Damako Biuro Rachunkowe Daria Kowalska

Gniezno

Opinie o Damako Biuro Rachunkowe Daria Kowalska

były klieny

Zła opinia jako byłego klienta, mnóstwo korekt, niestaranność, brak jakiegokolwiek podejścia do klienta tylko kasa się liczy za obsługę, biuro jak za czasów PRL-u . Nie polecam tej Pani i niby tego biura

była klientka
@były klieny 01.05.2013, 08:22

Potwierdzam i przestrzegam. Po prostu tragedia. Teraz muszę odszukać Pity za ubiegłe lata, bo kopii elektronicznych i papierowych nie ma. Aż dziw, że jeszcze funkcjonują.

Zostaw opinię o Damako Biuro Rachunkowe Daria Kowalska - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damako Biuro Rachunkowe Daria Kowalska