BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA

Oława

Opinie o BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA

BrygadzistaPoPodstawówce.

Straszny syf, czas się tam zatrzymał, obiecują gruszki na wierzbie a wyplata cienka jak najman. Brak jakiegokolwiek socjala ( zero kart na siłownie itd.) Ludzie odchodzą do innych zakładów gdzie warunki i płace są o niebo lepsze.

Zainteresowany

A jak z zarobkami w HUCIE OŁAWA? Warto tam podjąć pracę?

Polak

System i przemiany w Polsce zniszczyły ten zakład, a Karkosik tłuczę tylko mamonę. Ogólnie produkcja to era kamienia łupanego...

Pracowałeś już w firmie BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORYSZEW S.A. HUTA OLAWA