Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

CNK

Czy wiadomo coś o wynikach na w13?

Kuba
@CNK

To tajemnica jest wielka. Dowiesz się na bazarach prędzej niż tu. NIKT NIE ZROBI NAWET SPOTKANIA I NAWET NIE WYWIESI INFO ILE KTO CO. NIE TRZEBA NAZWISK ALE CHOCIAŻ MALE INFO PANOWIE GRYZIPIORKI

CNK
@Kuba

Pytam bo ludzie z ww13 na czas przestoju czyli od 25 do 31 maja być oddelegowani na na w13 jeżeli wyniki testów nie wykaza wirusa

Kuba

Ktoś coś gadał o dostępności maseczek. OTÓŻ Z TYM TO JEST LIPA BO JEST JEDNA NA OSOBĘ JEDNORAZOWA I PO 40 MIN JUŻ POWINNA TRAFIC DO KOSZA. Jest to prowizorka jak ta lala. Więc piewcy tego jak zakład dba niech zamilkną.Moze u lekarza w gabinecie można nosić a i tak lekarz ja zmienia.

Sikacz

Na ww1 w kiblach na szlifierskiej jakies powalone teksty popisane na scianach, co za chore zwyrole tutaj pracuja. Ten tekst o puszczaniu balaska w tafle wody, ludzie co jest z wami nie tak haha. I jakieś wierszyki poprzerabiane w jakiejs pokręconej formie. Nienormalni ludzie haha

Pejczyk
@Sikacz

Widziałem nawet się uśmiechnąłem :) ktoś ma wysublimowane poczucie chumoru

@Sikacz

(usunięte przez administratora) kogo to interesuje co kto wklopie robi. Naprawdę twoje horyzonty są tak spłaszczone że mój piesek chyba ograł by cię w warcaby o ile w ogóle słyszałeś o takiej grze.

Sikacz
@Bolo

To mnie interesuje ze chce w spokoju usiac na desce bez debi lnych tekstow na wysokosci mojego wzroku i z boku. To jest wandalizm.

@Sikacz

Bez żartów wiesz chyba co jest nadrzędnym celem za drzwiami WC chyba nie czytanie ale WLASNIE inne czynnosci To NSK A nie kibelek w hotelu. Tu wiele rzeczy jest dziwnych. Ale coś Ci powiem może być tak że za kilka miechów tego możesz już nie doswiadczyc bo sytuacja jest nieciekawa więc póki co skup się na czynnościach fizjologicznych

Ala
@Bolo

No tak za 50 lat,, Sikacz,, będąc starym dziadkiem o laseczce będzie bardzo miło wspominał ten czas choć teraz narzeka nie bez racji

@Sikacz

Nsk taki folklor.. Niektóre talenty artystyczne się tu marnują hehe

YBH

Wszyscy jesteście znawcami od wirusów, wszyscy jesteście najlepszymi krytykami, wszyscy wiecie jak powinna wyglądać procedura dezynfekcji w zakładzie. Samo znawcy... Dlaczego nie otworzycie firmy dezynfekującej?? Będziecie mieli tyle kasy że o nsk będziecie mogli zapomnieć. Dlaczego nie podpiszecie się z imienia i nazwiska a sami wymieniacie z imienia np pracowników BHP??? Wszystko wam przeszkadza, wszystkie działania są złe, nIkt nic nie robi, jedynie wy świecicie zawsze przykładem. Jesteś odważny jeden z drugim to się podpisz i wylej swoje życiowe frustrację a nie zgrywają bohatera anonimowo.

Baca z gór
@YBH

Nikt nie jest expertem od dezynfekcji.Bez przesady. Ludzie mają prawo się bać. I mają prawo wyrażać to co myślą. Maseczki powinny być zapewnione kolego YBH z 10szf na osobę. Noszenie i zdjęcie jej to jest i powinna być wrzucona do kosza.Zapraszam YBH na tokarska w maseczce żebyś popracował to może ludzi zrozumiesz,

@Baca z gór

Maseczki są, można pobierz. Kwestia jakie... Poza tym w takich warunkach jak panika u nas na halach to ja nie wiem czy noszenie maseczki non stop było by bezpieczne dla organizmu. Ale z tego co wiem na stanowisku pracy nie nosimy maseczki tylko jak się z niego przemieszczamy

Nsk worker

Też tak uważam. Informacje powinny być jasno przekazywane i udostępnione właśnie po to żeby ludzie nie gadali po kątach , nie kombinowali i nie bali się aż tak..

Baca z gór
@Nsk worker

te pomówienia są najgorsze bo niewinne osoby nieraz są pokrzywdzone przez bajeczki a przecież krótkie info co kilka dni powinni pokazać. Pracować chce każdy wiadoma sprawa w normalnej atmosferze a nie pomówień. Była kuźni tematem tabu teraz najgorsze poszło toto navtokarską a tam są skupiska wieksze

@Baca z gór

Nie można ludzi chorych traktować jak jakichś wyklętych. Choroba może dopasc każdego w najmniej spodziewanej chwili. Trzeba jednak jasno informować pracowników o sytuacji. Zwłaszcza tych z kuzni i tokarskiej bo oni teraz po prostu się obawiają o swoje zdrowie.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Brucee Lee

Drodzy moi powie ktoś ile osób poszło z W_13 dziś na kwarantanne po tym jak majster dostał pozytyw? Czemu nie ma normalnej informacji tylko trzeba pytać się tu i tam

Bolek

A jo to dryndnę DO,, Alarmu.,, OJ BEDZIE GŁOŚNO O IGNORANCJI WŁADZ. ZE w tej Kuźni co kilka dni chory na Covid. BO WAŻNIEJSZA KURFA PRODUKCJA. TEN SKAXONY WTDZIAL UTRZYMUJE CALY ZAKŁAD. Kierownik Kuźni udaje że coś robi boi się Japończyków. Ja wam pokaże!!!!!

@Bolek

Kolego A czy zarazić się można tylko w pracy? Na mieście już nie? I co zatrzymają wydział, wygaśnie ognisko i co myślisz że czegoś znowu się nie przyniesie? Ludzi by musieli chyba pozamykać bo tam pójdzie na wesele na komunię na piwko z kolegą A teraz może urlop za granicą i co tam nie złapiesz covid? Ale nie, tam niczego przecież nie złapiesz tylko w pracy. Ludzie zastanówcie się co za brednie tu wypisujecie

@Mrs

Biedronki, i ine sklepy sa dezynfekowane, nie siedzimy w nich po 8 godz. Zakazenia byly na kuzni, po pierwszym zakazonym powinna byc kuznia zdezynfekowana - tak jak to zrobili w kopalniach czy w innych miejscach pracy gdzie wystapil wirus, po to aby sie nie rozprzestrzenial. Zgadza sie, wirusa moze przyniesc kazdy, ale jak juz wiemy ze jest w zakladzie to dzialamy!!! Aby nie narazac ludzi i zakladu na straty. A my co robimy? Pracownicy wiedza ze musza omijac kuznie, vipy sa odizolowani, a pracownicy kuzni niech sie martwia o siebie i rodziny. Na razie emisja jest mala, bo osobiscie slyszalem o 7 pozytywach, choc ktos napisal ze jest 18 zakazonych i 40 w kwarantannie. Jesli to prawda, to w mojej ocenie jest zle. Przy braku dzialan ze strony zakladu, tu chodzi o dezynfekcje wydzialu, szafek, prysznicy, szczerze mowiac czarno widze nasz powrot do pracy po urlopie, czyli po 15 sierpnia, a jesienia to juz bedzie dramat.

Mrs

Czy naprawdę wierzysz że sklepy i inne miejsca użyteczności publicznej są dezynfekowane? To jesteś dość naiwny. Wiem coś na ten temat. A takie wróżenie z fusów że na jesień będzie dramat jest straszenie na wyrost. Proponuję zamknąć się w domu na co najmniej 10 lat bo ten wirus już w naszym świecie na dobrze się zadomowił. I niestety nie unikniemy zarażenia A wierz mi narażeni na to jesteśmy dosłownie wszędzie.

@Mrs

Na razie tu panie mądralo skupmy się na kuźni bo jest źródło zakażenia i nie GDZIEŚ NA MIEŚCIE tylko tu jest (usunięte przez administratora) i widzę żeś wazeliniarz tych z góry. SIEDZISZ PEWNIE W MASCE I CWANIAKUJESZ GDZIEŚ W BIURZE ZAMKNIĘTY

@Mrs

Zakladam, ze tak. Sam robie zakuoy w Biedronce czy w Ludlu, nie slyszalem o zakazeniach w tych sklepach,, w ktorych kupuje. 0 urlop ttez wyjezdzam z rodzina zachowujac srodki ostroznosci, pesjonat gwarantuje rezim sanitarny. Nikt nikomu nie nakazuje sie zamykac w domu, ale moze dezynfekowanie wydzialu, szafek itp. sprawiloby ,ze tych zakazen nie byloby 7 a 2. Na kuzi jest duza hala, dystans spoleczny raczej jest zachowsny, a jednsk emisja byla. Kwarantanna pracownikow byla, tu kierownictwo i ludzie podeszli do tego odpowiedzialie. Osobiscie w mojej ocenie zabraklo dezynfekcji wydzialu, tym bardziej ze wymiana powietrza jest slaba, a na tokarskiej nie ma w ogole

@Bolo

Tak i tu masz rację cwaniakuję bo nie boję się żadnego covid. Show musi go on czy tego chcesz czy nie. Zdrówka życzę

@Bolo

Bolo Ty się tak nie gorączki i nie chowaj za Nick bo jak już coś masz do powiedzenia i obrażania innych to z nazwiska wyskakuj. Pewnie by Cię usatysfakcjonowało jak by wszystko w (usunięte przez administratora) zamknęli tylko że to nie czasy Mojżesza że manna z nieba leciała. A później będzie płacz i zgrzytanie zębami bo nie nie ma za co i co do gara włożyć.

@Strong

A no właśnie... Najprościej chcieć zamknąć wszystko na 3 spusty bo covid i chcieć dostawać najlepiej 1p0 procent postojowego. Nikt nam tak nie zapłaci. Nie ma roboty, nie ma sprzedaży, nie ma chajsu...

@Nsk worker

Wiesz ty musisz być niezłym kapusiem takim podpierdalaczem wydziałowym i może masz premie ZA donosy.

Strong

Ja kolego nikogo nie obrażam anonimowo. To po pierwsze A po drugie to że się boisz koronaświrusa nie oznacza że możesz bezkarnie innych obrzucać obelgami. A po trzecie skąd taka wiedza że ja też nie mam kogoś z obciążeniami ale twój ból jest pewnie lepszy niż mój.

@Strong

Kolego znajdź sobie swój Nick A nie podszywaj się pod innych akurat z nsk worker się zgadzam. A swoją drogą to trzeba mieć tupet żeby być taką ......

@Strong

Nie udawaj że masz kogos w rodzinie bo byś inaczej pisał. Jak ktoś ma kogoś z obciążeniem to tak nie pisze.jak ty I wiem co znaczy kwarantanna bo miał znajomy. Normalny zakład z chwilą pojawienia się chorego zamyka i poddaję wszystkich badaniom z konkretnego wydziału.A tak nie było! Cały lipiec już walczymy z tym badziewiem. JUŻ JEST NA TOKARSKIEJ ZARAŻONY I MOŻE CIEBIE KTO WIE DOPADNIE

@Bolo

A Ty znowu te tony. A ja tobie życzę żeby Cię nie dopadło. Ps. Zapraszam do siebie do pracy dopiero byś miał co pisać.

Brka

A gdzie ZWIAZKI A TEJ KUZNI. 7 PRZYPADKOW CO WY ROBICIE W ZWIĄZKU NARASTAJĄCYMI PEZYPADKAMI ROBi KTOŚ COS. BY ZATRZYMAĆ TE ZAKAZENIA? Fakt impotenci ci co tam pracują no nie umieją się postawić.

Mnie brakuje dezynfekcji, np. ozonowanie. Ja uwazam, choc zdaje sobie sprawe ze moge alac to badziewie. Ale uwazam ze dezyfekcja wydzialu powinna byc

Darek

A dla mnie to unikat na skalę światową to NSK bo tyle przypadków i...Co to za władze że nie zrobią gruntownego działana w tej sprawie.Slysze o działaniach w sprawie dezynfekcji a od 1 lipca a wciąż ludzie łapią Covid

Covid

Póki co mamy 18 potwierdzonych zachorowań. Około 40 osób jest na kwarantannie i czekają na testy. W tym tygodniu będzie wiadomo ile nowych zakażeń mamy na zakładzie. Pozdro W13

@Covid

I to wszystkie zachorowania na kuzni? Ja slyszalem o 7 zakazonych. Mowisz powaznie? Pozdro W10

W sobotę W13 miało spotkanie z dyrektorem. Mówił że jest 7 osób potwierdzonych. U nas czekamy na wyniki osób jutro mają badania ale raczej na 100% będę negatywy. Ponieważ od kontaktu z plusem minęło 17 dni.

Nsk worker

Ciekawe jak oni przechoda chorobę? Jak z ich rodzinami?

To w loncu 7 czy 18 zakazonych?

Pracownik nsk

Bhp to jakiś żart. Zajmują się wszystkim tylko nie bezpieczeństwem. Czapka, okulary, maski w momencie gdy zaczynają się upały? W okularach się tylko wzrok psuje, w głowie się kręci, nie da się w tym chodzić a maski to masakra! Chcecie, żeby pogotowie u nas zamieszkało bo będzie tyle przypadków omdleń???! Przyjdźcie na jeden dzień na hale i zobaczcie czy da się tak pracować!

@Pracownik nsk

Popueram, mozna siedziec w masce w pomieszczeniu klimatyzowanym i nie pracujac fizycznie, choc tez moze byc duszno.Ale nie na chali, przy linii produkcyjnej i temperaturze grubo ponad 30 stopni

Nsk worker

A kto wam na hali karze siedzieć w masce? Maseczki mają być zakładane przy przemieszczaniu się z jednego obszaru do drugiego. Jak pracujesz u siebie w swoim gronie ludzi to masek się nie zakłada więc o czym wy tu piszecie

@Nsk worker

Jest już tyle wersji tego, gdzie i kiedy trzeba w tym chodzić że do końca nie wiadomo. Może powiedz dlaczego nie załatwia przylbic bo widzę, że jesteś w temacie. Przecież to by było lepsze. Widzi się w nich tak samo źle jak w tych (usunięte przez administratora)okularach a przynajmniej się oddycha lżej niż w masce

@.

Ponieważ było dużo niejasności, i ludzie narzekali na noszenie maseczk cały czas wyszło w piątek nowe zarządzenie podpisane przez prezesa. Maseczki wtedy jak się przemieszczamy ze swoich miejsc pracy. Nikt by w tym na hali nie wytrzymał non stop. Nie wyobrażam sobie. Ludzie by mdleli z niedotlenienia i chorowali na grzybice płuc.. Może juz lepiej covid złapać.Przylbice były ale jak ktoś nie pobral to nie wiem czy będą kejne dostawy. Widzę że jest wokół covida duże zamieszanie i sporo niejasności niestety

Ktosik

Pracuje ktos dzis ma kuzni jeszcze? Byl tali film Pogromcy duchow, moze wy bedziecie pogracami covid?

Smutny dziad

Pracuję już od wielu lat i robota jest do zaakceptowania , ale problem leży głównie w ludziach. Naprawdę można tutejszą kadrę uznać za "specyficzną" mówiąc delikatnie. Spychologia, oddelegowywanie obowiązków osobom, które mają i tak już sporo na głowie, bo ktoś ma wysokie mniemanie o sobie jest na porządku dziennym. Generalnie nie ma z kim gadać, kadra zarządzająca w wielu przypadkach po prostu nie ma kwalifikacji i nie umie zarządzać ludźmi (godzi się na wszystko, albo kategorycznie zakazuje czegoś bez argumentacji i wedle nastroju, nie konsultuje się z zespołem i nie słucha), część osób awansuje z przypadku, część, bo akurat nikt inny się nie zgłosił, albo są na tyle bezużytecznymi jednostkami, że trzeba je gdzieś dać... może do zarządzania zespołem haha. Arogancja, brak pokory i chęci do współpracy na każdym kroku. Normalne osoby, które po prostu chcą żyć i zarobić jakiś grosz, nie pensję, a grosz na wegetację nie mają tu czego szukać. Szkoda zdrowia i życia.

@Smutny dziad

Najlepiej jest narzekać na wszystkich zamiast przyjrzeć się własnej osobie i wziąć się za swoją robotę.

@Pracownik z biura

Robotą swoją się zajmuję najlepiej jak umiem i nie ma do niej zastrzeżeń z góry, dlatego zawsze znajdą się jednostki które muszą bruździć w zespole, tak zwane gwiazdy, czy też gwiazdorzy, którzy niby są super ale w praktyce ich brak zaangażowania gdy nie ma przełożonych, brak sumienności i dokładności prowadzi do problemów, które potem niedoceniane jednostki muszą rozwiązywać i się z nimi mierzyć. Bagatelizowanie negatywnego wkładu gwiazdorów działa negatywnie na morale i współprace, bo zazwyczaj taka akcja w dziwny sposób rozchodzi się po kościach, podczas gdy pracowite pszczoły są sprowadzane do poziomu parkietu. Trzeba z tym skończyć dlatego stop kolesiostwu, koneksjom rodzinnym i ludzie zacznijcie się wreszcie szanować i walczcie z układami nawet kosztem zwolnienia, bo nic się w tym zakładzie nie zmieni.

Smutny dziad

Ja jestem teraz też biurowy, ale odbębniłem swoje na zakładzie z nawiązką, dlatego znam wartość pracy tutaj i świra dostaje jak jakiś panicz zaczyna swoje kierownicze zapędy na kolegach i koleżankach z działu siedząc na (usunięte przez administratora) i rozkazując na lewo i prawo.

Pracownik z biura

Z moją głową wszystko OK. Smutny dziad się chyba czegoś napalił. Nie wiem gdzie są te wszystkie gwiazdy o których wspomina i chyba ma jakiś problem z oceną sytuacji

@Pracownik z biura

Generalnie przełożeni właśnie tak mówią jak komentujesz rzeczywistość taką jaka jest. Napaliłeś się, piłeś, brałeś coś, daj spokój, bajki opowiadasz, itp, itd. Wszystko jest zawsze okej, a jak coś od nich chcesz to albo nie wiedzą, albo uciekają i nic nie załatwisz. Realne problemy pod dywan, a uzupełnianie tabelek i robienie zdjęć na 1 miejscu, bo ich ktoś z góry rozlicza... Gwiazdy są, bujdą jest to, że wszyscy pracujemy na równych zasadach, tylko zarząd nas równo wszystkich bije, ale między sobą sami się wykończymy.

Abcd
@Smutny dziad

Ja to wychodzę z założenia że jak komuś nie pasuje praca, atmosfera, zasady panujące w firmie i kasa powinien szukać innego miejsca pracy gdzie będzie mi lepiej a nie jęczeć że mu źle a wsztscy wkolo są niedobrzy podczas gdy on jest mega gość. Typowe u Polaków. (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo

Smutny dziad

No a jak, patrz na kierowników, jest z kogo brać przykład haha

Ja to nie wiem co za imbrcyl wymyślil te osłony na tokarskiej. Ale jak im spadna spływy to będą je szybciej zdejmować niż je zakladali

Abc

Jasne, zycie jest wazniejsze, tylko co jet zrobione jesli chodzi o covid!!! Bo zrodlo zakazen jest dalej na kuzni, co tydzien nowy przypadek. Wszyscy wiedza ze kuznie trzeba omijac - to jest fakt, bo tak sie o tym mowi. A gdzie dezynfekcja!!!!!! O jednych mozna dbac a z robolami niech dzieje sie co chce. Tylko gdyby nie my robole to co by bylo z wami na gorze. Zapraszamy na dol na tydzien, na kuznie z covidemm

Jo

Popieram i również zapraszam na hale tych co omijają miejsca w czasie upałów a nie powinni.A jak się już przewiną to pufają, domyślam się że im gorąco a my co? 8 godzin w tych warunkach (usunięte przez administratora) by normę wyrobić.Co lato to samo. Bhp od czopek i okularów. Dramat. Pomiar temperatury robią gdy na hali maks 30 stopni. I gitara. Wszystko musi się zgadzać.

Czestochowa
@Jo

Pracuje w nsk 5 lat w Wałbrzychu za stawkę 2950 na linii robimy układy kierownicze jest ten sam (usunięte przez administratora) co u was tylko moja premia za cały rok niechorowania to premia na święta i miesięcznie 250zl ale praca fizyczność manualna karzą nosić maski podczas pracy kiedy na stołówce niema miejsca żeby usiąść na palarni to samo jesteśmy ściśnięci jak bydło kiedy pada a korwy się śmieją Japończycy są w porządku to polskie korwy niszczą ta firme

@Czestochowa

A jak tam w Wałbrzychu z robotą w czasach kryzysu? Pozdrowienia z Nsk Kielce.

Paula

Nie ma nakazu na hali

Abc

Jasne, a VIP-y niech leza i brzuchy im rosna!!!!! Plebs nie zapiepsza i zdycha bo przyjdzie nastepny. Pokazales klase!!!!!

Malina

Przeca nikt nie zatrzyma produkcji. Kuznia utrzymuje ten grajdolek.Ten nowy szef kuźni,, bez jaj,,

Brucee Lee

E tam. TU WSZYSTKO OK Na Kuźni WSZYSCY PANUJA NAD TYM. Jest kwarantanna płyny maseczki a do wuja wciąż ktos chory JEST DOBRZE ZAKŁAD PANUJE NAD TYM A CHORYCH PRZYBYWA co tydzien

QQqqq

Czy ktos wie, jaka jest sytuacja na kuzni!!! Ilu ma covid? Czy brygada, ktora rano zeszla z nocy jest w kwarantannie? Ponoc na nocnej zmianie zle sie poczula kolejna osoba. Czy kuznia bedzie zdezynfekowana? Szafki?

@QQqqq

Hmm.. Czemu już nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat zachorowań?

Jo

Czopka, okulary i macha na gębę a przy 2 dniach upalnych grubo 40 stopni na hali w wielu miejscach. Często ciężko oddychać. Pot po jajach spływa a ja w czopce sztywno bo trzeba!Spod czopki pot po okularach kapie i jeszcze przyjdzie nam oddychać pełną piersią. Do osób wyżej - bądźcie ludźmi dla ludzi! Więcej wyobraźni, pomyślunku i szacunku. W okresie upału można by darować sobie te czopki. Wystarczy chcieć. Aha i gdzie ci japończycy się pochowali. Zapraszamy na hale!

@Jo

No ta odzież ochronna jest the best. Niestety słabej jakości. Okulary zniekształcają obraz. Oczy w nich bolą. To wszystko trzeba nosic bo ktoś wymyślił takie standardy dla całej firmy niezależnie od potrzeb. Niestety czapka i okulary w większości przypadków nie chronią tylko przeszkadzają... Ale tego się nie przeskoczy i myślę że nasze służby bhp choć by nawet bardzo chciały nie są w stanie nic zmienić.

Jo

Podobno korona wirus wykryty u hydraulika z WW2.Wie ktoś coś? Nie chcę siać plotek po prostu pytam bo takie chodzą słuchy.

MKW
@Jo

Ja nic nie wiem... Pewnie zaraz się dowiemy

@Jo

Kurfa czy nikt nie zamknie tego w pixdziec co chwila nowe zakazenie.Zadzeonie do TV chyba

@Abc

Póki nie zostanie to nagłośnione dalej będą nas rypać w czoko i popadamy sami jak muchy. Z(usunięte przez administratora) Pany siedzą oddzielone w biurach albo na pracy zdalnej, ograniczony dostęp do plebsu musi być. Pamiętajcie, że to my na nich robimy, mam nadzieję, że kiedyś parę "wybitnych jednostek na poziomie strategicznym" pogonią tu z widłami.

Dzięki. To dobra wiadomość

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 184, z czego 25 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.