Opinie o Power engineering s.a. w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Power engineering s.a.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Power engineering s.a. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power engineering s.a. w Czerwonak

Witam chciałbym się dowiedzieć odnośnie ogłoszenia o pracę na stanowisko spawacz. Czy polecacie pracę w tej firmie bo chciałbym aplikować ale nie ukrywam że po opiniach tutaj się wacham. Dziękuję pozdrawiam

Ewelina

Będę śledzić ten wątek bo też jestem ciekawa co i jak, mąż jest doświadczonym spawaczem. Napiszcie czy może liczyć na 5000 na rękę?

Fach w ręku
@Ewelina

Pani Ewelino w tej firmie jak najbardziej można liczyć na taką stawkę ale za dwa miesiące.

Oooo Nowy wpis
@Ewelina

Hehe nie ma szans panuje (usunięte przez administratora) nadgodziny tylko 50 kierownictwo (usunięte przez administratora)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Power engineering s.a.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Krystyna

Jak to nie dostałeś, czyli nie masz pensji z kilku miesięcy? :0

Kilka razy miałem wypłatę spóźnioną tłumaczyli to winą banku

Ewelina Nowy wpis
@Adam

Długo miałeś opóźniona tę wypłatę?

Adam Nowy wpis
@Ewelina

Wypłata była opóźniona kilka dni przy czym reszta firmy dostała a kilka osób nie pani kadrowa na to że zmieniali bank wydaje mi się że to stała zagrywka w tej firmie .Samej pracy nie polecam (usunięte przez administratora)nie szanuje się ludzi jak najdalej z tej firmy.

Agnieszka Nowy wpis
@Adam

Czyli to była tylko jednorazowa akcja wynikająca z pomyłki kadrowej?

Kancelaria Prawna

Zgodnie z zapisami zamieszczonymi w wyroku Sądu Najwyższego z dnia 24.10.2017 roku o sygnaturze akt V KK 278/17 za hejt uznaje się w Polsce nie tylko uderzające w dobre imię komentarze, lecz również wiadomości pojawiające się w komunikatorach lub na forach internetowych zawierające znamiona zniewagi bądź mające charakter działania jakim jest zniesławienie w Internecie. Oznacza to, że naruszenie dobrego imienia w Internecie zarówno osoby prywatnej jak i firmy od dawna nie pozostaje kwestią obojętną polskiemu prawu. Oczernianie w Internecie Kodeks Karny uznaje za przestępstwo

Roman
@Kancelaria Prawna

Dobry jesteś pracuje w tej firmie tyle lat i wiem że opinie tych ludzi są prawdziwe więc o jakim oczernianiu mowa sama prawda że ludzi ma się za nic ,brak organizacji kompletny chaos to tak najłagodniej co można powiedzieć o tej firmie w końcu to rozumiem i idę gdzie indziej.

Kali
@Kancelaria Prawna

To nie hejt to sama prawda pracowałem tam kilka lat ludzie prawdę piszą

John Travolta

Z tej firmy zwalniają się fachowcy których tu się nie ceni. Taka prawda

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Power engineering s.a.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ankietowanie, wyrażanie i zbieranie opinii, wysokie stawki

Toyota

Czym przejeżdżasz? Tym gratem na wrak race by się nie nadawała nawet. Masz kobiete po to aby cie pchala...

Vxc
@Toyota

Wiedziałem że się odnieszies do punktu odniesienia czym jeżdżę .wasze myślenie z (usunięte przez administratora)jest płytkie.

Skoda

(usunięte przez administratora) tez zerwał kontakt z energetyką , jak Ci się wydaje czemu ? Nic się nie dzieje bez powodu bo nikt niechce mieć takich (usunięte przez administratora)jak jest w tej energetyce .

N5

(usunięte przez administratora) dobry pracodawca dba o swoich ludzi i dba o dobre opinie swojej firmy. W Powerze tego niema. I stąd są takie negatywne opinie. Póki nie zmieni się (usunięte przez administratora)tam tak będzie.

Agnieszka
@N5

Dlaczego uważasz, że Power nie dba o swoich ludzi? Możesz napisać jakieś konkrety? Właśnie chcę dowiedzieć się czegoś o podejściu do pracownika w tej firmie.

Agnieszka

Obserwując wpisy,od jakiegoś czasu,to można powiedzieć, że u władzy w państwa firmie są ludzie,niezrównoważeni,?!

Marcel

,jak dlugo jeszcze przy sterze będzie pan dyrektor;i jego małe skrzaty,jak długo,to potrwa;???

Pdg

Wszystko to prawda Klaudyna B to łeb bluzgal przeklinał do pracownika zwykły prostak i (usunięte przez administratora) .

Justyna

Kiedyś pracowałam z panem obecnie dyrektorem,więc muszę powiedzieć,że takiego (usunięte przez administratora) nie spotkałam w życiu,

Bbn

Czy pan dyrektor odkąd nastał,jest wstanie powiedzieć,co zrobił dobrego dla firmy,czy ktoś rozlicza tego człowieka z wykonywanej pracy,nie wiem właściciel,rada nadzorcza,!

Bbn

Kiedyś dyrektora za źle zarządzanie wytworzono taczka,!

Kazimierz

Mobbing to poważne oskarżenie względem pracodawcy. Jesteś w stanie podać przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście dochodzi do tego zjawiska? Tego typu wypowiedź powinna zostać odpowiednio uzasadniona.

Jakie wartości są cenione w Power engineering s.a.?

Rysiu

Niema żadnych wartości. To jest (usunięte przez administratora) za grosze. Mój znajomy pracował tam kiedyś i opowiadał mi co tam sie wyprawia.

Steryda

A pizza była z kurczakiem czy innym mięsem?

@Steryda

Wasze wpisy mają mały związek z pracą w firmie Power engineering. W dalszym ciągu chciałbym zweryfikować, czy dochodzi do zjawisk, które można sklasyfikować pod pojęcie mobbingu. W wątku padła informacja w tym zakresie, dlatego chciałem wyjaśnić ten temat.

B

Czy jako admistrator,może Pani usuwać wpisy,tak bo mi się chce!czy też są jakieś przesłanki merytoryczne,no wiem wulgaryzmy,pomówienia z nazwisk, dlaczego pani usuwa prawdę.

Kazimierz

Zarzut mobbingu to poważne oskarżenie w stronę danego pracodawcy. Nie ukrywam, że dodany przez Ciebie wpis na ten temat bardzo mnie zaniepokoił. Czy jesteś w stanie podać więcej przykładów, które potwierdzą, że tego typu zjawisko pojawia się w firmie Power engineering? Może są to sporadyczne sytuacje, które nie powtarzają się nagminnie?

@Kazimierz

Panei Kazimierzu kolega ma 2 zmiame zapewne odpisze Panu po 22. Pozdrawiam

Bbn

(usunięte przez administratora)tak czy siak,powiem,że ci ludzie którzy siedzą u góry nie znają realiów produkcji,nie wiedzą co się dzieje na halach produkcyjnych, najgorsze nie chcą wiedzieć.pozdr.bbn

Bożena

Przypominam, że na forum publicznym nie należy obrażać innych osób (jest to zapisane w regulaminie), tym bardziej że wymieniłeś je z nazwiska. Twój post może zostać usunięty przez administrację GoWork. Wracając jednak do wątku o Power engineering, chciałabym dopytać, czy ta (oczywiście Twoim zdaniem) zła kondycja firmy odbija się na warunkach finansowych oferowanych pracownikom?

Betis Sewilla

(usunięte przez administratora) A nie ci co rzeczywiście zasługują na nią. Zresztą te podwyzki to nic nie znaczą bo kwity 100 czy 200 brutto nie uznaje za podwyżkę.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Power engineering s.a. - Czerwonak

• Jak się pracuje w Power engineering s.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Power engineering s.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power engineering s.a.?

Power engineering s.a.
1.9/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Gdyńska 83
    Czerwonak