Webac Sp. z o.o.

Adres: Wał Miedzyszyński 646, 03-994 Warszawa

NIP: 1130092159 REGON: 10758960 KRS: 0000092391

Webac Sp. z o.o.

Opinie o Webac Sp. z o.o.

Żona pracownika

Firma godna polecenia. Mąż chwali atmosferę w pracy i zarobki.

Anonim

Świetna praca za dobre pieniądze . Prezes wyjątkowy gość jeszcze z takim nie pracowałem . Rewelacja . Zaplecze socjalne niewyobrażalne jak na nasze Polskie warunki. Jeśli rzetelnie wypełniasz swoje obowiązki i nie kombinujesz na boku nie masz się o co martwić . Z czystym sumieniem polecam prace w tej firmie .

Zostaw opinię o Webac Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webac Sp. z o.o.