ElektriMont Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o ElektriMont Sp. z o. o.

Chomik73

Witam, czy jest ktoś konkretny kto pracuje lub pracowała w tej firmie?? i napisze jak naprawdę jest i jakie warunki? ostatnio pojawiły się nowe ogłoszenia. Ja myślę o aplikacji na stanowisko Kierownik robót w Niemczech!! proszę o odp. w tej firmie pracuje prawie 270 osób to na pewno musi być OK i może znajdzie się szczera osoba!!

Pietrek

Ja wróciłem od pycia z duseldorfu garbaty alkoholik wraz ze żona nierobem leczą kapleksy na ludziach chora atmosfera brak elektryków kazdy ogląda się na drugiego a ci coś potrafią muszą robić za wszystkich pieniądze dno brak urlopu

Paulina

@Jozekjeśli rzeczywiście występowały podczas delegacji sytuacje, o których wspominasz, to czy informowałeś o nich pracodawcę? Przypominam też o tym, że wpisy nie mogą naruszać zasad regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Digital

Jaka sytuacja na budowie w Hamburgu?

Paulina

@Rock chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w ElektriMont Sp. z o. o., jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. W przypadku sytuacji o której piszesz, to warto taką informacje zgłosić wewnętrznie i bezpośrednio do firmy.

Rock

Uwaga na Pazere stary [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szuka po rzeczach chyba jeden z najwiekszych nierobów we firmie udaje debila żeby nic nie robić najlepiej to zamiatać tylko ,fachowiec zerowy szuka naiwniaków którzy bendą robić za niego trzymac się z daleka .

Leon

Pracowalem w tej firmie tylko i az miesiac. Podpisujac umowe na warunkach niemieckich w ktorej jest napisane 38h tygodniowo od poniedzialku do piatku mialem otrzymac 1500e netto. Rzeczywistosc wygladala tak ze Pracowalismy od poniedzialku do piatku od 7 do 16:15 tj 9.5h oraz mi sie udalo tylko dwie soboty w miesiacu po 8h. W poprzednich miesiacach chlopaki pracowali w kazda sobote a najlepsze w tym wszystkim jest to ze ani grosza wiecej za dodatkowe godziny czy to w tygodniu czy to za soboty u kazdego z pracownikow. Atmosfera panujaca w firmie na budowie zenada jeden wazniejszy od drugiego szybko szybko aby bylo a co z tym sie wiaze nie dokladnie i ktos musial poprawiac. Warunki mieszkaniowe tragedia mieszkanie przerobione z biura na hostel po 2 lub 3 osoby w pokoju. W calym mieszkaniu 10 osob i luksus dwie lazienki na szczescie. To co podpisujesz w polsce jest inne na miejscu. Odradzam wspolprace z ta firma.

Paulina

@Johny, a Ty masz jakieś doświadczenia z ElektriMont Sp. z o. o.?

Johny

Paulina to się pakuj i jedz a co zobaczysz i przeżyjesz potem nam opowiesz )

Paulina

Widzieliście najnowsze oferty pracy ElektriMont Sp. z o. o.? http://elektrimont.pl/praca/ Któreś ze stanowisk szczególnie Was zaciekawiło?

John

Szczerze chyba w podstawówce są bardziej ułożone i inteligentne dzieci niż ta hołota w elektrimie

Colin
@John 12.03.2017 19:35

John a jaki masz staż w tej firmie że wystawiasz taką opinię? Jakie budowy zaliczyłeś?

Paulina

@Czucz, masz długie doświadczenie pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Czucz

Chora i wykolejona atmosfera ludzie inteligentni nie mają co tam szukać bo Benda sie czuć jak w szpitalu psychiatrycznym brak warunkow mieszkaniowych najlepiej 4 w pokoju aby prezes miał pełne kieszenie . Praca nie specjalnego zwykle instalację zero rozwoju aczkolwiek sami pseudo fachowcy jednym słowem szkoda gadać.

kokoszanel

U nas w elektri mont jest najlepiej w soboty pracujemy za darmo a w tygodniu 8 godz za które płacą i 1 godz za którą nie płacą są dwie listy jedna dla Niemców gdzie są prawdziwe godz pracy a druga dla nas po 8 godz i bez sobót choć w soboty pracujemy jak by tego było mało to przed policją skarbową musimy kłamać co do godz pracy prezes firmy kupuje sobie sprzęt sportowy za 20 tyś a my mamy urlopu nie płacą diety nie ma bo po co i marne 1400 euro ta firma to kpina zdecydowanie nie polecam chyba że lubisz być okradany

motyczka

Elektri mont powinien zmienić nazwę na elektri błąd

w3er

@miniko no dobra ale o jakiej Ty ofercie dokładnie piszesz?

Morderca

Lubisz z pijokami miło spędzać czas i letnie wieczory i jesteś twardy psychicznie jak Hanibal polecam

Maniek

Ta doświadczenie chyba w piciu i sraniu w pory tłumoki po podstawówkach i to chyba nie

Tajniak

Elektrimontu nie polecam nawet więzniom Niemcy to masakra stare przepite wyjadacze bez pojęcia o elektryce mieszkania po 5 budowy po 10 h i soboty darmowe kierownicy niczym zoomowcy i marne zarobki nawet sprzątaczki w niemczech śmieją sie w twarz , ale solidnie wypłacane co 10 to jedyny plus tej firmy

Koksu

Teraz dużo jest roboty w Afryce instalacje w lepiankach

bodzio
@Koksu 03.04.2015 17:23
Teraz dużo jest roboty w Afryce instalacje w lepiankach

Jaką praca w AFRYCE pomyliłeś pojęcia

sche

Dziwny temat. Należałoby najpierw potwierdzić fakt wykonywania przez niego pracy u samego pracodawcy. Poza tym tak wiele jest scenariuszów, co się dzieje z ludźmi, że nie wykluczone, że się gdzieś ten pan zgubił. Albo to po prostu jakaś słaba podpucha - sam nie wiem. Tylko jak dorosły facet może się zgubić, może na coś chorował?

alena

Błagam pana poszukuje mojego meża ktory wrocił z chorobowego i ponownie zaczął prace w Elektrimont było to w maju tego roku od tamtego czasu go poszukuje ostatnio w maju pracował w Warszawie.Jest rodzinna bardzo pilna sprawa chodzi o ludzkie życie nie wiem jak go mam odnależ prosze mi pomoc błagam.moj num tel.603 451 425

alena

@alena 23.10.2014 18:47
Dobry wieczor pisze w bardzo pilnej sprawie chodzi mi o pewnego pracownika to bardzo sprawa prosze o odp....

Kurczę chętnie bym pomógł i dostarczył niezbędnych informacji na temat tego pewnego pracownika, ale odszedłem z tej firmy bez 1.5 wypłaty i nawet palcem dla ciebie nie kiwnę... No może ktoś inny się znajdzie i odpowie na twoje dramatyczne i trochę bełkotliwe wezwanie ale nie ja... Mam pomysł! Napiszę innym jak wyglądała moja praca w Elektrimoncie na budowie Orange. W skrócie: umawiałem się na pracę za granicą (dobrze płatna) była praca w kraju (stosunkowo nisko płatna za 8 godzin nie wychodziło nawet 2 tyś). Pierwszy raz widziałem taką budowę w centrum Krakowa, którą prowadzi firma z Krakowa, że ok. połowy robotników (elektrycy od ciągnięcia druta) to ludzie przyjezdni z okolicznych miast, miasteczek. Może chodzi o to, że na miejscu już nie ma kto robić... Ludziom pracującym w delegacjach (dostawali dodatkowe diety) myśli zaprzątały przemyślenia filozoficzne „o wyższości matematyki nad fizyką”... Jak sądzę chodzi o to, że prędzej czy później kalkulacja bierze górę nad fizolem. (a jak ktoś już teraz jest poza domem i robi w delegacjach to siłą rzeczy myśli żeby jechać trochę dalej np. do Niemiec) Na budowie są równi i równiejsi. Doświadczeni stażem pracownicy często są od patrzenia jak inni robią. Jeśli idzie o mnie byłem tam od wiertarki i pistoletu. Poszło o tą nieszczęsną wiertarkę – zostawiłem ją w pomieszczeniu służbowym – trochę nietypowe, że znikła. Najpierw napisałem pismo do prezesa z opisem sytuacji i prośbą o nieobciążanie mnie za tą wiertarkę. Później poszedłem do najgorszej roboty „zgnojenie”, praca polegała na odkurzaniu tras pod podłogami. Inni elektrycy robili w tym czasie coś innego – pracę elektryczne – więc tylko mnie spotkał taki „zaszczyt” - trochę narzekałem ale robiłem swoje i prosiłem o pracę dla elektryka. W odpowiedzi dostałem wymówienie. Więcej się w tej firmie nie pokazałem... Odchodząc powiedziałem do kierownika robót elektrycznych na budowie Orange, pana MichałKa, „że wolę taką głupią robotę robić (odkurzanie koryt) przykładowo w Holandii za jakieś 8 tyś na polskie niż tutaj”. Na do widzenia do jednego inżyniera powiedziałem, że nie żałuje że tu robiłem, ale i nie żałuje że stąd odchodzę... W tej firmie można znaleźć dobre zatrudnienie ale raczej nie w charakterze szeregowego elektryka. Ludzie ze stażem i funkcją, specjaliści albo pracujący w delegacjach zagranicznych pewnie nie narzekają... Jeśli idzie o mnie fajnie było ale się skończyło. Pozdrawiam.

mim

Trzy tygodnie temu byłem ostatni raz na budowie(ostatni dzień pracy) na której robiłem. Postawiłem wódkę na stolę, wziąłem narzędzia którymi robiłem i poszedłem do domu... Pytałem się schodząc z budowy: "czy mogę sobie wziąć swoje narzędzia?" - usłyszałem, że tak. No to sobie zabrałam te narzędzia i najchętniej bym ich nie oddawał - tyle że stare i poniszczone dostałem do roboty pewnie wiele nie warte. Po co mi takie?

mim

Robiłem w Krakowie na budowie Orange. I mój były szef Wiesiek mnie wych..jał i nie zapłacił mi za ostatni miesiąc roboty i że podobno to ja mu zadupc..em tą wiertarkę, a to KŁAMSTWO!!!

Klopsik

Wyzej już napewno nie pojadą wszystkie kable wycięte .

@Klopsik 22.09.2014 20:32
Wyzej już napewno nie pojadą wszystkie kable wycięte .

Mógłbym im załatwić tak żeby wpadli. Tyle, że nie wypada podpie...ać byłych kolegów zwłaszcza jak się samemu brało w czymś udział. Musiałem wymyślić coś innego...

M&M

Budują stopniowo (wykańczają), cześć pięter wieżowca już jest oddana do użycia i ludzie tam pracują..

M&M

Byłem w Niemczech na budowie we Frankfurcie nad Menem. Firma Elektrimont prowadzi tam małą budowę na 36 piętrowym wieżowcu... - małą budowę, bo tylko na 5 piętrach, a w zakres wykonywanych przez Elektrimont instalacji wchodzi jedynie poprowadzenie przewodów oświetleniowych ~ 20-30 przewodów na piętro (bez montażu i podłączania lamp - za wyjątkiem podłączenia pierwszej lampy z szeregu), przewodów gniazd zasilających, montażu gniazd podłogowych i podpięcia wszystkiego do rozdzielni na każdym piętrze... Na budowie we Frankfurcie jest pełno Polaków m.in. gipsiarze i tynkarze, a także konkurencja Elektrimontu z Polski. Konkurencja wygrywa w nieco bardziej skomplikowanych i odbiegających od szablonu (każde piętro podobne) projektach i zagadnieniach elektro-monterskich (np. nowatorskie sterowanie oświetleniem), a inna firma z Polski zajmuje się wyłącznie sieciami komputerowymi. Koryta w większości również wykonywane są przez inne firmy, podobnie jak instalacje sterujące PPOŻ, windami, klimatyzacją, wentylacją, kamerami i resztą automatyki inteligentnego budynku... Dla Elektrimontu został malutki "kawałeczek tortu" - mało zaawansowany technicznie wycinek instalacji elektrycznych jakie są w inteligentym i nowoczesnym budynku... (i tylko z pięter 7, 21, 22, 23, 24 - bo te piętra były ostatnio realizowane na budowie wieżowca TaunusTurm) Co do warunków pracy. We Frankfurcie nr. 1 z Elektrimontu jest mistrz - Andrzej M., sprowadził on do Frankfurtu swojego synka Patryka M. (wg. opinii innych - mało doświadczony chłopak, druga osoba w firmie Elektrimont we Frankfurcie, Patryk chętnie wydaje polecenia i rozporządza ludźmi, jak coś mu nie pasuje to pluje) Mistrz Andrzej M. ma dziwne tiki, nerwowo mruga oczami, co ciekawe mistrz Andrzej zawsze nerwowo mrugał oczami jak z nim życzliwie i spokojnie próbowałem rozmawiać... - może jest niezrównoważony. Niektórzy ludzie zastanawiali się: "kim jest mistrz Andrzej ?" - nie kierownikiem budowy, bo na to potrzeba dyplomu, uprawnień, znajomości projektów - i chyba nie Mistrzem budowy, bo to wymaga zaangażowania w budowę, obecności na budowie (mistrz Andrzej pojawia się na budowie średnio raz na dzień i to na godzinę, pozostały czas siedzi w barakach), ludzie - elektromonterzy niechętnie pytają się mistrza o cokolwiek, bo próby kończą się opryskliwymi odpowiedziami w stylu -"ty jesteś elektrykiem ty masz to wiedzieć" (znaczna część elektromonterów przyjechała na budowę do Frankfurtu kilka tygodni temu po raz pierwszy do firmy Elektrimont) Ktoś przyrównywał mistrza Andrzeja do koordynatora, ktoś inny do gospodarza domu... Zakwaterowanie w Nauheim miasteczku 37 kilometrów od Frankfurtu więc pracownicy każdego dnia dojeżdżali do pracy po niecałą godzinę w jedną stronę. Zakwaterowanie w domku, różnie od jednoosobowych pokoi (dla wybranych) przez 3 osobowe, skończywszy na piwnicy - 2 osobowa ciemna i wilgotna norka. Internet jest - ale również dla "wybranych", pozostałym nie wolno korzystać. Co do godzin pracy od 7:00 - 17:30, później mistrz rozporządził wydłużenie dnia pracy od 7:00 do 18:00. Po 11 godzin dziennie w tym jedna przerwa pół godzinna. Ale wszyscy pracownicy musieli podpisać nieprawdziwe listy z godzinami pracy wg. których pracowano jedynie po 8,5 lub 9 godzin... ( z dwoma przerwami po 1 godzinie) Ludzie szemrali ale nikt z tym nic nie zrobił i pewnie nie zrobi...

KOZAK
@M&M 10.06.2014 01:24

OJ TAM OJ TAM TEŻ TAM PRACOWAŁEM ZNOWU NIE DRAMATYZUJ WSZĘDZIE SĄ UKŁADY I UKŁADZIKI.A NIM WYŻEJ TO CORAZ WIĘKSZY SMRÓD.

kubuś pucuatek

witam wszystkich zainteresowanych pracą w elektrimoncie szczególnie tych którzy chcieli by wyjechac do Niemiec jeśli jesteś typem współczesnego niewolnika to praca jest jak najbardziej dla ciebie bo tylko takich tam szukają ludzi bez jaj którzy boją lub nie potrafią upomniec się o swoje.

marek

Zapierdzielasz soboty za darmo,firma ma cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] martw się nieraz z dojazdem,a kasa po 240 godzinach 1300e nieraz 50 e więcej.Aha jeszcze z tego trzeba dać na paliwo/piszę o Niemcach/Moim zdaniem i myslę wielu NIE POLECAM.

Stary ZGRED

anonim - 2011-06-25 00:27:17 Czy cos sie zmienilo w firmie czy dalej tak oszukuja dajcie odpowiedzJest 2013 Rok Znowu pojawiły sie oferty , czy cos sie zmieniło w firmie?

Czy cos sie zmienilo w firmie ( usunięte przez administratora ) dajcie odpowiedz

rudolf valentino

witam! pracowałem tam ogólnie jak to wiadomo w takich firmach (dużych) jest tzw. ,,mafia,, starszych pracowników (większość z elektromontażu - firma powstała po jego rozpadzie) którzy rękami i nogami walczą o to aby jeździć na kontrakty. praca w Niemczech harówka po 10 - 11 godzin czasem więcej w soboty też do 14 zależy na jaką trafisz budowę na budowie obmiarowej przy nadgodzinach nic nie wywalczysz bo idzie decyzja że nie ma przerobu siedzisz dłużej a kasa ta sama nie pasuje to wypad lepiej jest na budowach z bramkami czas pracy masz godzinowy (w Niemczech na niektórych budowach są bramki na wzór bramek w zakładach pracy wchodzisz wbijasz kartę wychodzisz to samo i masz czas pracy od wtedy do wtedy) ale zawsze przy końcówce robót na danym obiekcie wypłata marna nawet 600 euro (nie ma obmiaru) normalnie średnio masz zarabiać 1400 euro a wychodzi 1300 euro z groszami (niby opłaty itp.) warunki mieszkaniowe zależy gdzie trafisz nie ma luksusów ale nie jest tragicznie. formalności z zameldowaniem załatwiają bez problemu tak samo założenie konta (tylko na eksporcie w Niemczech na innych można mieć konto w Polsce) w niemieckim banku. za przejazdy płacisz sam jak Ci nie pasuje to załatw sobie rower :) jak jesteś nowy to wszyscy patrzą ci na ręce( usunięte przez administratora ) a szczególnie ,,młodzież,, (starzy pracownicy). gdy przychodzi wybierać osobę do zjazdu (np. ograniczenie ludzi na budowie) to ostatni przyjezdni bądź nowi są pierwszymi do powrotu. a po powrocie gdy zjawimy się w biurze to dostajemy propozycje rozwiązania umowy bądź urlopu bezpłatnego (nie polecam - przerwa w pracy, brak ubezpieczenia) i czekamy na następną robotę czasem trafi się szybko czasem nie. firma prowadzi też prace w Holandii i Francji tam jest lepiej mniejsza presja - praca na godziny nie trzeba zakładać konta - wystarczy w polskim banku walutowe. w Polsce mają parę kończących się prac w Warszawie. ogólnie bez rewelacji ale nie ma tragedii a wiadomo jak jest pewne zasady zostały z dawnych czasów i tak jest do dziś

kubus puchatek

nie zawracaj sobie glowy odpusc

alfa

Witam wszystkichktórzy wyjeżdzali z elektrimontu za granicę np. do holandii .Będę wdzięczny za każdą opinie na temat warunków rekrutacji , oraz pózniej płac , zakwaterowania , pracy itd za granicą .pozdrawiam

poszukujący pracy

koledzy poszukuję pracy zastanawiam się nad wysłaniem CV czy możecie coś więcej opisać co to jest za praca ,ile można zarobić ,ile godzin pracować praca w Niemczech więc co z jedzeniem i noclegem pozdrawiam czekam na wpisy

Słowa kojarzące się z Elektrimont (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, st Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobra.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..okej. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?15zł Najbardziej podobało mi się w Elektrimont: solidność

Słowa kojarzące się z Elektrimont (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Elektrimont:praca Najbardziej nie podobało mi się w Elektrimont:

Zostaw opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.