Opinie o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ElektriMont Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ElektriMont Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

ziomek

dla mnie firma jest w porzątku

Jerzy

Znajomość angielskiego lub niemieckiego jest dużym atutem, wtedy wyjazd na kontrkat do Niemiec lub Holandii pewny

Jan

jeżeli chodzi o tą firmę to na duży plus jest zapewnianie i opłacanie transportu, zakwaterowania, ciuchów roboczych itd.. oraz umowa o pracę

Bommer

Jest OK

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektromonter Niemcy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Olek

takie rzeczy jak kwatera, transport ciuchy są za free, zarobki solidne, zależą od lokalizacji, za granicą nawet bardzo dobre i umowa o pracę

konik

warunki bytowe są ok, nigdy nie mialem problemow z kasa

M.

Firmę mogę polecić. Kwatery wHolandi są w porządku.Nie trzeba jeździć swoim autem bo dają służbowe, wyplata na czas i w takiej wysokości jak byla mowa.

Kalfas

Póki mieszacie młodych ze starymi nie przyjmujecie prowadzacych na poziomie ,nie bedziecie miec pracowników zwolnic alkocholika pycia i złodzieja musiała oraz popleczników .I zacząc przyjmowac ludzi normalnych i będzie firma malina a i wtedy Artur b bedzie latać do las Vegas :) banda (usunięte przez administratora) i beznadziejna robota o reszcie nie wspomne bo to kpina .

Wszystko ok Jak się ma chęci to i niezłą pensje można wyrobić. Nie ma opóźnienia w wypłatach. Nie trują nad głową, podejście do ludzi w porządku.

Ktos

A więc... Ta firmę powinni już dawno zamknąć. Obiecują gruszki na wierzbie.(usunięte przez administratora) dalasz po 10 godz a płacone masz za 8 bo "trzeba jakąś normę wyrobić". (usunięte przez administratora) Nie polecam

Młody

Jest to moja 3 firma i raczej zostanę tutaj na dłużej, atmosfera dobra, kasa dobra, faktem jest że są dni że trzeba (usunięte przez administratora) na maksa i nie ma czasu prawie na nic ale przelew rekompensuje to, przychodzę sam na jednom sobote w miesiącu jak jest możliwość aby trochę dorobić. Ogólnie dla mnie jest super. Mały minus to dużo Ukraincow i czasami nie można się dogadać.

de vig
@Młody

I właśnie na takich naiwniakach oni bazują i ukraincach kasa dobra nazwał bym to za pomoga

Grzesiek
@de vig

Jeśli w tej samej pracy trzymam się kilkanaście lat to chyba coś już znaczy. Nie czuję potrzeby szukać innego zatrudnienia, wypłaty na czas, kierownictwo w porządku.

Pracuje w Elektrimocie i na razie nie mam zamiaru zmieniać. Warunki w porządku, kwatery ok, zarobki są w miarę. Praca na dłużej, warunki zależą od budowy. Miodów nie ma ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

alekss

Praca jak praca, normalna robota. Jak ktoś chce się bawić w narzekanie to niech się bawi, normalni ludzie na to czasu nie mają.

Monter
@alekss

ty jestes pomiotem robolem nie normalnym człowiekiem wiec nie myl pojec .

alekss
@Monter

może czas zająć się robotą, kolego Monter?

Ogólnie znam dużo firm, są lepsze i gorsze, ale nie moge powiedzieć złego słowa o nich, z tego chociażby powodu, że mimo iż branża budowlana, to podchodzą do człowieka jako do człowieka. to dobry pracowdawca, nie ma nad czym rozmyślać

baca

no i placą zawsze 9 mam pieniądze na koncie

Adam K.
@baca

Potwierdzam

Krzysiek

powiem tak, jak się człowiek ze swoją robotą wyrabia to nie ma mowy o żadnych nieprzyjemnościach. mi się tu dobrze pracuje, już sobie wszystko ogarnąłem co i jak , ze kolegami i kierownikiem dogaduję się

migdał

Jak się człowiek postara to i dobrą kasę jest w stanie wyciągnąć. Zatrudnienie stabilne

Darek

Pozytyw ode mnie. jak na razie najlepsza robota jaką miałem.

darek

ja pracuję w elektrimoncie juz 12 lat, zawsze mieliśmy pracę, nawet teraz inne firmy zamykaja sie a my mamy robotę

monter

kolega pracuje w Elektrimoncie, nie wiecie jakie mam szansę na pracę u nich, co muszę zrobić, w obecnej sytuacji już 2 miesiąc nie mam pracy, wszyscy zjechali do Polski, a od kumpla wiem, że oni mają pracę i cały czas pracują, czy uprawnienia SEPowskie wystarczą, języka nie znam dobrze, na budowie rozumiem jak niemiec wolno mowi.

Elektryk 15kV

Dla zainteresowanych .Dzwoniłem tam ostatnio i szukają elektryków z angielskim i niemieckiem na zagraniczne budowy . Ja niestety tylko po rusku troche gawarju, ale moze komus sie przyda.

Robin
@Elektryk 15kV

A gdzie sie dodzwoniles? Bo ja też tam dzwoniłem ale nie do kadr tylko od razu do dzialu eksportu i mi powiedzieli, ze nawet bez jezyka moge wyjechac do Niemiec lub do Holandii wazne zeby byly aktualne uprawnienia elektryczne a reszte juz oni zalatwiaja

markus
@Elektryk 15kV

na niemcy to tylko do eksportu trzeba dzwonić

Zostaw merytoryczną opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w ElektriMont Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElektriMont Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 25 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElektriMont Sp. z o. o.
3.6/5 Na podstawie 200 ocen.

ElektriMont Sp. z o. o.