Opinie o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

3.6/5
Na podstawie 200 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ElektriMont Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ElektriMont Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Towarzysz Nowy wpis

5 000 wystarczy

Johny Nowy wpis
@Towarzysz

OK, a jak brzmiało pytanie? Czy chodzi o liczbe pracowników potrzebnych na już w firmie? Czy moze o oczekiwania płacowe (bruto? netto?)?

Mirosław

Na ile można w to wierzyc ze tych podwyżek nie było? większy lament by sie nie wylal przy tym? no chyba ze będą później i za to jakieś wyższe. Zawsze to jakiś kompromis

Elwo Nowy wpis

I czymś poskutkował? Ciekawe czy słuchaja ludzi w ogóle , nie wyobrażam sobie siedzieć w firmie, która jest głucha na to co mowie, mam nadzieje że tak źle nie jest?

kazio

Widzę że tu często poruszaliście temat podwyżek , nadgodzin ... A mnie na przykład bardziej interesuje atmosfera. Da się tu na spokojnie ze wszystkim dogadać? Nie chce pracować w napiętej atmosferze

Ilona

tu chyba nie było żadnej napinki, sama jestem ciekawa jak to wygląda... atmosfera jest dla mnie tak samo ważna jak i stabilna umowa. czy taką tu dostanę?

zośka Nowy wpis

Nie wiadomo za bardzo jak te cale realia rozumieć. jeśli atmosfera jest dobra to co ja powoduje? Dbają o nią jakkolwiek?

ŻYCZLIWY

nie polecam firmy i tych KADR ręka reket myje i przytulają do siebie co mogą i ile mogą wiedzo od kogo mogą przytulic co innego podpisuje prezes a co innego wysilają ludziom na konta te kadry żyją z ludzkiej ciężkiej pracy i się bawią i bawią i nikt nie może im dokopać bo to sprytne bez tyje są smutne ale prawdziwe .ŻYCZE DUŻO SZCZESCIA BY WAS TO NIE SPOTKAŁO

justyś
@ŻYCZLIWY

Ale że za mało wypłaty wam wysyłają? Bo nie zrozumiałam. To chyba sprawa do wyjaśnienia wystarczy zgłosić gdzieś wyżej

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektromonter Niemcy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
logo firmy Kierownik Robót Teletechnicznych
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
Grzegorz

Nie polecam, firma (usunięte przez administratora) ludzi w Niemczech codziennie robi się godzinę za darmo ponieważ są dwie listy gdzie jedna idzie do niemca a druga do firmy.Na wszelkie zgłaszane pretensje związane z tą sprawą odpowiadają że tutaj tak po prostu jest.Druga fatalną sprawa są kadry które nadają się tylko do kręcenia karuzelą na czele z panią katarzyną b. która jest osobą nie poważna.Krotko mówiąc omijać tą firmę z daleka!!!

Danuta
@Grzegorz

Po prostu tak jest? A może tu chodzi o to, że przerwy nie są płatne, dlatego ta godzina jest darmowa? Co z kadrami jest nie tak? Nie są zorganizowane odpowiednio? Podaj przykład tego co się tam dzieje

Grześ

I do teraz nikt niczego nie zrobił z tymi listami żeby uratować te puste godziny? Dziwie sie ze ludzie dalej na to idą po takich skargach

Krys

Oh, warunki takie naj naj? :D sporo osób właśnie robota sie interesuje a nie widzę jasnych odpowiedzi. Czemu ich tak zachwalasz?

Dominika

Zastanawia mnie to że tak wiele osób pyta o prace ale jakoś chętnych do rozmowy o tym nie ma.... ja sama tez czekam na info nadgodzinach. Znaczy czy wgl można sobie tak dorabiać? Niech się ktoś odezwie!

Kornel

Z kontekstu to jakieś wyrwane. Kto wam te podwyżki tu daje i czy w tym roku jest przewidziana jeszcze jedna czy już jednak marna szanse?

Miki

Z czym konkretnie masz dobrze? Właśnie zastanawiam się czy wyjechać ale muszę wiedzieć czy mi się to finansowo opłaca. W obecnej firmie też dość dobrze zarabiam a tutaj nikt się już dawno nie wypowiadał na temat kasy. Jesteście zadowoleni?

sam

Co nagle nikt nie odpowiada na pyania o podwyzki chyba jednak firma sypnęła kasą że cicho siedzicie?

Oskar

Temat podwyżek widzę ze do teraz nie jest wyklarowany i tak jak ktoś zauważył jakoś cicho tutaj. Jak przyjdę na rozmowę to chociaż uda sie w miarę jasno dogadać warunki pracy?

Siema mamy 1 lipca. Co z tymi obiecanymi podwyżkami o których pisaliście? jak dużo wam sypnęli i czy każdemu po równo? Zaraz wyjdzie ze lepiej żebym sam sie też do was przeniósł

Podwyżki od 1 lipca gwarantowane

Małgorzata

Ktoś tu napisał, że ta stawka na start nie jest za duża, a czy wraz ze wzrostem doświadczenia możecie liczyć jako pracownicy obecnie na jakieś podwyżki? Nie chciałabym w pracy stać w miejscu-finansowo.

Malwa

Da radę jeszcze do Niemiec wyjechać? Mąż szuka i mu pomagam, tu coś znalazł z października 2023, a bardziej aktualne ciekawe czy są wyjazdy? I proszę o informację,na jaki to okres.

Patrzę na takie różne oferty na elektromontera,bo znajomy mi powiedział, że była praca w Niemczech kiedyś, tylko nie wie czy nadal jest opcja żeby z nimi wyjechać. No i faktycznie jest ogłoszenie, ale sprzed czterech lat. Nawet stawki wtedy nie podali, a jak to teraz wygląda?

Elektryk

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w niemczech na budowach firma codziennie kradnie po 1 lub 1,5h w zależności od budowy. Czemu żaden organ się tym nie zajmie???

@Elektryk

Masz na myśli że nie płacą za tą godzinę? To w skali miesiąca sporo wychodzi. Ty miałeś taką sytuacje? Piszesz to z autopsji? Próbowałeś zainterweniować i to wyjaśnić?

InGO
@Elektryk

to co ja wiem to, każda godzina jest wypłacana, najlepiej zadzwonić do kadr, jak coś nie jest jasne, ja mam wszystko wyplacane wiem, że można też nadgodziny odebrać w wolnym.

Wika

Widziałam tylko oferty na to stanowisko na Polskę (Kraków/Waszawa), a to za granicę też można wyjechać z firmą do pracy? Czy chodzi konkretnie o delegacje?

Widze ze duzo tutaj to opinii „miesieczniakow” ktorzy zaraz po starcie orientuja sie ze „nie dam rady". Ja sobie chwale Elektrimont. Po latach szwendania się po firmach siadłem tutaj i już nie szukam i nie modlę się o kolejne wyjazd.Praca jest, jeszcze nie było tak żebym w domu siedział i czekał na wyjazd który się nigdy nie odbywa jak to miałem w innych pracach. Kasa jak w zegarku. Kwatery roznie ale za to blisko. Kierownictwo ja mam ok choć czasem bywa roznie. Plusy: umowa, etat, ciągłość kontraktów, terminowość wypłat kasy na konto, stawka ale po jakims czasie bo trzeba się sprawdzic, u mnie też fajna brygada, wszystko od firmy (nawet ubranie) Minusy: stawka na start, czasem sama robota bywa brudna i trudna, niektórzy ludzie na budowach

Ja właśnie czekalem na taki wyjazd , kazali chorować żeby nie płacić postojowego a jak się upomina o wyjazdy to się mówi o pracownikach że są nieslowi i nie można na nich liczyć.

Honorata

hej czy ktoś ma jakieś bieżące odniesienie się do aktualnego działania firmy i tych negatywnych opinii tu na forum? pytam, bo widziałam na stronie, że szukają rąk do pracy, zarówno elektryków jak i kierowników. wiadomo w zasadzie jak praca jako kierownik może tu wyglądać? ktoś ma jakieś doświadczenie i da znać?

@Honorata

Jestem pracownikiem nie kierownikiem od ubiegłego roku i jestem zadowolony. Praca i wynagrodzenia na czas, nie ma problemu z dogadaniem się co do zjazdów na urlop. Kadry bardzo cierpliwe i pomocne co do wypełniania wszystkich wniosków.

Bartosz
@Marcin

Na stanowiskach zwykłych pracowników często są rotacje? Fajnie, że pensja na czas, bo to nie zawsze standard. A no i wiesz może, czy bez doświadczenia osoby też przyjmują, czy raczej najpierw lepiej gdzieś złapać doświadczenie i dopiero uderzyć?

@Bartosz

Tego niestety nie wiem. Ja mam zawód elektryka + dodatkowe uprawnienia. Myślę, że najrozsądniej będzie złapać kursy i doświadczenie a później uderzyć bezpośrednio do firmy. Aczkolwiek możesz zadzwonić i zapytać :)

Zostaw merytoryczną opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w ElektriMont Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElektriMont Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElektriMont Sp. z o. o.