POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J

Kraków

Opinie o POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J

kim

Maciej; ale to tez jest kwestia organizacji pracy ponieważ, jak jesteś dobrze zorganiaozwany to sobie tak roplanujesz pracę, że nie bedziesz musiał zostawac po godzinach.

Klient IT

Wcześniej jakoś nie trafiłem na ten wątek, dlatego też wyrażałem swoje opinie w innym temacie dot. tej firmy. Widzę, że Pan "Były" i tu się udzielił, dlatego podaję link do tamtego wątku, gdzie się do niego odnoszę: http://www.gowork.pl/opinie_firma,1311847

Były

Na poczatku miło i fajnie, pensja wypłacana regularnie. Gdy jest za dużo pracy i jest problem z "wyrobieniem" się z terminami trzeba pracować grubo więcej niż 8 godzin dziennie. Oczywiście o wypłacie nadgodzin można tylko pomarzyć. Szydło wychodzi z wora w momencie gdy zmieniamy pracę - nie wypłacili mi ekwiwalentu urlopowego - nie mogłem również odebrać tego urlopu. Podpisałem fikcyjny papierek zaświadczajacy że ww urlop wykorzystałem. W firmie ogólna dezorganizacja, brak profesjonalizmu. Nie poleceam

klient

Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą, nierzetelni, nie dotrzymują terminów, jedno wielkie nieporozumienie!!!

Sebrina

Nic dodać nic ująć. Jest taki program Uwaga .

FLOW

Nie szanują ludzi .

Dwoje przesympatycznych ludzi tylko niemogłem się dopatrzeć z której strony :) Dużo orzesz mało możesz :)

Zostaw opinię o POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKAS Wolff i Kowalski Sp.J