PaySquare SE Oddział w Polsce

Gniezno

Opinie o PaySquare SE Oddział w Polsce

Ulka

PaySquare SE Oddział w Polsce jako pracodawca ma opinię bardzo dobrą. Zastanawiam się czy to jest powód, że tak dawno nikt nie pisał?

Weronika

Specjalista ds. rozwoju rynku @denat ma mieć taki zakres obowiązków? Ktoś wie czy z PaySquare zatrudnienie odbywa się tylko i wyłącznie na zasadzie własnej działalności? Dajcie znać to na pewno ważne informacje dla tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Bogi

Czy ktoś wie - firma prowadzi rekrutacje na jakieś inne stanowiska niż ten autoryzowany partner handlowy PaySquare? Takich ofert pracy jest naprawdę sporo ale chciałbym zobaczyć moze jakieś inne warunki

denat

jasne własnie dostałem ofertę pracy. Własna dzialanosc i sama prowizja sprzedaż terminali do doładowań w sklepach. Rzeczywiście oferta godna uwagi :D pfff

HEISENBERG

Może mi ktoś coś więcej napisać na temat rekrutacji i warunkach jakie dają na stanowisku Specjalista ds. Rozwoju Rynku POS. Napisze wprost mam dwie rozmowy kwalifikacyjne w dwóch różnych miastach o podobnych godzinach. Pytanie: Czy warto podejmować prace w PaySquare SE. Pracował ktoś na tym stanowisku ?

Kasia

Chodziło mi o przedstawiciela :-)

Kasia

Możesz podać szczegóły? Na jakim poziomie jest podstawa?

Zostaw opinię o PaySquare SE Oddział w Polsce - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PaySquare SE Oddział w Polsce