Provaco

Opinie o Provaco

Zuzanna

@jarosław K dalej jesteś pracownikiem Provaco? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

żabok

Cześć Wam. Znajomy który pracuje w tej firmie mówił , że czuje się spełniony pracą tutaj. Przede wszystkim dlatego , że w pewien sposób może się rozwijać i uczyć przy okazji łapiąc doświadczenie w provaco

z branży

moim zdaniem branża jest w dobrej formie

jarosław K
@z branży 14.01.2016 11:02
moim zdaniem branża jest w dobrej formie

a moim nie

jarosław K

Nie najgorsze produkty. Śmieszne jest to, że własciciel ma fobię na słowo BEPS. Branża bardzo podupadla stad pewnie te lęki.

wariat

Boże, kto wymyśla taki bełkot?

Kcin

Mi Provaco pasowało jak pracowałem u dealera samochodów wszystko było z nimi ok. Handlowcy raczej skupiali się na sprzedaży niż na opowieściach o firmie, tyle wiem.

klient

Co za emocje! Ja chciałem napisać, że produkty firmy Provaco rzeczywiście mają wysoki standard, ceny również. Za to handlowcy z Panem R. na czele, dziękuję bardzo. Nielojalni wobec klienta. Nie polecam, ludzie nie zabijacie się róźnymi sposobami o klienta, bo ich nie zdobędziecie. Szczerość przede wszystkim.

Robert Grzegorzewski
@klient 22.05.2015 09:11

Panie @klient, z jaki przejawem nie lojalności spotkał się Pan w kontaktach ze mną, naszymi handlowcami, firmą? Hejt-uje Pan moją osobę i naszą firmę. Jeżeli w relacjach z Panem byliśmy nielojalni proszę podać kontakt do siebie, przeprosimy Pana i zrekompensujemy Pana stratę. Kontakt do mnie - r.grzegorzewski@provaco.com, tel (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Robert Grzegorzewski
@klient 22.05.2015 09:11

zdjecie uzytkownika klient - 2015-05-22 08:59:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jeżeli jest Pan @klientem konkurencyjnej firmy (wnioskuję po pana przychylnym wpisie na forum tamtej firmy) i tą firmę Pan wybrał to proszę w niej kupować i nie pisać bzdur o mojej nielojalności.

dos

Ja myję kenotekiem od nich, pasuje mi

Mobil

Używam ich produktów do mycia busów, piany i kosmetyki są ok. Szczotki Vikan do busów tak, do osobówki bym raczej nie użył

Mobil

Przecież i tak jakość weryfikuje użytkownik produktu a to co kupuje w Provaco bardzo mi odpowiada więc używam ich produktów.

Osa

Jestem ich klientem, od paru lat, są konsekwentni i mają produkt wysokiej jakości. Nikt nie jest doskonały, ale polecam.

Ogórek

Firma taka jak ta na pewno powinna zatrudniać osoby kompetentne, które mają cywilną odwagę reprezentować firmę czy umiejętnie się wysławiać - nie jest to nic nadzwyczajnego. O ile sam pracownik się zgodzi i jest to zgodne z polityką firmy to taka osoba może wziąć udział w dyskusji i wypowiedzieć się w konkretnej kwestii

bydle

firma kreuje się na nie wiadomo jakiego potentata na rynku - prawda jest taka że to mikro firemka z mikro magazynkiem

ppp

pozytywnie

kiero

pracowałem u nich 3 lata, spoko, zarząd wymagający ale można sie od nich uczyć, klimat pozytywny, ja polecam

bigzbig

Uważam, że Provaco jak na swoje możliwości firma w porządku

x5mario

Pracowałem u nich, pozytywna firma, mogli by lepiej płacić ale wszystko na legalu.

k

chyba nie

Zostaw opinię o Provaco - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provaco