Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski w Zgierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski w Zgierz

Dans Nowy wpis

Pan Lukasz zrobił dla mnie cała instalację w nowo wybudowanym domu. Instalacja została zrobiona profesjonalnie na czas i w rozsądnej cenie. Pan Łukasz był bardzo pomocny i chętny w udzielaniu porad przy projektowaniu instalacji. Godny polecenia.

Piotr Nowy wpis

Cwaniaczek, świadczy niską jakość usług Nie polecam

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski w miejscowości Zgierz? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Handlowo-Usługowa Elektro-Fach Łukasz Chrzanowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.