Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

robol

czemu zmienili zmiany miejscami ? oficjalna wersja- rowny uklad silnych/slabych zmian na dana zmiane. zamiast zamienic np fronty,zamieniaja topy bo tam nikt nie pisnie slowkiem. zarowno [usunięte przez administratora] maja w (usunięte przez administratora) los ludzi, byleby ich sie nikt nie czepial. one zreszta zostaly na swoich zmianach,[usunięte przez administratora]za taki uklad ale jest to i nieekonomiczne i niesprawiedliwe i zwyczajnie glupie. jaki jest sens dowalania ponad 800sztuk na 8 godzin jednym i 2ooparu drugim ? jedni sa wiecznie umordowani a drudzy ucza sie sciemniac. fakt faktem obsada na mocniejszej zmianie przechodzi ludzkie pojecie-poprzyjmowali na "przezimowanie" starych wyjadaczy z frontow, osoby pracujace w electro kilka lat, majacych w (usunięte przez administratora) norme itepe bo na wiosne wracaja do siebie, i chodza przykladowo tacy sobie caly dzien i zamiataja, albo udaja ze pracuja i sie nie wyrabiaja a liderki oczywiscie tego nie widza. przerzucaja ludzi na inne stanowiska i od pierwszego dnia kaza im sie wyrabiac, zostawiaja ich bez nadzoru i bubli leci cala masa. za chwile znowu spadna nam wskazniki i bedzie po premii. na topach liderek wiecej niz potzreba, a przyuczaja nowe.

nowa

niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego na topach zmienili zmianę i czemu to ma służyc

mimi

chcesz wiedziec jaka jest atmosfera? a więc jakby wymienili liderów to może i by się pracowało fajnie a tak liderki wprowadzają najwięcej zamieszania i nerwówki na lini jedna myśli że jest w przedszkolu i ma dzieci przed sobą a inna mści sie na pracownicach które wyglądają lepiej od niej a pozostała częśc nic nie robi i siedzi cicho aby ją nie cofneli spowrotem na linię nie dośc że nic nie robią to jeszcze mają zastępców swoich ja rozumiem że zastępca ma zastępowac lidera a nie trzymac rece w kieszeni i nic nie robic i nie miec zielonego pojęcia o niczym nie wybiorą odpowiedniej osoby tylko wybierają gorszego osła od siebie mało tego alkoholików i cpunów nie dając szansy naprawde dobrym pracownikom gratuluję całemu kierownictwu że zezwala na takie nieróbstwo w pracy cały czas mówi się o oszczędzaniu a dla mnie jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto bo dostają kasę poprostu za nic jednym słowem jest jedno wielkie szambo

Gruby

Jak wygląda atmosfera pracy w electrolux? jacy są przełożeni?

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
F3

Ja je lubię. A ekipa na linii jest bardzo sympatyczna.

ona

Hej a co myslicie o grupie 20B > jacy sa liderzy, da rade wytrzymac> [usunięte przez administratora]

F3

A Ty myślałaś, że komu nagrody dadzą? W nagrodę będziemy mieć znów mniejszą premie za ostatni wypadek :D A [usunięte przez administratora] się będzie w górach bawiło za nasze pieniądze :))

moja 29

Audyt juz był i wszyszedł pozytywnie ale nam słowa dziękuje za to nikt nie powiedział . Owszem nagrody pewnie beda ale dla kierownictam nie dla pracowników

F3

Mi nie chodzi o nowych, czy starych, bo wszyscy jesteście jednakowi! Jak trzeba coś zadziałać, to tulicie uszy i nikogo nagle nie słychać. Od poniedziałku zaczyna się "Audyt". Zobaczymy kto poza mną pokaże im prawde o ELEKTROLUX'e w Ohlau :D

on

nie boją się nowi pracownicy że ich wywalą tylko starzy trzymają spięte pośladki żeby czasami na nich zwolnienia nie padły. electrolux jest gorszy niż poczta, kobiety wiekowe trzymają stanowiska się bardziej niż dziadkowie na poczcie

F3

ON - 2012-11-29 11:51:58 wypowiedzenie - 2012-10-23 10:43:36 Dostałem wypowiedzenie nie zrobiło to na mnie wrażenia..............Fakt życie większości z nas jest uzależnione od pracy.....Poszedłem tam tylko dlatego że musiałem (dotknięty bezrobociem). Przed wejściem jeszcze do zakładu wiedziałem że nie jest to raj. Wynagrodzenie zapisane na umowie ważnej przez kilka dni mówiło samo za siebie.Nie zrażając się tym bardzo rozpocząłem współpracę, w miarę normalne wspomnienia mam do momętu założenia ubrań które daje firma po chwili czułem że zamieniłem się w szmatę bo byłem tak traktowany.....Specyfika procesu technologicznego i stanowisko pracy na lini jest to praca stojąca wymagająca wykonywania czynności monotonnych cięższych lub lżejszych nie wymagająca intensywnego myślenia. To mozna zrozumieć i traktować to jako prace może nie przynoszącą satysfakcji ale pracę. Przerósł mnie stosunek liderki do pracowników gdzie powinna być przeszkolona w zakresie zarzadzania zasobami ludzkimi a ta najprościej jak to kiedyś w czasach śrubki i korbki drze trepa.cyt \'ty weź się pospiesz pracujesz juz dwa tygodnie\' \'ty weź SE przynieś śruby bo braknie\' poniżanie wykorzystywanie jest na kazdym kroku. Może starsi pracownicy mają lepiej ale nowcjusze są jak psia końcówkazastanawiam sie czy jakby was bylo 400 osob w zwiazku i bylibyscie gotowi np zastrajkowac , czy nie osiagnelibyscie wiecej ? Zamiast plakac i sie zalic, zapiszcie sie do zwiaku, 400 -500 ludzi nie zwolnia, bo to nie bajka, a wy mozecie wtedy sie skutecznie bronic, a teraz, to niebawem zamienicie umowy z electroluxa na umowy zlecenia z firm tymczasowych i nie bedzie miec nic, walczcie i tak nie macie nic do straceniaZ gorolami nic nie zdziałasz! Boją się nawet własnego cienia. Oni żyją z dnia na dzień " a nóz-widelec mnie nie wyrzucą" Płaczą i narzekają tylko po cichu i nigdy nie będą działać ani nawet gęby nie otworzą. Trzeba by wymienić 95% obsady, żeby cokolwiek zrobić. Szkoda słów...

ON

wypowiedzenie - 2012-10-23 10:43:36 Dostałem wypowiedzenie nie zrobiło to na mnie wrażenia..............Fakt życie większości z nas jest uzależnione od pracy.....Poszedłem tam tylko dlatego że musiałem (dotknięty bezrobociem). Przed wejściem jeszcze do zakładu wiedziałem że nie jest to raj. Wynagrodzenie zapisane na umowie ważnej przez kilka dni mówiło samo za siebie.Nie zrażając się tym bardzo rozpocząłem współpracę, w miarę normalne wspomnienia mam do momętu założenia ubrań które daje firma po chwili czułem że zamieniłem się w szmatę bo byłem tak traktowany.....Specyfika procesu technologicznego i stanowisko pracy na lini jest to praca stojąca wymagająca wykonywania czynności monotonnych cięższych lub lżejszych nie wymagająca intensywnego myślenia. To mozna zrozumieć i traktować to jako prace może nie przynoszącą satysfakcji ale pracę. Przerósł mnie stosunek liderki do pracowników gdzie powinna być przeszkolona w zakresie zarzadzania zasobami ludzkimi a ta najprościej jak to kiedyś w czasach śrubki i korbki drze trepa.cyt \'ty weź się pospiesz pracujesz juz dwa tygodnie\' \'ty weź SE przynieś śruby bo braknie\' poniżanie [usunięte przez administratora] jest na kazdym kroku. Może starsi pracownicy mają lepiej ale nowcjusze są jak psia końcówkazastanawiam sie czy jakby was bylo 400 osob w zwiazku i bylibyscie gotowi np zastrajkowac , czy nie osiagnelibyscie wiecej ? Zamiast plakac i sie zalic, zapiszcie sie do zwiaku, 400 -500 ludzi nie zwolnia, bo to nie bajka, a wy mozecie wtedy sie skutecznie bronic, a teraz, to niebawem zamienicie umowy z electroluxa na umowy zlecenia z firm tymczasowych i nie bedzie miec nic, walczcie i tak nie macie nic do stracenia

BHP-owiec

Witam ponownie, Pilnie potrzebuje skontaktować sie z pania(usunięte przez moderatora) od BHP, czy dalej u Was pracuje?? Z góry dziekuje za infro

wypowiedzenie

pawel12

Doga joll,ja dzisiaj osobiście złożyłem CV z listem motywacyjnym w ELECTROLUXIE ponadto wysłałem im mailem do działu rekrutacji podanie,nóż widelec,może się uda,u nich jest różnie, to dziwna firma,raz zwalniają za chwilę znowu przyjmują,zobaczymy,ty też możesz zrobić to samo jeśli zależy ci na powrocie do nich,życzę powodzenia tobie i wszystkim zwolnionym w ostatnim czasie w poszukiwaniu pracy. GORĄCO POZDRAWIAM

F3

Te śmieszne agencje to(usunięte przez moderatora) Dziwię się, że nasz kraj pozwala na działalność w taki sposób. Kiedyś, w innej firmie, byłem zatrudniony przez taką pseudo agencję. Miałem mieć na rękę 1500zł na wózku a trafiłem do syfu i to za najniższą krajową! Od razu, po pierwszej wypłacie, się zwolniłem i powiedziałem sobie, że nigdy więcej :] Te agencje powinny działać tak: zakład potrzebuje pracowników, zgłasza do agencji, agencja znajduje ludzi. Pracownicy zostają przyjęci na powiedzmy miesiąc okresu próbnego w zakładzie i z pierwszej wypłaty odpalają np. 200zł dla agencji za znalezienie pracy. Jeśli się sprawdzą, zakład daje im dłuższe umowy i tyle. A nie, ze banda nierobów wykorzystuje, że w kraju jest duże bezrobocie. A najgorsze, że tyle ślicznych dziewczyn poleciało :(

joll

Ja tez bylam w tej setce i podobnie jak Paweł tez chciałabym wrócić tylko w życiu nie przez agencje (usunięte przez moderatora) klamia w oczy ze nic nie wiedza o zwolnieniach a listy mieli juz kto i kiedy wylatuje.

f4

to prawda co sie tam dzieje . ja tez pracuje przez posrednika ale jakos mi sie udalo ale nie wiem na jak dlugo hehe mysle ze do grudnia przetrwam nie wiem jakie maja plany na topach

pawel12

Ja wczoraj byłem w tej setce wywalonych ludzi,może jestem głupi ale chciałbym wrócić do pracy,po prostu się przyzwyczaiłem,mam ciężką sytuację materialną,więc nie mam wyjścia,nie wiem czy mam szansę bezpośrednio przez ELECTROLUX bo trenkwalder to(usunięte przez moderatora)

joll

Tymczasowka dostala kopa wczoraj ze 100 ludzia polecialo.To okrutne jak tam sie ludzi traktuje, o 21 zaczeli po kolei wyprowadzac do akwarium,szok po prostu!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland