Opinie o Solartime S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solartime S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solartime S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solartime S.A. w Rzeszów

natalia

a ja bym się tak nie śmiała, zwłaszcza, że Solartime ma ciekawe oferty aktualnie, jeśli chodzi o dotacje

były

hahahaha - tyle na temat tej firmy

były

hahahaha - tyle na temat tej firmy

Byly_Handlowiec

OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ, DNO I JESZCZE RAZ DNO, OSZUKUJĄ, NIE WYPŁACAJĄ PROWIZJI!! NIE MA WSPARCIA A NA ROZMOWACH REKRUTACYJNYCH TO MISTRZOWIE, A PRAWDA JEST TAKA ŻE NA CZARNO SIĘ PRACUJE!!! ZGŁASZAM FIRMĘ DO PIP

Regionalny Kierownik Sprzedaży

przywitanie, wizytówka, mało istotne pytanie. Potem prezentacja firmy i jej produktu. Jeśli wyrażasz chęć współpracy(własna działalność), to zaczynasz. Nadmienię, że nie ma jakiejkolwiek podstawy, nawet na ZUS i paliwo. Żaden punkt z oferty się nie zgadza. Opis Stanowiska - dowiadujesz się, że jesteś rekrutowany na stanowisko doradcy. Wymagania - np. stworzenie struktur sprzedaży - brak struktur itp.itd. To co piszą, że oferują - naprawdę nic nie oferują - elastyczne warunki zatrudnienia - tak pod warunkiem, że jest to współpraca na działalność gospodarcza (brak jakiejkolwiek podstawy)

żadnych pytań, prezentacja firmy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ciekawy

Witam pojawiło się ogłoszenie na księgowa do firmy Solartime rzeszow...chce tam złożyć podanie o pracę. Czy ktoś może mi napisać coś na temat tej firmy...czy warto tam pracować, jak wygląda temat umów i zapłaty wynagrodzenia. .z góry dzieki

Byly

i sie nie doczekasz."Pracujesz" tam jeszcze. Mi szanowny pan powiedzial tydzien temu, ze bylym pracownikom nie placa :-). Minal juz rok jak tam trafilem,a 10 miesiecy jak mnie juz tam nie ma :-)

wladimir wladimirowicz nie putin

przyjaciele...dajcie znac jak z kasa w tej firmie..ja juz czekam i czekam!!!

JANEK

Niewiarygodne .Co wy tu piszecie.Pracowałem w tej firmie.Kilka lat temu./sprawy rodzinne nie pozwoliły mi dalej tam pracować/Atmosfera była bardzo,bardzo dobra.NAPRAWDE.Moze cos teraz sie zmieniło? Ale w to nie wierzę .Pozdrawiam załogę.Janek

Normalni, nie polecam..

koles

Byly to do j.m.-straszny lizus!!!!!!!!!!!!!!!

byly

chyba, ze to bylo do zenka

byly

po pierwsze nie jestem twoim przyjacielem,a po drugie placa mi krocie. Nie jestem tam juz nikim bo im powiedzialem good bye bo za darmo to moga tacy jak ty tam robic

Była pracownica

Ta firma to "Żałosny cyrk". NAPRAWDĘ UWIERZCIE MI

byly

dla mnie ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Mozna to sprzedac ale tylko ludziom ktorzy wiedza o co chodzi i sa zoorientowani w temacie. Pozatym z tego co mi wiadomo ta inwestycja nigdy sie nie zwroci(mowie o fotovoltach).Pozatym oszukiwanie ludzi od czerwca, ze za miesiac bedzie montaz i otrzymaja dotacje,a do dzis dnia dotacja nie zostala puszczona. Z tego co widzialem to tylko w czterech miastach(cztery WFOŚiGW maja podpisane umowuy-Wrocław,Szczecin,Kraków,Gdańsk), a gdzie reszta? Nie dosc, ze pracownicy sa oszukiwani z dnia na dzien to ejszcze klienci ktorzy podpisali umowy i czekaja na przyznanie srodkow. Zenada

zenek
@byly

Czytam te wypociny byłych pracowników i widzę jedno...totalne dno!!!

@zenek

zgadzam sie w 100% totalne dno :-)

koleś
@byly

Przyjacielu czy Ty jesteś tam prezesem czy zwykłym robolem...na prowizji i z własną firmą? Ile Ci facet płacą za te wypociny???

"J.M"

Ja jestem zadowolony zarówno ze współpracy jak i zarobków. Zapraszam wszystkich do oddziału w Krakowie. Jest klimat fajni ludzie.DĄŻYMY do CELU.Fakt .Praca jest ciężka .Ludzie sa nieufni.Ale jakos trzeba dawac rade .Mamy wsparcie w Osobach dowodzących .Jest ok.Mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej.Pozdrawiam j.m

byly

jasne klienci moga byc zadowoleni bo placa kase to maja zamontowane ale niestety nie wiedza jak firma funkcjonuje od wewnatrz. Tutaj drodzy klienci jest forum dla bylych lub obecnych pracownikow.Kaszpirowski ja bym uwazal na oddzial w miescie Rz. Wcale nie placa prowizji, zadnej podstawy, nie daja na paliwo no chyba, ze bedziesz podpisywla 15-20 umow miesiecznie co wedlug mnie jest nierealne(najtansza instalacja ok.13 tys 2.2 kWp-najdrozsza cos ok.60 tys ale duzo jest ludzi gdzie wychodzi w granicach 30-40 tys).Malo jest ludzi ktorzy chca brac kredyt mimo, ze warunki splaty sa bardzo dobre, a za gotowke nie mialem zadnego chetnego. Tak jak pisalem jestes wolontariuszem ale sprobuj bo inaczej sie nie przekonasz. Tez myslalem, ze ludzie bredza w swoich wpisach.

kacper
@byly

Kaszpirowski, przeczytałeś dziesiątki oinii i pytasz ,w jakim oddziale podjąć pracę.Jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem , to sądzę,że już poniżej godności jest refleksja na temat pracy w tego typu organizacji. Jeśli z takim mozołem wyciągasz wnioski,to oprócz kryzysu może to być główny powód Twoich niepowodzeń na rynku pracy.Mimo wszystko życzę sukcesów.

Grażyna

Uuu.:)ale ktos im słodzi,ale fakt.Ostatnio .Byłam w szoku.Do montażu kolektorów przyjechała ekipa a wśród nich ... Dziewczyna .Bodajże ekipa montazowa z pod... Sanoka.Wszystko szybko i sprawnie im poszło .A dziewczyna jak Kozica skakała po dachu .Gorąco polecam .Byłam jestem pod wrażenie z elegancji jakiej odbywał sie montaż.Wszystko sprawnie i dokładnie!!!!

Janusz z Nowej Huty

Firmę tworzą przede wszystkim ludzie.I ja tez takich tam poznałem.Jestem ich klientem /mówię o odziale Krakowskim /. Fantastyczni doradcy . Znający sie ,potrafiący normalnie i szczerze porozmawiac.Mam zamontowane tez ich kolektory mysle tez tak jak przedmówca o ...fotowoltaice . Dbają o uczciwość, dobrą komunikację z klientami .Wiem bo moi sąsiedzi tez po mojej namowie zamontowali kolektory słoneczne sa bardzo zadowoleni .Gorąco polecam .Firme Solartime a ze mieszkam w Krakowie odział własnie z... Krakowa.Ciesze sie bardzo ze mam ich kolektory .Naprawdę gorąco polecam wszystkim .Oni sa naprawde dobrzy w tym co robią.Janusz

slawek

Miałem okazję współpracować z Solartime a dokładnie oddziałem krakowskim. We wrześniu zmontowali mi kolektory słoneczne z których jestem bardzo zadowolony, moje zaskoczenie było jeszcze większe z funkcjonalności jak w listopadzie w słoneczny dzień miałem 60stC w zbiorniku. Zajęli się wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem dofinansowania. Parę dni temu podpisałem z nimi kolejną umową na instalację fotowoltaiczną i jestem pewien że zrealizują tą inwestycję równie rzetelnie.

Zatrudniona

w różnych miastach są różne oddziały prowadzone w różny sposób przez różnych dyrektorów - nie można generalizować - ja jestem zadowolona zarówno ze współpracy jak i zarobków, zapraszam wszystkich do oddziału w Poznaniu =)

Pracowałem,
@Zatrudniona

masz rację, Nie generalizujmy. jednak polityka firmy jest taka sama. Nie mają środków na finansowanie działalności i wykorzystują jednostki do zawierania umów. Jak przychodzi czas wypłacenia prowizji za wykonany montaż to już nie jest tak fajnie... w Poznaniu również. Byłem, pracowałem i pozdrawiam, "p" Dyrektorze :-) bo chyb nikt więcej w tym oddziale nie pracuje....

Zostaw merytoryczną opinię o Solartime S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Solartime S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solartime S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solartime S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solartime S.A.?

Kandydaci do pracy w Solartime S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solartime S.A.
2.4/5 Na podstawie 62 ocen.

Solartime S.A.