Tesco Ruda Śląska

Ruda Śląska

Opinie o Tesco Ruda Śląska

Marta
użytkownik zarejestrowany

@dark co sprawia, że tak negatywnie oceniasz pracę w Tesco? Długo pracowałeś w firmie? Chętnie dowiemy się co konkretnie jest powodem Twojego niezadowolenia. Takie merytoryczne wpisy będą szczególnie ważne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia właśnie w Tesco. To co tobie nie odpowiadało, równie dobrze może nie mieć dla nich aż takiego znaczenia, dlatego też mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją wypowiedź.

dark

dno ...

4r
użytkownik zarejestrowany

@miłosz pewnie chwilowo nie ma, wiadomo że w tego typu marketach jest zawsze spora rotacja, ciekawe czy benefity u was lepsze niż w biedrze, wiem że wiele marketów podjęło rękawicę i walczą o pracowników teraz

maniek

Nima roboty bo zwalniają ludzi bo kiedyś było 24/7 a tera je od 8-20 i nie potrzeba tyla ludzi.

Dotcom 2012-2014

Pracowałem w Tesco Ruda Śląska na stanowisku asystent-kierowca praca ciężka ale najgorszy jest szczebel kierowniczy:D Kierownicy którzy myślą, że chwycili Boga za nogi a tak naprawdę zarabiają jak zwykły szary handlowiec w pierwszej lepszej firmie. Ogólnie nie powinno mówić się o tesco jako o miejscu pracy lecz o sekcie :) A co do samej pracy i kasy jest śmieszna i nawet małpa z połową mózgu mogłaby ją wykonywać baaa nawet mogłaby być kierownikiem (może była by i lepszym bo nie wchodziła by w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] małpie o wyższym stanowisku) Jeśli masz tą pracę w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jak najbardziej da się wytrzymać, jeśli szukasz poważnej pracy spieprzaj jak najdalej. Pozdrawiam Mongolie i wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w

Dotcom2
@Dotcom 2012-2014 19.02.2016, 15:40

jak tak na końcu ładnie wszystkich obrażasz to może sie przedstawisz :) ?

no way

praca dostawcy jest nie wiarygodnie ciężka . To powinno się nazywać tragaż sprzedaży internetowej. Praca po 10 godzin dziennie Wnoszenie po 50kilo 100 czy więcej na 4 piętra. I wieczorem padasz na ryj!. Budzisz się rano i od nowa. Napiwki? hehe nie wozimy gotówki, to i napiwków nie ma. praca na przeczekanie aż znajdzie się lepsza, nie polecam.

Mol

Nie pracowalem w Tesko ale cos wiem o firmie pracownicy co niektuzy wykorzystuja firme np. towar przeceniaja sobie robia co chca chyba za slaby monitoring ma ta firma

marianna
użytkownik zarejestrowany

masz rację radku, kierownika swojego nikt nigdy nie doceni, zawsze będzie źle. natomiast jeśli chodzi o ciężkie rzeczy i dźwiganie to czy jest jakimś limit wagowy, ponad który nie mogą kazać pracownikowi więcej dźwigać? bo ja mała jestem i raczej wątła, pójdę do nich robić ale się bardzo boję dźwigania

radek
użytkownik zarejestrowany

dokładnie, popieram poprzedni wpis kolegi, mi się jednak wydaje, że większość z nas po prostu nie docenia pracy i ma też taki symptom troche narzekania na wszystko czy nawet hejtowania. Jak kierownik cały dzień siedzie w biurze to źle, jak wychodzi i nadzoruje, patrzy jak idzie robota to też źle.. dogodzić się nie da.

ela

nieuprzejme kierownictwo w tesco w mszanie dolnej

Anonim

piotrek za dostarczenie 200 kg na 4 pietro klienci placa tylko za dostawe ktora wynosi maksymalnie 10 zl nic dodadtkowo sie nie nalicza taka polityka Tesco, a jezeli chodzi o napiwki to jest bardzo kiepsko gdyby kierowcy dostawali dodadkowo 100 zl dziennie to by nie narzekali na wnoszenie takich ciezarow, jak dostaniesz 10 zl napiwków na dzien to jest dobrze

Anonim

Praca jako kierowca jest bardzo ciężka, zdarzają się dostawy ok 200 kg na 4 piętro bez windy. Płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. A klienci też nie potrafią docenić Dostawcy który dostarczy zakupy pod sam "ryj" no bo płacą ok. 10 zł za dostawce i wymagają. Dostawcy AGD życzą sobie ładne kwoty od każdego piętra.

Mati

@majk dziękuje ci bardzo za odpowiedź ja też przeglądam stronkę na bieżąco w razie czego będziemy w kontakcie na forum. Lepiej chyba zaatakować bezpośrednio firme tak jak piszesz :)

Mati

Wita serdecznie, jestem z rudy śląskiej i interesuje mnie praca na stanowisko kierowca w Tesco. Czy ktoś może wie czy są przyjęcia ? jak to tam wszystko wygląda. Proszę o odpowiedź pozdrawiam :)

cukalo

Witam, poszukuję osób pracujących w tesco. Bardzo proszę o kontakt mailowy: cukalo31@gmail.com

robotnica

no właśnie może jakby tak jednej lub drugiej pracownicy wygarneli a nie szeptali po kątach nie było by problemu! a tak niektórym się wydaje że nie widać jak robią w czasie pracy.to jest po prostu bezczelność

Z merczami zawsze był problem.Ale niestety żaden z kierowników nic z tym nie robi. A my zwykli pracownicy musimy jeszcze za nich wykladać towar. Śmieszne.

buszujący w tesco

nie wiem ile ma kierownik obsługi kienta...kierownik (usunięte przez administratora) ma 2200 netto

Jasne jasne to kto pracuje w nocy? Skoro to nie są pracownicy zmiany nocnej.Rano widać kto siedzi - dwa pupilki.

ci co siedzą nie są zmianą nocną i mają inne zadania więc nie wiem co się tak ich uczepiliście

xxx

najlepiej narzekać na tych co niby siedzą i gapią w monitor ale jak zapieprzają na sklepie to nikt nie widzi, jak komuś źle na nocce to zawsze może się przenieść tam gdzie niby roboty nie ma i się sam przekonać czy jest tam tak fajnie jak się wam wydaje

anonimek

No no siedzą siedzą widać kto siedzi i gapi w monitor, że tyłek go nie boli od tego siedzenia inni tylko staną na chwilę i zaraz pracują. A kierowniczka do końca nie jest taka uczciwa względem nas pozwalając niektórym odpoczywać w trakcie pracy .Chyba sami tego nie rozumiecie że mogło by nam być lżej gdyby wszyscy byli zaciągnięci do pracy a tak niestety moim zdaniem nie jest.Pozdro dla nocki.

Piotr

Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie +/- może liczyć Kierownik obsługi klienta? Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam.

Przecież nikt nie będzie tu pisał nazwiskami.Taki problem istnieje tylko jak zwykle najlepiej udawać że go nie ma.

xxx

ciekawe o kogo wam chodzi że niby siedzą ciągle w biurach? Jak jesteście tacy niezadowoleni to czemu nie napiszecie konkretnie

Z Ritą może były układy ale ludzie normalnie pracowali a merczów to pilnowała fest nie to co teraz.Zewnętrznych sprawdzają a pracowników którzy mają takie firmy to wcale,wybrani muszą się wpisywać do jakiegoś segregatora a niektórzy nie i wykonują to w trakcie pracy albo jeden za drugiego coś zrobi a tak naprawdę ani palcem nie kiwną tylko pieniążki na konto zbierają kosztem nas pracowników którzy to za nich robimy.Dlaczego tu nikt nie zrobi z tym porządku.

mariano

a gdybym ja był kierownikiem to bym się codziennie zakochiwał w onnej z pań które tam pracują. same piękności :*

an

Dobry kierowniki nie powinien trakytowac wszystkich tak samo tylko do każdego podchoidzic indywidualnie .Juz zapomieliscie jak byla Rita ! i tu byly układy !!!!!!!!

Dobra kierownik powinien traktować wszystkich równo.A niestety tak nie jest.

nietoperek

Piszcie piszcie chyba zapominacie jak było kiedys dążycie do tego ,źe zmienią kierownika i bedzie gorzej .Tak wam źle ?grafiki macie z uwzglednieniem życzen ,w razie potrzeby nagłaej jak nie ma uź to i wolne da się kierowniczkami załtwić ,jeźeli się coś przeskrobie jest opierdziel a jak trzeba to i pochwała a Wam nic nie pasuje hetery wam trzeba a nie kierowniczek normalnych ludzkich .

Racja może niektórzy zerkają na ciuchy fakt ale niektórzy zapiepszają całą noc a niektórzy co siedzą po biurach może tego anonimku nie dostrzegłeś (aś). Kierowniczka może pomaga ale to wstyd żeby robiła końcówki albo żeby je dzwigała a innym pozwała siedzieć. Wysyła ludzi ze stoiska na stoisko a tych z biura wcale nie woła do pomocy bo? Jak to ktoś napisał wyżej nie ma układów a co to niby jest.Jedni harują a drudzy siedzą haha.

nietoperek

Ha ha jakie układy jo także tam pracuja na nockach i wszyscy pracują i nikt nie gada o układach kierowniczka jak ma czas to pomaga a jest teraz sama zastanów się co wygadujesz, kaźdy z nas czasami zerka na ciuchy albo inny towar ciekawe czy ty jestes anonimie taki uczcciwy .Szacun dla nocki .

Obóz pracy jeden wielki bajzel.W nocy ludzie zajmują się towarowaniem jebią jak woły a niektórzy mają czas w nocy chodzić oglądać po stosikach,lub siedzą w biurach tak jak niektórzy a są pracownikami zmiany nocnej.Układy z kierownikiem to robią jest nas tak mało a mimo to niektóre rączki wcale nie pracują.Jest wiele rzeczy które w nocy zle funkcjonują.

tescowiec

spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco teresin, z grudnia. pozdrawiam w walce o lepsze jutro.

mariano

na stacji benzynowej tesko pracują piękne kobiety

kris
@mariano 28.11.2012, 06:59
na stacji benzynowej tesko pracują piękne kobiety

...a (usunięte przez administratora) pracuje jeszcze

anonim - 2011-09-07 21:45:01 po pierwsze dostałeś propozycję na kierownika RTV czy kierownika Biuro rozrywka/RTV??? To znacząca różnica bo będziesz zarządzał dwoma stoiskami, a pensja tak jakby za jedne. To niełatwy rok dla sieci. Ludzi w każdej komórce coraz mniej i mniej i prawie nigdy nic nie jest dobrze. Pracuje w tej firmie ponad 6 lat, ale już się wypalam. Nie będę Ci doradzać bo to twoja decyzja - zawsze możesz spróbować na okres próbny:) dzieki za info a bedę na rtv,art.elektrycznych,biuro,rozrywka a jakieś bliższe info jakie stawki i czas pracy bo prawo pracy swoje a zycie swoje

NOWY

witam, dostałem propozycję pracy w tesco na stanowisku kierownika RTV, może mi ktoś przybliżyć jakie są tam warunki pracy i płacy???konkretnie jaką mogę dostać podstawę pensji an tym stanowisku?? byłbym wdzieczny bo po tym co przeczytałem to różnie bywa, dzięki

Już ten etap się zaczął, ludzie którzy pracują w tej firmie wiele lat odchodzą i będą odchodzić.

Fakt ,pracy wpierony ale 1 osoba za 3 zapiepsza .liderki tak w piórka obrosły ,ze hej...kierownicy robia a oni sie tłuka po palarniach.przemysłówka o 56 do pracy przychodzi ale na market ok 6,20 wchodzi ,przerwy razem z dkz !!!!! mają po 1 godzinach .robią zakupy mimo otwartej stołówki!!!! ale do domu juz o 14 w busach siedza .ate woły naladach musza o 14,15 dzwonic czy moga zejsć.fuj brrrr...wstyd!!fajki po 6 razy na szychta !!!

lala

Tesco to firma,która zamiast docenic dobrego pracownika(a jest takich wielu) to wykorzystuje go na wszystkie możliwe sposoby. Co raz więcej roboty a ludzi co raz mniej. Jeszcze im się oczka otworzą jak zabraknie tych najlepszych a do tego dążą

Iluzjonistka
@lala 06.04.2011, 16:14

Pracowałam w Tesco też byłam wykorzystywana za 1600 zł. Latałam w czasie szychty między działami: ryby, sery, wędliny i mięso. Dobrze, że już skończyłam tam pracować. Jedna chuda szkapa z działu ser mnie szykanowała. Ta osoba jest nie do ruszenia bo ma znajomości jak większość ludzi zatrudnionych w Tesco na pełen etat. Całe rodziny są zatrudnione w tym markecie. Kumoterstwo i lizanie d...y podwładnym jest na porządku dziennym. Ja jej nie lizałam dlatego mnie zwolniono.

TESCO IS VERRY GOOD! Nie no, serio to jest przykład prawdziwej polskiej pracy państwowej,chociaż to akurat w spółce jest. Niby jest ok,niby jest źle. Zależy gdzie,kiedy,komu i w jakim miejscu. Jedni się dogadują,inni na siebie naparzają. NORMALNE. Jedni się wspierają wzajemnie-na przykład kierownictwo roboli wspomaga,a same obrywa niepotrzebnie poprzez kary finansowe,notatki, czy zwolnienia-,robole pomagają kierownikom-na przykład wyjść jakoś dobrze na inwenturze,ale to tylko formalnie na papierku,bo w rzeczywistości to i tak są hocki-klocki. Na przemysle ile sie towaru ukrywa,albo zmienia nazwy,czy kody,żeby pasowało jak zewnętrzni będą liczyć,a jak idą se,to pracownicy wiedzą co jest co. To i tak robole robia coś za plecami kierowników,a mówią że jest ok. Kierowniki przed seniorkami też kombinują,a formalnie też jest ok. A dyrektorka(najbardziej\"poszkodowana\") jakby se wejrzała tak w niejedno miejsce,jakby se policzyła niejeden towar,to by też wiedziała ile faktycznie strat ma na sklepie. Ile towaru brakuje... Ile i w jaki sposób jest niszczone... Ogólnie jeden przed drogim robi wałki. Nawet wały, albo wały przeciwpowodziowe! Według mnie to takim serio prosiaczkiem(no bo nie powiem świnią)jest kierownica personalna. Ta to każdemu uprzykrzy życie. A miła to ona jest tylko na zdjęciu i to jeszcze z przedszkola. Nie ma sprawiedliwości,bo sprawdzają tylko wybranych,karaja tylko wybranych,i kłody tez tylko wybranym pod nogi kładą. Jednego się uczepią że coś wziął,czy zniszczył,a ile osób przecież chowa towar do siebie?! Ile osób se szykuje te lepsze a gorsze klient ma kupić... Kierowniki robią też przekręty na grube tysiące a robola ukarają lub wyleją za drobnostki. To jest wszystko co się wewnątrz dzieje,ale fajnie jakby kiedy tak konkretnie sanepid wjechał w to tesco. PIP,inspekcja BHP czy inne karające mandatami instytucje. Przecież klamki są oblepione na drzwiach,ostre krawędzie,gniazdka poobrywane lub w pobliżu wody,czy tak jak na rybach przy stołach lodowych. Tu w ogóle współczucie dla \"rybianek\". Mają dziołchy przewalone. Zresztą kafelki popękane wszędzie i zagrażają bezpieczeństwu. Niejeden juz miał uraz z tego powodu.Choćby na mięsie. Dopiero jak se jedna nos rozwaliła to naprawili kafelki na podłodze. Wcześniej nie trzeba bo to za drogie naprawy. Paleciaki się zacinają,koła są niesprawne... Ale po co naprawiać.Jedynie na suchym jest miarowo dobrze,ale na przemyśle jakie kosmiczne palety sa na pietrach postawione i nikt nie widzi że to niebezpieczne. Na świeżej też jak klientów trują. Najlepiej jakby na mroźne sanepid wpadł. Wszystko tam maja co po dacie. Ale to nie na straty ino do klientów idzie! Półki w modułach też jakie ostre krawędzie mają,ale pewnie nikt z klientów jeszcze skargi nie napisał na to. Klienty ile tez kradną towaru ale ochrona śpi! Ino widzą co źle pracownik zrobi i od razu Marzenka długopis odpala do notatki,albo wypowiedzenia umowy. Też pacany z sosnicy przyszli i w kulki lecą za tyle na reke co my na papierze. Ale lepiej niech tego nie robią,tego tez nie i tego też. Co książeczki sanepid nie mają żeby na świeżej pomóc jak są raje? Dziewczyną też palet nie zrzucą bo uprawnień MAGAZYNIERY nie mają na wózki. Debilne to jest ale w tesco prawdziwe! W ogóle że tez mercze nie maga tymi paleciakami elektrycznymi jeździc to też chore. Niech se pani z pokoju numer 2 weżmie i pomoże dziewczynom na świeżej samoobsłudze na rannej szychcie. Może też zobaczy jak to jest jak kobieta dźwiga z wysokości 1.8metra 30kilogramową skrzynkę z krokietami albo pierogami. Może jakby tak dwa razy na tydzień pomogła jakimś pracownikom z różnych działów,to by wymyśliła jak im pomóc. Na jarzynach tez jest trzech facetów to baby dźwigają kartofle po ponad 20kg. Na suchej są magazynierzy,na przemyśle są a świeża sami se muszą radzić. Z przemyłu też całymi działamina przerwy idą,fajki po trzy razy na zmianie. w sumie to maja po ponad godzinę przerwy,bo 30-35minut przerwy plus 2razy po 15minut cygareta,to jest ponad godzina. A kasjerki jak z przerwy przyjdą po 32minutach to od razu na dywanik i upomnienie. Kasjerki też jak mają po 5kg miesa w zrywce to tez nie wiedzą jak to złapać żeby na taśmie nie zostało. Nie moga tego mięsa pakować w mocniejsze epy?! Ogólnie zapraszam wszystkie sanepidy i inne instytucje,oraz dyrektorkę i personalną na częstsze kontrole po sklepie. Może coś sie poprawi. Już nie mówię nawet o wysokości wypłat... Pozdrawiam. Buźki :->

na co zmarła p( usunięte przez administratora )

czarna

Nie pitol (usunięte przez administratora) nie pitol , bo jakbym Ci pomogła to byś nieźle sapał:) buźka , a tak to musisz trze..ć w samotności KOCHANIE;)

Pizdoliz Pati i tak prędzej czy póżniej cię (usunięte przez administratora) z tesco i bedziesz siedzieć na kuroniówie,bo z takim ryjem ja Ty to tylko do tesco przyjmują

a ja tam lubię poczytać co się dzieje w sklepie:) buziaczki dla Wszystkich , nie wiem o co Wam wszystkim chodzi , ale i tak bawię się świetnie czytając forum:)

Jak się to wszystko czyta to lepiej się wogole nie wypowiadać na tym forum. Proste. Jest się wtedy mądrzejszym od innych.

O, tak ja znam taką co pracuje na stacji Tesco, niestety nie ma innych mozliwości, szukała sponsora, udało sie ale na krótko.....zal mi jej , żadnych ambicji, to po co taka zakłada rodzinę ....i na kogo moze taka awansować.....bleee,

;000

Ale walniete ludzie,jak macie problem to do ery sie zapiszcie za 850 zeta i (usunięte przez administratora) kierowniczke,,,,,.żal was

ruda

ja mysle ze najlepsza praca na stacji tesco, pracuje tu moja kolezanka i wierzcie mi .......powodzenie ma że hej .......sponsorów od groma....nikt ja nie kontroluje....

Zostaw opinię o Tesco Ruda Śląska - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Ruda Śląska