Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

więty

Chodzą słuchy,ze mają zakładać kamery na W2 w kiblach. Uważajcie co wypuszczacie do toalety.

Lepszy Świat
@więty

Niech sobie w gaciach zamontują kamerę ????????

Li
@więty

I bardzo dobrze moze znajdą te świnie co obsrywają wszystko dookoła kibla

Srajtaśna
@więty

Tapicer pierdziel już sie boi.

Zenada

SWIETA BORZEGO NARODZENIA Z TA FIRMA SA WSPANIALE TAK BARDZO AZ CHCE SIE WYMIOTOWAC NIE DOSYC ZE ZARABIAMY TU SMIESZNE PIENIADZE W POROWNANIU DO INNYCH KORPORACJI TO PROSZĘ ..... MACIE SWOJA WSPANIALA FIRME KTORA PRACOWNIKOM DALA OCHLAPY Z FUNDUSZU SOCJALNEGO 550ZL ZABRALI PIKNIK TO DALI TERAZ ,A OD FIRMY ILE DOSTALISCIE JENDO WIELKIE NICCCCC. .... TO JEST SMIECH NORMALNIE !!!!!! DZWIE SIE WAM PRACOWNICY ZE NIE ROBICIE Z TYM NIC TYLKO PODWIJACIE OGON .... A FIRMA ROBI Z WAMI CO CHCE!!!! MILYCH I SPOKOJNYCH SWIAT ZYCZE WAM PRACOWNICY ZEBY STARCZYLO WAM NA KARPIA I PREZENTY DLA DZIECI!!!!!!!

@Zenada

Bez przesady a premie tez sa kwartalne itp nie tylko 550zł sa firmy ze zarobki sa nizsze niż tu ktos tam wspomniał o kimbalu ze ludzie stamtąd poprzychodzili i sa zadowoleni w tej firmie i jakos ludzie autami tu jezdza wiec biedni nie sa a dużo osob jeszcze pozmieniało na nowsze wiec skad to maja i nie widać żeby masowo ludzie składali wypowiedzenia.

Poznan
@unia

Ludzie auta zmieniają bo po kilka etatów mają z pracy do pracy żeby coś mieć ....przez takich ludzi jak Ty nie będzie lepiej w tej firmie i wiesz co wejdź sobie na unilever Bydgoszcz hmmm.... Tam jest taki sam (usunięte przez administratora) jak tu .... Poczytaj sobie może oczy się tobie wkoncu otworzą że ta firma to jest DNOOOOOO!!!!!!!

@Poznan

Akurat wszyscy chodza do następnych prac jasne i jak tak uważasz ze to dno to czemu jeszcze tu pracujesz odejdź i pokaz ze jest praca za 5 tys zł na reke na produkcji na 3 zm .

Xxxxx
@unia

Polski trudny język coooo ?!?!naucz się pisać ,a potem pisz blahaha niezly z Ciebie gamoń no i tacy jak Ty tylko w tej firmie widzą przyszłość!!!! Zainteresuj się poszukaj jest kilka korporacji na rynku co dają 5tys brutto na start plus lepszy niż tu socjal .... Właśnie jestem na okresie wypowiedzenia :) a Ty gamoniu tu gnij jak Ci dobrze !!!przez takich jak Ty nigdy w Polsce nie będzie lepiej idź lepiej na kasę do Lidla więcej dostaniesz niż tu i praca na 2zmiany .... Co za typ brak słów!!!!!!

osa
@Xxxxx

A ty nie obrażaj ludzi ok żebyś czasem nie wrócił do tego unilevera jak inni poszli i wrócili.

Bocian
@osa

Nie piernicz bzdur leserze . Zejdź na dół czasem a nie kawki srawki i gadu_gadu w biurze.

izka
@Xxxxx

Na jakie stanowisko mechanik itp. chyba bo kobietom na produkcji tak normalnie nie płaca po tyle .

@Zenada

Widzę że nie Masz bladego pojęcia o sytuacji na rynku pracy. Dziwisz się że pracownicy nic nie robią tylko podwijają ogon. A co Ty robisz z tym? Napisz co Ty robisz i to tak konkretnie bo tylko potrafisz bzdety pisać i tyle. Nikt cię tu nie trzyma na siłę. Nie podoba się to pa pa.

@Poznan

Ile znasz takich ludzi w firmie co ciągną kilka etatów???

@Zenek Bembenek

Tu muszę Cię zaskoczyć ,bo mam obserwuje rynek pracy od dłuższego czasu i powiem Ci teraz jest czas pracownika nie pracodawcy ! Jest wiele korporacji i nie tylko co dają większe wynagrodzenie na początek niż my tu zarabiamy np.po 15latach pracy (szanują pracownika nie jak tu)co robię już Ci mówię rozmawiam z ludźmi nakłaniam ich żeby zapisali się do związków ,ale tylko słyszę po co jak one nic nie robią tylko kasę biorą ostatnio co było ??tyle postulatów o podwyżkę itp. NIC NIE OSIAGNELI podwinęła tylko ogon bo dyrektor powiedział NIE ,byłem w związkach pytałem co zamierzają czemu nie rozmawiają z ludźmi co by trzeba zmienić czego chcą hmm... Nie umieli odpowiedzieć ,bo się boją o własne tylki że dyrektor ich zwolni .....a Ty coś zrobiłeś ??? Raczej nie bo widzę Tobie w tej firmie się bardzo podoba to gnij tu dalej!!!!! Miłego!!!

@Zenek Bembenek

Nooo powiem Ci tak u mnie na dziale jest 3 co z pracy do pracy chodzą ,a obok na dziale 2 taryfiarzy .... A na innych napewno też się znajda,!!!! Ty chyba jest sam i mieszkasz z mamą ,że te pieniądze Ci starcza!!!

@Zenada

Ja mieszkam sama i zarabiam 2700zł na reke i mi starcza na opłaty i jedzenie itp wiec nie obrazaj innych .

Xxxx
@kuna

Co znaczy itp. piwo papierosy haha:) ??! No mieszkasz sam i Ci starcza ,a teraz sobie wyobraz jak byś mieszkał z żoną i dwójką dzieci ????nooo i tu zaczyna się problem coooo???? No właśnie nie starczyło by Ci ..... Na życie ,a nie mówię już o przyjemnościach!!!!

@Xxxx

NIE JESTEM facetem mam swoje mieszkanie bo uzbierałam rodzice ode mnie nie brali kasy jak tak już pytasz i nie mam dzieci a chyba sa czasy ze oby dwoje musza teraz pracować a ja mam faceta co zarabia 5 tys zł wiec nie musze się martwic.

@Xxxx

Nie zapominaj ze 500 plus jest.

@kuna

No to masz cudownie jak uzbierałas na mieszkanie ,nie masz dzieci i faceta co zarabia 5tys .....żyć nie umierać :) lecz nie każdy ma jak Ty ..... Większość na odwrót !!! Ok ....jak się Tobie tu podoba to siedź zresztą nie wiem na jakim stanowisku robisz może gdzieś w biurach a nie na produkcji.....bo te pieniądze co my dostajemy to kpina np.po 15latach pracy ...teraz na start w większości firm tyle się dostaje .....chcesz to tu gnij dalej miłego życzę!!!!

Chętnie Ci oddam te 500plus

@Zenada

Wnioskuję z tego co Piszesz że tylko Namawiasz ludzi do zwalniania się z tej firmy. Może sam Musisz podjąć męską decyzję i się zwolnić?

@Zenek Bembenek

Człowieku ty już za dużo nie wnioskuję bo coś dobrze to ci nie idzie..... Nikogo nigdy nie naklaniakem do zwolnienia ludzie e sami podejmują taką decyzję i odchodzą z tego syfu.....a jak byś umiał czytać ze zrozumieniem i dokładnie to byś wiedział że jestem na wypowiedzeniu które sam złożyłem .....a unilever takich gamoni jak ty niech trzyma dalej a wkoncu pójdzie na dno!!!!!

@Zenada

No i super, bo zasiedziałeś się w tej firmie. Powodzenia

a byłych zwolnionych przyjmują

Zanada
@Zenek Bembenek

Masz rację!!!!a Ty gnij tu do ustmranej śmierci za 4020brutto ....żałosny jesteś i tyle!!!!!

Kloaka
@Xxxxx

Tapicer (usunięte przez administratora) ma dobrze

reksiu
@Zanada

No jakos ludzie za tyle robia i tez w innych zakładach pracy i niektórzy przyszli tu z kimbala i pracują .

azja

huraaaa jutro pierogi i barszczyk

Panowie co z tym zapisywaniem i ewentualnym strajkiem każdy potrafi tylko pisać jak tu jest źle a nikt nic z tym nie robi. Panie i panowie związkowcy jeśli czytacie te forum weźcie sobie do serca te wpisy i przejdzicie się po działach na pewno większość ludzi się zapisze i zacznijcie działać. Napiszcie nowe postulaty i trzymajcie się ich twardo a nie tak jak ostatnio. Jak wy nic z tym nie zrobię to nikt nie zrobi i badał będzie pisane ja tu jest źle.

Onnnnn
@Gość

Szczera prawda..... związkowcy nie robicie nic nawet wam się nie chce po działach przejść porozmawiać z ludźmi żeby się zapisali ruszcie te tylki bo ludzie są chętni się zapisać tylko napiszcie nowe postulaty przekażcie je ludziom do wiadomości żeby wiedzieli o co chcemy walczyć i do dzieła !!!my się zapiszemy ale róbcie coś bo narazie nie robicie kompletnie nic tylko się dziwicie że ludzie nie chcą się zapisywać PROSTE nik nie będzie wam płacił jak wy nie robicie NIC !!!!nowy dyrektor nowe możliwości a nie jak ostatnio wielkie postulaty a zmiekliscie odrazu i nie osiągnęliście NIC trzeba być twardym a może wkoncu zejdźcie z tych stołków i niech inni usiądą na wasze miejsca co będą się o ludzi starać i walczyć!!!!!!

kasia
@Onnnnn

JAK UWAZASZ ZE ZA MAŁO ZARABIASZ RO ZMIEN PRACE IM WIECEJ LUDZI ZACZEŁO BY SIE ZWALNIAC TYM LEPIEJ BO WTEDY FIRMA NIE MA PRACOWNIKOW A NIE ZWALAC WSZYSTKO NA ZWIAZKI TO JEST FIRMA PRYWATNA I ONI USTALAJA ZAROBKI ITP A JAK LUDZIE ZA TYLE ROBIA TO WIDOCZNIE WSZYSTKO PASUJE .

Qwerty
@kasia

To dlaczego ty jeszcze tam pracujesz

@Gość

panowie i panie do pracy a nie strajk

@kasia

Taka mądra bo na milion procent siedzi w tych żałosnych związkach nie umie zrobić nic .... I najłatwiej napisać zmień pracę ....żałosna jesteś kobieto!!!!

@kasia

Dziwne że w innych prywatnych firmach np. VW związki walczą o pracowników żeby mieli lepiej a tu hmmm....tyle lat tu pracuje i nawet nie wiem jak oni wyglądają bo żadnemu się nie chce pochodzić po działach porozmawiać z pracownikami hmmm.... Brak słów na Was związkowcy od siedmiu boleści!!!!!

kasia
@Qwerty

Mnie już od dawna nie ma w tej firmie bo poszłam do nivei a tam zarabiam więcej dwa lata temu odeszłam i w nivei już mam prace stała a w unilever 7 lat pracowałam.

@kasia

To po co tu się udzielasz na tym forum ....udzielają się w Nivea!!!!!!

izka
@Onn

W MAŁYCH FIRMACH NIE MA ZWIAZKOW tymbardziej prywatnej ja pracuje w grupie rpc w zakładzie produkcyjnym i u mnie jest rada pracownicza po prostu 4 osoby wyznaczone i oni wszystko z szefem rozmawiają i załatwiają a szef jak to szef roznie z tym bywa ale jest ok .

@kura

pan urbaniak powinien strajkowac

Luźny Stolec
@Onn

A Tapicer Pierdziel strajkuje?

Rozsądny
@Gość

Trochę słaby moment na strajk podczas znacznych podwyżek cen prądu i paliwa, co oznacza niestety gigantyczne koszty dla większości zakładów pracy. Trzeba zaczekać na odpowiedni moment i wziąć się do roboty! Bo za darmo nikt nic nie da.

Pozdro
@Rozsądny

Wszystko idzie w górę, a pensja stoi w miejscu. Także monent jest jak najbardziej odpowiedni.

Wtf
@kasia

Kobieto zamilknij bo dla mnie jesteś tyle warta co twój wpis jesteś żałosna

Ola
@Onn

Onn nie wiem kim jesteś Ale domyślam się przestań wreszcie mącić i krytykować innych Łatwo jest zgrywać twardziela i nic nie robić .Być może nawet nie należysz do związków a masz tak dużo do powiedzenia.

@Ola

Malo wiesz kobieto mało .... Jak się domyślasz to śmiało napisz kim jestem ,a mało to w tej firmie robią żałosne związki !!!!!! Powiem tak większość w tej firmie nie chce zapisać się do związków,bo po co płacić 25zl miesięcznie jak te śmieszne związki nie robią nic :) za tamtego dyrektora napisali 5 postulatów i nie osiągnęły żadnego blahaha takie związki cudowne .... Kiedy któryś ze związkowców przeszedł się po działach pogadał z ludźmi czy ich coś boli w tej firmie hmmm..... Nigdy!!!! Więc skończ Ty gadać farmazony!!!!!!

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Abcd

Witam , jakie zarobki są firmie na stanowisku magazynier w systemie 4brygady?

Czy to prawda że pracownicy sodexo od stycznia dostana łączna podwyżkę 4 zł na h. Jeżeli tak to pracownik na najniższym szczeblu czyli sprzątaczka będzie zarabiać prawie 24 na h czyli tyle samo co u nas operator. Śmiech na sali firma o wszystkich wokół tylko nie o swoich pracowników. Brawo związki

ixi
@Gość

To zmien prace pokaz ze pojdziesz za 4 tys zł na reke jako operator na początek do innej firmy ze tyle tobie dzadzą

@Gość

Też o tym słyszałem od wysoko postawionego pracownika sodexo ....jest to prawda mają dostać 4zl więcej od stycznia..... Więc sprzątaczka dostanie więcej niż operator jest to żenada a kierownictwo unilever ma swoich ludzi w (usunięte przez administratora) LUDZIE ZACZNIJMY WALCZYC O SWIJE BO TO JEST PRZESADA CO W TEJ FIRMIE SIE WYPRAWIA!!!!!!!

Koleżanka

Prawda jest taka że Marie z wazelinek kolejny facet rzucil i uciekł zostawiając długi ... wariuje teraz w pracy. Moje sugestie dla Unilever: Przyjrzeć się sytuacji. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ....

positive

Kariera w Unilever- Każdy wydział ma swoje osobne państwo i prawa liczą się tylko ci pracownicy którzy wchodzą w tył. I uprzejmie donoszą i są nagradzani za to po X latach pracy i zwiedzeniu prawie wszystkich obszarów W2 stwierdzam że nic się nie zmieniło i nie zmieni. Wszyscy którzy mieli trochę większe ambicje i chęci rozwoju odeszli z tej firmy z wielkim U gdzie wymagania jakościowe są porostu śmieszne jeden wielki s y f i tam się produkuje żywność najwyższej jakości jakość może i była z 6 lat temu jak i BHP gdzie co nowa osoba nie dawała rady bo tam są wewnętrzne zasady BHP teraz jest jakoś i szacunek dla pracownika i człowieka jakoś ulecial z czasem Fajna praca polecam pieniądze zawsze na czas i tyle + ludzie fałszywi i dwolicowi nie wszyscy oczywiście jakieś 20 % karierowiczow po trupach do celu których szacunek dla innych ludzi to abstrakcja no to by było na tyle. Dziękuję

Srajtaśma

Nie matura lecz chęć szczera,zrobią z ciebie Tapicera Pierdziela.

mateusz 1987

Witam jak wygląda praca na pomocnika operatora produkcji? pozdro

Onn

LUDZIE ZACZNIJMY WALCZYC O LEPSZE JUTRO BO INACZEJ TU LEPIEJ NIE BEDZIE TYLKO GORZEJ I NADAL BEDZIEMY NARZEKAC !!!!! W NAS SILA A MY TYLKO NARZEKAMY I NICCCCC NIE ROBIMY A TE OS...... Z GORY TYLKO SIE CIESZA !!!!!!!!

Onn

Najlepszym rozwiązaniem tego wszystkiego jak związki nie umieją nic zrobić trzeba iść na L4 jak policja i straż ..... Jakby poszło z 300osob na tydzień na elkę oczki by się otwarły dyrekcji ...auta z towarem by nie wyjeżdżały linie by stanęły może wtedy by doszło do nich co jest nie tak a tak mają nas w (usunięte przez administratora) Głęboko!!!!!!

Babiczka

Firma pożal się Boże . Brak słów i kilometr gnoju .

Stefan Batory

Wszedzie w TV zapraszaja do swietowania 100lecia niepodleglosci a unilever co? Do pracy!! Sklepy pozamykane pol miasta ma wolne ale te majonezy, melkity, makarony, ketchupy sa tak pilne, ze ta zalosna firma nawet nie moze dac swoim pracownikom wolnego! Moze odrobmy juz sobie wigilie w 2022roku? Czemu nie? ŻAŁOSNE!

benia
@Stefan Batory

Ja pracuje w 4 bryg i tez nie mam wolnego tylko ze w innej firmie 11 i 12 jest dniem wolnym od pracy tylko wszystko zależy od zakładu pracy .

Bulka

Czy to prawda że pani kierownik (usunięte przez administratora) Dała wypowiedzenie? ;P haha

Bonio

Kurcze ten tapicer naprawdę robi się sławny bo ciągle o nim piszą na tym portalu. Tylko czekać aż założą mu fanpejdż xd Ten zaklad to jedna wielka patologia. Cieszę się, że już tam nie robię. Białe czepki siedzą i się opierdalaja a niebieskim każą (usunięte przez administratora) Największe patałachy udają, że pracują na mroźni. Tylko by wino chlali na nockach.

MK
@Bonio

Niebieskie czepki ,to powinni ich wysłać na badania do psychiatry ,bo każdy jeden ma łeb zryty.

Stefan
@MK

Też byś miał łeb zryty gdyby agencja toba rzucała od działu do działu albo nie wypłacała terminowo hajsu.

Gruby

Dzieki za informacje ????szkoda ze tak traktują ludzi i ze za takie pieniądze trzeba (usunięte przez administratora) nocki

@Gruby

To zatrudnij się w takim kimbalu i zobaczysz jak tam płaca i traktują ludzi niektórzy stamtąd przyszli do unilevera i nie narzekają az tak .

@unia

Przestań już z tym kimbalem żałosnym co ty porównujesz ...... Ta firma to jedno wielkie dnoooooo.....

@On

No dużo osob stamrad przyszło do unilevera i jakos nie narzekają az tak w porównaniu do tego co mieli wiadomo sa lepsze firmy i gorsze od unilevera.

Cienki

Wiara powiedzcie czy warto isc do unilevera na pracownika transportowego czy nie ?????????????????

Pimpuś
@Cienki

. Na jaki wydział. ^_^ ??

Cienki
@Pimpuś

Makarony

MK
@Cienki

Warto poznasz fajną wiarę,same przygłupy.

Gruby

Witam co powiecie o stanowisku pracownik transportowy na makaronach bo chciałbym sie zatrudnić

Kamiński
@Gruby

Nie polecam. 2300 na reke oczywiście z nockami. Strasznie dużo pracy przy liniach. Musisz tez znosic menopauzy operatorek. Koordynatorzy tez wredni. Szczególnie (usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora). Śmieją sie ludzi i poniżają ich.

IZA
@Kamiński

A TO JEST NA 3 ZM 2300ZŁ NA REKE CZY PRACA W 4 BRYG TO NA PRODUKCJI LASKI TAK ZARABIAJA ZWYKŁE PRACOWNICE JESLI TAK ZARABIA SIE TO TROCHE MAŁO BO JA PRACUJE W INNYM ZAKŁADZIE W 4 BRYG I ZARABIAM 3 TYS ZŁ NA REKE BEZ NADGODZIN .

Kamiński
@IZA

Tak na 3 zmianach.

@Kamiński

A MNIE SIE WYDAWAŁO ZE U WAS DZIEWCZYNY PODOBNIE ZARABIAJA JAK JA 3 TYS ZŁ Z PAROMA ZŁOTYMI JA MAM NA REKE 4 BRYG PLUS SOCJAL I JESTEM ZWYKŁA PRACOWNICA WIEC SIE DZIWIE BO MAM SASIADOW CO TAM PRACUJA X LAT I KIEDYS MI MOWILI ZE DOBRZE PŁACA BO PREMIE KWARTALNE OPROCZ PENSJI WCZASOWE ITP.

@iza

Dobrze zarabiają blahaha bo walne a co mają ci powiedzieć im poprostu jest wstyd że mało zarabiają i mówią ci że tu jest tak pięknie...... Wczasowe 650zl na rękę na święta bozego narodzenia 250zl co miesiąc na rękę 2600zl 3zmiany premia kwartalna od widzimisię kierownictwa ......no to naprawdę jest tu (usunięte przez administratora) blahaha ....

@On

No ok 2600zł to najgorzej to u mnie na start tyle dawaja teraz dziewczyna na produkcji mniej więcej tylko ze ja 4 bryg pracuje ja tylko zapytałam niestety ja wczasowego w pracy nie mam bo dostają ci którzy maja dzieci i w zaleznosci od sytuacji materialnej ale na koniec roku mam bony za 500zł i premie roczna stazowa 1500zł ja mam a na Wielkanoc bony mam 200zł i tez mam lux med i karte multi sport .

@On

To te 2600zł jak na dziewczyne to najgorzej nie jest bez nadgodzin sory bo tam zle napisałam z tym .

Gruby

Makarony spoko transport rąk sobie nie wyrywa chyba mają 2500 na rękę gorzej z zmianami bo na niektórych pracują świry koordynatorzy Iza oki Michał nerwus tej nowej to nie znam A Krzychu oki ale zrobili co w jajo i teraz poszedł za operatora a tak w sumie oki

surd mich
@Gruby

jacy są kordynatorzy na standardach bo chce iść do pracy jako pracownik ekspedycji jakie zarobki znam SAPA

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 434 ocen.

Unilever