Opinie o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ElektriMont Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ElektriMont Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Maniek

ja tam nie narzekam

Stefan
@Maniek

Więc może napiszesz coś więcej o pracy w ElektriMoncie? Jaka panuje atmosfera w zespole? Czy podejście szefostwa do pracowników jest dobre, jak sądzisz? I na jakiej umowie się tu pracuje, dają od razu umowę o pracę?

Mateusz

W życiu żeby coś osiągnąć trzeba się uczyć i być nieustepliwym elektrimont to (usunięte przez administratora) dla frajerów co ciągną druta (usunięte przez administratora) . Ale o mnie jeszcze usłyszycie bo mściwość to moja dewiza krakowskie psy .

fachura

ale nasz kierownik na budowie to se niezłe jaja robi. przyjechała pani z kadr z jakas drugom i je wozi wszedzie, jak prywatnym. takze tak, firma spoko, ale som rowni i rowniejsi

xd
@fachura

Weź się lepiej do roboty a nie interesuj się kto i z kim

@xd

moj wolny czas, mam prawo pisac co widze i co o nich mowiom. z robota nie mam problemu.

majster
@fachura

Fachura a od kiedy ty sie zajmujesz stosunkami polskoniemieckimi a nie elektrykom???

@majster

to jest akurat bzykanko polsko-polskie

Przemek

Polecam. wypłata jest godziny sa i co pótora miesiąca w domu. nie pije i pracuje ale niektorych to trzeba by wywalic bo zle robią innym

Irena
@Przemek

A ile wynosi wypłata w ElektriMont? :) Nie byłoby to problemem gdybyś mi napisał chociaż mniej więcej, czego można się spodziewać? :)

@Irena

2200euro brutto

plus dodatki
@Xxx

plus dodatki urlopowe iza nadgodzny

@plus dodatki

Taaaaak????????????????????

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektromonter Niemcy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Adek

W Holandii na warunki nie można narzekać. Pracuję tu od niedawna i w sumie nie mam zastrzeżeń. Póki co widzę siebie w tej firmie na dłużej, zobaczymy, jak to wyjdzie po okresie próbnym. Z ludźmi dogadałem się od pierwszego dnia – mamy zgraną ekipę, w sumie to nawet i się nie śniło, że może być tak dobrze.

@Adek

Co ty pierdzielisz chłopie chyba. Inna firma pojechałeś ????????????????

Xxx

Jaki grzesiek? z rozliczeń zadowoleni jesteście? ????????????

Ciekawy

Cześć, mam pytanie, czy w firmie pracuje się na umowie zlecenie, czy ma umowę o pracę? Jak to wygląda w Elektrimont? Czy można liczyć na umowę o pracę?

roberto
@Ciekawy

z tego co mi wiadomo to nie zatrudnmiaja tam na umowach śmieciowych

tak tak
@roberto

tak tak, umowa probna a zaraz potem o prace

Informacja
@Ciekawy

W ElektriMont pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny. Kolejna umowa zawierana jest na czas określony, a następna już zazwyczaj na czas nieokreślony.

cosa nostra
@Ciekawy

z tego co wiem to tylko na umowach o prace

xxx

Umowa o prace

cinek

Ja nic złego na temat Elektrimont nie mogę powiedzieć. Pieniądz wypłacane na czas. Bzdety piszą Ci co im się nie chce pracować.

Jak długo czekaliście na odzew z ElektriMont Sp. z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

Jan

Po wysłaniu CV do pracy zaggranica miałem telefon zaraz na nastepny dzien ele to dzwonil pan od eksportu.

Ciekawy

Czy firma załatwia testy na koronawirusa przed wyjazdem pracownikom ?

Alek
@Ciekawy

przed wyjazdem na budowę zagraniczna dostajemy vouchery do diagnostyki i sie testujemy

Z Elektrimontem jestem związany od blisko 3 lat. Zaczynałem jako zupełny świeżak po szkole. Mogę powiedzieć jedno - uczciwe warunki pracy, czyli umowa o pracę i możliwość zdobycia doświadczenia. Dla mnie najważniejsza rzecz teraz to doświadczenie i tutaj mogę dużo rzeczy się nauczyć.

brawo

Zgadzam się z tym. Myślę że to najtrafniejsza opinia na tym profilu.

Ronan

Elektrimont to banda (usunięte przez administratora) i kwiat elektryki patologicznej zacznajac od szefostwa konczywszy na robolach .

Kolo

firma est spoko : ) dawajcie do nas jak potraficie robić

Spec
@Kolo

jest okej

Były pracownik teraz w norweg

Brak logistyki brak podstawoweg sprzętu do ptacy na wysokości. Musisz sam zadbać o drabinę i tak ze wszystkim nażędzi podstawowe. Kierownik wydaje polecenie prcownik musi wykonać (usunięte przez administratora). Pracowałem ttzy mirsiące. Po miesiącu miałem dość. Drabiny wiązane drutami żeby czujkę zamontować na suficoe tak samo przedłużane rusztowania mam zdjęcia (usunięte przez administratora) OBIZ POLAKÓW PRACUJĄCCJ W NIEMCZECH. DLACZEGO POLAK POLAKOWI WROGIEM

Bolo
@Były pracownik teraz w norweg

ja nie spotkalem sie tam z taka sytuacja o jakiej piszesz wiec trudno mi cos powiedziec na ten temat

Krzysiek

Tak czytam tutaj wpisy i komentarze i widzę że w większości zarzuty nie dotyczą samej firmy tylko najwyżej innych pracowników. Wszędzie komentarze że wypłata w terminie, kwatery w porządku, dobry socjal, czyli firma ok tylko niektórzy ludzie są nie w porządku. Ale z drugiej strony gdzie tak nie jest? wszędzie się mogą trafić ludzie do bani, a tu najwyraźniej przynajmniej nie trzeba się o kasę prosić. w ostatniej mojej firmie płacili mi raz na 3 miesiące, stawke mialem niską i jeszcze za mieszkanie płacilem

Arek
@Krzysiek

czyli wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :-)))

@Arek

no wlasnie

K
@Arek

Tak

Waldi

trochę w Elektrimoncie juz zagrzałem lat, i jak ktoś narzeka to chyba zapomniał jak było kiedys :)

monter

witam pracuje juz pare lat, powiem tak na firme narzekaja, ale jak omnie chodzi to nigdy nie mialem z ludzmi zadnych problemuw

Jonas

ja już na 2 kontrakcie u nich. Praca jak każda inna w budowalnce, ale najważniejsze dla mnie jest to, że płacą w terminie. Człowiek się nie musi o swoje pieniądze dopominać.

Johny

Ogólnie polecam, kasa na czas, kwatery ok, sporo godzin. Niestety czasem prowadzący są denerwujący ale to wszędzie. No i dobrze trafić na zgraną ekipę wtedy jakoś czas szybciej leci.

Rafi

Ze strony Elektrimont nie ma na co narzekać a jeśli chodzi o ludzi to jest kilka osob z którymi ciężej się pracuje, ale zdecydowana większość jest na prawdę ok i idzie to w dobrą stronę.

onter

Elektrimont to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)za psie pieniądze uciekajcie jak najdalej od tych szumowin

Zostaw merytoryczną opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w ElektriMont Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElektriMont Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 25 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElektriMont Sp. z o. o.
3.6/5 Na podstawie 200 ocen.

ElektriMont Sp. z o. o.