanowisko Sekretarka / Sekretarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Żurek

Czarna owca

Jesli nie masz checi zmieniania swiata na lepsze, nie potrzebujesz docenienia i masz wystarczajaco pieniedzy na reszte zycia, a takze odnajdujesz sie w ciaglym wyscigu szczurow korzystajac z wybrakowanych narzedzi i wiedzy niekompetentnych wspolpracownikow to szczerze polecam

Czy istnieje możliwość rozwoju w SICO POLSKA?

Nie

Nie, nie warto.

Gość z psem

Uważam że jak najbardziej po kolei przechodziłem etapy w firmie. Jako były drukarz, koordynator drukarni sublimacyjnej zostałem handlowcem. Firma zobaczyła potencjał a w oddziale Krakowskim dostałem takie wsparcie że szło jak po sznurku aktualnie na stanowisku ładnie amerykańsko brzmiącym key account menager 13 lat w firmie.

Tak, system szkoleń, awanse, zmiana stanowiska, działu.

Pracownik_A

Jan

Jolanta
@Jan

Chciałabym zapytać o to cięcie wynagrodzenia podczas pandemii... Czy gdy teraz pandemia się już kończy, to czy wysokość pensji wróciła lub wróci w najbliższym czasie do normy? Jak to wygląda na ten moment w Sico?

Obecny pracownik
@Jolanta

Pracownica

To zależy na jakie stanowisko. Nie na wszystkich stanowiskach język angielski jest wymagany. Wymagany jest w dziale zakupów, w dziale serwisu, w dziale marketingu, na stanowiskach product managerów, w sekretariacie. Nawet w dziale handlowym - nie zawsze.

Na jakie benefity można liczyć w SICO POLSKA?

Gość z psem

karta multisport, szkolenia, wyjazdy. Firma oferuje możliwości rozwoju jak ktoś chce i ma pomysł

Iza
@Gość z psem

Możliwością rozwoju też są awanse? :-) mają one w ogóle tu miejsce?

Pracownik.
@Iza

Tak, wielu pracowników zmienia stanowiska i działy. Sama zmieniałam stanowisko 2 razy awansując. Pracuję w SICO 12 lat :)

Czy zarobki oferowane przez SICO POLSKA są adekwatne do zakresu obowiązków?

Zdecydowanie za wysokie.

Ktoś aplikuje do firmy SICO POLSKA w mieście Kraków? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Gość z psem

Najlepszy oddział firmy w Polsce :) świetna atmosfera w oddziale i bardzo mili ludzie. Praca bywa ciężka i wymagająca na początku. Bardzo dużo nowych rzeczy kontaktów z klientem itd. Przyjdź zobacz. Poznaj. Ja kiedyś wpadłem na chwile i zostałem na 13 lat.

Firma o płaskiej strukturze, szybkie i krótkie procesy decyzyjne, duża odpowiedzialność w ramach powierzonych obowiązków. Firma dla "otwartych głów", dla ludzi nie bojących się podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności.

Marzena
@Anna

A podasz przykład za co byłaś odpowiedzialna konkretnie?

@Marzena

Obszary sprzedaży i marketingu

były Pracownik

Eee tam nie jest źle. Czytam niektóre komentarze z dużym zdziwieniem. Dobrze wspominam pracę w SICO. Świetny zespół i dobra atmosfera.

@były Pracownik

Skoro jest tam tak świetnie to dlaczego już tam nie pracujesz? Nie odbierz tego w żaden sposób personalnie. Pytam tak z czystej ciekawości, bo wiemy teraz, jak na rynku ciężko jest o dobrego pracodawcę.

jak to mówią, ryba psuje się od głowy i właśnie takie jest Sico, jest tam towarzystwo wzajemnej adoracji, którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa, im jest ze sobą dobrze i nie widzą, jak bardzo są toksyczni, mnóstwo sfrustrowanych osób, zarząd to Janusze biznesu, wyjdź minutę przed czasem a popełniasz zbrodnię stulecia, nie polecam, układy, układziki, niskie pensje, myśl przewodnia rodem z PRL.

Biket

Możecie mi powiedzieć jak się pracuje w magazynie,ponieważ dostałem ofertę pracy w SICO ?

Kacper

Opowiecie trochę o zatrudnieniu w tej firmie? Ile można dostać na start i czy warto się starać ?

Liniowy
@Kacper

Na lini się starają zadowolić Kacpra :) a reszta jest nie ważna on będzie się bujał

expracownik

Nie warto, szefostwo nie docenia, układy i układziki. Klienci się nie liczą, trzeba z nich wycisnąć ostatnie soki. Szkoda twojej twarzy bo ludzie pamiętają gdzie co i po ile wciskasz. Serwis? Patrzą tylko jak tu wystawić jak największą fakturę bo liczy się $ nie satysfakcja klienta. Cenisz siebie omijaj tą firmę.

@expracownik

Ciekawe Expracowniku, co Ty wiesz o tej firmie? Ile czasu w niej przepracowałeś i co ciekawego w niej robiłeś?

Fury
@expracownik

Jakie są zarobki na stanowisku magazynier?

Klient
@expracownik

Bardzo ciekawe jak firma funkcjonuje 20 lat na rynku nie licząc się z klientami....? W ciągu lockdown'u zrobili kilka ciekawych szkoleń dla nas- MACTAC, tekstylia, Seriwisowe nawet. Z serwisem to chyba jest tak, że zależy jaki region Polski. Dla mnie zawsze mają czas i chęci ;)

Jolanta
@Klient

Fajnie, że firma oferuje możliwość szkoleń. Nabieranie doświadczenia i nowa wiedza zawsze zaprocentuje w przyszłości. Czyli uważasz, że powyższy wpis jest trochę przesadzony i wcale nie jest tak źle?

Kajtek

@Odpowiedź o to super, a stawka jest taka sama czy większa za nadgodziny?

Hej, czy w firmie SICO POLSKA płacą za nadgodziny?

Odpowiedź

Oczywiście, że płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o SICO POLSKA - Warszawa

• Jak się pracuje w SICO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SICO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SICO POLSKA?

SICO POLSKA