Opinie o PaySquare SE Oddział w Polsce w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PaySquare SE Oddział w Polsce. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PaySquare SE Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PaySquare SE Oddział w Polsce w Gniezno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PaySquare SE Oddział w Polsce?

denat

jasne własnie dostałem ofertę pracy. Własna dzialanosc i sama prowizja sprzedaż terminali do doładowań w sklepach. Rzeczywiście oferta godna uwagi :D pfff

Blue Nowy wpis
@denat

koleżanka była niedawno na rozmowie rekrutacyjnej i oferowali umowę o pracę. Wcale nie takie złe warunki finansowe trzy elementy premii pozysk terminali, prowizja i marża z prowizji

Ulka Nowy wpis

PaySquare SE Oddział w Polsce jako pracodawca ma opinię bardzo dobrą. Zastanawiam się czy to jest powód, że tak dawno nikt nie pisał?

Weronika Nowy wpis

Specjalista ds. rozwoju rynku @denat ma mieć taki zakres obowiązków? Ktoś wie czy z PaySquare zatrudnienie odbywa się tylko i wyłącznie na zasadzie własnej działalności? Dajcie znać to na pewno ważne informacje dla tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Aplikowałeś do firmy PaySquare SE Oddział w Polsce? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Bogi

Czy ktoś wie - firma prowadzi rekrutacje na jakieś inne stanowiska niż ten autoryzowany partner handlowy PaySquare? Takich ofert pracy jest naprawdę sporo ale chciałbym zobaczyć moze jakieś inne warunki

HEISENBERG

Może mi ktoś coś więcej napisać na temat rekrutacji i warunkach jakie dają na stanowisku Specjalista ds. Rozwoju Rynku POS. Napisze wprost mam dwie rozmowy kwalifikacyjne w dwóch różnych miastach o podobnych godzinach. Pytanie: Czy warto podejmować prace w PaySquare SE. Pracował ktoś na tym stanowisku ?

Chodziło mi o przedstawiciela :-)

Możesz podać szczegóły? Na jakim poziomie jest podstawa?

Zostaw merytoryczną opinię o PaySquare SE Oddział w Polsce - Gniezno

PaySquare SE Oddział w Polsce
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Gniezno