Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

naker

Praca jest dość ciężka, ale jak dla mnie satysfakcjnująca. Przełożeni moim zdaniem są zupełnie w porządku, jedyni wymagający. Moim zdaniem dobry pracodawca.

Gosia

Praca we franczyzie getin banku masakra... podstawa najnizsza krajowa 1599 zl netto. Porażka. Plany nie do zrealizowania bo brak bazy i klientów samych trzeba szukać porażka. 8 miesięcy tu pracuje i na szczescie dostalam lepsza propozycje. Nie polecam! Zastanówcie sie zanim wybierzecie franczyze bo będzie pracowac za najniższą pod stałą presją skąd wziąć klientów

Weronika

@mosko, @bonio, czy możecie powiedzieć coś więcej? Wasze wypowiedzi są teraz bardzo ogólne i niewiele mówią o pracy w Getin Bank w Warszawie innym użytkownikom forum. @mucha, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? W jakim trybie się pracuje? @eryk, a na jakim stanowisku pracowałeś? Rozważałbyś powrót do pracy w tym miejscu? @tenor, widzę, że Ty również pracowałeś w Getin Bank. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie?

mosko

Praca jak dla mnie jak najbardziej oks

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bonio

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Dobrze się pracuje, przełożeni spoko, kasa git

mbm

Powiem tak. Pracują tam niezwykle porządni ludzie, kulturalni i pomocni. Jeśli nie chcą rozmawiać po prostu się rozłączają, aby się nie denerwować podejrzewam. Jeśli nie znają odpowiedzi, to także się rozłączają, ewentualnie mogą przestać mówić. Jak za takie pieniądze (za dużo płacą) to i tak dobrze. Ogołnie: fajnie i miło. Jeśli masz problem, to się nie martw, tam go nie rozwiążesz, więc nie ma po co dzwonić. Jeśli masz konkretne zapytanie, też szkoda twojego czasu, bo pracownik niestety nie wie. No, nie ma problemu. Nie każdy musi coś wiedzieć. Polecam, jeśli chcecie podnieść sobie ciśnienie.

mucha
@mbm

Pracuję w Getin Noble Banku i mogę się wypowiedzieć. Jakość obsługi klientów zarówno na infolinii, jak i w oddziałach, jest na bardzo wysokim poziomie (nagrody za obsługę klienta w konkursach Newsweek i Złoty Bankier). Rozmowy Konsultantów są sprawdzane pod kątem jakości i merytoryki obsługi. Dodatkowo system motywacyjny jest tak skonstruowany, że w dużej mierze zależy od poziomu jakości obsługi, a jedyna sytuacja, w której konsultant może się rozłączyć, to gdy Klient kieruje do niego osobiście obelgi...

eryk

Pracowałem tutaj 2 lata i wspomnienia mam dobre. Bardzo fajna firma na start IMO

tenor
@eryk

To prawda. Na start jak znalazł:)

Pracowałam w Centrum Operacyjnym - nie polecam. Pieniądze marne,brak podwyżek przez 5 lat. Mimo, że dyr była zadowolona z mojej pracy. Podstawa to najniższa krajowa. kontrolują jak mogą, zliczki, zadania na siłę próbują znaleźć błąd. Ludzie nie mają informacji, plotkują między sobą i wzajemnie się nakręcają. Znalazłam inną pracę, jestem bardzo zadowolona, bardzo. Jedyne czego żałuję to tego, że tak późno odeszłam.

adrian

Pracuję od niedawna, ale jest zadowolony.

Justyna

czy bank prowadzi jakąś rekrutację ? Warto składać cv?

Ad

Poczytałem trochę to forum i powiem tak, opinia o Banku zależy od działu/miejsca, w którym się pracuje. Ja pracuję w Centrali w Warszawie i jestem zadowolony. Wiadomo, praca bywa ciężka i czasem trzeba coś poświęcić, by zapewnić Bankowi jakość i staranność, na którą zasługuje zatrudniając profesjonalistę. Ilość pracy była momentami tak duża i tak frustrująca, że niemal złożyłem wypowiedzenie. Ostatecznie wszystko się jednak dobrze skończyło. Pracowałem wcześniej w różnych organizacjach, głównie kancelariach prawnych z bardzo dużą presją i ciężką atmosferą, więc mój punkt widzenia może być nieobiektywny. Uważam jednak, że Getin jest w porządku. Na pewno atmosfera i relacje międzyludzkie są bardzo dużym atutem Banku. Na pewno Bank sporo rozumie i widzi, potrafi skutecznie zarządzić sytuacją kryzysową, a to na rynku nie jest standardem. Chce mi się tu przychodzić. Chce mi się też czasem coś doczytać czy podłubać po godzinach. Nie czuję na sobie presji, nie ma ordynarnego "kopania dołków", wręcz przeciwnie. Rozumiem, że w każdym momencie mogą mnie zwolnić, takie jest życie i nasz, ciągle jeszcze bardzo młody kapitalizm. Bank nie jest jednak wcale taki straszny, jak go malują. Myślę, że spokojnie mogę polecić Getin jako pracodawcę.

karol222
@Ad

W końcu rzetelna opinia. Dzięki! Zgadzam sie w 100%

peper

Lubię tę pracę

kaja

U mnie bardzo w porządku. Kasa na ok, atmosfera bardzo fajna.

@kaja

Owszem kasa na czas ale jaka 1700zl premie (pod warunkiem że są to ze sporym opóźnieniem dwa trzy miesiące ).

kropka
@kaja

U mnie podobnie. W sumie dobrze mi się tu pracuje

paulina

Jestem bardzo zadowolona z pracy w GNB. Polecam.

Diamond
@paulina

Komu ty to polecasz? Chyba licealista

lars
@paulina

Pracuję od roku i też nie narzekam

Weronika

@kaja, napisz proszę coś więcej :) Twoja opinia może być bardzo ważna dla osób rozważających zatrudnienie w Getin Bank. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Czy "starzy" pracownicy chętnie opiekują się nowymi osobami w pracy? @Pracownik, czy możesz powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy? Jak długo pracujesz w Getin Bank?

@Weronika

Powiem Ci tylko jedno jeżeli rozważasz podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy to serdecznie odradzam. Pensje tak jak wspomniałem 1700zl, dużo stresu. Premie o ile dostaniesz to nigdy nie w całości bo "dział jakość" zawsze znajdzie coś aby Twoja premie uciąć. W moim dziale na którym byłem zatrudnieniony nie było mowy o żadnej sprzedaży żadnych prduktow (takie zdanie zostało rzucone na rozmowie kwalifikacyjnej). Po niedługim czasie nagle zasady się zmieniły. Śmieszne że zasady się zmieniły bez wcześniejszego poinformowania pracownika. Ludzie w zespole całkiem w porządku w porównaniu do kierownika który nie potrafił przekazać żadnej informacji nowym pracownikom, tylko starzy pracownicy zawsze się pytali np "kiedy nowi zaczną dzwonić" odpowiadał im a nie tym nowym

Didi

Rozmowa rekrutacyjna całkiem ok, na rozmowie jasne zasady co masz robić czym zajmuje się dział. Przychodząc na szkolenie uczą cie zupełnie czego innego totalnie jak robota za 1700. W gruncie rzeczy osoba z działu xx musi znać wszystko z innych działów też

kuzo

Mi osobiście dobrze się pracuje

maro
@kuzo

Mnie również

Nadal tu wśród was
@kuzo

To chyba jestes nowo zatrudnionym pracownikiem

Rx

COB we Wrocławiu rozwiązują, przenoszą się do Jastrzębia Zdroju i Warszawy.... zwolnienie grupowe

Tuto

Pensja w getin noble bank nie starczy nawet na wizyty u psychiatry.

ars

Jestem zadowolony z pracy

Obok
@ars

Z czego jesteś zadowolony?, z marnej podstawy i wyzysku?

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Getin Noble Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Getin Noble Bank S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Getin Noble Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 195 ocen.

Getin Noble Bank S.A.