ElektriMont Sp. z o. o.
counter
3 132 140 5 1
xxx Nowy wpis

Normalna robota, nie wiem co Wy macie z tymi komentarzami

Jacek Nowy wpis

Ja już ponad 2 lata pracuję i nigdy nie miałem na co narzekać, pieniążki dobre, teraz mimo kiepskiej sytuacji przez korone mam dalej prace i nie zapowiada się aby się do zmieniło. Ja mogę tylko tą firmę polecić !

berger Nowy wpis

Pracowałem w różnych firmach ale takiego syfu i złodziejstwa nie widziałem trzymajcie sie z daleka chyba że chcecie zmarnować sobie życie.

TakNie4
Piotr Nowy wpis
@berger

panie Piotrze, czy panu nigdy nie znudzi się szkalowanie opinii tej firmy. Wiele się zmieniło poszukujemy dobrych fachowców z doświadczeniem, pan je posiada. może złość i frustracje zamieni pan w prace.

Tak5Nie
Zbychu

Dzwonilem ostatnio do Elektrimmontu i szukaja brygadzistow z jezykiem angielskim ale nie tylko

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ziomek

dla mnie firma jest w porzątku

Jerzy

Znajomość angielskiego lub niemieckiego jest dużym atutem, wtedy wyjazd na kontrkat do Niemiec lub Holandii pewny

Jan

jeżeli chodzi o tą firmę to na duży plus jest zapewnianie i opłacanie transportu, zakwaterowania, ciuchów roboczych itd.. oraz umowa o pracę

Bommer

Jest OK

Olek

takie rzeczy jak kwatera, transport ciuchy są za free, zarobki solidne, zależą od lokalizacji, za granicą nawet bardzo dobre i umowa o pracę

konik

warunki bytowe są ok, nigdy nie mialem problemow z kasa

M.

Firmę mogę polecić. Kwatery wHolandi są w porządku.Nie trzeba jeździć swoim autem bo dają służbowe, wyplata na czas i w takiej wysokości jak byla mowa.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy często w firmie ElektriMont Sp. z o. o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

TakNie
Kalfas
Nazwa działu: Handlowy

Póki mieszacie młodych ze starymi nie przyjmujecie prowadzacych na poziomie ,nie bedziecie miec pracowników zwolnic alkocholika pycia i złodzieja musiała oraz popleczników .I zacząc przyjmowac ludzi normalnych i będzie firma malina a i wtedy Artur b bedzie latać do las Vegas :) banda (usunięte przez administratora) i beznadziejna robota o reszcie nie wspomne bo to kpina .

TakNie2
Paweł

Wszystko ok Jak się ma chęci to i niezłą pensje można wyrobić. Nie ma opóźnienia w wypłatach. Nie trują nad głową, podejście do ludzi w porządku.

Ktos

A więc... Ta firmę powinni już dawno zamknąć. Obiecują gruszki na wierzbie.(usunięte przez administratora) dalasz po 10 godz a płacone masz za 8 bo "trzeba jakąś normę wyrobić". (usunięte przez administratora) Nie polecam

Tak3Nie1
Młody

Jest to moja 3 firma i raczej zostanę tutaj na dłużej, atmosfera dobra, kasa dobra, faktem jest że są dni że trzeba (usunięte przez administratora) na maksa i nie ma czasu prawie na nic ale przelew rekompensuje to, przychodzę sam na jednom sobote w miesiącu jak jest możliwość aby trochę dorobić. Ogólnie dla mnie jest super. Mały minus to dużo Ukraincow i czasami nie można się dogadać.

de vig
@Młody

I właśnie na takich naiwniakach oni bazują i ukraincach kasa dobra nazwał bym to za pomoga

TakNie3
Grzesiek
@de vig

Jeśli w tej samej pracy trzymam się kilkanaście lat to chyba coś już znaczy. Nie czuję potrzeby szukać innego zatrudnienia, wypłaty na czas, kierownictwo w porządku.

Tomek

Pracuje w Elektrimocie i na razie nie mam zamiaru zmieniać. Warunki w porządku, kwatery ok, zarobki są w miarę. Praca na dłużej, warunki zależą od budowy. Miodów nie ma ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

alekss

Praca jak praca, normalna robota. Jak ktoś chce się bawić w narzekanie to niech się bawi, normalni ludzie na to czasu nie mają.

Monter
@alekss

ty jestes pomiotem robolem nie normalnym człowiekiem wiec nie myl pojec .

alekss
@Monter

może czas zająć się robotą, kolego Monter?

Tak2Nie1

Ogólnie znam dużo firm, są lepsze i gorsze, ale nie moge powiedzieć złego słowa o nich, z tego chociażby powodu, że mimo iż branża budowlana, to podchodzą do człowieka jako do człowieka. to dobry pracowdawca, nie ma nad czym rozmyślać

baca
@Pracownik

no i placą zawsze 9 mam pieniądze na koncie

Adam K.
@baca

Potwierdzam

Tak1Nie
Krzysiek

powiem tak, jak się człowiek ze swoją robotą wyrabia to nie ma mowy o żadnych nieprzyjemnościach. mi się tu dobrze pracuje, już sobie wszystko ogarnąłem co i jak , ze kolegami i kierownikiem dogaduję się

migdał

Jak się człowiek postara to i dobrą kasę jest w stanie wyciągnąć. Zatrudnienie stabilne

Darek

Pozytyw ode mnie. jak na razie najlepsza robota jaką miałem.

darek

ja pracuję w elektrimoncie juz 12 lat, zawsze mieliśmy pracę, nawet teraz inne firmy zamykaja sie a my mamy robotę

monter

kolega pracuje w Elektrimoncie, nie wiecie jakie mam szansę na pracę u nich, co muszę zrobić, w obecnej sytuacji już 2 miesiąc nie mam pracy, wszyscy zjechali do Polski, a od kumpla wiem, że oni mają pracę i cały czas pracują, czy uprawnienia SEPowskie wystarczą, języka nie znam dobrze, na budowie rozumiem jak niemiec wolno mowi.

Elektryk 15kV

Dla zainteresowanych .Dzwoniłem tam ostatnio i szukają elektryków z angielskim i niemieckiem na zagraniczne budowy . Ja niestety tylko po rusku troche gawarju, ale moze komus sie przyda.

Robin
@Elektryk 15kV

A gdzie sie dodzwoniles? Bo ja też tam dzwoniłem ale nie do kadr tylko od razu do dzialu eksportu i mi powiedzieli, ze nawet bez jezyka moge wyjechac do Niemiec lub do Holandii wazne zeby byly aktualne uprawnienia elektryczne a reszte juz oni zalatwiaja

markus
@Elektryk 15kV

na niemcy to tylko do eksportu trzeba dzwonić

Tak1Nie
Radzio

Pracujesz dobrze to płacą, tak jak być powinno. Ja się nie dopatruje, robię swoje i jest dobrze. a co do płac to wcale nie jest lepiej nigdzie. gadanie tylko.

Piotr
Nazwa działu: Produkcja

Ja pracuję w tej firmie już dwa lata i bardzo dobrze mi się tu pracuje. Dają dobre stawki, bezpłatne kwatery, dojazd do pracy firmowym autem. Zawsze też można się dogadać w sprawie urlopu czy zaliczki do pensji. Ukraińcy wcale nie są wyzyskiwani, bo mamy stawki na równych zasadach, a są i tacy, którzy mają większe pieniądze niż Polacy. Problem jest zawsze z takimi "pracownikami", którzy myślą, że jak są w pracy, to już wystarczy, a my musimy robić za nich. Jeden to chodził co drugi dzień do roboty, bo go plecy bolały. Drugi z kolei ciągle gdzieś chodził - a to na papierosa, a to na siusiu, i ciągle przez telefon gadał. Każdy z nas podpisał taką samą umowę, ale jak ktoś pracuje uczciwie, to jeszcze się nie zdarzyło, żeby szefostwo zabrało komuś wypłatę. Tak że spokojnie można pracować, roboty jest dużo, tylko nie ma kim robić. Ci, co NAPRAWDĘ chcą pracować, krzywdy tu mieć nie będą.

Tak3Nie1
Agnieszka
@Piotr

@Piotr, super, że jesteś zadowolony. Może wiesz, czy szukają teraz elektromonterów na wyjazd? Nie znalazłam ogłoszeń w Internecie.

TakNie
Piotr
@Agnieszka

z tego co jestem zorientowany to cały czas szukają elektromonterów

uziom

jak ktoś ma chęci można się dużo nauczyć od monterów na budowie, ja robię w Hamburgu już 2 rok i jest ok, po szkole jestem od 4 lat

stary
Nazwa działu: Produkcja

firma dobra ale trochu nie fer ze nowi maja wyplate wienksza niż ci starzy. To chyba trza się zwolnic i zatrudniac od nowa

McQuinn
@stary

nie wiem na jakiej budowie robisz, ale ja robie w Elektrimontcie prawie 9 lat i nie narzekm..

Dario
Nazwa działu: Produkcja

Hejo ostatnimi miesiacami sie poprawilo i to pardzo, przyzwoita stawka miesieczna, raz za czas wpasnie ekstra premia, a i można dorobić sobie jakies nadgodziny. Jest git jako dla mnie.

Tak5Nie

Zostaw opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

Chcę opublikować:

ElektriMont Sp. z o. o.