Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Ilona

Macie świetne kosmetyki :) Każda kolejna linia pielęgnacja to mega pozytywne zaskoczenie. Serum Shot - dla mnie to strzał w 10! :)

lajn
@Ilona

racja, kolorówka też super, ale to serum jest najlepsze <3

dano

a co do stabilności? uopa dają?

minionek
@dano

tak, dają umowę o pracę

lajn
@minionek

na czas nieokreślony po jakim czasie można dostać?

Wrona

Jaki dział zajmuje się nowościami?

@Wrona

też się chętnie dowiem, bo to by była ciekawa praca :)

Agnieszka

Firma przyjaźnie nastawiona do kandydatów. Omawiają jak wygląda każdy z etapów rekrutacji i czego można się spodziewać. A na rozmowie rekrutacyjnej panuje miła, profesjonalna atmosfera. Dbają o to, by kandydat czuł się komfortowo.

@Agnieszka

rozumiem, że jesteś w trakcie procesu rekrutacji? ile etapów i na jakie stanowisko się rekrutujesz?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Remi

Czy produkcję opakowań też macie własną?

Remi
@Remi

Jeśli nie, to czy są one produkowane w Polsce? Zależy mi na 100% polskich produktach.

urszuli

jakie macie stanowiska dla pań z doświadczeniem na produkcji? jest coś wolnego aktualnie?

Karina

Generalnie to w biurze panuje spoko atmosfera. Ludzie są dla siebie mili i pomocni. Trzeba oczywiście wywiązywać się ze swoich obowiązków i dotrzymywać terminów, ale tak to jest w pracy. Właściwie to nie ma większych stresów.

Inka
@Karina

a w jakich godzinach zazwyczaj pracujecie? 8-16?

nikiminaż
@Karina

W ogole duzo dobrego mówi się o evelinie w sensie pracy i tez kosmetyków

Ewelina
@Karina

Brzmi pozytywnie. Pracujesz na stanowisku biurowym? Dobrze rozumiem? Możesz podać widełki dla tego stanowiska? Zastanawiam się jak to u was wygląda. Umowa o pracę od początku?

dano
@Ewelina

o konkrety finansowe to raczej trzeba pytać stricte w rekrutacji i o konkretne stanowisko przede wszystkim

Werka

Jeśli ktoś ma szansę tutaj zaaplikować to polecam :) Udało mi się tutaj dostać w ostatniej rekrutacji i bardzo mi się podoba :) :)

@Werka

skoro niedawno miałaś rekrutacje, to opowiesz jak było? ile etapów?

@Werka

a no i oczywiście najważniejsze na co się rekrutowałaś? od tego powinnam zacząć pytanie haha

witutu
@Werka

gdzie w takim razie ofert szukać? bo coś ciężki mi je znaleźć....

Ewelina

Ja doceniam prace w Eveline bo jest stabilna i nie jest stresująca. Przychodze tutaj, wiem co mam robić, nie muszę siedzieć po godzinach. Mam pracę za godziwą pensję i mam też czas dla rodziny.

Dudek
@Ewelina

Jakie godziny pracy w takim razie tu są?

@Ewelina

jakieś nadgodziny się zadarzają czy nie bardzo, jak ktoś chce oczywiście?

witutu
@Lala

i jeśli są to czy do odbioru czy płatne?

Sylwia W

Rekrutacja na plus - od początku wiedziałam jakie są etapy i czego się spodziewać. Rozmowy przebiegały w naprawdę fajnej atmosferze i bez zbędnej presji. Czułam się potraktowana z szacunkiem :)

@Sylwia W

a na jakie stanowisko była ta rekrutacja?

@Sylwia W

napisałabyś ile czasu minęło nim się z Tobą skontaktowali, bo ja też wysłałam cv, ale jeszcze nie mam odpowiedzi, niby niedawno, ale się nie cierpliwie :)

Hanna
@Sylwia W

Na jakie stanowisko aplikowałas? Możesz zdradzić jak wyglądała ta rozmowa, jakie zadawali pytania? Czy podali widełki płacowe ?

suzan

Jakie godziny pracy w biurze? 8-16 czy jakoś inaczej?

@suzan

większość pracowników przychodzi na 9 do 17 raczej

Fire
@pracownik

Raczej, czyli zdarzają się wyjątki? Jakieś działy mają inaczej, czy to po prostu skrót myślowy?

@Fire

tak mi się powiedziało, ale ja tez nie kontroluje kto kiedy przychodzi, bo mnie to nie obchodzi specjalnie

@Fire

wiem, że większość robi w tych godzinach co napisałem i tyle

Marcix

Rozświetlacz Brazilian Body Shimmer cudownie wygląda na opalonej skórze. Używam go teraz niemal codziennie. Skóra pięknie się mieni i opalenizna jest podkreślona :)

sowa
@Marcix

Nada się do bardzo jasnej karnacji?

Lena
@sowa

ma adnotację, że jest do każdego rodzaju karnacji, więc czemu nie

Lena
@sowa

drogi nie jest, możesz spróbować tak czy siak

sowa
@Lena

Dzięki za informację! W takiej cenie na pewno wypróbuję

tarnd
@Marcix

a to nie jest czasem portal do pisania opinii o pracodawcach, a nie o produktach?

maniaka
@tarnd

właściwie tak, ale w sumie co ci to przeszkadza?

tarnd
@maniaka

a w sumie to nic, tylko się zaskoczyłem, bo przyszedłem poczytać opinie o pracodawcy, ale jak komuś się produkty podobają to w sumie fajnie, że dzieli się opinią :)

@tarnd

O pracodawcy opinii też sporo, więc dopóki forum nie skupia się tylko na pisaniu o produktach, to każdy znajdzie jakieś info dla siebie

pterodaktyl
@Muras

Można się dowiedzieć 2 w 1, co w przypadku pracy dla marki kosmetycznej jest spoko

pterodaktyl
@maniaka

Swoją drogą wiesz może czy są zniżki jakieś dla pracowników?

@pterodaktyl

podobno dostaje się nowe produkty do testowania, tak przynajmniej piszą na ich stronie

elela
@Muras

tak, mamy taką możliwość

@elela

To super, duża zachęta

@Marcix

jest jeszcze w ogóle w ofercie? dawno go nie widziałam a lubiłam używać

gosia

Rekrutacja przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Powiedzieli mi jak wygląda cała procedura, ile etapów itp.Wszystko przejrzyście i klarownie.

@gosia

na jakie stanowisko?

Dudek
@gosia

I ile etapów było?

Anita

Bardzo dobrze wspominam pracę w Eveline. Choć pożegnałam się z nimi kilka miesięcy temu to dzięki pracy tutaj wiele się nauczyłam, zdobyłam super doświadczenie i poznałam mega ludzi. Będę bardzo ciepło wspominała czas spędzony w Eveline.

@Anita

zdradzisz na jakim stanowisku pracowałaś?

@Anita

z tego co piszesz, to atmosfera spoko tutaj?

marta

Cała linia Wonder Match to jest prawdziwy HIT. Podkłady, korektory, teraz nowy róż... Można nimi wykonać makijaż który przetrwa cały dzień :)

Fire

Podobno pracownicy, którzy pracują przy komputerze, mają jakieś świadczenia okulistyczne. Na jakiej zasadzie to działa, dofinansowuja okulary może?

Max
@Fire

gdzie taką informację znalazłaś?

Alicja
@Max

ciekawe czy jeszcze da to info.. mimo wszystko gdyby tak było to co wtedy z osobami, które okularów nie noszą? dostaną ekwiwalent?

okularnica
@Alicja

a z tym dofinansowaniem to też się dowiem czy macie taką możliwość?

Remo
@Alicja

Może wtedy dostają na te bez korekcji, ale filtrujące światło niebieskie? Takie są bardzo przydatne w pracy przy kompie, lepiej zapobiegać niż leczyć

Artur
@Remo

Dużo zgadywania w tym wątku. Pracujesz w tej firmie? Jaka szansa, że napiszesz o innych ciekawostkach, jak zarobki? Prosiłbym o konkretną kwotę najlepiej

topi
@okularnica

tak jest dofinansowanie do okularów dla osób pracujących przy komputerach.

topi
@Remo

nie wiem jak to jest jak ktoś nie ma wady wzroku, być może da się właśnie załatwić te z filtrem, ja akurat mam wadę więc mnie to nie dotyczy, ale jak już się zatrudnisz to podpytaj, może coś się uda

Olga

Eveline ma świetne kosmetyki :) Lubię je za jakość i cenę. Większość z nich totalnie trafiło w moje gusta i się u mnie sprawdza.

Fringilla

Czy pracownicy mają tutaj możliwość testowania jakichś nowości kosmetycznych Eveline?

lucy
@Fringilla

kiedyś tu wyczytałam, że jest taka opcja

lucy
@Fringilla

w sumie teraz to by było jeszcze lepsze, bo wszystko tak poszło do góry, że opłacałoby się z tego korzystać, może ktoś potwierdzić czy nadal taka możliwość jest?

doświadczony
@lucy

jest, potwierdzam :)

DTP

poproszę o opinię nt. działu DTP, duży zespół czy raczej nie? jaka atmosfera? ogólnie to jest oferta na asystenta tego działu i mam zamiar wysłać cv, ale dobrze by było co nieco się dowiedzieć.. i pytanie do pracujących, czy ktoś bez dużego doświadczenia, w trakcie studiów, ale chętny do pracy i kreatywny się odnajdzie? czy raczej doświadczenie będzie ważne???

Viossi
@DTP

Jeśli to stanowisko asystenta to nie potrzebujesz dużego doświadczenia, czasami udaje się załapać pracę nawet bez tego, w końcu gdzieś się musisz nauczyć zawodu. Jak tutaj się zapatrują na doświadczenie dla konkretnie tego stanowiska to niestety nie odpowiem.

Viossi
@Viossi

Nie odpowiem, bo nie wiem, nie z jakiejś złośliwości, oczywiście :)

@Viossi

ale masz racje według mnie, bo nie szukają specjalisty tylko asystenta, więc to logiczne się wydaje, nie?

Alicja
@kroku

no ale jeśli wśród kandydatów trafi się ktoś z doświadczeniem to chyba będą woleli tę osobę? Na coś jeszcze patrzą przy wyborze?

@Alicja

ja tego nie wiem, pewnie tak, ale z drugiej strony, czy osoba z dużym doswiadczeniem będzie się zgłaszać na asystenta?

@Alicja

jednak myślę, że doświadczone osoby pewnie by się skłaniały do poziomu specjalistycznego, chyba, że komuś zależy na pracy w tej konkretniej firmie, to może i się zgłosi, ale no jakie ma firma kryteria wyboru, to już wie tylko rekrutacja

doświadczony
@kroku

nie sądzę. ale no jak kto woli :)

Polecajka

Wasza seria Perfect Skin Acne dosłownie uratowała skórę mojej córce. Dziecko zmagało się z krostkami - jak to nastolatka. A odkąd używa tych kosmetyków to pięknie wszystko schodzi i buzia się oczyszcza.

@Polecajka

z ciekawości - są jakieś ograniczenia wiekowe dla tych kosmetyków? W sensie że poniżej jakiegoś wieku nie można ich stosować?

@Polecajka

u mnie 12 latka, pierwsze wypryski, samoocena spada aż przykro patrzeć. Szukamy czegoś co pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 185 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.