Opinie o Provaco w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Provaco. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Provaco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Provaco w Warszawa

Rebus

Jak wychodzi się mniej więcej finansowo jako przedstawiciel handlowy? I jak z autem jest ?

Provaco. Nowy wpis
@Rebus

Proszę skontaktować się z naszą firmą, otrzyma Pan / Pani wszystkie informacje na ten temat

Myjnia Nowy wpis
@Rebus

Co chwila przyjeżdżał do nas inny handlowiec z tej firmy, tłumacz że po przedni już nie pracuje le.skoro co 2miesiace zmienią się tak osoba w tym samym rejonie to wątpię że warunki tak są super. Inaczej by nie było takiej rotacji

Provaco Nowy wpis
@Myjnia

Witam. Pana/ Pani niezadowolenie z chemii lub obsługi może Pan/Pani przekazać nam osobiście. Do tego trzeba mieć trochę odwagi a nie ,,obrabiać nas,, anonimowo na jakimś forum Niezadowoloych Anonimowych. Praca handlowca to ciężka robota i nie każdy się do niej nadaje. A w branży tak silnie konkurencyjnej jak Chemia do myjni - nie każdy daje radę. I przyczyna nie leży w warunkach pracy ale w jej charakterze. Co do Pana/ Pani negatywnych opinii o naszych produktach. Albo ma Pan/Pani słabe pojęcie o branży albo zwyczajnie jest Pan/Pani złośliwy-a. Kenotek, Vikan, Sipom. Słabe produkty? Hm. Jakich Pan/Pani używa? Może superhipergwiezdnysnowfoamneutralceramikwampiroapcqd o zapachu rajskiego niewiem czego. Ponieważ Pan/Panie się nie podpisuje tym razem i ja się nie podpiszę.

Myjnia

Ja nie polecam chemia średniej jakości, niektóra nawet slaba. Jest tyle firm na rynku, ze naprawdę można znaleźć chemię która jest dobra i nie kosztuje duzo.

@Myjnia

Widzę, że niezbyt pozytywnie oceniasz chemię sprzedawaną przez firmę Provaco. W sumie po Twoim wpisie, gdzie napisałeś ,że Twoim zdaniem chemia jest średniej jakości zacząłem zastanawiać się, jak w ogóle się stało, że trafiłeś na tę firmę i tam zrobiłeś zakupy? To Twoja samoistna decyzja, czy skorzystałeś z pozytywnej opinii na ich temat? Napisz, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Provaco. Nowy wpis
@Myjnia

Witam, proszę o informacje jaką - średniej jakości chemię zakupił Pan/ Pani w naszej firmie? Jeżeli nie spełniła oczekiwań oferujemy wymianę na inną lub zwrot pieniędzy. Proszę o kontakt z naszą firmą.

Puł Tusk

Polecam. Bo W całym tym bałaganie na rynku ich produkty jakość - bez zarzutu. A reszta mnie nie obchodzi.

Gibon
@Puł Tusk

A to oni coś sami produkują?

Puł Tusk
@Gibon

Raczej nie. Na chemii są info że importer

Weronika
@Puł Tusk

Skąd pewność, że nie? Mógłby ktoś na forum to potwierdzić? Jakie produkty Provaco głównie produkuje?

Zuzanna

@jarosław K dalej jesteś pracownikiem Provaco? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Provaco? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

żabok

Cześć Wam. Znajomy który pracuje w tej firmie mówił , że czuje się spełniony pracą tutaj. Przede wszystkim dlatego , że w pewien sposób może się rozwijać i uczyć przy okazji łapiąc doświadczenie w provaco

z branży

moim zdaniem branża jest w dobrej formie

jarosław K
@z branży

a moim nie

jarosław K

Nie najgorsze produkty. Śmieszne jest to, że własciciel ma fobię na słowo BEPS. Branża bardzo podupadla stad pewnie te lęki.

wariat

Boże, kto wymyśla taki bełkot?

Kcin

Mi Provaco pasowało jak pracowałem u dealera samochodów wszystko było z nimi ok. Handlowcy raczej skupiali się na sprzedaży niż na opowieściach o firmie, tyle wiem.

klient

Co za emocje! Ja chciałem napisać, że produkty firmy Provaco rzeczywiście mają wysoki standard, ceny również. Za to handlowcy z Panem R. na czele, dziękuję bardzo. Nielojalni wobec klienta. Nie polecam, ludzie nie zabijacie się róźnymi sposobami o klienta, bo ich nie zdobędziecie. Szczerość przede wszystkim.

Robert Grzegorzewski
@klient

Panie @klient, z jaki przejawem nie lojalności spotkał się Pan w kontaktach ze mną, naszymi handlowcami, firmą? Hejt-uje Pan moją osobę i naszą firmę. Jeżeli w relacjach z Panem byliśmy nielojalni proszę podać kontakt do siebie, przeprosimy Pana i zrekompensujemy Pana stratę. Kontakt do mnie - r.grzegorzewski@provaco.com, tel (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Robert Grzegorzewski
@klient

zdjecie uzytkownika klient - 2015-05-22 08:59:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jeżeli jest Pan @klientem konkurencyjnej firmy (wnioskuję po pana przychylnym wpisie na forum tamtej firmy) i tą firmę Pan wybrał to proszę w niej kupować i nie pisać bzdur o mojej nielojalności.

dos

Ja myję kenotekiem od nich, pasuje mi

Mobil

Używam ich produktów do mycia busów, piany i kosmetyki są ok. Szczotki Vikan do busów tak, do osobówki bym raczej nie użył

Mobil

Przecież i tak jakość weryfikuje użytkownik produktu a to co kupuje w Provaco bardzo mi odpowiada więc używam ich produktów.

Osa

Jestem ich klientem, od paru lat, są konsekwentni i mają produkt wysokiej jakości. Nikt nie jest doskonały, ale polecam.

Ogórek

Firma taka jak ta na pewno powinna zatrudniać osoby kompetentne, które mają cywilną odwagę reprezentować firmę czy umiejętnie się wysławiać - nie jest to nic nadzwyczajnego. O ile sam pracownik się zgodzi i jest to zgodne z polityką firmy to taka osoba może wziąć udział w dyskusji i wypowiedzieć się w konkretnej kwestii

bydle

firma kreuje się na nie wiadomo jakiego potentata na rynku - prawda jest taka że to mikro firemka z mikro magazynkiem

ppp

pozytywnie

kiero

pracowałem u nich 3 lata, spoko, zarząd wymagający ale można sie od nich uczyć, klimat pozytywny, ja polecam

bigzbig

Uważam, że Provaco jak na swoje możliwości firma w porządku

x5mario

Pracowałem u nich, pozytywna firma, mogli by lepiej płacić ale wszystko na legalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Provaco - Warszawa

Provaco
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Aleja Prymasa Tysiąclecia 46
    01-242 Warszawa