Opinie o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco Ruda Śląska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Ruda Śląska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Ruda Śląska w Ruda Śląska Osiedle Wojska Polskiego 14/2

:P

Kerr!! Mam wrazenie ze ty jakis niekumaty jestes?? Juz ktos wczesniej ci pisał ze ona jest mezatka, znam ja, nawet mieszka kolo mnie i pare dni temu szła ze swoim mezem za reke ze mna do sklapu, tak wiec daj sobie spokoj i ulzyj sobie jakos inaczej

::) - 2009-09-28 20:14:31 :-( - 2009-09-27 20:58:03 ale nikt nie pamięta że jak ta dziewczyna miała nocki to robiła po 3 alejki a nikt jej nie pomagał.Tak że nie mówcie głupot że rano szuka braków robi to najlepiej niż wy z nocki.wy tylko chodzicie i o 5 rano już nic nie robicie.A przeważnie to ona robi wszystko co pani dyrektor czy seniorzy i kierownicy każą zrobić a nawet chodzi na kasy.Ciekawe czy wy byście zrobili te wszystkie punkty od wszystkich kierowników seniorów czy dyrektorki.A nocka uważa się za lepszą- gdyby tak było to nie trzeba by było szukać braków czy robić punty od przełożonych. :-( o 5 tej to pracownicy sprzataja sklep, a zauwaz ze do piatej[usunięte przez moderatora]jak dzikie woly. Laski z chemi maja po 20 plet, konserwy nie mniej, przemysłowi przebudowuja 7 razy sezon i nikt niebluka a i tak wiecznie jest zle. Niech ktos mądry przyjdzie i przerzuci palete proszkow lub palete ziemi zeby na rano wygladało supper extra wow i nikt niepatrzy na to ze to dziewczyny robia. Po drugie to nocka nie robi to co Pani dyrektor chce czy renata. Kierownicy zostawiaja odpowiednie listy pracownikom na nocke, a jak juz niema duzo roboty to kazy idzie kazdemu pomoc,tak wiec niedupc mi tu ze ona jest super wow, bo niektore osoby chca isc na dniowki spwrotem ale niema nikogo kto chce isc na noc... bo co?? bo rano robi sie cenoweczki, obsługuje klientow a w nocy kuku O 5 to nocka z tasiami zakupów lata !@a rita z wózeczkiem obizki zbiera -jak grzyby po deszczu -biedna ?!! nie zachłanna !!!!!!!!!!!!!!!!pracownice obnizki bija na dobry towar aby zakupy tanio zróbic a na piwo pod wiatą starczyło przed wyplata !!!!!!!ale tam nie zbiednieje tesco ale pracownikowi monitioring na plecy niedługo założa , chory system tez ebrania co godz podczas pracy maja kier dziłów seniorzy -liderzy wiecie ile roboty by było wiecej zrobionej !!!!!!!!8 x 40 min [usunięte przez moderatora] 320 min -6 godz pracy ba to tesco by było zatowarowane i wyciaciane !!jakby kazda tyle włożyła pracy w swój dział !!!!!!!!

aaa

nikt cie nawet nie polaczy do p. dyrektor. Zostaniesz zbyta na etapie telefonu na recepcje tesco, tak sie robi z kazdym natretem, ktory dzwoni z pierdołami :) a co do weekendu tak tak jak ktos wczesniej napisal ty naprawde jestes sfrustrowana, ze musisz na forum pochwalic sie tak malo istota rzecza.

:-(

Robi wszystko jak tylko najlepiej potrafi...jestem z niej dumna:-)

Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
:-(

:))

jak dla mnie moze ona byc nawet wcieleniem swietosci i dziewica orlanska, a jak jest najpracowitsza osoba w tesco to niech wpadnie do pracownikow na noc a nie lazi rono z gazetka a potem narzeka na te laski z nocki ze brakow nieszukaja. Nocka ja zaprasza i zobaczy sie czy taki suprmen z nij jest. czemu niechce smigac na nocki ?? aaaa no bo dziewice w nocy spia...

Wanda - 2009-09-25 10:31:06 szkoda słów ktoś bardzo musiał panią skrzywdzić pani Luizo ale obrażanie ciężko pracujących ludzi nie poprawi pani nastroju.tydzień pracy na nocnej zmianie w tesco i zmieniła by pani radykalnie zdanie bo kto nie pracował na nocnej zmianie nie zrozumie.życzę powodzenia i radości życia Czesc -jakas Luizo w nioskuję po stylu pisania ,ze obrosłas juz w piórka -,,,hm nawet mam cie na oku -kierownictwo na świeżej jest OK ,oprcz kierownika -facet.rozgladajac sie to naprwde 2 facetów na cały market -kierowników nie robi nic -maja; jeleni '-ale to sa faceci co nie robili nigdy fizycznie i niedoczekanie nasze !!dziewczyny dkz -tam rewia mody trwa !!amiały byc firmowe ubrania !zle sie dzieje moi mili ziomale na naszym markecie -::((((((((

Wanda

szkoda słów ktoś bardzo musiał panią skrzywdzić pani [usuniete przez admina] ale obrażanie ciężko pracujących ludzi nie poprawi pani nastroju.tydzień pracy na nocnej zmianie w tesco i zmieniła by pani radykalnie zdanie bo kto nie pracował na nocnej zmianie nie zrozumie.życzę powodzenia i radości życia

A zresztą nikt cię nie zmusza do tego żebyś robiła zakupy właśnie u nas .Otworzą aldi i kaufland a i tak bedziesz chodzić na zakupy do Tesco

Liza

A ja niedawno byłam w tesco ruda śl. Nie widziałam ani myszki ani wróbelka ani czarnej trzpiotki. Za to zobaczyłam w dziale wędlin wędlinę, którą chcialam kupić. Kiedy ją pakowano wybierałam jeszcze coś innego. Robiąc kolację myślałam, że wyjdę z siebie - zapakowano mi coś zupełnie innego. Miałam ochotę wrócić tam i wcisnąć całe to zawiniątko ekspedientce w gardło. Jak można zatrudniać tak głupi element? NIe mamy chyba jak na razie nadmiaru podaży pracy wobec szukających pracowników. Tak kończy się kumoterstwo - imbecyl w kontakcie z klientem. JUż się cieszę na moment w którym w Rudzie płd wybudują ten Kaufland a wcześniej otworzą ALDI - poczujecie nieroby co to konkurencja dysząca u gardła. Do pracy się wziąść a nie w godzinach pracy siedzieć na internecie i brednie wypisywać. Czytam co piszecie i w żołądku mi się przewraca. Czxy wy wiecie co to wyzysk? Gdybym ja była waszą przełożoną, to pani Rita byłaby dla was uosobieniiem łagodności - ot niemal jak gołębica.

A ja byłem 3 dni temu w Tesco i nie spotkałem dziewczyny o czarnych włosach :-(

ostatnio widzialam mysz w tesco.... juz wiecej zakupow tam nie zrobi e... O jeja i co ugryzła cię ta myszka

Jania

ostatnio widzialam mysz w tesco.... juz wiecej zakupow tam nie zrobie...

ker

To nie tak. Zaczepić to można kogoś na ulicy. Zresztą takie cośik to się w filmach wyprawia. A poważne pytanie powinno być poparte gruntownym przygotowaniem. Być może ta dziewczyna też czytuje ten serwis i sama poda swoje imię. Życzę sobie powodzenia - a Wam wszystkim wiecej luzu. Bądźcie otwarci na życie.

nie to nie zazdrosc,poprostu znam te dziewczyny jak chodzi ci oczywiscie o asystentke?!dlatego wiem ze nie masz szans,a jak jestes taki pewny siebie to przyjdz i sam zagadaj a nie wypytuj o nią bo to dziecinada!!!

gaf

pracownik1 - 2009-09-22 08:12:33 ker - 2009-09-22 01:43:49 ker - 2009-08-26 14:34:55 Mam pytanie przede wszystkim do pracownic Tesco R.Śl. Pracuje tu pewna dziewczyna - średni wzrost, brunetka, długie rozpuszczone włosy. Kiedyś spinała je w kitkę. Ostatnio w tą czerń wpuściła czerwonawe chyba pasemka. Nie pracuje na kasach, tylko chodzi po sklepie. Jak ma na imię i czy można ją poderwać? Tak faktycznie to nadal nic nie wiem - patrz cytat. A na dziewczę chrapkę mam choć ktoś tam pisał wcześniej, że mężatka - będzie lepiej smakować - ale do jasnej info potrzebuję. I wszyscy frustraci - głowa do góry. Jutro będzie lepszy dzień. dlaczego sam nie przyjdziesz i do niej nie zagadasz to sprawdzisz czy ją poderwiesz kolego jeżeli to faktycznie asystentka z kas to powiem Ci tylko tyle że u żadnej z nich nie masz szans,one tam wszystkie są niepuszczalskimi mężatkami - niestety, pożartować owszem ale nic więcej :( a szkoda...

pracownik1

ker

Ej, pracownik - czyżby to była internetowa zazdrość? NIe ma dziewczyny nie do zdobycia.

nic ci nie bedzie lepiej smakowac bo ona sie w zyciu z toba nie umowi!!!i daj sobie juz spokoj!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Ruda Śląska - Ruda Śląska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Ruda Śląska?

Kandydaci do pracy w Tesco Ruda Śląska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Ruda Śląska